Oficiální Výsledková listina Jirenská dvacítka
5. 8. 2023

hlavní

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rydval Michal#10#10M1.M15-501.00:34:30.55Detail
2. Karas Jaroslav#5#5M2.M15-502.00:34:56.61+00:00:26.05Detail
3. Hrnčíř Martin#81#81M3.M50+1.00:36:35.93+00:02:05.37Detail
4. Mareš Pavel#80#80M4.M15-503.00:36:37.11+00:02:06.55Detail
5. Trojan Vojtěch#31#31M5.M15-504.00:36:37.96+00:02:07.40Detail
6. Miškovský LiborHradec Králové#79#79M6.M50+2.00:36:38.17+00:02:07.61Detail
7. Holub Libor#32#32M7.M50+3.00:36:39.16+00:02:08.60Detail
8. Adámek Lukáš#62#62M8.M15-505.00:36:41.87+00:02:11.31Detail
9. Ráček Tomáš#72#72M9.M15-506.00:37:39.62+00:03:09.06Detail
10. Kavalír Tomáš#74#74M10.M15-507.00:37:55.74+00:03:25.18Detail
11. Štanc Milan#3#3M11.M15-508.00:39:28.33+00:04:57.77Detail
12. Mastík Tommas#77#77M12.M15-509.00:40:26.71+00:05:56.15Detail
13. Zlámalík Petr#18#18M13.M15-5010.00:40:37.52+00:06:06.96Detail
14. Thorovsky Stan#65#65M14.M15-5011.00:41:21.88+00:06:51.32Detail
15. Pinďák Jiří#7#7M15.M50+4.00:41:55.41+00:07:24.85Detail
16. Šípková Michaela#36#36F1.Ženy1.00:41:58.62+00:07:28.06Detail
17. Šípek Michal#35#35M16.M15-5012.00:42:58.33+00:08:27.77Detail
18. Hatl Ladislav#11#11M17.M50+5.00:43:02.96+00:08:32.40Detail
19. Trojanová Štěpánka#30#30F2.Ženy2.00:43:04.00+00:08:33.44Detail
20. Svítek Jan#12#12M18.M15-5013.00:43:04.61+00:08:34.05Detail
21. Falta Jaroslav#19#19M19.M50+6.00:43:04.63+00:08:34.07Detail
22. Heller Martin#9#9M20.M15-5014.00:43:05.74+00:08:35.18Detail
23. Boháček Pavel#45#45M21.M15-5015.00:43:08.53+00:08:37.97Detail
24. Hísek Tobiáš#13#13M22.M15-5016.00:43:10.50+00:08:39.94Detail
25. Mikuláš Jan#42#42M23.M15-5017.00:45:03.13+00:10:32.57Detail
26. Otáhal Jakub#55#55M24.M15-5018.00:45:26.04+00:10:55.48Detail
27. Linc Milan#40#40M25.M15-5019.00:46:01.27+00:11:30.71Detail
28. Baliharová Markéta#8#8F3.Ženy3.00:46:23.17+00:11:52.61Detail
29. Boháček Štěpán#46#46M26.M15-5020.00:47:11.25+00:12:40.69Detail
30. Kleisnerová Markéta#28#28F4.Ženy4.00:49:41.74+00:15:11.18Detail
31. Pouch Martin#14#14M27.M50+7.00:49:46.51+00:15:15.95Detail
32. Schánilec Jan#37#37M28.M15-5021.00:49:52.36+00:15:21.80Detail
33. Zuska Rudolf#23#23M29.M50+8.00:50:10.48+00:15:39.92Detail
34. Václav Miloš#78#78M30.M50+9.00:50:13.86+00:15:43.30Detail
35. Jirásek Ctibor#76#76M31.M15-5022.00:51:01.91+00:16:31.35Detail
36. Cafourková Tereza#54#54F5.Ženy5.00:51:06.02+00:16:35.46Detail
37. Štanc Karel#71#71M32.M50+10.00:51:31.06+00:17:00.50Detail
38. Boháček Prokop#47#47M33.M15-5023.00:52:16.20+00:17:45.64Detail
39. Sedláček Petr#4#4M34.M50+11.00:52:19.76+00:17:49.20Detail
40. Kočí Kamil#16#16M35.M50+12.00:52:22.29+00:17:51.73Detail
41. Šěvěček Kamil#17#17M36.M15-5024.00:53:01.31+00:18:30.75Detail
42. Máša Cyril#25#25M37.M15-5025.00:53:06.63+00:18:36.07Detail
43. Vrkočová Pavla#6#6F6.Ženy6.00:53:12.59+00:18:42.03Detail
44. Kopecký Václav#58#58M38.M15-5026.00:54:12.75+00:19:42.19Detail
45. Fiala Jiří#43#43M39.M15-5027.00:54:40.20+00:20:09.64Detail
46. Šimůnek Matěj#39#39M40.M15-5028.00:55:35.55+00:21:04.99Detail
47. Pajkrt Jiří#38#38M41.M15-5029.00:57:33.03+00:23:02.47Detail
48. Hodný Jan#68#68M42.M50+13.00:59:51.94+00:25:21.38Detail
49. Žilinský Jakub#56#56M43.M15-5030.01:00:08.09+00:25:37.53Detail
50. Soustružník Lubomír#67#67M44.M50+14.01:00:15.68+00:25:45.12Detail
51. Pouch Tomáš#52#52M45.M50+15.01:01:26.90+00:26:56.34Detail
52. Maszlagová Leontýnka#70#70F7.Ženy7.01:01:53.88+00:27:23.32Detail
53. Maszlag Martin#69#69M46.M15-5031.01:01:54.94+00:27:24.38Detail
54. Soukupová Šárka#64#64F8.Ženy8.01:03:12.58+00:28:42.02Detail
55. Fouček Petr#49#49M47.M15-5032.01:04:34.39+00:30:03.83Detail
56. Foučková Soňa#50#50F9.Ženy9.01:04:36.10+00:30:05.54Detail
57. Šrůtek Miloš#60#60M48.M50+16.01:04:55.02+00:30:24.46Detail
58. Wernerová Slavomíra#59#59F10.Ženy10.01:04:57.64+00:30:27.08Detail
59. Slabá Sandra#48#48F11.Ženy11.01:05:38.62+00:31:08.06Detail
60. Kohout Jaroslav#22#22M49.M15-5033.01:09:28.73+00:34:58.17Detail
61. Kalinová Lenka#20#20F12.Ženy12.01:09:32.59+00:35:02.03Detail
62. Bajerová Jana#61#61F13.Ženy13.01:36:05.14+01:01:34.58Detail
63. Hudeczek Sebastian#57#57M50.M15-5034.01:50:15.64+01:15:45.08Detail
64. Bilová Martina#24#24F14.Ženy14.01:50:42.71+01:16:12.15Detail
65. Bajer Jiří#33#33M51.M15-5035.01:50:44.25+01:16:13.69Detail
DNF Branda Ladislav#21#21MM15-50Detail
DNF Fialová Kateřina#44#44FŽenyDetail
DNF Lincová Zuzana#41#41FŽenyDetail
DNS Bajer Jiří#63#63MM15-50Detail
DNS Erlebach Jakub#51#51MM15-50Detail
DNS Erlebachová Natálie#26#26FŽenyDetail
DNS Kadleček František#73#73MM15-50Detail
DNS Kalina Josef#66#66MM50+Detail
DNS Konopka Matěj#27#27MM15-50Detail
DNS Kulhánek Lukáš#53#53MM15-50Detail
DNS Maszlag Ladislav#75#75MM50+Detail
DNS Maszlagova Natalie#2#2FŽenyDetail
DNS Paluska Radim#29#29MM15-50Detail
DNS Pouchová Denisa#15#15FŽenyDetail
DNS Vinduška Kamil#1#1MM50+Detail
DNS Wunschová Zuzka#34#34FŽenyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace