Výsledková listina Mácháčský pohodář
9. 9. 2023
Hlavní závod 0,5-15-5 Kategorie Z2 ženy 40
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta | plavání | D1 | kolo | D2 | běh |
1. | Cibulková | Markéta | IRONSTARS BEROUN | #21# | F | 2. | | | 01:19:08.00 | | 00:08:13.26 | 00:01:00.55 | 00:46:11.38 | 00:00:54.08 | 00:22:49.02 | Detail |
2. | Heroldova | Zuzana | ČKS SKI Jilemnice | #59# | F | 5. | LZ40p | 1. | 01:25:18.00 | +00:06:10.00 | 00:10:43.76 | 00:01:18.83 | 00:46:50.85 | 00:00:35.34 | 00:25:49.20 | Detail |
3. | Sýkorová | Jindra | BETRI | #202# | F | 7. | | | 01:26:05.00 | +00:06:57.00 | 00:10:23.76 | 00:00:53.67 | 00:47:25.57 | 00:00:43.80 | 00:26:38.49 | Detail |
4. | Šoulová | Veronika | | #210# | F | 11. | | | 01:29:37.00 | +00:10:29.00 | 00:10:34.62 | 00:00:50.15 | 00:51:58.88 | 00:00:39.98 | 00:25:33.68 | Detail |
5. | Jandusová | Šárka | Staré Splavy | #446# | F | 14. | | | 01:31:40.00 | +00:12:32.00 | 00:12:11.99 | 00:01:20.06 | 00:47:45.04 | 00:00:53.11 | 00:29:30.25 | Detail |
6. | Sirotková | Jana | Osek | #444# | F | 15. | | | 01:31:41.00 | +00:12:33.00 | 00:12:30.43 | 00:01:38.77 | 00:49:19.08 | 00:01:26.20 | 00:26:46.67 | Detail |
7. | Michlová | Veronika | Kamenice | #137# | F | 16. | | | 01:33:52.00 | +00:14:44.00 | 00:11:44.79 | 00:01:31.00 | 00:49:01.15 | 00:00:55.67 | 00:30:40.24 | Detail |
8. | Suchánková | Kateřina | | #200# | F | 18. | | | 01:34:35.00 | +00:15:27.00 | 00:12:26.98 | 00:01:30.59 | 00:53:54.77 | 00:01:09.80 | 00:25:33.52 | Detail |
9. | Kučíková | Pavlína | | #113# | F | 23. | | | 01:39:38.00 | +00:20:30.00 | 00:11:21.21 | 00:02:50.93 | 00:55:14.36 | 00:00:47.38 | 00:29:24.17 | Detail |
10. | Šťovíčková | Darina | Přehvozdí | #214# | F | 24. | | | 01:40:12.00 | +00:21:04.00 | 00:12:29.98 | 00:01:06.54 | 00:54:30.05 | 00:00:32.81 | 00:31:32.92 | Detail |
11. | Jelínková | Eva | DEERS TEAM | #82# | F | 26. | | | 01:43:06.00 | +00:23:58.00 | 00:12:08.62 | 00:01:13.18 | 00:53:57.20 | 00:01:15.75 | 00:34:31.93 | Detail |
12. | Jakubcová Černá | Simona | Praha 4 | #74# | F | 27. | | | 01:44:17.00 | +00:25:09.00 | 00:12:26.56 | 00:01:35.00 | 00:56:16.57 | 00:01:39.41 | 00:32:20.25 | Detail |
13. | Tymichova | Ivana | Příbram | #223# | F | 28. | | | 01:44:26.00 | +00:25:18.00 | 00:12:01.47 | 00:01:37.92 | 00:56:14.57 | 00:00:37.05 | 00:33:55.55 | Detail |
14. | Pečenková | Lucie | Olympia Spartsn Training Kutná | #156# | F | 30. | | | 01:45:32.00 | +00:26:24.00 | 00:13:17.73 | 00:01:08.39 | 00:59:13.26 | 00:00:34.35 | 00:31:19.12 | Detail |
15. | Zemanová | Jitka | Bakov nad Jizerou | #252# | F | 31. | | | 01:47:18.00 | +00:28:10.00 | 00:12:39.94 | 00:01:27.67 | 00:59:49.38 | 00:01:01.26 | 00:32:20.53 | Detail |
16. | Pilátová | Renata | Tesla Brno | #160# | F | 35. | | | 01:49:40.00 | +00:30:32.00 | 00:13:50.83 | 00:02:02.99 | 01:01:51.26 | 00:01:13.44 | 00:30:41.47 | Detail |
17. | Dubnová | Kateřina | Atelier Přípeř team | #33# | F | 36. | | | 01:50:33.00 | +00:31:25.00 | 00:10:20.58 | 00:01:52.86 | 01:02:27.50 | 00:00:43.62 | 00:35:08.72 | Detail |
18. | Vlasáková | Romana | Česká Lipa | #442# | F | 39. | LZ40p | 2. | 01:54:03.00 | +00:34:55.00 | 00:12:24.91 | 00:01:35.93 | 01:02:46.68 | 00:00:47.65 | 00:00:07.54 | Detail |
DNS | Holinkova | Zuzana | Kralupy nad Vltavou | #62# | F | | | | | | Detail |
DNS | Mužíková | Lenka | Czech MultiSport Coaching | #140# | F | | LZ40p | | | | Detail |
DNS | Růžičková | Vanda | Davle | #183# | F | | | | | | Detail |
DNS | Čudková | Kateřina | Running Zone Brno | #25# | F | | | | | | Detail |
DNS | Farkašová | Petra | | #37# | F | | LZ40p | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |