Výsledková listina Safariběh ČSOB 2023: Nechci být poslední
1. 4. 2023
2 km dětský Kategorie CH12
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Elich | Ondřej | Běžecký klub Náchod | #32# | 00:08:55 | | Detail |
2. | Luběna | Adam | Dvůr Králové nad Labem | #142# | 00:09:24 | +00:00:29 | Detail |
3. | Orság | Filip | Dvůr Králové nad Labem | #187# | 00:09:52 | +00:00:57 | Detail |
4. | Hroneš | David | Kocbeře | #70# | 00:10:02 | +00:01:07 | Detail |
5. | Jiránek | Adam | Dolní Branná | #325# | 00:10:25 | +00:01:30 | Detail |
6. | Dus | Tomáš | Hradec Králové | #29# | 00:10:30 | +00:01:35 | Detail |
7. | Hloušek | Dominik | Hradec Králové | #64# | 00:10:33 | +00:01:38 | Detail |
8. | Hašl | Jakub | Bakov nad Jizerou | #46# | 00:10:35 | +00:01:40 | Detail |
9. | Plůcha | Petr | Zálesní Lhota | #206# | 00:10:35 | +00:01:40 | Detail |
10. | Tuček | Matěj | SKI Adršpach z. s. | #280# | 00:10:42 | +00:01:47 | Detail |
11. | Najman | Filip | Praha | #168# | 00:10:43 | +00:01:48 | Detail |
12. | Archleb | Václav | Rychnov nad Kněžnou | #1# | 00:10:52 | +00:01:57 | Detail |
13. | Blažek | Daniel | ACS Rýchory | #14# | 00:10:55 | +00:02:00 | Detail |
14. | Šimek | Štěpán | ZŠ Schulzovy sady | #262# | 00:11:03 | +00:02:08 | Detail |
15. | Šanda | Ladislav | Anička&Ládík | #258# | 00:11:16 | +00:02:21 | Detail |
16. | Suchánek | Vojtěch | Opočnice | #249# | 00:11:17 | +00:02:22 | Detail |
17. | Luběna | Ondra | Dvůr Králové nad Labem | #143# | 00:11:22 | +00:02:27 | Detail |
18. | Klymyšyn | Jan | Třebnouševes | #110# | 00:11:27 | +00:02:32 | Detail |
19. | Havrda | Vojtěch | Jaroměř | #53# | 00:11:42 | +00:02:47 | Detail |
20. | Oppl | František | Karate Kibo Praha | #186# | 00:11:49 | +00:02:54 | Detail |
21. | Mizera | Antonín | Trutnov | #165# | 00:11:50 | +00:02:55 | Detail |
22. | Bošák | Mikuláš | eMBéčka Vápenná | #16# | 00:11:52 | +00:02:57 | Detail |
23. | Pavelka | Štěpán | Dvůr Králové nad Labem | #196# | 00:12:06 | +00:03:11 | Detail |
24. | Janák | Šimon | Vřesník | #81# | 00:12:11 | +00:03:16 | Detail |
25. | Kočí | Martin | Praha | #114# | 00:12:21 | +00:03:26 | Detail |
26. | Gutheis | Jaromír | Hořice | #41# | 00:12:59 | +00:04:04 | Detail |
27. | Klaus | Kristian | Hradec Kralove | #104# | 00:13:12 | +00:04:17 | Detail |
28. | Stránský | Filip | Dolní Kalná | #244# | 00:13:40 | +00:04:45 | Detail |
29. | Sedláček | Marek | SDH Lanžov | #229# | 00:14:11 | +00:05:16 | Detail |
30. | Škodák | Matěj | Praha | #264# | 00:15:01 | +00:06:06 | Detail |
31. | Hejnyš | Josef | TJ Sokol Starkoč | #56# | 00:15:13 | +00:06:18 | Detail |
32. | Hejnyš | Jan | TJ Sokol Starkoč | #55# | 00:15:30 | +00:06:35 | Detail |
33. | Dugas | Samuel | Nemojov | #28# | 00:16:18 | +00:07:23 | Detail |
34. | Fanta | Tadeáš | Nové Hrady | #329# | 00:16:25 | +00:07:30 | Detail |
35. | Dušek | Matěj | Hradec Králové | #321# | 00:16:44 | +00:07:49 | Detail |
36. | Oliva | Kryštof | Hradec Kralove | #184# | 00:16:54 | +00:07:59 | Detail |
37. | Očenášek | Vojen Jakub | Mladá Boleslav | #182# | 00:16:55 | +00:08:00 | Detail |
38. | Furik | jan | Končinská 117 Litomyšl 57001 | #38# | 00:18:30 | +00:09:35 | Detail |
39. | Vondřich | Matyáš | Kosmonosy | #301# | 00:19:20 | +00:10:25 | Detail |
40. | Hudák | Richard | Vysoká nad Labem | #75# | 00:20:07 | +00:11:12 | Detail |
| Veselý | Jakub | Hradec Králové | #294# | 00:00:00 | | Detail |
| Štrégl | Dominik | Holohlavy | #270# | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Petíra | Kryštof | JAROMĚŘ | #203# | | | Detail |
DNS | Zima | Jan | Pražští vlčáci | #317# | | | Detail |
DNS | Havlíček | Filip | Sopřeč | #50# | | | Detail |
DNS | Puhlovský | Adam | Chrudim | #212# | | | Detail |
DNS | Macháček | Jakub | Albrechtice nad Orlicí | #145# | | | Detail |
DNS | Malý | Miroslav | Zadní Mostek | #150# | | | Detail |
DNS | Mach | Petr | Náchod | #144# | | | Detail |
DNS | Pištora | Tomáš Tobias | Nové Lesy | #204# | | | Detail |
DNS | Bartoň | Bruno | HC Vrchlabi | #6# | | | Detail |
DNS | Vlček | Matyáš | Pražští vlčáci | #300# | | | Detail |
DNS | Kalina | Daniel | Praha | #94# | | | Detail |
DNS | Pyšný | Radim | Mladá Boleslav | #216# | | | Detail |
DNS | Hübsch | Vojtěch | Divec | #73# | | | Detail |
DNS | Suchý | Tobiáš | Horní Lánov | #253# | | | Detail |
DNS | Klement | Jiří | T.J. Sokol Libňatov | #106# | | | Detail |
DNS | Chvojka | Jan | T.J. Sokol Studenec | #78# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |