Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017
Mladší žáci
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. |
Petržálek |
Radek | TJ Sokol Kolín atletika | #157# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 1. | | | 00:08:34 | | 00:03:00.24 | 00:05:33.42 | Detail |
2. |
Kubias |
Josef | TJ Sokol Hradec Králové | #150# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 2. | Ml. žáci PŘEBOR | 1. | 00:08:38 | +00:00:04 | 00:03:01.71 | 00:05:35.48 | Detail |
3. |
Potoček |
Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | #160# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 3. | Ml. žáci PŘEBOR | 2. | 00:08:38 | +00:00:04 | 00:03:10.24 | 00:05:27.58 | Detail |
4. |
Čech |
Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | #142# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 4. | Ml. žáci PŘEBOR | 3. | 00:08:41 | +00:00:07 | 00:03:11.11 | 00:05:29.06 | Detail |
5. |
Nosek |
František | | #154# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 5. | Ml. žáci PŘEBOR | 4. | 00:08:53 | +00:00:19 | 00:03:11.34 | 00:05:40.98 | Detail |
6. |
Dítě |
Marek | TJ Sokol Jaroměř | #143# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 6. | Ml. žáci PŘEBOR | 5. | 00:08:55 | +00:00:21 | 00:03:09.77 | 00:05:44.60 | Detail |
7. |
Vacek |
Michal | Iscarex junior team Česká Třeb... | #168# | | | | | 00:08:55 | +00:00:21 | 00:03:07.42 | 00:05:47.26 | Detail |
8. |
Melichar |
Jonáš | Lokomotiva Trutnov | #153# | | | Ml. žáci PŘEBOR | 6. | 00:08:58 | +00:00:24 | 00:03:10.26 | 00:05:47.66 | Detail |
9. |
Raitmajer |
David | Náměšť nad Oslavou | #161# | | | | | 00:08:59 | +00:00:25 | 00:03:07.19 | 00:05:51.70 | Detail |
10. |
Kábrt |
Aleš | Loko Trutnov | #149# | | | Ml. žáci PŘEBOR | 7. | 00:09:00 | +00:00:26 | 00:03:09.12 | 00:05:50.33 | Detail |
11. |
Stojaník |
Matyáš | Sokol Náměšť nad Oslavou | #163# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 7. | | | 00:09:01 | +00:00:27 | 00:03:13.55 | 00:05:46.55 | Detail |
12. |
Jadrný |
Tomáš | ISCAREX junior team ČT | #148# | | | | | 00:09:01 | +00:00:27 | 00:03:09.32 | 00:05:50.99 | Detail |
13. |
Kvapil |
Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | #151# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 8. | Ml. žáci PŘEBOR | 8. | 00:09:02 | +00:00:28 | 00:03:15.25 | 00:05:46.14 | Detail |
14. |
Postupa |
Filip | TJ Sokol Jaroměř | #159# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 9. | | | 00:09:02 | +00:00:28 | 00:03:16.01 | 00:05:45.70 | Detail |
15. |
Málek |
Marek | TJ Sokol Kolín atletika | #152# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 10. | | | 00:09:03 | +00:00:29 | 00:03:06.26 | 00:05:56.59 | Detail |
16. |
Bukáček |
Marek | Atletika Polička | #321# | | | | | 00:09:12 | +00:00:38 | 00:03:13.42 | 00:05:58.15 | Detail |
17. |
Suk |
Karel | T.J. Sokol Nová Paka | #164# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 11. | | | 00:09:37 | +00:01:03 | 00:03:15.74 | 00:06:21.14 | Detail |
18. |
Bezrouk |
Matěj | TJ Sokol Hradec Králové | #141# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 12. | Ml. žáci PŘEBOR | 9. | 00:09:39 | +00:01:05 | 00:03:12.52 | 00:06:25.98 | Detail |
19. |
Petržela |
Lukáš | TJ Sokol Hradec Králové | #158# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 13. | Ml. žáci PŘEBOR | 10. | 00:09:44 | +00:01:10 | 00:03:25.02 | 00:06:18.91 | Detail |
20. |
Petera |
Martin | TJ Sokol Jaroměř | #156# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 14. | Ml. žáci PŘEBOR | 11. | 00:10:01 | +00:01:27 | 00:03:30.37 | 00:06:29.65 | Detail |
21. |
Filandr |
Lukáš | TJ SOKOL JAROMĚŘ | #145# | 11.15 Mladší žáci ČOS | 15. | Ml. žáci PŘEBOR | 12. | 00:10:20 | +00:01:46 | 00:03:29.26 | 00:06:49.96 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |