Oficiální Výsledková listina Teplický půlmaraton
30. 12. 2016

Běh 20 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŽALOUDEK JanAK Most#60muži1.01:24:42Detail
2. LIŠKA Petr#59muži2.01:24:46+00:00:04Detail
3. LÁZNA MartinIBK Louny#198muži3.01:31:34+00:06:52Detail
4. STEKLÝ Radek#167muži4.01:33:16+00:08:34Detail
5. LISEC TomášCK Slavoj Terezín#74muži5.01:33:54+00:09:12Detail
6. VENCOVSKÝ Daniel#194muži6.01:37:59+00:13:17Detail
7. VLTAVSKÝ PetrLaky Team#169muži7.01:40:43+00:16:01Detail
8. KLEMSA Tadeáš#80muži8.01:40:46+00:16:04Detail
9. VOŠAHLÍK MartinAtletika Radějovice#152muži9.01:40:47+00:16:05Detail
10. PEŠEK PetrFun BIKE Ústí nad Labem#161muži10.01:40:49+00:16:07Detail
11. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#185muži11.01:41:00+00:16:18Detail
12. VÁVRŮ IvanaTJ VTŽ Chomutov#61ženy1.01:41:12+00:16:30Detail
13. PACÁK LuborBK Přelouč#177muži12.01:41:20+00:16:38Detail
14. SOUČEK Martin#51muži13.01:42:33+00:17:51Detail
15. STEJSKAL Jakub#43muži14.01:44:26+00:19:44Detail
16. KLINKÁČEK KarelDěčín#62muži15.01:45:36+00:20:54Detail
17. BABÍK MichalJičín#156muži16.01:45:54+00:21:12Detail
18. KUKAČ Petr#190muži17.01:46:01+00:21:19Detail
19. KOROLENKO DominikSRTG Most#38muži18.01:47:36+00:22:54Detail
20. VODIČKA PavelMost#45muži19.01:47:56+00:23:14Detail
21. BEZDĚK MiroslavPraha#27muži20.01:48:00+00:23:18Detail
22. VÍTKOVÁ ZuzanaMost#19ženy2.01:48:20+00:23:38Detail
23. ŠILHAVÝ Jan#63muži21.01:52:48+00:28:06Detail
24. ŽÁČEK Martin#182muži22.01:53:37+00:28:55Detail
25. KUBÁČ Michal#64muži23.01:55:19+00:30:37Detail
26. KLEČKA Josef#28muži24.01:55:27+00:30:45Detail
27. KOBLIŽEK ŠimonUSK PROVOD Ústí nad Labem#151muži25.01:57:04+00:32:22Detail
28. KONVALINA MartinBěhám pro radost#58muži26.01:58:28+00:33:46Detail
29. CÍRKVA Lukáš#193muži27.01:59:43+00:35:01Detail
30. LÍBAL Petr#165muži28.01:59:49+00:35:07Detail
31. HAMPL Michal#49muži29.01:59:53+00:35:11Detail
32. STOLZ JanScania Team#66muži30.02:01:54+00:37:12Detail
33. SILNICOVÁ IvaScania Team#67ženy3.02:03:01+00:38:19Detail
34. RAJTMAJER Václav#40muži31.02:03:10+00:38:28Detail
35. BRZEK Daniel#22muži32.02:06:39+00:41:57Detail
36. SCHWARZ Marek#79muži33.02:06:40+00:41:58Detail
37. KOTVALD Karel#197muži34.02:08:25+00:43:43Detail
38. VENCOVSKÝ Lukáš#195muži35.02:08:58+00:44:16Detail
39. STANĚK Tomáš#50muži36.02:11:06+00:46:24Detail
40. WILK KarelKČT Trilobit Barrandov#56muži37.02:11:12+00:46:30Detail
41. MRNKOVÁ VěraBK Louny#163ženy4.02:11:23+00:46:41Detail
42. HRŮZA Michal#41muži38.02:11:38+00:46:56Detail
43. DLABOVÁ Denisa#34ženy5.02:13:45+00:49:03Detail
44. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#84muži39.02:13:46+00:49:04Detail
45. ŘEZÁČ Zdeněk#83muži40.02:16:07+00:51:25Detail
46. BLAŽEK Ladislav#199muži41.02:20:40+00:55:58Detail
47. PORT Pavel#98muži42.02:21:15+00:56:33Detail
48. ŠPÍRKOVÁ LenkaMalé – R#2ženy6.02:24:03+00:59:21Detail
49. ŠESTERA Radim#200muži43.02:26:09+01:01:27Detail
50. VANĚRKA Zdeněk#53muži44.02:26:50+01:02:08Detail
51. KREJZA David#122muži45.02:33:55+01:09:13Detail
52. STANĚK Petr#47muži46.02:35:46+01:11:04Detail
53. HAVLÍČKOVÁ MichaelaKlášterec nad Ohří#37ženy7.02:39:08+01:14:26Detail
54. PROKEŠOVÁ JitkaDěčín#87ženy8.03:02:00+01:37:18Detail
55. CUŘÍNOVÁ PetraBěžecká parta Žižkov#183ženy9.03:02:01+01:37:19Detail
56. CEJPKOVÁ PetraMilovičtí Běžci#155ženy10.03:03:46+01:39:04Detail
57. JANDA JiříMilovičtí Běžci#153muži47.03:03:47+01:39:05Detail
58. RICHTEROVÁ MartinaMalé – R#4ženy11.03:11:38+01:46:56Detail
59. DRVOTA ZdeněkTeplice#164muži48.03:11:39+01:46:57Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz