Výsledková listina 7. Metalcom Noční běh Čáslav
8. 9. 2023
Hlavní noční běh 4km Kategorie Ženy 36plus
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pilařová | Jana | Čáslav | #10# | F | 1. | 00:15:53 | | Detail |
2. | Jiráková | Miloslava | Skvrňov | #67# | F | 4. | 00:18:37 | +00:02:44 | Detail |
3. | Nováková | Hana | Čáslav | #12# | F | 5. | 00:18:55 | +00:03:02 | Detail |
4. | Hájková | Jana | Olympia Spartan training KH | #41# | F | 6. | 00:19:12 | +00:03:19 | Detail |
5. | Vejvodová | Eva | Běháme v KH | #72# | F | 10. | 00:20:22 | +00:04:29 | Detail |
6. | Moravcová | Michaela | Krchleby | #49# | F | 11. | 00:20:46 | +00:04:53 | Detail |
7. | Motlová | Kateřina | Týnec nad Labem | #103# | F | 13. | 00:21:14 | +00:05:21 | Detail |
8. | Karlíková | Andrea | Tis | #78# | F | 14. | 00:21:15 | +00:05:22 | Detail |
9. | Šubotníková | Ivana | Olympia Spartan Training Kutná | #89# | F | 16. | 00:21:52 | +00:05:59 | Detail |
10. | Losenická | Alena | Čáslav | #30# | F | 19. | 00:22:17 | +00:06:24 | Detail |
11. | PEŘINOVÁ | Lenka | Starý Kolín | #87# | F | 21. | 00:22:23 | +00:06:30 | Detail |
12. | Málková | Tereza | Baštecký pivovar | #58# | F | 22. | 00:22:31 | +00:06:38 | Detail |
13. | Douchová | Blanka | SDH Lžovice | #93# | F | 23. | 00:22:40 | +00:06:47 | Detail |
14. | Štroblová | Radka | Kutná Hora | #33# | F | 24. | 00:23:04 | +00:07:11 | Detail |
15. | Burýšková | Veronika | Kutná Hora | #9# | F | 25. | 00:23:05 | +00:07:12 | Detail |
16. | Nedvědová | Michaela | Taekwondo Lacek | #85# | F | 26. | 00:23:06 | +00:07:13 | Detail |
17. | Králová | Petra | ŠBV | #19# | F | 27. | 00:23:09 | +00:07:16 | Detail |
18. | Vrbická | Martina | Čáslav | #122# | F | 29. | 00:23:15 | +00:07:22 | Detail |
19. | Pavlicová | Monika | Zruč nad Sázavou | #107# | F | 30. | 00:24:18 | +00:08:25 | Detail |
20. | Havlová | Lenka | Potěhy | #151# | F | 31. | 00:24:35 | +00:08:42 | Detail |
21. | Tesaříková | Jindřiška | Olympia Spartan Training Kutná | #92# | F | 32. | 00:24:55 | +00:09:02 | Detail |
22. | Zabloudilova | Jitka | GYM Humpolec | #74# | F | 34. | 00:25:08 | +00:09:15 | Detail |
23. | Horáčková | Hana | SDH Lžovice | #94# | F | 35. | 00:26:41 | +00:10:48 | Detail |
24. | Zopkova | Hana | Rozbehame Kutnou Horu | #69# | F | 36. | 00:27:09 | +00:11:16 | Detail |
25. | Vilímová | Leona | Crossfit team Třemošnice | #17# | F | 38. | 00:28:11 | +00:12:18 | Detail |
26. | Teřlová | Martina | | #15# | F | 39. | 00:28:13 | +00:12:20 | Detail |
27. | Zoufalá | Stáňa | Kutná Hora | #56# | F | 40. | 00:28:30 | +00:12:37 | Detail |
28. | Sýkorová | Ilona | Tis | #80# | F | 43. | 00:30:15 | +00:14:22 | Detail |
29. | Bednářová | Klára | Zehuby | #150# | F | 44. | 00:30:16 | +00:14:23 | Detail |
30. | Jílková Rajdl | Jana | Praha 4 - Nusle | #126# | F | 45. | 00:31:26 | +00:15:33 | Detail |
31. | Hemzová | Kateřina | GYM Humpolec | #73# | F | 46. | 00:31:44 | +00:15:51 | Detail |
32. | Procházková | Hana | Tis | #79# | F | 47. | 00:33:15 | +00:17:22 | Detail |
DNS | Mňuková | Veronika | Olympia Spartan Training Kutná | #26# | F | | | | Detail |
DNS | Vondrová | Monika | | #47# | F | | | | Detail |
DNS | Černíková | Anna | Rozběháme Pardubice | #66# | F | | | | Detail |
DNS | Hanušová | Kateřina | Olympia Spartan Training Kutná | #104# | F | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |