Výsledková listina Čendův Běh v Petrově
9. 4. 2023
500 m
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Mertens | Adam | ASK Dipoli | #173# | kluci 500 m | 1. | 00:01:25 | | Detail |
2. | Mlejnská | Ema | Atletika Jižní Město z.s. | #221# | holky 500 m | 1. | 00:01:34 | +00:00:08 | Detail |
3. | Fraj | Vojtěch | Hřebena | #174# | kluci 500 m | 2. | 00:01:34 | +00:00:08 | Detail |
4. | Chládek | Lukáš | Radlík | #152# | kluci 500 m | 3. | 00:01:36 | +00:00:10 | Detail |
5. | Řehoř | Šimon | Praha 15 | #164# | kluci 500 m | 4. | 00:01:36 | +00:00:10 | Detail |
6. | Matias | Max | Davle | #179# | kluci 500 m | 5. | 00:01:37 | +00:00:11 | Detail |
7. | Míčková | Karolína | Atletika Benešov | #160# | holky 500 m | 2. | 00:01:40 | +00:00:14 | Detail |
8. | Lacek | Jan | | #170# | kluci 500 m | 6. | 00:01:46 | +00:00:20 | Detail |
9. | Geržová | Adriana | Brunšov | #202# | holky 500 m | 3. | 00:01:48 | +00:00:22 | Detail |
10. | Hais | Eduard | LOK | #166# | kluci 500 m | 7. | 00:01:50 | +00:00:24 | Detail |
11. | Phillips | Alex | | #189# | kluci 500 m | 8. | 00:01:51 | +00:00:25 | Detail |
12. | Bílý | Tobiáš | Petrov | #183# | kluci 500 m | 9. | 00:01:53 | +00:00:27 | Detail |
13. | Hubínek | Tobiáš | Davle | #194# | kluci 500 m | 10. | 00:01:54 | +00:00:28 | Detail |
14. | Palušáková | Stela | Bubovice | #158# | holky 500 m | 4. | 00:01:56 | +00:00:30 | Detail |
15. | Hubínek | Matyáš | Petrov | #150# | kluci 500 m | 11. | 00:01:57 | +00:00:31 | Detail |
16. | Písařík | Patrik | LOK | #216# | kluci 500 m | 12. | 00:02:00 | +00:00:34 | Detail |
17. | Řehoř | Jáchym | Praha 15 | #163# | kluci 500 m | 13. | 00:02:00 | +00:00:34 | Detail |
18. | Hubínková | Nikol | Davle | #193# | holky 500 m | 5. | 00:02:02 | +00:00:36 | Detail |
19. | Šťáska | Adam | KNP | #184# | kluci 500 m | 14. | 00:02:04 | +00:00:38 | Detail |
20. | Paimová | Erika | TJ Blatná | #172# | holky 500 m | 6. | 00:02:04 | +00:00:38 | Detail |
21. | Frycová | Karolína | Petrov | #175# | holky 500 m | 7. | 00:02:06 | +00:00:40 | Detail |
22. | Šobotníková | Anna | Měchenice | #167# | holky 500 m | 8. | 00:02:07 | +00:00:41 | Detail |
23. | Miserová | Adéla | Hřebena | #199# | holky 500 m | 9. | 00:02:08 | +00:00:42 | Detail |
24. | Rajnoch | Emma | Praha | #226# | holky 500 m | 10. | 00:02:10 | +00:00:44 | Detail |
25. | Čihák | Daniel | | #206# | kluci 500 m | 15. | 00:02:10 | +00:00:44 | Detail |
26. | Haisová | Katrin | LOK | #165# | holky 500 m | 11. | 00:02:12 | +00:00:46 | Detail |
27. | Suchardová | Eliška | LOK | #224# | holky 500 m | 12. | 00:02:14 | +00:00:48 | Detail |
28. | Gerža | Zdeněk | Brunšov | #207# | kluci 500 m | 16. | 00:02:21 | +00:00:55 | Detail |
29. | Pechek | David | Kerteam | #220# | kluci 500 m | 17. | 00:02:27 | +00:01:01 | Detail |
30. | Šťásková | Ella | SC Radotín | #185# | holky 500 m | 13. | 00:02:29 | +00:01:03 | Detail |
31. | Zapletal | Jiří | | #205# | kluci 500 m | 18. | 00:02:29 | +00:01:03 | Detail |
32. | Žežulková | Natálie | | #208# | holky 500 m | 14. | 00:02:31 | +00:01:05 | Detail |
33. | Paulínová | Bea | Stará Boleslav | #197# | holky 500 m | 15. | 00:02:34 | +00:01:08 | Detail |
34. | Nováková | Leontýna | Chlomek | #204# | holky 500 m | 16. | 00:02:34 | +00:01:08 | Detail |
35. | Mrazkova | Julie | Petrov Chlomek | #214# | holky 500 m | 17. | 00:02:34 | +00:01:08 | Detail |
36. | Novotná | Eliška | Za horou Petrov | #151# | holky 500 m | 18. | 00:02:44 | +00:01:18 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |