Oficiální Výsledková listina Čendův Běh v Petrově 82. ročník
16. 4. 2017

100 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ZDECHOVSKÝ Jakub#164kluci 100 m1.00:00:13Detail
2. ZVĚŘINA Matěj#81kluci 100 m2.00:00:14+00:00:01Detail
3. FILIPEK Daniel#114kluci 100 m3.00:00:14+00:00:01Detail
4. MENCLOVÁ Markéta#186holky 100 m1.00:00:14+00:00:01Detail
5. ČERVENKOVÁ Anna#142holky 100 m2.00:00:15+00:00:02Detail
6. MILEC Štěpán#179kluci 100 m4.00:00:15+00:00:02Detail
7. VOJTĚCHOVÁ Tereza#136holky 100 m3.00:00:15+00:00:02Detail
8. VINECKÝ Matyáš#192kluci 100 m5.00:00:15+00:00:02Detail
9. DOVOLILOVÁ Tereza#167holky 100 m4.00:00:16+00:00:03Detail
10. PROŠKOVÁ Valerie#118holky 100 m5.00:00:17+00:00:04Detail
11. KUTLÁKOVÁ SofieLouny#132holky 100 m6.00:00:17+00:00:04Detail
12. VESELÁ Stella-#110holky 100 m7.00:00:17+00:00:04Detail
13. LUKEŠ Jan#140kluci 100 m6.00:00:17+00:00:04Detail
14. ZVĚŘINA Jakub#82kluci 100 m7.00:00:17+00:00:04Detail
15. VÍTKOVÁ Kristyna#125holky 100 m8.00:00:17+00:00:04Detail
16. CUKR Čeněk#172kluci 100 m8.00:00:17+00:00:04Detail
17. BALVÍN Matěj#90kluci 100 m9.00:00:17+00:00:04Detail
18. ŠAFRÁNKOVÁ Markéta#187holky 100 m9.00:00:17+00:00:04Detail
19. TŮMOVÁ KateřinaPraha#121holky 100 m10.00:00:17+00:00:04Detail
20. CIBULKA Dalibor#116kluci 100 m10.00:00:18+00:00:05Detail
21. KUTLÁK OndřejPetrov#131kluci 100 m11.00:00:18+00:00:05Detail
22. KOCOUREK Thymián#138kluci 100 m12.00:00:19+00:00:06Detail
23. PAVLIŠČOVÁ Anna#154holky 100 m11.00:00:19+00:00:06Detail
24. PETRÁŇ Lukáš#182kluci 100 m13.00:00:19+00:00:06Detail
25. VOJTĚCHOVÁ Klára #137holky 100 m12.00:00:19+00:00:06Detail
26. KUTLÁK FilipPetrov#130kluci 100 m14.00:00:23+00:00:10Detail
27. PROCHÁZKOVÁ Zdeňka#163holky 100 m13.00:00:23+00:00:10Detail
28. KŘÍŽOVÁ Dorotka#159holky 100 m14.00:00:24+00:00:11Detail
29. KUŽELOVÁ Sofie#88holky 100 m15.00:00:26+00:00:13Detail
30. HAIS Eduard#188kluci 100 m15.00:00:27+00:00:14Detail
31. FRYCOVÁ Karolína#98holky 100 m16.00:00:27+00:00:14Detail
32. BÍLÝ Tobiáš#191kluci 100 m16.00:00:28+00:00:15Detail
33. LACEK Jan#143kluci 100 m17.00:00:29+00:00:16Detail
34. PHILLIPS Chloe#170holky 100 m17.00:00:30+00:00:17Detail
35. VLASÁK Kryštof#89kluci 100 m18.00:00:30+00:00:17Detail
36. SUCHARDOVÁ Eliška#84holky 100 m18.00:00:31+00:00:18Detail
37. PÍSAŘÍK Patrik#149kluci 100 m19.00:00:31+00:00:18Detail
38. RAJMON Denis#97kluci 100 m20.00:00:33+00:00:20Detail
39. PHILLIPS Alex#171kluci 100 m21.00:00:37+00:00:24Detail
40. LONK Ondra#150kluci 100 m22.00:00:48+00:00:35Detail
41. MISEROVÁ Adéla#178holky 100 m19.00:00:48+00:00:35Detail
42. POLÁČEK Felix#96kluci 100 m23.00:00:51+00:00:38Detail
43. POLÁČKOVÁ Žofie#95holky 100 m20.00:01:59+00:01:46Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz