Výsledková listina Běh pro Paměť národa Praha
13. 5. 2023
5 km Kategorie junioři
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Milner |
Petr | Praha 4 | #5180# | M | 11. | 00:22:20 | | Detail |
2. |
Frantík |
Daniel | Gymnázium Paměti národa | #5058# | M | 17. | 00:23:27 | +00:01:07 | Detail |
3. |
Hubka |
Antonín | Praha | #5086# | M | 22. | 00:24:03 | +00:01:43 | Detail |
4. |
McCollum |
Jakub | TJ Sokol I. Smíchov | #5170# | M | 27. | 00:24:58 | +00:02:38 | Detail |
5. |
Matoušek |
Jiří | Praha | #5392# | M | 41. | 00:26:47 | +00:04:27 | Detail |
6. |
SLáma |
Andrej | | #5347# | M | 43. | 00:26:57 | +00:04:37 | Detail |
7. |
Šturm |
Daniel | Praga 6 | #5408# | M | 44. | 00:26:58 | +00:04:38 | Detail |
8. |
Jančí |
Michal | NeoVize | #5093# | M | 52. | 00:27:21 | +00:05:01 | Detail |
9. |
Devitt |
Ryan | Praha 6 | #5040# | M | 70. | 00:28:52 | +00:06:32 | Detail |
10. |
Honetschläger |
Hugo | Praha 7 | #5075# | M | 76. | 00:29:31 | +00:07:11 | Detail |
11. |
Sláma |
Eduard | | #5348# | M | 100. | 00:30:51 | +00:08:31 | Detail |
12. |
Bárta |
Samuel | SKS 1911 | #5009# | M | 101. | 00:30:51 | +00:08:31 | Detail |
13. |
Kahoun |
Theodor | Vršovice | #5113# | M | 106. | 00:31:15 | +00:08:55 | Detail |
14. |
Johnson |
Anthony | | #5108# | M | 110. | 00:31:51 | +00:09:31 | Detail |
15. |
Janda |
Ondřej | | #5094# | M | 123. | 00:32:17 | +00:09:57 | Detail |
16. |
Rafoth |
Jakub | Praha | #5405# | M | 136. | 00:33:32 | +00:11:12 | Detail |
17. |
Rafoth |
Kilián | Praha 7 | #5404# | M | 137. | 00:33:44 | +00:11:24 | Detail |
18. |
Jiricek |
Adam | Horomerice | #5106# | M | 139. | 00:33:48 | +00:11:28 | Detail |
19. |
Kubový |
Ondřej | Praha | #5140# | M | 150. | 00:35:54 | +00:13:34 | Detail |
|
Lachout |
Tobiáš | Here to Win | #5147# | M | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |