Výsledková listina Žebrácká 25
13. 8. 2023
25 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Ročník | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta | 25 km | min/km |
1. | Koubková | Lenka | Spartak Praha 4 | #214# | CZE | 1984 | F | 1. | | | | | 01:45:34 | | 01:45:34.00 | 04:13 | Detail |
2. | Palková | Veronika | Tlustice | #232# | CZE | 1982 | G | 1. | | | | | 01:48:37 | +00:03:03 | 01:48:37.89 | 04:20 | Detail |
3. | Houfková | Kateřina | Forrest Gump Team | #203# | CZE | 1991 | F | 2. | | | | | 01:51:37 | +00:06:03 | 01:51:37.05 | 04:27 | Detail |
4. | Šindelářová | Blanka | Blovice | #236# | CZE | 1972 | H | 1. | | | | | 01:56:28 | +00:10:54 | 01:56:28.93 | 04:39 | Detail |
5. | Rybáčková | Soňa | MK KLADNO | #220# | CZE | 1983 | G | 2. | | | | | 01:57:43 | +00:12:09 | 01:57:43.72 | 04:42 | Detail |
6. | Faů | Kateřina | Nove Straseci | #201# | CZE | 1985 | F | 3. | | | | | 02:01:58 | +00:16:24 | 02:01:58.55 | 04:52 | Detail |
7. | Matějková | Anna | Plzeň | #217# | CZE | 1990 | F | 4. | | | | | 02:06:24 | +00:20:50 | 02:06:24.94 | 05:03 | Detail |
8. | Orságová | Andrea | HoWaDa, Plchov | #216# | CZE | 1987 | F | 5. | | | | | 02:08:48 | +00:23:14 | 02:08:48.90 | 05:09 | Detail |
9. | Waldhans Portella | Karolina | Praha 11 | #206# | CZE | 1984 | F | 6. | | | | | 02:11:30 | +00:25:56 | 02:11:30.90 | 05:15 | Detail |
10. | Burešová | Jana | Zbiroh | #208# | CZE | 1985 | F | 7. | | | | | 02:14:46 | +00:29:12 | 02:14:46.91 | 05:23 | Detail |
11. | Fryaufová | Anežka | Drozdov | #215# | CZE | 2003 | F | 8. | | | | | 02:15:50 | +00:30:16 | 02:15:50.67 | 05:26 | Detail |
12. | Kašparová | Simona | Smurfitkappa Žebrák | #233# | CZE | 1974 | G | 3. | | | | | 02:16:01 | +00:30:27 | 02:16:01.73 | 05:26 | Detail |
13. | Olšovská Jelínková | Lucie | Rozběháme Česko | #209# | CZE | 1989 | F | 9. | | | | | 02:16:50 | +00:31:16 | 02:16:50.58 | 05:28 | Detail |
14. | Stibalová | Petra | Broumy | #227# | CZE | 1976 | G | 4. | | | | | 02:17:24 | +00:31:50 | 02:17:24.09 | 05:29 | Detail |
15. | Fraňková | Andrea | Praha 6 | #211# | CZE | 1989 | F | 10. | | | | | 02:17:51 | +00:32:17 | 02:17:51.68 | 05:30 | Detail |
16. | Kutíková | Alena | | #204# | CZE | 1984 | F | 11. | | | | | 02:19:17 | +00:33:43 | 02:19:17.39 | 05:34 | Detail |
17. | Růžičková | Jana | U Šmídů Team | #237# | CZE | 1969 | H | 2. | | | | | 02:22:04 | +00:36:30 | 02:22:04.81 | 05:40 | Detail |
18. | Müller | Petra | Map My Rum | #242# | CZE | 1983 | G | 5. | | | | | 02:22:10 | +00:36:36 | 02:22:10.70 | 05:41 | Detail |
19. | Matlasová | Pavlina | Most | #239# | CZE | 1972 | H | 3. | | | | | 02:24:05 | +00:38:31 | 02:24:05.55 | 05:45 | Detail |
20. | Kotová | Helena | Rozběháme Litoměřicko | #230# | CZE | 1979 | G | 6. | | | | | 02:25:14 | +00:39:40 | 02:25:14.51 | 05:48 | Detail |
21. | Winkelhőferová | Dana | Zruč-Senec | #224# | CZE | 1980 | G | 7. | | | | | 02:25:46 | +00:40:12 | 02:25:46.94 | 05:49 | Detail |
22. | Bayerová | Lenka | TJ Sokol Unhošť | #234# | CZE | 1968 | H | 4. | | | | | 02:27:10 | +00:41:36 | 02:27:10.53 | 05:53 | Detail |
23. | Gregorová | Daniela | Komárov | #222# | CZE | 1974 | G | 8. | | | | | 02:27:21 | +00:41:47 | 02:27:21.77 | 05:53 | Detail |
24. | bisová | zuzana | Vašík,Chrudim | #228# | CZE | 1975 | G | 9. | | | | | 02:31:10 | +00:45:36 | 02:31:10.98 | 06:02 | Detail |
25. | Charvátová | Věra | Kvaň | #226# | CZE | 1978 | G | 10. | | | | | 02:31:28 | +00:45:54 | 02:31:28.47 | 06:03 | Detail |
26. | Sedláčková | Marie | | #202# | CZE | 1998 | F | 12. | | | | | 02:32:38 | +00:47:04 | 02:32:38.74 | 06:06 | Detail |
27. | Housková | Natálie | Kralupy nad Vltavou | #213# | CZE | 2001 | F | 13. | | | | | 02:35:46 | +00:50:12 | 02:35:46.27 | 06:13 | Detail |
28. | Ciprova | Oldriska | Forrest Gump Team | #223# | CZE | 1979 | G | 11. | | | | | 02:37:30 | +00:51:56 | 02:37:30.59 | 06:18 | Detail |
29. | Bendová | Irena | Rozběháme Prahu | #229# | CZE | 1978 | G | 12. | | | | | 02:38:32 | +00:52:58 | 02:38:32.30 | 06:20 | Detail |
30. | Breburdová | Hana | Maraton klub Kladno | #240# | CZE | 1961 | I | 1. | | | | | 02:41:31 | +00:55:57 | 02:41:31.29 | 06:27 | Detail |
31. | Popovičová | Romana | Honzovo běhna | #205# | CZE | 1994 | F | 14. | | | | | 02:42:34 | +00:57:00 | 02:42:34.30 | 06:30 | Detail |
32. | Žáčková | Žaneta | Barbarian Extreme team | #212# | CZE | 1988 | F | 15. | | | | | 02:46:31 | +01:00:57 | 02:46:31.80 | 06:39 | Detail |
33. | Tichá | Libuše | Brnířov | #244# | CZE | 1983 | G | 13. | | | | | 02:50:58 | +01:05:24 | 02:50:58.30 | 06:50 | Detail |
34. | Kaiserová | Jiřina | MP Hořovice | #221# | CZE | 1976 | G | 14. | | | | | 02:57:02 | +01:11:28 | 02:57:02.03 | 07:04 | Detail |
35. | Egrešiová | Lenka | Litoměřice | #235# | CZE | 1964 | H | 5. | | | | | 02:59:12 | +01:13:38 | 02:59:12.55 | 07:10 | Detail |
36. | Svatošová | Lucie | Přeštice | #219# | CZE | 1981 | G | 15. | | | | | 02:59:26 | +01:13:52 | 02:59:26.06 | 07:10 | Detail |
37. | Ronovská | Jana | Plzeň | #238# | CZE | 1966 | H | 6. | | | | | 03:05:55 | +01:20:21 | 03:05:55.60 | 07:26 | Detail |
38. | Flachsová | Šarka | Příbram | #225# | CZE | 1980 | G | 16. | | | | | 03:15:10 | +01:29:36 | 03:15:10.00 | 07:48 | Detail |
39. | Doubková | Darina | Doubek Team | #241# | CZE | 1957 | I | 2. | | | | | 03:27:43 | +01:42:09 | 03:27:43.56 | 08:18 | Detail |
DNS | Kříženecká | Vendula | | #243# | CZE | 1995 | F | | | | | | | | Detail |
DNS | Panušková | Martina | | #207# | CZE | 1987 | F | | | | | | | | Detail |
DNS | Fenclová | Petra | Rozběháme Rakovník | #210# | CZE | 1989 | F | | | | | | | | Detail |
DNS | Churaňova | Radka | Praha 8 | #218# | CZE | 1977 | G | | | | | | | | Detail |
DNS | Žížalová | Denisa | U Šmídů team, Beroun | #231# | CZE | 1979 | G | | | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |