Oficiální Výsledková listina MUC-OFF Transbrody
10. 9. 2023

Trasa dlouhá 50 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Hovorka DanielJaroslav Kulhavý Cycling Team ...#30#M1.M29d1.01:53:38.05Detail
2. Beneš JanSki a bike Centrum Radotín #7#M2.M39d1.01:59:00.56+00:05:22.50Detail
3. Hofman LukášSki a Bike Centrum Radotín#24#M3.M39d2.02:01:02.87+00:07:24.81Detail
4. Habr JakubRexonix Kovo Praha#20#M4.M29d2.02:01:59.31+00:08:21.25Detail
5. Bouda TomášSki a Bike Centrum Radotín #10#M5.M39d3.02:04:05.69+00:10:27.63Detail
6. Hlůžek RadimMONDRAKER Racing team#131#M6.M39d4.02:04:06.52+00:10:28.46Detail
7. Jarník JáchymLinde MH#39#M7.M29d3.02:05:16.72+00:11:38.66Detail
8. Kindl LukášCycology Bike culture #53#M8.M39d5.02:06:35.22+00:12:57.16Detail
9. Spilka TomášRedfrog Bikeinvest#96#M9.M39d6.02:07:33.61+00:13:55.55Detail
10. Sopoušek VojtěchSki a Bike Centrum Radotín#95#M10.M39d7.02:07:51.55+00:14:13.49Detail
11. Tatíček PetrSki a Bike centrum Radotín#135#M11.M39d8.02:08:07.51+00:14:29.45Detail
12. Cerny MilanSky and Bike Centrum Radotín#12#M12.M49d1.02:11:29.69+00:17:51.63Detail
13. Smetana PetrJesenice#93#M13.M49d2.Dolnobřežaňák1.02:11:35.92+00:17:57.86Detail
14. Nestler Josef#129#M14.M60d1.02:11:52.31+00:18:14.25Detail
15. Štědrý DanielTRANS BRODY#107#M15.M49d3.02:11:57.87+00:18:19.81Detail
16. Melkes Kryštof Mondraker Racing Team #66#M16.M29d4.Dolnobřežaňák2.02:12:21.60+00:18:43.54Detail
17. Salaquarda FantišekBikestrike#91#M17.M49d4.02:12:54.27+00:19:16.21Detail
18. Jedlička LubošMS BIKE ACADEMY RACING#41#M18.M49d5.02:13:00.17+00:19:22.11Detail
19. Kvítek PavelKilpi Kome Klub#58#M19.M39d9.02:16:18.90+00:22:40.84Detail
20. Reichert Vojtěch#84#M20.M49d6.02:16:19.74+00:22:41.68Detail
21. Hovorka AlanMondraker Racing Team#29#M21.M49d7.02:16:39.48+00:23:01.42Detail
22. Šíma Karel#136#M22.M50d1.02:17:05.83+00:23:27.77Detail
23. Dvořák Jan#17#M23.M39d10.02:17:51.15+00:24:13.09Detail
24. Stephens Patrick offthemaps#97#M24.M39d11.02:18:08.24+00:24:30.18Detail
25. Knap OndrejDobyvatelé Černé hory#54#M25.M29d5.02:18:08.29+00:24:30.23Detail
26. Grossu AndrejPOLYSAN#19#M26.M39d12.02:18:39.15+00:25:01.09Detail
27. Jelinek Ondrej#43#M27.M39d13.02:18:53.60+00:25:15.54Detail
28. Ondrášek RomanHaPe sport Brno#75#M28.M49d8.02:19:40.27+00:26:02.21Detail
29. Tomášek Jaroslav#134#M29.M50d2.02:19:47.97+00:26:09.91Detail
30. Chrudimsky RadekSport Invest #36#M30.M49d9.02:21:24.77+00:27:46.71Detail
31. Habr JanSportinvest MTB Team#21#M31.M49d10.02:21:25.75+00:27:47.69Detail
32. Husák JanMTB Kladno#33#M32.M39d14.02:22:38.50+00:29:00.44Detail
33. SVOBODA JosefWWW.COREX.CZ#102#M33.M49d11.02:22:42.32+00:29:04.26Detail
34. Radil JakubSick Bike#82#M34.M39d15.02:23:27.70+00:29:49.64Detail
35. Babčák MartinBikepuzzle#1#M35.M29d6.02:24:50.89+00:31:12.83Detail
36. Dvořák Otakar Trans-brody#18#M36.M60d2.02:24:54.32+00:31:16.26Detail
37. Wůdy Jan4RTeam#133#M37.M49d12.02:25:23.25+00:31:45.19Detail
38. Kalina RichardRáj kol Kladno#132#M38.M49d13.02:26:07.21+00:32:29.15Detail
39. Jiřena Pavel AUTHOR MASTERS TEAM #48#M39.M50d3.02:26:27.84+00:32:49.78Detail
40. Bauer ZdeněkMTB Kladno#5#M40.M39d16.02:26:43.04+00:33:04.98Detail
41. Škván VladimírRexonix Kovo Praha#106#M41.M29d7.Dolnobřežaňák3.02:26:45.66+00:33:07.60Detail
42. Rýdl MichalPraha 4 - Modřany#90#M42.M39d17.02:27:07.22+00:33:29.16Detail
43. Soldát KarelOne man show#94#M43.M50d4.02:27:16.79+00:33:38.73Detail
44. Karban VlastimilRADLIKCYCLING#51#M44.M49d14.02:27:22.05+00:33:43.99Detail
45. Bartsch TomášTRANSBRODY#4#M45.M39d18.Dolnobřežaňák4.02:27:50.80+00:34:12.74Detail
46. Růžička Karel#121#M46.M29d8.02:28:47.13+00:35:09.07Detail
47. Chalupa DaniVeslaři Bohemians#35#M47.M39d19.02:29:14.93+00:35:36.87Detail
48. Řezanka VáclavPřeštice#124#M48.M29d9.02:29:29.70+00:35:51.64Detail
49. Kvítková JanaKilpi Kome Klub#59#F1.Z29d1.02:29:30.90+00:35:52.84Detail
50. machacek martindoksy#63#M49.M39d20.02:31:45.19+00:38:07.13Detail
51. Uhlíková Hana#111#F2.Z40d1.02:33:03.46+00:39:25.40Detail
52. Baráková MarkétaSki a Bike Centrum Radotín#2#F3.Z29d2.02:36:37.50+00:42:59.44Detail
53. Kopička PetrHRT cycling team#56#M50.M49d15.02:38:46.16+00:45:08.10Detail
54. Hnátková Anna#130#F4.Z39d1.02:38:52.14+00:45:14.08Detail
55. Hochman FilipFLOPY software#25#M51.M50d5.02:40:04.68+00:46:26.62Detail
56. Pejšová Kristýna GHOST Team #76#F5.Z29d3.02:41:35.67+00:47:57.61Detail
57. machacek martindoksy#64#M52.M50d6.02:42:09.40+00:48:31.34Detail
58. Valouch VladimirDolni Jirčany#113#M53.M49d16.Dolnobřežaňák5.02:43:57.56+00:50:19.50Detail
59. Rmoutil MarekMnisek pod Brdy#85#M54.M50d7.02:44:17.26+00:50:39.20Detail
60. Vitásková Klára#139#F6.Z40d2.02:44:36.06+00:50:58.00Detail
61. Roškota VáclavTJ OKROUHLO BIKE#86#M55.M49d17.Dolnobřežaňák6.02:44:42.78+00:51:04.72Detail
62. Nestler JanSKAJP#73#M56.M60d3.02:44:45.81+00:51:07.75Detail
63. Zdeňková ZuzanaPraha 10#127#F7.Z40d3.02:45:20.35+00:51:42.29Detail
64. Beneš Přemysl#8#M57.M49d18.02:45:31.02+00:51:52.96Detail
65. Veselý MartinDOBI#115#M58.M50d8.02:45:39.08+00:52:01.02Detail
66. Svatý JakubPraha#100#M59.M49d19.02:46:11.48+00:52:33.42Detail
67. Koubík MilanSDH Daměnice RCT#57#M60.M39d21.02:48:01.89+00:54:23.83Detail
68. LOUDA StanislavWWW.COREX.CZ#61#M61.M49d20.02:48:49.96+00:55:11.90Detail
69. Javorská RozvitaGHOST Team#40#F8.Z29d4.02:48:55.07+00:55:17.01Detail
70. Pergner DavidRacing Team Jičín#79#M62.M50d9.02:49:54.55+00:56:16.49Detail
71. Jíra AlešPRE Praha#47#M63.M49d21.02:50:52.53+00:57:14.47Detail
72. Ježdík PavelOkrouhlo#45#M64.M49d22.Dolnobřežaňák7.02:51:12.89+00:57:34.83Detail
73. Vršinský IvanBikerental#117#M65.M50d10.02:52:25.78+00:58:47.72Detail
74. Sebek VladimirCholupice #92#M66.M39d22.02:52:54.22+00:59:16.16Detail
75. Chasáková Lída#128#F9.Z39d2.02:53:32.30+00:59:54.24Detail
76. Suchánek JanSport Invest#98#M67.M49d23.02:53:56.15+01:00:18.09Detail
77. Svoboda RobertFocus#126#M68.M49d24.02:54:02.55+01:00:24.49Detail
78. Nazarov AntonMTB Kyjev#70#M69.M49d25.02:54:59.10+01:01:21.04Detail
79. Šilhánek PetrBřezová-Oleško#105#M70.M50d11.Dolnobřežaňák8.02:55:54.39+01:02:16.33Detail
80. Hajník FilipZvole#22#M71.M50d12.Dolnobřežaňák9.02:56:25.32+01:02:47.26Detail
81. Pekárek Jan#77#M72.M39d23.02:58:55.29+01:05:17.23Detail
82. Kašpar MiroslavBenátky nad Jizerou#52#M73.M50d13.03:00:12.72+01:06:34.66Detail
83. Dojava TomášSananim, Praha#15#M74.M49d26.03:03:00.32+01:09:22.26Detail
84. Svoboda JiříBikeSOS.cz#101#M75.M49d27.03:03:01.52+01:09:23.46Detail
85. Ledvina MartinDrahanovice#60#M76.M50d14.03:03:59.44+01:10:21.38Detail
86. Haken JanKolo je láska#23#M77.M29d10.Dolnobřežaňák10.03:04:23.41+01:10:45.35Detail
87. Nedvěd MichaelMoHáj#72#M78.M29d11.03:04:49.00+01:11:10.94Detail
88. Strnad Pavel#137#M79.M49d28.03:04:59.82+01:11:21.76Detail
89. Nosáková AliceKolo je láska#74#F10.Z39d3.03:05:21.63+01:11:43.57Detail
90. Mašata JiříPrimaDilna.cz, Praha#65#M80.M50d15.03:05:26.74+01:11:48.68Detail
91. Pelikan MartinDHL ITS#78#M81.M50d16.03:06:08.59+01:12:30.53Detail
92. Truneček JanHledající jestřábi Pikovice...#110#M82.M60d4.03:07:03.39+01:13:25.33Detail
93. Ježdík PetrOkrouhlo#46#M83.M49d29.Dolnobřežaňák11.03:08:46.12+01:15:08.06Detail
94. Rašplička VojtěchUnhošť#83#M84.M49d30.03:09:05.10+01:15:27.04Detail
95. Brzek PavelPraha 4#11#M85.M39d24.03:09:33.84+01:15:55.78Detail
96. Šusta JanČS Bike Team#108#M86.M39d25.03:11:15.46+01:17:37.40Detail
97. Holubová TerezaHoloubek racing#27#F11.Z39d4.03:11:16.35+01:17:38.29Detail
98. Sýkora LiborGo&Fun Teplice#104#M87.M50d17.03:12:52.84+01:19:14.78Detail
99. Křivský AlešBago Club Víska#125#M88.M49d31.03:13:40.64+01:20:02.58Detail
100. Vodička MichalČVUT#116#M89.M50d18.03:14:34.76+01:20:56.70Detail
101. Černý JanRájkol#14#M90.M60d5.03:17:49.14+01:24:11.08Detail
102. Kočí TOMÁŠ Krabcycles #55#M91.M39d26.03:21:00.99+01:27:22.93Detail
103. Rezkova EvaBbikes#122#F12.Z40d4.03:23:10.49+01:29:32.43Detail
104. Dolejší JosefLibeř#16#M92.M50d19.Dolnobřežaňák12.03:27:21.24+01:33:43.18Detail
105. Milosavljevič Zoran#67#M93.M49d32.03:27:22.42+01:33:44.36Detail
106. Vejvoda JosefWWW.COREX.CZ#114#M94.M60d6.03:30:18.99+01:36:40.93Detail
107. Hrubý JaroslavRacing Team Jičín#31#M95.M60d7.03:34:46.26+01:41:08.20Detail
108. Kalaš Karel #123#M96.M49d33.03:35:41.18+01:42:03.12Detail
109. Rudolf JiriJilove u Prahy#89#M97.M60d8.03:36:06.65+01:42:28.59Detail
110. Jančar Filip Březová-Oleško#38#M98.M49d34.Dolnobřežaňák13.03:36:31.14+01:42:53.08Detail
111. Bindicsová MarkétaSKAJP#9#F13.Z40d5.03:36:31.49+01:42:53.43Detail
112. Macíková BohdanaTJ OKROUHLO BIKE#62#F14.Z40d6.03:42:47.37+01:49:09.31Detail
113. Svoboda PetrPraha 8#103#M99.M49d35.03:43:22.76+01:49:44.70Detail
114. Joukl PřemyslSlušnej voddíl#49#M100.M50d20.03:55:08.22+02:01:30.16Detail
115. Petráček MichalPronásledovatel Patrajících Je...#80#M101.M49d36.03:55:51.00+02:02:12.94Detail
116. Čech JaroslavKostelec nad Černýmí lesy#13#M102.M50d21.03:59:50.23+02:06:12.17Detail
117. Kahoun Karel Hermetic, Libeň#50#M103.M60d9.04:18:30.00+02:24:51.94Detail
118. Rubeš PavelHermetic, Libeň#88#M103.M50d22.04:18:30.00+02:24:51.94Detail
Hvězda MartinRáj Kol #34#MM39dDetail
Jelínek MarekPraha 6, Břevnov#42#MM49dDetail
Zvada Jan#120#MM49dDetail
Náhlovský DavidUnicredit Road Cycling#69#MM39dDetail
Mráz MartinKněževes, PRAHA-ZAPAD#68#MM50dDetail
Bartoň Vojtěch Veslaři Bohemians#3#MM39dDetail
Svatos MartinMONDRAKER RACING Team#99#MM49dDetail
Hubka RadekVšenory #32#MM49dDetail
Záveský Tomáš#140#MM39dDetail
DNF Hospodka PatrikGhost Team #28#MM29dDetail
DNF Vágner MarekTFD#112#MM39dDetail
DNF Holub LiborPraha 10#26#MM50dDetail
DNF Nedbal JanTýnec nad Sázavou#71#MM50dDetail
DNF Vyhnánek MartinUhlířské Janovice#118#MM29dDetail
DNS Janauer DanPraha 15#37#MM49dDetail
DNS TOMAN VladimírWWW.COREX.CZ#109#MM39dDetail
DNS Jetýlek MichalAUTO OTTL#44#MM49dDetail
DNS Pokorný MartinBikePuzzle#81#MM49dDetail
DNS Zajac JaroslavEpic Bike Vestec#119#MM49dDolnobřežaňákDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace