Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
21. 1. 2017

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Franěk JanTriklub Příbram#11#M18-391.00:27:30Detail
2. Rosol Jiříloko beroun#48#M40-491.00:27:56+00:00:2600:13:55.9200:13:59.97Detail
3. Kupidlovský DanielStodůlky#102#M40-492.00:28:12+00:00:4200:13:54.4500:14:17.21Detail
4. Machuta MatějSK Sporting Příbram#38#M18-392.00:30:15+00:02:4500:14:28.1600:15:45.84Detail
5. Hlas JakubKerteam#17#M18-393.00:30:40+00:03:10Detail
6. Karas tomášbohutín#26#M50-591.00:30:49+00:03:19Detail
7. Širanec PeterKoněprusy#59#M18-394.00:31:22+00:03:5200:15:25.1400:15:56.47Detail
8. Jerie MarekSK MUP#77#M18-395.00:32:26+00:04:5600:15:38.7400:16:46.27Detail
9. Sládeček JakubSenešnice#54#M40-493.00:32:36+00:05:0600:15:52.5700:16:42.44Detail
10. Černohorský TomášTriatlon Team Příbram#98#M18-396.00:32:48+00:05:1800:15:51.1200:16:56.23Detail
11. Scheu HaraldLMB#107#M40-494.00:32:53+00:05:2300:16:41.8200:16:10.36Detail
12. Szappanos PavelSvatý Jan pod Skalou#84#M50-592.00:33:01+00:05:3100:16:01.5400:16:58.45Detail
13. Skalička JiříPříbram#52#M40-495.00:33:12+00:05:4200:16:10.9200:17:00.73Detail
14. Bělohlávek KarelTJ Sparta Podluhy#7#M18-397.00:33:42+00:06:12Detail
15. Pejša Jansmí být prázdné#44#M40-496.00:33:44+00:06:14Detail
16. Stýblová BáraLoko Beroun#103#Z18-341.00:33:48+00:06:1800:16:52.7100:16:55.15Detail
17. Mejzr DušanVeverky#40#M40-497.00:34:03+00:06:33Detail
18. Bejček MichalSK BEJKOVO#4#M40-498.00:34:19+00:06:49Detail
19. Škrlant MartinŽebrák#60#M18-398.00:34:27+00:06:5700:16:55.2800:17:31.28Detail
20. Matějka DušanSparta Podluhy#105#M18-399.00:34:49+00:07:1900:17:00.8000:17:47.96Detail
21. Flachs MichalZličín#10#M18-3910.00:35:14+00:07:4400:17:42.3500:17:30.70Detail
22. Dušek RostislavDataLine#9#M40-499.00:35:17+00:07:4700:17:18.7100:17:57.42Detail
23. Řechková SvatavaOxygen Příbram#50#Z45-541.00:35:34+00:08:0400:17:33.7100:17:59.40Detail
24. Kareš MartinVižina#32#M40-4910.00:35:36+00:08:06Detail
25. Burger MartinKoubatrans, Zdice#100#M18-3911.00:35:38+00:08:0800:18:04.5600:17:33.29Detail
26. Kraus DanielCheznovice#80#M18-3912.00:35:44+00:08:1400:17:47.7700:17:55.85Detail
27. Karasová věrabohutín#31#Z45-542.00:36:00+00:08:30Detail
28. Turek JiříChaloupky#68#M50-593.00:36:19+00:08:49Detail
29. Sehnal AdrienDukla Praha#83#M60-691.00:36:31+00:09:0100:17:49.2600:18:41.16Detail
30. Hřídel RadekPříbram#106#M40-4911.00:36:36+00:09:0600:18:25.5200:18:10.43Detail
31. Hejl LiborHostomice#16#M18-3913.00:36:39+00:09:09Detail
32. Šolc JanŠolc Team#61#M40-4912.00:36:46+00:09:16Detail
33. Řeháček MichaelBEFIT Příbram#49#M40-4913.00:36:48+00:09:18Detail
34. Procházka JiříBTK EURO BIKE Praha#45#M40-4914.00:36:53+00:09:2300:18:18.4700:18:33.61Detail
35. Matejovský PavelAVC MK Kladno#39#M50-594.00:36:55+00:09:25Detail
36. Vávra PavelVorvani#73#M40-4915.00:36:59+00:09:2900:18:06.7300:18:51.70Detail
37. Fraňková MichaelaFraněk team Vysoká#13#Z45-543.00:37:04+00:09:3400:18:15.2600:18:48.25Detail
38. Kubát VlastimilSrub Team Hořovice#37#M18-3914.00:37:16+00:09:46Detail
39. Váňa MiloslavBOHUTÍN#87#M50-595.00:37:40+00:10:1000:18:36.8700:19:02.67Detail
40. Acosta José OscarBeroun#1#M18-3915.00:38:08+00:10:38Detail
41. Večerková MarcelaVeverky#74#Z35-441.00:38:12+00:10:4200:18:20.2900:19:51.34Detail
42. Hodač VladimírKrálův Dvůr#18#M40-4916.00:38:35+00:11:05Detail
43. Šolcová VeronikaŠolc Team#65#Z35-442.00:38:37+00:11:0700:18:35.4400:20:01.21Detail
44. Bejčková ZlatušeSK BEJKOVO#6#Z35-443.00:38:48+00:11:18Detail
45. Ungr Antonín#69#M60-692.00:39:11+00:11:41Detail
46. Čanda JanSK Tochovice#8#M18-3916.00:39:24+00:11:54Detail
47. Krejčí JitkaTJ Krejčí.cz#34#Z18-342.00:39:34+00:12:04Detail
48. Werner PetrLiga 100 Praha#75#M60-693.00:40:01+00:12:3100:19:07.0000:20:53.64Detail
49. Kafková LucieZdice#25#Z35-444.00:40:15+00:12:45Detail
50. Skaličková VladimíraPříbram#53#Z35-445.00:40:19+00:12:49Detail
51. Riegerová MichaelaVyběhej se, Příbram#46#Z35-446.00:40:41+00:13:1100:19:54.5400:20:45.83Detail
52. Svoboda JanPříbram#57#M70plus1.00:40:50+00:13:2000:20:04.4200:20:44.84Detail
53. Větrovský AlešTriklub Příbram#108#M18-3917.00:41:00+00:13:3000:23:15.1200:17:44.04Detail
54. Tuháček MilanSK Prdlavky#67#M50-596.00:41:23+00:13:53Detail
55. Svozilová LudmilaVeverky#104#Z18-343.00:41:49+00:14:1900:20:32.9000:21:15.64Detail
56. Řápek VáclavAVC PRAHA#82#M70plus2.00:42:10+00:14:4000:21:01.0300:21:08.15Detail
57. Rock JanSokol Uhnošť#47#M60-694.00:42:55+00:15:25Detail
58. Batulka MartinPunkTrail#2#M40-4917.00:43:04+00:15:34Detail
59. Král VáclavPlzeň#79#M18-3918.00:43:31+00:16:0100:21:13.7500:22:17.04Detail
60. Krahulec MarekABK Lochovice#33#M18-3919.00:44:52+00:17:22Detail
61. Hájková TerezaLoko Beroun#15#Z35-447.00:45:00+00:17:3000:21:50.8500:23:08.72Detail
62. Svobodová DanaPříbram#58#Z55plus1.00:46:01+00:18:31Detail
63. Mareš MartinZruč-Senec#81#M50-597.00:46:20+00:18:5000:23:12.1600:23:07.08Detail
64. Kříž VladimírSporting Příbram#36#M70plus3.00:46:39+00:19:0900:23:06.0500:23:32.28Detail
Vinklárek IvoMFF UK#89#M18-3900:00:00Detail
Koutný Michal#78#M18-3900:00:00Detail
Hradecký JanTriatlon Team Příbram#22#M18-3900:00:00Detail
Hradecká KateřinaTriatlon Team Příbram#21#Z35-4400:00:00Detail
Uxa TomášURT Beroun#71#M50-5900:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz