Neoficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
10. 6. 2017

Desítka pro všechny


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Konvalinka MatějTri klub Příbram#98#MA1.00:36:29Detail
2. Flegl VlastimilVrchlabí#75#MA2.00:36:37+00:00:08Detail
3. Jánošík RudolfVlašim#3#MB1.00:38:33+00:02:04Detail
4. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#40#MB2.00:38:46+00:02:17Detail
5. Mocek TomášPardubice#86#MA3.00:39:17+00:02:48Detail
6. Němec KamilHZS Vlašim#94#MB3.00:40:54+00:04:25Detail
7. Sůsa JakubKOKOTEAM.cz#96#MA4.00:41:35+00:05:06Detail
8. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#2#MB4.00:41:57+00:05:28Detail
9. Pelikán KarelBenešovský běžecký klub#55#MA5.00:42:10+00:05:41Detail
10. Fialka MartinVlašim#32#MA6.00:42:40+00:06:11Detail
11. Krejdl MichalLouny#4#MA7.00:42:59+00:06:30Detail
12. Tůma JiříSpartak Vlašim#79#MA8.00:43:10+00:06:41Detail
13. Šibravova Lenkakerteam#21#ZB1.00:43:20+00:06:51Detail
14. Mach FrantišekSKI klub Jablonec nad Nisou#89#MD1.00:43:25+00:06:56Detail
15. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#41#MA9.00:43:28+00:06:59Detail
16. Pejša Jan#105#MB5.00:43:36+00:07:07Detail
17. Kučera VáclavPraha#46#MC1.00:43:39+00:07:10Detail
18. Foltín TomášNA KREV#1#MA10.00:43:54+00:07:25Detail
19. Marek MartinBěžecký klub Nepolisy#49#MB6.00:44:04+00:07:35Detail
20. Hergesll JiříVračkovice#93#MB7.00:44:20+00:07:51Detail
21. Prchal PavelGP Kolín#100#MC2.00:44:33+00:08:04Detail
22. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#18#MC3.00:44:44+00:08:15Detail
23. Němec JiříAtletika Vlašim#10#MD2.00:44:55+00:08:26Detail
24. Crha Martin#26#MA11.00:45:04+00:08:35Detail
25. Petrásková NikolOnšovec#13#ZA1.00:45:09+00:08:40Detail
26. Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou#5#MB8.00:45:13+00:08:44Detail
27. Peroutka VincentVývařovna Turek#92#MA12.00:45:22+00:08:53Detail
28. Mrva PavelPopovice#88#MC4.00:45:23+00:08:54Detail
29. Vladyka JanAC Praha 1890#107#MC5.00:45:24+00:08:55Detail
30. Adamcová AndreaSpartak Vlašim#11#ZB2.00:45:33+00:09:04Detail
31. Brožík FrantišekVlašim#23#MC6.00:46:04+00:09:35Detail
32. Hrček Tomáš#38#MB9.00:46:09+00:09:40Detail
33. Ledecký Ondřej#82#MA13.00:46:24+00:09:55Detail
34. Rudolf TomášEnergy Team#15#MB10.00:46:29+00:10:00Detail
35. Hernová LucieHumpolecký běhny#36#ZA2.00:46:38+00:10:09Detail
36. Váchová KristýnaHumpolecký běhny#66#ZA3.00:46:53+00:10:24Detail
37. Pála RomanMédea boxing team#71#MA14.00:47:01+00:10:32Detail
38. Radová BarboraBáječné ženy v běhu#58#ZC1.00:47:01+00:10:32Detail
39. Hlaváč Jiříadidas Runners Prague#74#MA15.00:47:04+00:10:35Detail
40. Zeman PetrBenešov#70#MB11.00:47:41+00:11:12Detail
41. Zoulová DominikaSedlčany#19#ZA4.00:47:51+00:11:22Detail
42. Kortan FrantišekSokol Počepice#90#MC7.00:47:58+00:11:29Detail
43. Jiroušková HanaZnosim#7#ZC2.00:48:08+00:11:39Detail
44. Rataj JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#12#MB12.00:48:08+00:11:39Detail
45. Keil JaroslavBežec Vysočiny Kácov#91#MD3.00:48:31+00:12:02Detail
46. Kubát MartinHrazená Lhota#78#MA16.00:48:36+00:12:07Detail
47. Slíva PetrHitrádio City#14#MB13.00:48:42+00:12:13Detail
48. Račanský LubošLouňovice pod Blaníkem#57#MA17.00:48:44+00:12:15Detail
49. Říha KarelSoběhrdy#60#MB14.00:48:47+00:12:18Detail
50. Jelínek JiříBenešovský běžecký klub#73#MC8.00:48:52+00:12:23Detail
51. Valeš JaroslavKutná Hora#67#MB15.00:49:04+00:12:35Detail
52. Plecháč PetrKosova Hora#54#MB16.00:49:10+00:12:41Detail
53. Dvořák LukášPelhřimov#31#MA18.00:49:22+00:12:53Detail
54. Marek JanPraha Nusle#48#MA19.00:49:33+00:13:04Detail
55. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#6#MA20.00:49:46+00:13:17Detail
56. Šebek JaroslavPraha#63#MA21.00:49:59+00:13:30Detail
57. Hulínský RomanSpartan GYM#103#MB17.00:50:01+00:13:32Detail
58. Filip JiříVlašim#76#MA22.00:50:43+00:14:14Detail
59. Toupalová BlankaZnosim#17#ZB3.00:51:17+00:14:48Detail
60. Krejča TomášJankov#45#MA23.00:51:33+00:15:04Detail
61. Heřmánková Pavlavlašim#8#ZB4.00:51:42+00:15:13Detail
62. Dvořáková Renátavlašim#9#ZC3.00:51:48+00:15:19Detail
63. Kollmannová HanaPraha 5#109#ZB5.00:52:26+00:15:57Detail
64. Klímová_Vaňková ZuzanaVlašim#84#ZB6.00:52:44+00:16:15Detail
65. Smetana KarelBenešovský běžecký klub#61#MD4.00:52:49+00:16:20Detail
66. Matuška BobHakcach Praha#87#MA24.00:52:55+00:16:26Detail
67. Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub#44#MC9.00:53:03+00:16:34Detail
68. Hejný MartinČechtice#72#MA25.00:53:17+00:16:48Detail
69. Tůma LadislavDubovsko#20#MC10.00:53:35+00:17:06Detail
70. Vejvodová KrystýnaTSE Sedlčany#97#Z11.00:53:52+00:17:23Detail
71. Fejtek VáclavLouňovice pod Blaníkem#83#MA26.00:53:55+00:17:26Detail
72. Krabs JakubČistec#29#MA27.00:53:55+00:17:26Detail
73. Klíma TomášVlašim#85#MA28.00:54:13+00:17:44Detail
74. Hanousková VeronikaSVVAT#95#ZA5.00:54:42+00:18:13Detail
75. Jirásková KateřinaPraha 9#81#ZB7.00:55:02+00:18:33Detail
76. Hnízda JanPraha 4#37#MA29.00:55:12+00:18:43Detail
77. Vaněk VladimírVlašim#106#MD5.00:55:55+00:19:26Detail
78. Bočková LucieSlapy#22#ZB8.00:56:04+00:19:35Detail
79. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#25#MD6.00:56:57+00:20:28Detail
80. Glumbík KarelSbK Teplice#34#MB18.00:57:01+00:20:32Detail
81. Peukert JiříZruč nad Sázavou#53#MB19.00:58:31+00:22:02Detail
82. Hroch MilanVlasim#39#MA30.01:01:45+00:25:16Detail
83. Potančok MartinxPORT#56#MA31.01:02:47+00:26:18Detail
84. Zajtková JuditaPraha 4#69#ZB9.01:02:47+00:26:18Detail
85. Švec MichalHlinsko#99#MA32.01:03:17+00:26:48Detail
86. Slabá MonikaVlašim#80#ZA6.01:03:48+00:27:19Detail
87. Kramolišová MarkétaPraha#59#ZA7.01:05:52+00:29:23Detail
88. Hulínská RenátaSpartan GYM#104#ZC4.01:06:31+00:30:02Detail
89. Pavelková PavlínaVlašim#51#ZA8.01:07:17+00:30:48Detail
90. Veverová DanielaWinday ISG Praha#101#ZC5.01:07:18+00:30:49Detail
91. Děrdová ZdeňkaPraha#28#ZC6.01:07:43+00:31:14Detail
92. Hájek JosefTisem#35#MA33.01:08:27+00:31:58Detail
93. Jensik LadislavBenešov#77#MA34.01:08:58+00:32:29Detail
94. Štorch BohuslavSezimovo Ústí II#64#ME1.01:16:07+00:39:38Detail
DNF Křeček JiříEleven Run Team#102#MADNF Detail
DNF Očenášek JanPoříčí Sázava#108#MBDNF Detail
DNS Sovják RichardVlašim#16#MBDNS Detail
DNS Brýl MartinDunice#24#MADNS Detail
DNS Černá TerezaPraha#27#ZADNS Detail
DNS Durdil LukášHostavice#30#MADNS Detail
DNS Flégrová KarolínaxPORT#33#ZADNS Detail
DNS Kallistová EvaPraha 9#42#ZBDNS Detail
DNS Langr MilanČBK#47#MADNS Detail
DNS Mejzlík VojtěchBřezník#50#MADNS Detail
DNS Petrášková LenkaxPORT#52#ZADNS Detail
DNS Sova JindřichLouňovice pod Blaníkem#62#MADNS Detail
DNS Šulc MiroslavViking#65#MBDNS Detail
DNS Walterová JanaZŠ a MŠ Chotýšany#68#ZCDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz