Výsledková listina Všechlapská šlapka
2. 9. 2023

hlavní

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Zbýň MartinPřerov nad Labem#43#M1.M201.01:03:55.43Detail
2. Kotlář FrantišekSlatiny#30#M2.M351.01:04:19.70+00:00:24.26Detail
3. Živný MiroslavKCL Kooperativa Svijany#17#M3.M352.01:04:19.90+00:00:24.46Detail
4. Bartoš KarelBike and surf#42#M4.MASTERS1.01:04:20.04+00:00:24.60Detail
5. Novák RomanNymburk#49#M5.M353.01:06:58.26+00:03:02.82Detail
6. Němeček JiříNymburk#33#M6.M202.01:08:29.22+00:04:33.78Detail
7. van Driel DennisLohomoliv NBK#26#M7.M354.01:10:19.74+00:06:24.30Detail
8. Rubín MiroslavAmulet - Rohozec#14#M8.MASTERS2.01:11:58.16+00:08:02.72Detail
9. Kotlář VladimírBudčeves#29#M9.M355.01:12:39.25+00:08:43.81Detail
10. Miškovský AdamNymburk#9#M10.M356.01:16:40.36+00:12:44.92Detail
11. Ťavoda Ondřej#40#M11.M357.01:17:35.47+00:13:40.03Detail
12. Krmenčík TomášBobnice#4#M12.M358.01:17:46.42+00:13:50.98Detail
13. Fukal JakubPoděbrady#41#M13.M359.01:18:27.65+00:14:32.21Detail
14. Ocelák LadislavVšechlapy#15#M14.M3510.všechlapák1.01:18:36.64+00:14:41.20Detail
15. Mejzr JanTJ Sokol Poděbrady#8#M15.M203.všechlapák2.01:18:42.12+00:14:46.68Detail
16. Nepraš LadislavSázava#25#M16.MASTERS3.01:21:16.21+00:17:20.77Detail
17. Davídek TomášVšechlapy Vychutney#7#M17.M3511.všechlapák3.01:21:20.83+00:17:25.39Detail
18. Šída LiborVšechlapy#11#M18.M3512.všechlapák4.01:21:21.75+00:17:26.31Detail
19. Cuc PatrikSKP Nymburk#46#M19.Junioři1.01:21:24.13+00:17:28.69Detail
20. Cuc TomášSKP Nymburk#45#M20.M3513.01:22:00.25+00:18:04.81Detail
21. Zmeškalová HanaPoděbrady#16#F1.Z201.01:22:08.87+00:18:13.43Detail
22. Bacílek LukášCanoe Team Nymburk#34#M21.M204.01:22:38.67+00:18:43.23Detail
23. Javůrek LukášJAWA klub Čimice#19#M22.M3514.všechlapák5.01:25:08.03+00:21:12.59Detail
24. Hájek LukášNymburk#22#M23.Junioři2.01:27:45.88+00:23:50.44Detail
25. Novák DavidNymburk#50#M24.M205.01:28:02.83+00:24:07.39Detail
26. Volejník Lukáš#44#M25.M206.01:29:19.85+00:25:24.41Detail
27. Říhová LadislavaAll Power Team#28#F2.Z351.01:30:54.47+00:26:59.03Detail
28. Holík PetrVlci pole#38#M26.MASTERS4.01:32:55.14+00:28:59.70Detail
29. Beka JosefINSTATOP Kosmonosy#32#M27.MASTERS5.01:33:07.25+00:29:11.81Detail
30. Kříž MiroslavVšechlapy#10#M28.M3515.všechlapák6.01:34:29.92+00:30:34.48Detail
31. Hájková MonikaNymburk#24#F3.Z202.01:35:27.90+00:31:32.46Detail
32. Antoš KryštofMcely#12#M29.Junioři3.01:36:12.85+00:32:17.41Detail
33. Bezdička AdamŘepy#3#M30.Junioři4.01:39:19.07+00:35:23.63Detail
34. Bezdička MiroslavCS Stodůlky#2#M31.M3516.01:39:19.69+00:35:24.25Detail
35. Behro JanVšechlapy#5#M32.M207.všechlapák7.01:39:39.67+00:35:44.23Detail
36. Veselý VojtěchSokol Všechlapy#31#M33.M208.všechlapák8.01:42:34.71+00:38:39.27Detail
37. Susser OndřejVšechlapy#37#M34.M3517.všechlapák9.01:48:32.71+00:44:37.27Detail
38. Steiner FrantišekObecnice#6#M35.M3518.01:50:50.30+00:46:54.86Detail
39. Kratochvíl MartinVšechlapy#1#M36.M209.všechlapák10.01:52:26.38+00:48:30.94Detail
40. Kopecká LuciePraha#27#F4.Ž-MASTERS1.01:53:21.16+00:49:25.72Detail
41. Vojtěch Vurm VurmVšechlapy#20#M37.Junioři5.všechlapák11.01:54:18.65+00:50:23.21Detail
42. Herel Darek #13#M38.Junioři6.všechlapák12.01:54:25.83+00:50:30.39Detail
43. Škarka VojtěchCyklo Team Kola 98#18#M39.M2010.01:54:32.25+00:50:36.81Detail
44. Červinka Václav#47#M40.M3519.všechlapák13.01:55:19.39+00:51:23.95Detail
45. Vyšohlíd JaroslavHořátev#35#M41.M2011.01:55:27.76+00:51:32.32Detail
46. Junková Romana#23#F5.Ž-MASTERS2.01:56:16.16+00:52:20.72Detail
47. Davídková LucieVšechlapy#48#F6.Z352.všechlapanda1.01:58:16.43+00:54:20.99Detail
48. Vyšohlídová PetraHořátev#36#F7.Z203.02:11:07.51+01:07:12.07Detail
49. Koníček TomášTJ Sokol Všechlapy#21#M42.M3520.všechlapák14.02:11:08.78+01:07:13.34Detail
DNF Charvátová KristýnaSvatý Mikuláš#39#FJuniorkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace