Výsledková listina Safariběh ČSOB 2023: Nechci být poslední
1. 4. 2023
2 km dětský Kategorie D7
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Gabrle | Heda | Dvůr Králové nad Labem | #39# | 00:12:09 | | Detail |
2. | Suchomelová | Viktirie | Hořice | #252# | 00:14:08 | +00:01:59 | Detail |
3. | Ryšavá | Tereza | Trutnov | #223# | 00:15:17 | +00:03:08 | Detail |
4. | Havelková | Alena | HK | #49# | 00:15:22 | +00:03:13 | Detail |
5. | Plašilová | Dominika | Lípa nad Orlicí | #320# | 00:15:48 | +00:03:39 | Detail |
6. | Kodetová | Anita | Gepardi | #115# | 00:15:52 | +00:03:43 | Detail |
7. | Očenášková | Sára Ela | Mladá Boleslav | #183# | 00:15:53 | +00:03:44 | Detail |
8. | Radochová | Anna | Hradec Králové | #218# | 00:16:00 | +00:03:51 | Detail |
9. | Hladíková | Anna | Trio Prosecco | #60# | 00:16:46 | +00:04:37 | Detail |
10. | Fulková | Anna | Libřice | #37# | 00:17:05 | +00:04:56 | Detail |
11. | Vydrová | Tereza | Nová Paka | #304# | 00:17:33 | +00:05:24 | Detail |
12. | Lamichová | Anežka | Lužany | #139# | 00:17:54 | +00:05:45 | Detail |
13. | Olivová | Kristýna | Hradec Králové | #185# | 00:18:38 | +00:06:29 | Detail |
14. | Hladíková | Karolína | Vápno | #61# | 00:18:44 | +00:06:35 | Detail |
15. | Havlíková | Veronika | Dvůr Králové nad Labem | #52# | 00:20:02 | +00:07:53 | Detail |
16. | Jenčková | Linda | AC TJ Jičín | #86# | 00:20:23 | +00:08:14 | Detail |
17. | Zamrazilová | Jana Charlotte | Benešov | #312# | 00:21:02 | +00:08:53 | Detail |
18. | Kynclová | Adela | Trutnov | #136# | 00:21:20 | +00:09:11 | Detail |
19. | Mizgalewicz | Gabrysia | Kudowa Zdrój | #166# | 00:21:25 | +00:09:16 | Detail |
20. | Pavelková | Nella | Vysokov | #199# | 00:21:53 | +00:09:44 | Detail |
21. | Sawczak | Sofie | Náchod | #228# | 00:22:00 | +00:09:51 | Detail |
22. | Michálková | Adriana | Hradec Králové | #163# | 00:22:15 | +00:10:06 | Detail |
23. | Vitková | Emma | Trutnov | #298# | 00:22:19 | +00:10:10 | Detail |
24. | Michálková | Klaudie | Hradec Králové | #164# | 00:22:22 | +00:10:13 | Detail |
25. | Vágnerová | Nikola | Golčův Jeníkov | #284# | 00:22:55 | +00:10:46 | Detail |
26. | Jančurová | Aňa | Stěžery | #83# | 00:23:28 | +00:11:19 | Detail |
27. | Jančurová | Ella | Stěžery | #84# | 00:23:28 | +00:11:19 | Detail |
28. | Valentová | Andrea | Cerekvice nad Bystřicí | #287# | 00:23:40 | +00:11:31 | Detail |
29. | Fišerová | Lili | Chodovice | #35# | 00:24:02 | +00:11:53 | Detail |
30. | Nováková | Malvína | Staré Buky | #177# | 00:24:31 | +00:12:22 | Detail |
31. | Blažejová | Johana | Dvůr Králové nad Labem | #13# | 00:26:20 | +00:14:11 | Detail |
32. | Pařízková | Baruška | Tůně | #192# | 00:27:35 | +00:15:26 | Detail |
33. | Čuhaničová | Klára | Zlíčko | #22# | 00:28:17 | +00:16:08 | Detail |
34. | Čuhaničová | Petra | Zlíčko | #23# | 00:28:28 | +00:16:19 | Detail |
35. | Jirásková | Thea | Svoboda nad Úpou | #90# | 00:28:54 | +00:16:45 | Detail |
36. | Haňavcová | Sára | Hradec Králové | #44# | 00:29:02 | +00:16:53 | Detail |
37. | Novotná | Amálie | Hradec Králové | #178# | 00:30:41 | +00:18:32 | Detail |
38. | Melegová | Melanie | Trutnov | #161# | 00:34:42 | +00:22:33 | Detail |
DNS | Svvobodová | Veronika | Hradec Králové | #256# | | | Detail |
DNS | Konvalinová | Emma | Předměřice nad Labem | #116# | | | Detail |
DNS | Bartoňová | Meda | HC Vrchlabi | #7# | | | Detail |
DNS | Vatahová | Anna Lee | Mladé Buky | #292# | | | Detail |
DNS | Koštířová | Timea | Přerov nad Labem | #121# | | | Detail |
DNS | Klementová | Nina | T.J. Sokol Libňatov | #107# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |