Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
25. 3. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanHvězda Pardubice/Mizuno team#446#M201.00:45:53Detail
2. Procházka JanInov8 team#450#M301.00:47:04+00:01:1100:47:03.17Detail
3. Soukup PetrJičín#449#M302.00:48:50+00:02:57Detail
4. Remeš PetrOK Slavia Hradec Králové#98#M202.00:50:35+00:04:42Detail
5. Matějů LubošSild team#293#M401.00:51:12+00:05:19Detail
6. Starý JanNWOW#372#M203.00:52:09+00:06:1600:52:08.37Detail
7. Wachtl DenisPraha 13#219#M204.00:53:04+00:07:1100:53:02.06Detail
8. Rada JanSportisimo Hvězdy BŽB#281#M402.00:53:08+00:07:1500:53:07.23Detail
9. Pospíšil OndřejOddíl OB Kotlářka#37#M303.00:53:10+00:07:17Detail
10. Sandecki MarkBiko Adventures Prague#99#M304.00:53:28+00:07:3500:53:27.43Detail
11. Mahel TadeášAtletic Třebíč#3#M205.00:53:49+00:07:56Detail
12. Töpfer MartinPRASE#173#M206.00:54:58+00:09:0500:54:55.99Detail
13. Pacner MartinBiatlon Beroun#413#M305.00:55:20+00:09:2700:55:17.95Detail
14. Fic MartinSTS Chojkovice Brod B.#417#M403.00:55:35+00:09:4200:55:33.40Detail
15. Pyle MichaelSedgefield Harriers#398#M306.00:56:08+00:10:1500:56:04.98Detail
16. Makovský JakubKOB TRETRA Praha#229#M307.00:56:21+00:10:28Detail
17. Morrison BenjaminPrague#361#M308.00:56:24+00:10:3100:56:11.47Detail
18. Krotil JiříSRTG Praha#260#M207.00:56:26+00:10:3300:56:21.82Detail
19. Knowles Edward#370#M309.00:56:40+00:10:4700:56:36.05Detail
20. Šiška Jakubruni.to#61#M208.00:56:46+00:10:53Detail
21. Pokorný JanTJ VOKD Ostrava - Poruba#46#M404.00:56:48+00:10:5500:56:45.68Detail
22. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#305#M501.00:56:55+00:11:0200:56:53.71Detail
23. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#444#M601.00:57:07+00:11:14Detail
24. Medlík JanNWOW#385#M209.00:57:08+00:11:1500:57:06.39Detail
25. Kazda OndřejSC Jičín#273#M3010.00:57:57+00:12:04Detail
26. Růžek PavelK moři na kole#383#M2010.00:58:34+00:12:4100:58:29.20Detail
27. Brychta TomášFlying Runners#130#M2011.00:58:35+00:12:4200:58:31.88Detail
28. Vrba Martin#104#M405.00:58:48+00:12:5500:58:46.57Detail
29. Novák MichalSK Babice#32#M3011.00:59:13+00:13:20Detail
30. Honzík RobertZoot team#317#M2012.00:59:21+00:13:2800:59:17.08Detail
31. Vaněk PavelPraha#338#M502.00:59:44+00:13:51Detail
32. Hrubeš Pavel#115#M3012.00:59:48+00:13:5500:59:44.10Detail
33. Svatoň David#247#M406.00:59:53+00:14:0000:59:51.15Detail
34. Lada Tomáš#62#M3013.00:59:53+00:14:0000:59:51.14Detail
35. Machytka MatějRave & Run#366#M2013.00:59:55+00:14:0200:59:51.07Detail
36. Novák LukášHoštka#323#M2014.00:59:56+00:14:0300:59:46.90Detail
37. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#56#M503.01:00:08+00:14:1501:00:05.28Detail
38. Omasta Matyáš#153#M3014.01:00:11+00:14:1801:00:05.32Detail
39. Hanuš PetrHanušovi Pankáči#312#M407.01:00:12+00:14:1901:00:04.42Detail
40. Pitthard LeošJiskra Rybitví#341#M408.01:00:14+00:14:2101:00:03.02Detail
41. Navrátil MichalNWOW#373#M2015.01:00:20+00:14:2701:00:19.10Detail
42. Rusňák VladimírŘíčany#352#M602.01:00:21+00:14:2801:00:19.62Detail
43. O'Keeffe Bob#374#M2016.01:01:09+00:15:1601:00:40.04Detail
44. Janoušek Martinčernošice#333#M2017.01:01:17+00:15:2401:00:57.48Detail
45. Buckley MarkPBS Lions#371#M3015.01:01:23+00:15:3001:00:53.67Detail
46. Hotový Ivo#440#M3016.01:01:28+00:15:3501:01:18.02Detail
47. Černý JaroslavTT3 sports Česká Lípa#308#M3017.01:01:36+00:15:4301:01:33.40Detail
48. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#294#M409.01:02:03+00:16:1001:01:50.85Detail
49. Matthews DougTerronska UTD#109#M504.01:02:36+00:16:4301:01:52.77Detail
50. Synek Jiřízitnychleb.cz#220#M4010.01:02:49+00:16:5601:02:46.70Detail
51. Beran Martin#434#M3018.01:02:59+00:17:0601:02:45.30Detail
52. Hodek MichalKOB TRETRA Praha#38#M2018.01:03:15+00:17:2201:03:08.91Detail
53. Komarovský PeterKošice#311#M3019.01:03:31+00:17:3801:03:19.25Detail
54. Langšádl JanHiSport#171#M4011.01:03:38+00:17:45Detail
55. Mezník VláďaLokomotiva Beroun#47#M505.01:03:43+00:17:50Detail
56. Špirk Karel#198#M506.01:03:46+00:17:5301:03:43.32Detail
57. Kálal Jan#169#M3020.01:03:47+00:17:5401:03:20.17Detail
58. Plášil MarekWTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant#17#M2019.01:04:02+00:18:09Detail
59. Čermák PetrPocemkamdeš#135#M3021.01:04:03+00:18:1001:04:00.43Detail
60. Cikhardt JakubKOB Tretra Praha#246#M3022.01:04:24+00:18:3101:04:18.63Detail
61. Zindulka JiriPraha#202#M507.01:04:27+00:18:3401:04:16.58Detail
62. Ježek MichalBJEŽ Racing Team#299#M3023.01:04:30+00:18:3701:04:19.03Detail
63. Baxa LukasPraha#110#M3024.01:04:33+00:18:4001:04:18.69Detail
64. Bartek ZoranRunCzech#12#M3025.01:04:39+00:18:4601:04:31.95Detail
65. Valihrach LukášPraha#429#M3026.01:04:40+00:18:4701:04:15.38Detail
66. Ginzel PetrCyklo vape#321#M4012.01:05:04+00:19:1101:04:53.39Detail
67. Šup Radek#53#M4013.01:05:10+00:19:17Detail
68. Kvak RóbertŽiar nad Hronom#387#M2020.01:05:36+00:19:4301:05:32.94Detail
69. Hybš MarekSRTG Kolín#396#M3027.01:05:36+00:19:4301:05:33.93Detail
70. Varsanyi MarioBksak karvina#329#M4014.01:05:58+00:20:0501:05:52.70Detail
71. Heisig JanGrape soda#108#M4015.01:06:02+00:20:0901:05:57.28Detail
72. Bak MartinHejnice#14#M4016.01:06:20+00:20:27Detail
73. Křivda Martin#180#M4017.01:06:48+00:20:5501:06:40.74Detail
74. Šťastný JiříHudy#452#M4018.01:06:49+00:20:5601:06:38.51Detail
75. Kubát Milan#243#M3028.01:07:05+00:21:1201:06:57.82Detail
76. Klajmon IgorČernošice#326#M3029.01:07:17+00:21:2401:07:09.35Detail
77. Král FilipPraha#348#M2021.01:07:19+00:21:2601:07:03.39Detail
78. Příhoda PavelHradec Králové#83#M3030.01:07:20+00:21:2701:06:31.94Detail
79. Grygar David#124#M4019.01:07:31+00:21:3801:07:26.77Detail
80. Holubec TomášPraha#93#M3031.01:07:31+00:21:3801:07:24.73Detail
81. Lukeš MartinEleven Run Team#441#M4020.01:07:38+00:21:4501:07:32.56Detail
82. Med MichalČeské Budějovice#139#M2022.01:07:41+00:21:4801:07:00.94Detail
83. Koníček JakubPonny Express Freiwaldau#233#M2023.01:07:42+00:21:4901:07:12.00Detail
84. Koníček AdamPonny Express Freiwaldau#230#M2024.01:07:42+00:21:4901:07:13.14Detail
85. Kůstka JosefSKP ŠPS Domažlice#304#M4021.01:07:44+00:21:5101:07:33.72Detail
86. Lískovec Tomáš#141#M2025.01:07:49+00:21:5601:07:09.81Detail
87. Vaníček MartinPocemkamdeš#136#M3032.01:07:57+00:22:0401:07:53.95Detail
88. Činátl Pavel#150#M3033.01:07:59+00:22:0601:07:18.48Detail
89. Mařík Jan#244#M4022.01:08:14+00:22:2101:08:04.55Detail
90. Synkule Martin#418#M3034.01:08:22+00:22:2901:08:02.17Detail
91. Klusák LukášJesenice#192#M3035.01:08:25+00:22:3201:08:00.57Detail
92. Kučera Pavel#349#M3036.01:08:26+00:22:3301:08:13.46Detail
93. Besperát Tomáš#402#M3037.01:08:29+00:22:3601:07:50.80Detail
94. Kudrna MatyášBootcampy#257#M2026.01:08:33+00:22:4001:08:26.05Detail
95. Šimek JiříCEPro team#442#M3038.01:08:33+00:22:4001:08:15.77Detail
96. Paulis Peter#188#M3039.01:08:33+00:22:4001:07:44.88Detail
97. Říha Jan#96#M3040.01:08:46+00:22:5301:08:14.51Detail
98. Imiálek MichalLitoměřice#77#M3041.01:08:46+00:22:5301:08:04.81Detail
99. Pashkov Illia#322#M3042.01:09:06+00:23:1301:08:37.57Detail
100. Pirona PaoloRunning Lions#358#M508.01:09:14+00:23:2101:08:53.34Detail
101. Mařík ml. Jan#245#M2027.01:09:37+00:23:4401:09:27.90Detail
102. Čermák PavelJilemnice#344#M4023.01:10:02+00:24:09Detail
103. Duben LubomírSokol Lípa#345#M509.01:10:27+00:24:3401:10:20.12Detail
104. Baldinusová LenkaSurrealisti v tílku#211#M4024.01:10:28+00:24:3501:09:56.96Detail
105. Karas AdamHavl.Brod#184#M2028.01:10:28+00:24:3501:10:08.39Detail
106. Gono JiříBěžecká škola Prahy 4#137#M4025.01:10:36+00:24:4301:10:27.96Detail
107. Bottomley Tim#377#M2029.01:10:38+00:24:4501:10:03.35Detail
108. Candel ManuelMANUEL#367#M4026.01:10:40+00:24:4701:10:01.27Detail
109. Volák MichalSRTG Kolín#397#M3043.01:10:47+00:24:5401:10:37.85Detail
110. Růžička LadislavByzkids#411#M2030.01:10:51+00:24:5801:10:11.54Detail
111. Dvořák Jiří#409#M2031.01:10:57+00:25:0401:10:13.89Detail
112. Almasy Michael#59#M3044.01:10:58+00:25:0501:10:52.20Detail
113. Kadlec AlešPonny Express Freiwaldau#355#M3045.01:11:02+00:25:0901:10:33.63Detail
114. Dolejš TomášBeroun#164#M3046.01:11:09+00:25:1601:10:41.55Detail
115. Šantrůček Martin#176#M2032.01:11:21+00:25:2801:11:13.46Detail
116. Buttafoco MarcoRome#394#M3047.01:11:32+00:25:3901:11:27.20Detail
117. Tichý StanislavPraha 10#183#M5010.01:11:34+00:25:4101:11:20.49Detail
118. Kovařík Michal#255#M4027.01:11:47+00:25:5401:11:23.52Detail
119. Bacik Tomas#92#M3048.01:11:48+00:25:5501:11:23.09Detail
120. Paseka Štěpán#140#M2033.01:11:55+00:26:0201:11:16.82Detail
121. Šimek DavidByzkids#403#M2034.01:12:02+00:26:0901:11:22.83Detail
122. Matlocha Martin#368#M4028.01:12:04+00:26:1101:11:37.72Detail
123. Culos StefanoRunning Lions#357#M4029.01:12:23+00:26:3001:12:02.51Detail
124. Zugar Robert#36#M4030.01:12:33+00:26:40Detail
125. Kašpar MartinJesenice#112#M4031.01:12:33+00:26:4001:12:17.05Detail
126. Vorlíček Petr#407#M3049.01:12:36+00:26:4301:12:07.38Detail
127. Brenišin Ivan#315#M4032.01:12:39+00:26:46Detail
128. Andrade TelmoTerronska UTD#263#M4033.01:13:19+00:27:2601:13:05.54Detail
129. Harrison AlexanderZvole#365#M3050.01:13:20+00:27:2701:12:44.63Detail
130. Sihelský MichalBlack Lions Team Praha#165#M3051.01:13:24+00:27:3101:12:57.00Detail
131. Boszorád Ladislav#97#M3052.01:13:55+00:28:0201:13:03.91Detail
132. Vosk Matej#159#M3053.01:14:16+00:28:2301:13:35.13Detail
133. Hálek Jaroslav#415#M4034.01:14:17+00:28:2401:13:32.28Detail
134. Kuzmiak Boris#54#M3054.01:14:19+00:28:2601:13:51.82Detail
135. Suttr PavelSV Mrač#111#M4035.01:14:23+00:28:3001:13:56.77Detail
136. Šťovíček PetrTerronská united#264#M4036.01:14:30+00:28:3701:14:15.84Detail
137. Antoš JanČervenobílá síla#316#M4037.01:14:33+00:28:4001:14:19.58Detail
138. Krabs JakubČistec#174#M3055.01:14:42+00:28:4901:14:23.29Detail
139. Karas MilanHavl.Brod#185#M5011.01:14:53+00:29:0001:14:34.68Detail
140. Erben Ondřej#432#M3056.01:15:01+00:29:0801:14:39.12Detail
141. Malir Richard#399#M4038.01:15:06+00:29:1301:14:14.13Detail
142. Braun RenéPotkali se u Kolína#13#M4039.01:15:07+00:29:1401:14:57.95Detail
143. Šorf Jiří#410#M3057.01:15:11+00:29:1801:14:47.80Detail
144. Valihrach VáclavKolín#430#M603.01:15:14+00:29:2101:14:48.64Detail
145. Gilányi JanKřivý Nohy#433#M3058.01:15:25+00:29:3201:15:01.54Detail
146. Krupička LukášJesenice u Prahy#214#M3059.01:15:30+00:29:3701:15:08.81Detail
147. Brom Jan#241#M3060.01:15:46+00:29:5301:15:20.77Detail
148. Vintr TomášBrno#156#M3061.01:15:48+00:29:5501:15:22.66Detail
149. Mixa VladislavPraha Uhrineves#282#M4040.01:15:49+00:29:5601:15:06.97Detail
150. Vrba Vít#309#M4041.01:15:51+00:29:5801:15:34.41Detail
151. Baker Paul#360#M4042.01:16:24+00:30:3101:15:53.30Detail
152. Inovecky AtilaPraha 11#262#M3062.01:16:42+00:30:4901:16:02.43Detail
153. Dvořák Petr#16#M4043.01:16:49+00:30:56Detail
154. Bláha PetrNeratovice#67#M3063.01:16:50+00:30:57Detail
155. Krupa MartinNupaky#320#M2035.01:17:05+00:31:1201:16:42.31Detail
156. Mahdal Radek#80#M3064.01:17:12+00:31:1901:16:36.96Detail
157. Šamberger KarelGerlov#231#M5012.01:17:15+00:31:2201:17:03.52Detail
158. Mathon Ivo#296#M2036.01:17:20+00:31:2701:16:42.82Detail
159. Kulhánek Miroslav#439#M3065.01:17:27+00:31:3401:16:47.48Detail
160. Trombala PavelKofošnek#224#M3066.01:17:32+00:31:39Detail
161. Kudrna Tadeáš#274#M2037.01:17:40+00:31:4701:17:33.08Detail
162. Grund MichalDobřejovice#340#M2038.01:17:50+00:31:5701:17:07.04Detail
163. Nechoďdoma PetrDobřichov#89#M4044.01:18:01+00:32:0801:17:47.15Detail
164. Husár Jozef#10#M4045.01:18:04+00:32:1101:17:37.83Detail
165. Fritz RobertTaH Praha#221#1.01:18:13+00:32:2001:17:59.26Detail
166. Marek RudolfPraha 9#69#M604.01:18:16+00:32:23Detail
167. Kašpar JanPlzeň#222#M4046.01:18:17+00:32:2401:18:00.75Detail
168. Klečka KarelPraha#155#M3067.01:18:55+00:33:0201:18:11.09Detail
169. Houška Jiří#161#M4047.01:18:57+00:33:0401:18:33.63Detail
170. Trn MiroslavPraha#204#M3068.01:19:17+00:33:2401:19:09.64Detail
171. Gogolák Lukáš#100#M3069.01:19:32+00:33:3901:19:18.30Detail
172. Bican JiriSK Meteor Praha#24#M4048.01:19:35+00:33:4201:19:01.75Detail
173. Kabát Martin#179#M3070.01:19:45+00:33:5201:19:34.04Detail
174. Pilař PetrPraha#431#M4049.01:19:57+00:34:0401:19:39.61Detail
175. Stodola Michal#289#M2039.01:20:05+00:34:1201:19:14.80Detail
176. Brabec JiriPraha#131#M4050.01:20:07+00:34:1401:20:02.30Detail
177. Balšán ZdeněkHejnice#15#M3071.01:20:08+00:34:1501:19:49.91Detail
178. Náhlík JanPraha 5#71#M3072.01:20:21+00:34:28Detail
179. Papp JozefDobřejovice#335#M4051.01:20:23+00:34:3001:19:40.53Detail
180. Kališ JaroslavPraha#286#M605.01:20:41+00:34:4801:20:32.73Detail
181. Škorpil Ondřej#337#M4052.01:20:43+00:34:50Detail
182. Sova JanMP Praha#58#M5013.01:20:53+00:35:00Detail
183. Jelínek AntonínAquaclub Havlíčkův Brod#362#M606.01:20:56+00:35:0301:20:26.32Detail
184. Bohus Tim#392#M3073.01:21:06+00:35:1301:20:30.10Detail
185. Rinka ErichPrajzský BK Kravaře#138#M607.01:22:02+00:36:0901:21:50.12Detail
186. Lněnička OndřejFlorbalak.cz#74#M3074.01:22:12+00:36:1901:21:33.70Detail
187. Zamuda SlavkoPrague#342#M3075.01:22:44+00:36:5101:22:16.33Detail
188. Štumpf OndřejPraha#66#M3076.01:22:53+00:37:00Detail
189. Rýdl VladimírPraha 5#297#M4053.01:22:55+00:37:02Detail
190. Pavlíček Jakubtasov#287#M2040.01:22:57+00:37:0401:22:20.26Detail
191. Macák JiříHradec Králové#307#M3077.01:23:02+00:37:0901:22:41.75Detail
192. Šrubař ZbyněkB4#113#M3078.01:23:39+00:37:46Detail
193. Haskins MarkTolskithey Tin and Treackle Trailers#363#M3079.01:23:53+00:38:0001:23:17.16Detail
194. Johan TomášHodkovičky#182#M4054.01:24:06+00:38:1301:23:39.96Detail
195. Bagust JohnBagust Beats Baker#364#M5014.01:24:19+00:38:2601:23:46.42Detail
196. Moravec JanAC Vrbno#336#M608.01:24:45+00:38:5201:24:22.35Detail
197. Wendl JanKostelec nad Černými lesy#158#M2041.01:25:24+00:39:3101:24:42.53Detail
198. Vejtruba Milan#149#M4055.01:25:43+00:39:5001:25:02.49Detail
199. Bohun MartinPraha#203#M4056.01:26:12+00:40:1901:26:07.39Detail
200. Urban VítPraha#259#M4057.01:26:26+00:40:3301:25:42.37Detail
201. Pátek MartinPátečníci#290#M2042.01:27:03+00:41:1001:26:29.45Detail
202. Hlava MilanPraha 4 - Modřany#209#M609.01:27:06+00:41:1301:26:36.98Detail
203. Knap Jan#445#M3080.01:27:36+00:41:4301:27:23.18Detail
204. Pantůček MichalSRTG Praha#390#M3081.01:28:08+00:42:1501:27:39.75Detail
205. Mičkal MartinPraha#425#M4058.01:30:09+00:44:1601:29:31.91Detail
206. Watson Fraser#133#M3082.01:31:46+00:45:5301:30:59.37Detail
207. Litster Fraser#384#M4059.01:31:48+00:45:5501:31:15.26Detail
208. Vacík PetrPraha 4#408#M5015.01:31:57+00:46:0401:31:25.18Detail
209. Trhlík JiříPlzeň#101#M5016.01:32:03+00:46:1001:31:25.38Detail
210. Cisarik TomasTgc Kunratice#41#M6010.01:32:33+00:46:4001:32:01.08Detail
211. Kasl PetrAtletiko šneko#120#M5017.01:34:11+00:48:1801:33:35.73Detail
212. Kruzik Ales#354#M4060.01:34:16+00:48:2301:33:31.93Detail
213. Krejčí VáclavZAPOMNĚNKA MODŘANY#393#M5018.01:34:45+00:48:5201:33:58.81Detail
214. Novák Lukáš#11#M3083.01:35:11+00:49:18Detail
215. Šolc Vlastimil#401#M3084.01:35:26+00:49:3301:34:47.64Detail
216. Nechvátal DavidPraha#324#M5019.01:35:43+00:49:5001:34:53.72Detail
217. Máša Stanislav#443#M5020.01:39:03+00:53:1001:38:32.01Detail
218. Kostka PetrPotkali se u Kolína#2#M4061.01:41:22+00:55:29Detail
219. Pátek OndřejPátečníci#291#M2043.01:41:44+00:55:5101:41:11.22Detail
220. Novotný JaroslavTEP Trutnov#421#M6011.01:41:55+00:56:0201:41:13.50Detail
221. Cvejn JiříVelké Přílepy#269#M3085.01:46:58+01:01:0501:46:05.01Detail
222. Barton KelbyTeam death#376#M4062.01:47:59+01:02:0601:47:18.43Detail
Elias Marek#81#M4000:00:00Detail
Štros OtaSuper Slow Motion#167#M5000:00:00Detail
Krontorad VitezslavJesenice#253#M3000:00:00Detail
Hnilica OndřejPraha 10#347#M2000:00:00Detail
DNS Procházka Tomas#172#M20DNS Detail
DNS Hrček Tomáš#1#M40DNS Detail
DNS Fajtl Petr#23#M40DNS Detail
DNS Rabhi Said#60#M40DNS Detail
DNS Novák MichaelGone4Run#64#M40DNS Detail
DNS Švajcr RadekMattoni FreeRun#78#M40DNS Detail
DNS Kulhánek TomášSoftware602 a.s.#87#M20DNS Detail
DNS Libovický VítEmpiria 21#105#M50DNS Detail
DNS Forejt Mireklenoši#129#M40DNS Detail
DNS Holický MilanPardubice#144#M50DNS Detail
DNS Marecek JiriPraha 2#145#M30DNS Detail
DNS Holzbauer JanSRTG Kolín#151#M40DNS Detail
DNS Šimonek Jan#175#M40DNS Detail
DNS Kotouč MartinMirošovice#181#M30DNS Detail
DNS Wolf Tomáš#187#M30DNS Detail
DNS Parula MartinJeště kousek#195#M40DNS Detail
DNS Hess FilipBadFlash#207#M20DNS Detail
DNS Hájek RadekPonny Express Freiwaldau#237#M20DNS Detail
DNS Kušev Tomáš#252#M50DNS Detail
DNS Salus Jan#310#M20DNS Detail
DNS Kolenčík Vojtěch#353#M30DNS Detail
DNS Holan Petr#423#M30DNS Detail
DNS Sečkár AloisSvobodní#424#M20DNS Detail
DNS Pleticha RichardKadaň#428#M40DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz