Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

MUŽI

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1234
1. HÜBL RadekRunsport Team353MUŽI A1.00:32:4000:07:53.7100:08:08.1400:08:16.8100:08:20.33Detail
2. KOZLÍK LukášA.C. Sparta Praha253MUŽI A2.00:33:41+00:01:0100:08:08.7900:08:29.4900:08:29.3200:08:32.39Detail
3. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují337MUŽI A3.M PŘEBOR1.00:34:36+00:01:5600:08:15.1100:08:36.8400:08:46.1200:08:57.10Detail
4. BERAN JanSpartak Police nad Metují238MUŽI A4.00:36:00+00:03:2000:08:33.4100:08:55.4000:09:06.9300:09:23.55Detail
5. KYNCL MarekMaratonstav Upice395MUŽI B1.M PŘEBOR2.00:36:32+00:03:5200:08:33.6200:08:56.8100:09:28.6700:09:31.90Detail
6. COUBAL MartinTJ Sokol Kolín-atletika241MUŽI A5.M AB ČOS1.00:36:58+00:04:1800:08:32.9600:09:11.9000:09:36.5400:09:36.34Detail
7. RADIMĚŘSKÝ KarelIscarex Česká Třebová345MUŽI A6.00:37:23+00:04:4300:09:03.9000:09:25.7600:09:27.9400:09:24.96Detail
8. VÍTEK MiroslavÚstí nad Orlicí389MUŽI B2.00:37:36+00:04:5600:08:37.7900:09:40.6900:09:48.1700:09:28.48Detail
9. DUFKA VladislavPáslerův statek245MUŽI A7.00:37:55+00:05:1500:08:49.9100:09:31.1100:09:44.7400:09:49.05Detail
10. ROHÁČEK JanRunsport Team386MUŽI A8.00:38:12+00:05:3200:08:49.4800:09:33.1000:09:51.1800:09:57.83Detail
11. HÁZE MartinTJ Spartak Vrchlabí350MUŽI A9.M PŘEBOR3.00:38:34+00:05:5400:09:07.2300:09:34.6300:09:59.7100:09:51.89Detail
12. MARHOUN PetrVŠSK MFF UK390MUŽI A10.00:38:44+00:06:0400:09:28.3400:09:40.6600:09:44.7800:09:49.63Detail
13. BUREŠ MartinIscarex Česká Třebová240MUŽI B3.00:38:45+00:06:0500:09:21.9400:09:42.3800:09:53.5800:09:46.81Detail
14. DOUCHA JiříHvězda Pardubice244MUŽI B4.00:39:15+00:06:3500:09:21.7200:09:59.4500:09:59.0800:09:54.15Detail
15. JADRNÝ LubomírISCAREX Česká Třebová247MUŽI B5.00:39:18+00:06:3800:09:21.2900:09:59.6900:10:06.1500:09:50.16Detail
16. CHLOUBA JanTJ Nový Město na Moravě348MUŽI A11.00:39:25+00:06:4500:08:58.9500:09:59.7200:10:05.5000:10:20.58Detail
17. OŽANA VáclavTJ Nové Město na Moravě347MUŽI C1.00:39:29+00:06:4900:09:32.5500:09:50.3600:09:59.9400:10:05.44Detail
18. VACARDA VladimírEleven Run Team385MUŽI C2.00:39:56+00:07:1600:10:14.2500:09:53.8500:09:56.1900:09:50.86Detail
19. CZAJKA GrzegorzUKS Ludwikowice242MUŽI A12.00:40:06+00:07:2600:09:22.1800:10:12.9200:10:18.1400:10:12.65Detail
20. SIMON MartinJaroměř402MUŽI A13.00:40:24+00:07:4400:09:23.4600:10:12.0300:10:28.1300:10:19.44Detail
21. KOVAŘÍK RadovanHradec Králové252MUŽI A14.00:40:31+00:07:5100:09:24.5600:10:09.8500:10:28.8400:10:27.15Detail
22. MARAVAUD Yannick393MUŽI B6.00:40:36+00:07:5600:09:30.4000:10:02.2300:10:25.8500:10:36.97Detail
23. KAČEROVSKÝ MichalActivity Lanškroun249MUŽI B7.00:40:51+00:08:1100:09:26.4800:10:17.4100:10:34.1600:10:32.59Detail
24. SCHEUER JanActivity Lanškroun381MUŽI C3.00:41:48+00:09:0800:10:05.8700:10:16.5200:10:38.7500:10:46.58Detail
25. HÁK MichalSokol Studenec391MUŽI B8.M AB ČOS2.00:42:17+00:09:3700:09:39.0400:10:33.9500:10:57.9100:11:05.51Detail
26. NOVÁČEK MartinTřebíč316MUŽI A15.00:43:05+00:10:2500:09:58.9300:10:49.4000:11:29.4600:10:46.99Detail
27. BECHYNĚ RadekTJ Sokol Kolín atletika236MUŽI C4.M CD ČOS1.00:43:14+00:10:3400:10:02.5800:11:01.6600:11:10.6100:10:58.24Detail
28. PRAŽÁK TomášJiskra Hylváty Kuželky392MUŽI B9.00:43:35+00:10:5500:10:21.0600:10:51.1200:11:16.1000:11:06.63Detail
29. ŠIMŮNEK JanIscarex317MUŽI A16.00:43:39+00:10:5900:10:51.0400:10:53.5300:11:01.2500:10:52.60Detail
30. RISHKO VadymTJ Sokol Skuhrov304MUŽI A17.M AB ČOS3.00:43:45+00:11:0500:09:40.1300:11:05.9600:11:29.4000:11:28.89Detail
31. JANATA JanVrchlabí366MUŽI A18.00:43:47+00:11:0700:09:46.0500:12:01.3400:11:00.7200:10:58.25Detail
32. FIRKUŠNÝ MartinSmiřice246MUŽI A19.00:44:01+00:11:2100:09:55.7100:11:10.1400:11:44.0600:11:10.21Detail
33. BELOBRAD IvanPasivity Žamberk237MUŽI C5.00:44:05+00:11:2500:10:46.8300:11:09.7100:11:07.8000:11:00.55Detail
34. KOLÍSKO VladimírTJ Horní Kostelec383MUŽI A20.00:45:09+00:12:2900:10:26.4000:11:38.8400:11:43.1400:11:20.56Detail
35. FLEGL VlastimilBrtev287MUŽI D1.00:45:13+00:12:3300:10:34.3900:11:26.8800:11:44.2200:11:26.63Detail
36. ŠOLC VítězslavBKL Machov258MUŽI D2.00:45:28+00:12:4800:10:44.3400:11:25.5600:11:41.5100:11:36.04Detail
37. DAVID Václav243MUŽI B10.00:45:41+00:13:0100:10:24.6200:11:32.6500:11:56.4000:11:46.72Detail
38. SONDA MartinSVVAT361MUŽI B11.00:46:57+00:14:1700:10:27.0700:11:38.0900:12:32.8800:12:18.79Detail
39. NĚMEC RadekLitomyšl255MUŽI B12.00:47:25+00:14:4500:10:42.5400:11:52.9400:12:40.3900:12:09.03Detail
40. KAPOUN PetrAtletika Polička325MUŽI B13.00:47:36+00:14:5600:11:11.9400:11:50.4400:12:20.4000:12:12.22Detail
41. PREISSLER TomášTJ Sokol Skuhrov302MUŽI B14.M AB ČOS4.00:48:56+00:16:1600:11:17.9300:12:25.2500:12:42.1900:12:30.03Detail
42. NÁDHERA JiříHadec Králové375MUŽI A21.00:49:05+00:16:2500:11:37.7100:12:44.1500:12:19.7000:12:22.77Detail
43. KAŠPÁREK Martin276MUŽI C6.00:49:52+00:17:1200:11:32.4300:12:27.4900:12:48.9100:13:02.29Detail
44. PEZDÍREK Jan399MUŽI A22.00:50:20+00:17:4000:10:04.1200:13:28.3600:13:52.3500:12:54.89Detail
45. VOLNÝ OndřejTJ Sokol Jaroměř398MUŽI A23.M AB ČOS5.M PŘEBOR4.00:50:21+00:17:4100:09:14.7600:14:18.0500:13:52.2900:12:54.97Detail
46. VEBR MichalČeská Třebová259MUŽI A24.00:50:23+00:17:4300:11:44.6500:12:40.3600:13:03.2800:12:53.85Detail
47. GLOS PetrTrutnov365MUŽI A25.00:52:20+00:19:4000:11:44.3300:13:26.7800:13:41.0900:13:26.83Detail
48. KRAJČ ZdeněkKlub veteránů Trutnov384MUŽI D3.00:55:22+00:22:4200:12:17.0800:13:17.1700:14:36.3500:15:11.00Detail
49. JAKUBSKÝ MarekJaroměř248MUŽI B15.00:56:25+00:23:4500:13:08.4800:13:59.5200:14:32.1900:14:43.92Detail
50. BOROVEC JaroslavTJ Slavoj Svobodné Dvory280MUŽI A26.00:56:57+00:24:1700:11:27.8900:14:20.8400:15:15.1000:15:52.36Detail
51. FELCMAN MartinSDH Vlkov344MUŽI B16.00:58:37+00:25:5700:12:52.9700:14:23.8500:15:11.3700:16:08.75Detail
52. BARTOŠ VáclavSokol Vlkov343MUŽI A27.M AB ČOS6.01:00:19+00:27:3900:12:53.1800:14:49.8400:16:25.8300:16:09.50Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz