Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
25. 3. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. JANŮ JanHvězda Pardubice/Mizuno team446M201.00:45:53Detail
2. PROCHÁZKA JanInov8 team450M301.00:47:04+00:01:1100:47:03.17Detail
3. SOUKUP PetrJičín449M302.00:48:50+00:02:57Detail
4. REMEŠ PetrOK Slavia Hradec Králové98M202.00:50:35+00:04:42Detail
5. MATĚJŮ LubošSild team293M401.00:51:12+00:05:19Detail
6. STARÝ JanNWOW372M203.00:52:09+00:06:1600:52:08.37Detail
7. WACHTL DenisPraha 13219M204.00:53:04+00:07:1100:53:02.06Detail
8. RADA JanSportisimo Hvězdy BŽB281M402.00:53:08+00:07:1500:53:07.23Detail
9. POSPÍŠIL OndřejOddíl OB Kotlářka37M303.00:53:10+00:07:17Detail
10. SANDECKI MarkBiko Adventures Prague99M304.00:53:28+00:07:3500:53:27.43Detail
11. MAHEL TadeášAtletic Třebíč3M205.00:53:49+00:07:56Detail
12. TÖPFER MartinPRASE173M206.00:54:58+00:09:0500:54:55.99Detail
13. PACNER MartinBiatlon Beroun413M305.00:55:20+00:09:2700:55:17.95Detail
14. FIC MartinSTS Chojkovice Brod B.417M403.00:55:35+00:09:4200:55:33.40Detail
15. PYLE MichaelSedgefield Harriers398M306.00:56:08+00:10:1500:56:04.98Detail
16. MAKOVSKÝ JakubKOB TRETRA Praha229M307.00:56:21+00:10:28Detail
17. MORRISON BenjaminPrague361M308.00:56:24+00:10:3100:56:11.47Detail
18. KROTIL JiříSRTG Praha260M207.00:56:26+00:10:3300:56:21.82Detail
19. KNOWLES Edward370M309.00:56:40+00:10:4700:56:36.05Detail
20. ŠIŠKA Jakubruni.to61M208.00:56:46+00:10:53Detail
21. POKORNÝ JanTJ VOKD Ostrava - Poruba46M404.00:56:48+00:10:5500:56:45.68Detail
22. NOVOTNÝ MilanOK99 Hradec Králové305M501.00:56:55+00:11:0200:56:53.71Detail
23. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa444M601.00:57:07+00:11:14Detail
24. MEDLÍK JanNWOW385M209.00:57:08+00:11:1500:57:06.39Detail
25. KAZDA OndřejSC Jičín273M3010.00:57:57+00:12:04Detail
26. RŮŽEK PavelK moři na kole383M2010.00:58:34+00:12:4100:58:29.20Detail
27. BRYCHTA TomášFlying Runners130M2011.00:58:35+00:12:4200:58:31.88Detail
28. VRBA Martin104M405.00:58:48+00:12:5500:58:46.57Detail
29. NOVÁK MichalSK Babice32M3011.00:59:13+00:13:20Detail
30. HONZÍK RobertZoot team317M2012.00:59:21+00:13:2800:59:17.08Detail
31. VANĚK PavelPraha338M502.00:59:44+00:13:51Detail
32. HRUBEŠ Pavel115M3012.00:59:48+00:13:5500:59:44.10Detail
33. SVATOŇ David247M406.00:59:53+00:14:0000:59:51.15Detail
34. LADA Tomáš62M3013.00:59:53+00:14:0000:59:51.14Detail
35. MACHYTKA MatějRave & Run366M2013.00:59:55+00:14:0200:59:51.07Detail
36. NOVÁK LukášHoštka323M2014.00:59:56+00:14:0300:59:46.90Detail
37. ONDRŮŠEK LiborMorové Šlehy56M503.01:00:08+00:14:1501:00:05.28Detail
38. OMASTA Matyáš153M3014.01:00:11+00:14:1801:00:05.32Detail
39. HANUŠ PetrHanušovi Pankáči312M407.01:00:12+00:14:1901:00:04.42Detail
40. PITTHARD LeošJiskra Rybitví341M408.01:00:14+00:14:2101:00:03.02Detail
41. NAVRÁTIL MichalNWOW373M2015.01:00:20+00:14:2701:00:19.10Detail
42. RUSŇÁK VladimírŘíčany352M602.01:00:21+00:14:2801:00:19.62Detail
43. O'KEEFFE Bob374M2016.01:01:09+00:15:1601:00:40.04Detail
44. JANOUŠEK Martinčernošice333M2017.01:01:17+00:15:2401:00:57.48Detail
45. BUCKLEY MarkPBS Lions371M3015.01:01:23+00:15:3001:00:53.67Detail
46. HOTOVÝ Ivo440M3016.01:01:28+00:15:3501:01:18.02Detail
47. ČERNÝ JaroslavTT3 sports Česká Lípa308M3017.01:01:36+00:15:4301:01:33.40Detail
48. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely294M409.01:02:03+00:16:1001:01:50.85Detail
49. MATTHEWS DougTerronska UTD109M504.01:02:36+00:16:4301:01:52.77Detail
50. SYNEK Jiřízitnychleb.cz220M4010.01:02:49+00:16:5601:02:46.70Detail
51. BERAN Martin434M3018.01:02:59+00:17:0601:02:45.30Detail
52. HODEK MichalKOB TRETRA Praha38M2018.01:03:15+00:17:2201:03:08.91Detail
53. KOMAROVSKÝ PeterKošice311M3019.01:03:31+00:17:3801:03:19.25Detail
54. LANGŠÁDL JanHiSport171M4011.01:03:38+00:17:45Detail
55. MEZNÍK VláďaLokomotiva Beroun47M505.01:03:43+00:17:50Detail
56. ŠPIRK Karel198M506.01:03:46+00:17:5301:03:43.32Detail
57. KÁLAL Jan169M3020.01:03:47+00:17:5401:03:20.17Detail
58. PLÁŠIL MarekWTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant17M2019.01:04:02+00:18:09Detail
59. ČERMÁK PetrPocemkamdeš135M3021.01:04:03+00:18:1001:04:00.43Detail
60. CIKHARDT JakubKOB Tretra Praha246M3022.01:04:24+00:18:3101:04:18.63Detail
61. ZINDULKA JiriPraha202M507.01:04:27+00:18:3401:04:16.58Detail
62. JEŽEK MichalBJEŽ Racing Team299M3023.01:04:30+00:18:3701:04:19.03Detail
63. BAXA LukasPraha110M3024.01:04:33+00:18:4001:04:18.69Detail
64. BARTEK ZoranRunCzech12M3025.01:04:39+00:18:4601:04:31.95Detail
65. VALIHRACH LukášPraha429M3026.01:04:40+00:18:4701:04:15.38Detail
66. GINZEL PetrCyklo vape321M4012.01:05:04+00:19:1101:04:53.39Detail
67. ŠUP Radek53M4013.01:05:10+00:19:17Detail
68. KVAK RóbertŽiar nad Hronom387M2020.01:05:36+00:19:4301:05:32.94Detail
69. HYBŠ MarekSRTG Kolín396M3027.01:05:36+00:19:4301:05:33.93Detail
70. VARSANYI MarioBksak karvina329M4014.01:05:58+00:20:0501:05:52.70Detail
71. HEISIG JanGrape soda108M4015.01:06:02+00:20:0901:05:57.28Detail
72. BAK MartinHejnice14M4016.01:06:20+00:20:27Detail
73. KŘIVDA Martin180M4017.01:06:48+00:20:5501:06:40.74Detail
74. ŠŤASTNÝ JiříHudy452M4018.01:06:49+00:20:5601:06:38.51Detail
75. KUBÁT Milan243M3028.01:07:05+00:21:1201:06:57.82Detail
76. KLAJMON IgorČernošice326M3029.01:07:17+00:21:2401:07:09.35Detail
77. KRÁL FilipPraha348M2021.01:07:19+00:21:2601:07:03.39Detail
78. PŘÍHODA PavelHradec Králové83M3030.01:07:20+00:21:2701:06:31.94Detail
79. GRYGAR David124M4019.01:07:31+00:21:3801:07:26.77Detail
80. HOLUBEC TomášPraha93M3031.01:07:31+00:21:3801:07:24.73Detail
81. LUKEŠ MartinEleven Run Team441M4020.01:07:38+00:21:4501:07:32.56Detail
82. MED MichalČeské Budějovice139M2022.01:07:41+00:21:4801:07:00.94Detail
83. KONÍČEK JakubPonny Express Freiwaldau233M2023.01:07:42+00:21:4901:07:12.00Detail
84. KONÍČEK AdamPonny Express Freiwaldau230M2024.01:07:42+00:21:4901:07:13.14Detail
85. KŮSTKA JosefSKP ŠPS Domažlice304M4021.01:07:44+00:21:5101:07:33.72Detail
86. LÍSKOVEC Tomáš141M2025.01:07:49+00:21:5601:07:09.81Detail
87. VANÍČEK MartinPocemkamdeš136M3032.01:07:57+00:22:0401:07:53.95Detail
88. ČINÁTL Pavel150M3033.01:07:59+00:22:0601:07:18.48Detail
89. MAŘÍK Jan244M4022.01:08:14+00:22:2101:08:04.55Detail
90. SYNKULE Martin418M3034.01:08:22+00:22:2901:08:02.17Detail
91. KLUSÁK LukášJesenice192M3035.01:08:25+00:22:3201:08:00.57Detail
92. KUČERA Pavel349M3036.01:08:26+00:22:3301:08:13.46Detail
93. BESPERÁT Tomáš402M3037.01:08:29+00:22:3601:07:50.80Detail
94. KUDRNA MatyášBootcampy257M2026.01:08:33+00:22:4001:08:26.05Detail
95. ŠIMEK JiříCEPro team442M3038.01:08:33+00:22:4001:08:15.77Detail
96. PAULIS Peter188M3039.01:08:33+00:22:4001:07:44.88Detail
97. ŘÍHA Jan96M3040.01:08:46+00:22:5301:08:14.51Detail
98. IMIÁLEK MichalLitoměřice77M3041.01:08:46+00:22:5301:08:04.81Detail
99. PASHKOV Illia322M3042.01:09:06+00:23:1301:08:37.57Detail
100. PIRONA PaoloRunning Lions358M508.01:09:14+00:23:2101:08:53.34Detail
101. MAŘÍK ML. Jan245M2027.01:09:37+00:23:4401:09:27.90Detail
102. ČERMÁK PavelJilemnice344M4023.01:10:02+00:24:09Detail
103. DUBEN LubomírSokol Lípa345M509.01:10:27+00:24:3401:10:20.12Detail
104. BALDINUSOVÁ LenkaSurrealisti v tílku211M4024.01:10:28+00:24:3501:09:56.96Detail
105. KARAS AdamHavl.Brod184M2028.01:10:28+00:24:3501:10:08.39Detail
106. GONO JiříBěžecká škola Prahy 4137M4025.01:10:36+00:24:4301:10:27.96Detail
107. BOTTOMLEY Tim377M2029.01:10:38+00:24:4501:10:03.35Detail
108. CANDEL ManuelMANUEL367M4026.01:10:40+00:24:4701:10:01.27Detail
109. VOLÁK MichalSRTG Kolín397M3043.01:10:47+00:24:5401:10:37.85Detail
110. RŮŽIČKA LadislavByzkids411M2030.01:10:51+00:24:5801:10:11.54Detail
111. DVOŘÁK Jiří409M2031.01:10:57+00:25:0401:10:13.89Detail
112. ALMASY Michael59M3044.01:10:58+00:25:0501:10:52.20Detail
113. KADLEC AlešPonny Express Freiwaldau355M3045.01:11:02+00:25:0901:10:33.63Detail
114. DOLEJŠ TomášBeroun164M3046.01:11:09+00:25:1601:10:41.55Detail
115. ŠANTRŮČEK Martin176M2032.01:11:21+00:25:2801:11:13.46Detail
116. BUTTAFOCO MarcoRome394M3047.01:11:32+00:25:3901:11:27.20Detail
117. TICHÝ StanislavPraha 10183M5010.01:11:34+00:25:4101:11:20.49Detail
118. KOVAŘÍK Michal255M4027.01:11:47+00:25:5401:11:23.52Detail
119. BACIK Tomas92M3048.01:11:48+00:25:5501:11:23.09Detail
120. PASEKA Štěpán140M2033.01:11:55+00:26:0201:11:16.82Detail
121. ŠIMEK DavidByzkids403M2034.01:12:02+00:26:0901:11:22.83Detail
122. MATLOCHA Martin368M4028.01:12:04+00:26:1101:11:37.72Detail
123. CULOS StefanoRunning Lions357M4029.01:12:23+00:26:3001:12:02.51Detail
124. ZUGAR Robert36M4030.01:12:33+00:26:40Detail
125. KAŠPAR MartinJesenice112M4031.01:12:33+00:26:4001:12:17.05Detail
126. VORLÍČEK Petr407M3049.01:12:36+00:26:4301:12:07.38Detail
127. BRENIŠIN Ivan315M4032.01:12:39+00:26:46Detail
128. ANDRADE TelmoTerronska UTD263M4033.01:13:19+00:27:2601:13:05.54Detail
129. HARRISON AlexanderZvole365M3050.01:13:20+00:27:2701:12:44.63Detail
130. SIHELSKÝ MichalBlack Lions Team Praha165M3051.01:13:24+00:27:3101:12:57.00Detail
131. BOSZORÁD Ladislav97M3052.01:13:55+00:28:0201:13:03.91Detail
132. VOSK Matej159M3053.01:14:16+00:28:2301:13:35.13Detail
133. HÁLEK Jaroslav415M4034.01:14:17+00:28:2401:13:32.28Detail
134. KUZMIAK Boris54M3054.01:14:19+00:28:2601:13:51.82Detail
135. SUTTR PavelSV Mrač111M4035.01:14:23+00:28:3001:13:56.77Detail
136. ŠŤOVÍČEK PetrTerronská united264M4036.01:14:30+00:28:3701:14:15.84Detail
137. ANTOŠ JanČervenobílá síla316M4037.01:14:33+00:28:4001:14:19.58Detail
138. KRABS JakubČistec174M3055.01:14:42+00:28:4901:14:23.29Detail
139. KARAS MilanHavl.Brod185M5011.01:14:53+00:29:0001:14:34.68Detail
140. ERBEN Ondřej432M3056.01:15:01+00:29:0801:14:39.12Detail
141. MALIR Richard399M4038.01:15:06+00:29:1301:14:14.13Detail
142. BRAUN RenéPotkali se u Kolína13M4039.01:15:07+00:29:1401:14:57.95Detail
143. ŠORF Jiří410M3057.01:15:11+00:29:1801:14:47.80Detail
144. VALIHRACH VáclavKolín430M603.01:15:14+00:29:2101:14:48.64Detail
145. GILÁNYI JanKřivý Nohy433M3058.01:15:25+00:29:3201:15:01.54Detail
146. KRUPIČKA LukášJesenice u Prahy214M3059.01:15:30+00:29:3701:15:08.81Detail
147. BROM Jan241M3060.01:15:46+00:29:5301:15:20.77Detail
148. VINTR TomášBrno156M3061.01:15:48+00:29:5501:15:22.66Detail
149. MIXA VladislavPraha Uhrineves282M4040.01:15:49+00:29:5601:15:06.97Detail
150. VRBA Vít309M4041.01:15:51+00:29:5801:15:34.41Detail
151. BAKER Paul360M4042.01:16:24+00:30:3101:15:53.30Detail
152. INOVECKY AtilaPraha 11262M3062.01:16:42+00:30:4901:16:02.43Detail
153. DVOŘÁK Petr16M4043.01:16:49+00:30:56Detail
154. BLÁHA PetrNeratovice67M3063.01:16:50+00:30:57Detail
155. KRUPA MartinNupaky320M2035.01:17:05+00:31:1201:16:42.31Detail
156. MAHDAL Radek80M3064.01:17:12+00:31:1901:16:36.96Detail
157. ŠAMBERGER KarelGerlov231M5012.01:17:15+00:31:2201:17:03.52Detail
158. MATHON Ivo296M2036.01:17:20+00:31:2701:16:42.82Detail
159. KULHÁNEK Miroslav439M3065.01:17:27+00:31:3401:16:47.48Detail
160. TROMBALA PavelKofošnek224M3066.01:17:32+00:31:39Detail
161. KUDRNA Tadeáš274M2037.01:17:40+00:31:4701:17:33.08Detail
162. GRUND MichalDobřejovice340M2038.01:17:50+00:31:5701:17:07.04Detail
163. NECHOĎDOMA PetrDobřichov89M4044.01:18:01+00:32:0801:17:47.15Detail
164. HUSÁR Jozef10M4045.01:18:04+00:32:1101:17:37.83Detail
165. FRITZ RobertTaH Praha2211.01:18:13+00:32:2001:17:59.26Detail
166. MAREK RudolfPraha 969M604.01:18:16+00:32:23Detail
167. KAŠPAR JanPlzeň222M4046.01:18:17+00:32:2401:18:00.75Detail
168. KLEČKA KarelPraha155M3067.01:18:55+00:33:0201:18:11.09Detail
169. HOUŠKA Jiří161M4047.01:18:57+00:33:0401:18:33.63Detail
170. TRN MiroslavPraha204M3068.01:19:17+00:33:2401:19:09.64Detail
171. GOGOLÁK Lukáš100M3069.01:19:32+00:33:3901:19:18.30Detail
172. BICAN JiriSK Meteor Praha24M4048.01:19:35+00:33:4201:19:01.75Detail
173. KABÁT Martin179M3070.01:19:45+00:33:5201:19:34.04Detail
174. PILAŘ PetrPraha431M4049.01:19:57+00:34:0401:19:39.61Detail
175. STODOLA Michal289M2039.01:20:05+00:34:1201:19:14.80Detail
176. BRABEC JiriPraha131M4050.01:20:07+00:34:1401:20:02.30Detail
177. BALŠÁN ZdeněkHejnice15M3071.01:20:08+00:34:1501:19:49.91Detail
178. NÁHLÍK JanPraha 571M3072.01:20:21+00:34:28Detail
179. PAPP JozefDobřejovice335M4051.01:20:23+00:34:3001:19:40.53Detail
180. KALIŠ JaroslavPraha286M605.01:20:41+00:34:4801:20:32.73Detail
181. ŠKORPIL Ondřej337M4052.01:20:43+00:34:50Detail
182. SOVA JanMP Praha58M5013.01:20:53+00:35:00Detail
183. JELÍNEK AntonínAquaclub Havlíčkův Brod362M606.01:20:56+00:35:0301:20:26.32Detail
184. BOHUS Tim392M3073.01:21:06+00:35:1301:20:30.10Detail
185. RINKA ErichPrajzský BK Kravaře138M607.01:22:02+00:36:0901:21:50.12Detail
186. LNĚNIČKA OndřejFlorbalak.cz74M3074.01:22:12+00:36:1901:21:33.70Detail
187. ZAMUDA SlavkoPrague342M3075.01:22:44+00:36:5101:22:16.33Detail
188. ŠTUMPF OndřejPraha66M3076.01:22:53+00:37:00Detail
189. RÝDL VladimírPraha 5297M4053.01:22:55+00:37:02Detail
190. PAVLÍČEK Jakubtasov287M2040.01:22:57+00:37:0401:22:20.26Detail
191. MACÁK JiříHradec Králové307M3077.01:23:02+00:37:0901:22:41.75Detail
192. ŠRUBAŘ ZbyněkB4113M3078.01:23:39+00:37:46Detail
193. HASKINS MarkTolskithey Tin and Treackle Trailers363M3079.01:23:53+00:38:0001:23:17.16Detail
194. JOHAN TomášHodkovičky182M4054.01:24:06+00:38:1301:23:39.96Detail
195. BAGUST JohnBagust Beats Baker364M5014.01:24:19+00:38:2601:23:46.42Detail
196. MORAVEC JanAC Vrbno336M608.01:24:45+00:38:5201:24:22.35Detail
197. WENDL JanKostelec nad Černými lesy158M2041.01:25:24+00:39:3101:24:42.53Detail
198. VEJTRUBA Milan149M4055.01:25:43+00:39:5001:25:02.49Detail
199. BOHUN MartinPraha203M4056.01:26:12+00:40:1901:26:07.39Detail
200. URBAN VítPraha259M4057.01:26:26+00:40:3301:25:42.37Detail
201. PÁTEK MartinPátečníci290M2042.01:27:03+00:41:1001:26:29.45Detail
202. HLAVA MilanPraha 4 - Modřany209M609.01:27:06+00:41:1301:26:36.98Detail
203. KNAP Jan445M3080.01:27:36+00:41:4301:27:23.18Detail
204. PANTŮČEK MichalSRTG Praha390M3081.01:28:08+00:42:1501:27:39.75Detail
205. MIČKAL MartinPraha425M4058.01:30:09+00:44:1601:29:31.91Detail
206. WATSON Fraser133M3082.01:31:46+00:45:5301:30:59.37Detail
207. LITSTER Fraser384M4059.01:31:48+00:45:5501:31:15.26Detail
208. VACÍK PetrPraha 4408M5015.01:31:57+00:46:0401:31:25.18Detail
209. TRHLÍK JiříPlzeň101M5016.01:32:03+00:46:1001:31:25.38Detail
210. CISARIK TomasTgc Kunratice41M6010.01:32:33+00:46:4001:32:01.08Detail
211. KASL PetrAtletiko šneko120M5017.01:34:11+00:48:1801:33:35.73Detail
212. KRUZIK Ales354M4060.01:34:16+00:48:2301:33:31.93Detail
213. KREJČÍ VáclavZAPOMNĚNKA MODŘANY393M5018.01:34:45+00:48:5201:33:58.81Detail
214. NOVÁK Lukáš11M3083.01:35:11+00:49:18Detail
215. ŠOLC Vlastimil401M3084.01:35:26+00:49:3301:34:47.64Detail
216. NECHVÁTAL DavidPraha324M5019.01:35:43+00:49:5001:34:53.72Detail
217. MÁŠA Stanislav443M5020.01:39:03+00:53:1001:38:32.01Detail
218. KOSTKA PetrPotkali se u Kolína2M4061.01:41:22+00:55:29Detail
219. PÁTEK OndřejPátečníci291M2043.01:41:44+00:55:5101:41:11.22Detail
220. NOVOTNÝ JaroslavTEP Trutnov421M6011.01:41:55+00:56:0201:41:13.50Detail
221. CVEJN JiříVelké Přílepy269M3085.01:46:58+01:01:0501:46:05.01Detail
222. BARTON KelbyTeam death376M4062.01:47:59+01:02:0601:47:18.43Detail
ELIAS Marek81M4000:00:00Detail
ŠTROS OtaSuper Slow Motion167M5000:00:00Detail
KRONTORAD VitezslavJesenice253M3000:00:00Detail
HNILICA OndřejPraha 10347M2000:00:00Detail
DNS PROCHÁZKA Tomas172M20DNS Detail
DNS HRČEK Tomáš1M40DNS Detail
DNS FAJTL Petr23M40DNS Detail
DNS RABHI Said60M40DNS Detail
DNS NOVÁK MichaelGone4Run64M40DNS Detail
DNS ŠVAJCR RadekMattoni FreeRun78M40DNS Detail
DNS KULHÁNEK TomášSoftware602 a.s.87M20DNS Detail
DNS LIBOVICKÝ VítEmpiria 21105M50DNS Detail
DNS FOREJT Mireklenoši129M40DNS Detail
DNS HOLICKÝ MilanPardubice144M50DNS Detail
DNS MARECEK JiriPraha 2145M30DNS Detail
DNS HOLZBAUER JanSRTG Kolín151M40DNS Detail
DNS ŠIMONEK Jan175M40DNS Detail
DNS KOTOUČ MartinMirošovice181M30DNS Detail
DNS WOLF Tomáš187M30DNS Detail
DNS PARULA MartinJeště kousek195M40DNS Detail
DNS HESS FilipBadFlash207M20DNS Detail
DNS HÁJEK RadekPonny Express Freiwaldau237M20DNS Detail
DNS KUŠEV Tomáš252M50DNS Detail
DNS SALUS Jan310M20DNS Detail
DNS KOLENČÍK Vojtěch353M30DNS Detail
DNS HOLAN Petr423M30DNS Detail
DNS SEČKÁR AloisSvobodní424M20DNS Detail
DNS PLETICHA RichardKadaň428M40DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz