Neoficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
10. 6. 2017

Pětka pro všechny


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Křeček JiříEleven Run Team#575#MA1.00:18:58Detail
2. Langr MilanČBK#520#MA2.00:19:28+00:00:30Detail
3. Pospíšil PavelBenešovský běžecký klub#566#MA3.00:19:53+00:00:55Detail
4. Lank FilipSázava#553#MA4.00:20:58+00:02:00Detail
5. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#512#MB1.00:21:04+00:02:06Detail
6. Hájek LukášZruč nad Sázavou#550#MA5.00:21:38+00:02:40Detail
7. Foller MiroslavEFA Vlasim#514#MB2.00:22:39+00:03:41Detail
8. Sotonová PetraSRTG Kolín#535#ZA1.00:22:40+00:03:42Detail
9. Kuzmiak MichalAdidas Runners Prague#552#MA6.00:22:43+00:03:45Detail
10. Imrichová Marcela#517#ZA2.00:22:51+00:03:53Detail
11. Sotona PetrKolín#534#MB3.00:22:52+00:03:54Detail
12. Lukeš JiříJ a J Vlašim#502#MC1.00:22:58+00:04:00Detail
13. Procházka LuděkBenešovský běžecký klub#529#MA7.00:23:04+00:04:06Detail
14. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott Team#544#ZB1.00:23:05+00:04:07Detail
15. Náprstek MichalPřestavlky u Čerčan#525#MA8.00:23:08+00:04:10Detail
16. Urban MichalINSANE GYM#556#MA9.00:23:13+00:04:15Detail
17. Blažek Jan#580#MA10.00:23:16+00:04:18Detail
18. Stozicky PetrBukovany#537#MB4.00:23:22+00:04:24Detail
19. Škopek PavelVlašim#539#MC2.00:23:45+00:04:47Detail
20. Tůma JonášDubovsko#541#M11.00:23:51+00:04:53Detail
21. Šenki MichalZruč nad Sázavou#574#MA11.00:23:54+00:04:56Detail
22. Pěnkava LubošVlašim#564#MA12.00:24:10+00:05:12Detail
23. Hlaváček LadislavVlašim#515#MA13.00:24:19+00:05:21Detail
24. Heráň JiříVlašim#579#MA14.00:24:38+00:05:40Detail
25. Kodr KarelŽižkov#578#MB5.00:24:43+00:05:45Detail
26. Sláviková Lujza#576#ZA3.00:24:57+00:05:59Detail
27. Bédi TomášVlašim#572#MA15.00:24:57+00:05:59Detail
28. Bělohlávková MagdaVotice#508#Z11.00:25:07+00:06:09Detail
29. Vernerová RadkaPilulka.cz#554#ZB2.00:25:12+00:06:14Detail
30. Procházka LukášBenešovský běžecký klub#530#M12.00:25:28+00:06:30Detail
31. Závorka MilanSDH Chabeřice#547#MA16.00:25:29+00:06:31Detail
32. Procházka LuděkBenešovský běžecký klub#528#MB6.00:25:35+00:06:37Detail
33. Malčík PavelSám za sebe#569#MC3.00:25:52+00:06:54Detail
34. Danešová MartinaSázava#511#ZA4.00:25:55+00:06:57Detail
35. Martínková MonikaZnosim#505#ZC1.00:26:02+00:07:04Detail
36. Hájek JosefZruč nad Sázavou#549#MC4.00:26:27+00:07:29Detail
37. Kučerová BlankaRunning Ladies#521#ZB3.00:27:46+00:08:48Detail
38. Fiala MichalVlašim#513#MA17.00:27:53+00:08:55Detail
39. Červená MartinaVlašim#568#ZB4.00:27:57+00:08:59Detail
40. Vlkannova VladimírBenešov#501#MA18.00:28:10+00:09:12Detail
41. Kratochvílová Anna#519#ZA5.00:28:11+00:09:13Detail
42. Skřivanová VlaďkaPsáry#573#ZC2.00:28:15+00:09:17Detail
43. Martínek PetrVlašim#777#MC5.00:28:33+00:09:35Detail
44. Šoltisová Jana#540#ZA6.00:28:44+00:09:46Detail
45. Vondrák Zdeněk#545#MA19.00:28:45+00:09:47Detail
46. Kučerová LuckaRunning Ladies#522#Z12.00:28:48+00:09:50Detail
47. Sirůček KamilPříbram#531#MA20.00:28:53+00:09:55Detail
48. Fiala TomášŘímovice#563#MB7.00:28:55+00:09:57Detail
49. Bílková Jiřinapraha 4#509#ZB5.00:29:23+00:10:25Detail
50. Smetanová JanaVývařovna Turek#533#ZA7.00:29:28+00:10:30Detail
51. Peroutka VincencVývařovna Turek#526#MA21.00:29:29+00:10:31Detail
52. Turek DavidVývařovna Turek#543#MA22.00:29:29+00:10:31Detail
53. Kopecká Soňaadidas runners Prague#506#ZA8.00:29:39+00:10:41Detail
54. Šárová Andrea#538#ZA9.00:29:42+00:10:44Detail
55. Korn David#558#MA23.00:29:57+00:10:59Detail
56. Lukešová JanaJ a J Vlašim#503#ZC3.00:30:01+00:11:03Detail
57. Machyánová LudmilaS.A.S. Club#523#ZC4.00:30:25+00:11:27Detail
58. Maur JanPraha - Kunratice#524#MB8.00:30:25+00:11:27Detail
59. Masek JanVlašim#567#MB9.00:30:30+00:11:32Detail
60. Vošvrdová VandaChrudim#571#ZA10.00:30:38+00:11:40Detail
61. Závorková VendulaSDH Chaběřice#555#ZA11.00:30:58+00:12:00Detail
62. Kohout PavelDubovsko#518#MD1.00:31:34+00:12:36Detail
63. Račanská Hana#562#ZB6.00:31:47+00:12:49Detail
64. Stozicka AlenaBukovany#536#ZB7.00:32:06+00:13:08Detail
65. Pospíšil LukášVlašim#565#MA24.00:32:21+00:13:23Detail
66. Lorencová_Bláhová RomanaPraha#570#ZC5.00:32:39+00:13:41Detail
67. Bělohlávková JitkaVotice#507#ZC6.00:33:13+00:14:15Detail
68. Mazánek Dominik#559#M13.00:33:53+00:14:55Detail
69. Slabý Filip#561#MA25.00:33:53+00:14:55Detail
70. Pazdera Štepán#560#M14.00:33:53+00:14:55Detail
71. Tůmová LeontýnaDubovsko#542#ZB8.00:34:02+00:15:04Detail
72. Potančoková JitkaxPORT#527#ZA12.00:34:20+00:15:22Detail
73. Chrpová IlonaMédea boxing team#548#ZB9.00:34:35+00:15:37Detail
74. Sirůčková JanaPříbram#532#ZB10.00:34:43+00:15:45Detail
75. Kramperová MirkaVotice#551#ZC7.00:36:11+00:17:13Detail
DNS Červová ZuzanaMSF VLAŠIM#504#ZDDNS Detail
DNS Cettlova MichaelaVývařovna Turek#510#ZADNS Detail
DNS Hubičková Michaela#516#ZADNS Detail
DNS Vondráková Alena#546#ZBDNS Detail
DNS Ptáčková Michaela#557#ZADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz