Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka insportline 2017
20. 5. 2017

hlavní trať 5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Flegl VlastimilVrchlabí#68#muži do 391.00:17:28Detail
2. Doktor TomášPardubice#278#muži do 392.00:18:30+00:01:02.72Detail
3. Kyral VáclavPraha#89#muži do 393.00:18:33+00:01:05.72Detail
4. Mádr Radim#93#muži do 394.00:18:52+00:01:24.72Detail
5. Kracík Jan#84#muži do 395.00:18:52+00:01:24.72Detail
6. Tall PavelPivovar Moucha - Praha#289#muži 40plus1.00:18:57+00:01:29.72Detail
7. Prokop LukasPodbrahy#116#muži do 396.00:19:05+00:01:37.72Detail
8. Hejný MartinSilvini Madshus#281#muži 40plus2.00:19:08+00:01:40.72Detail
9. Píša OndřejSK Svěrák#109#muži do 397.00:19:30+00:02:02.72Detail
10. Marek PavelJenštejn#95#muži 40plus3.00:20:08+00:02:40.72Detail
11. Maleček VáclavKOA Squad#287#muži do 398.00:20:10+00:02:42.72Detail
12. Polan MichalPlacatá Želvička#114#muži do 399.00:20:14+00:02:46.72Detail
13. Slavíková Eva#285#ženy do 341.00:20:22+00:02:54.72Detail
14. Poborská HelenaKerteam#111#ženy 35plus1.00:20:23+00:02:55.72Detail
15. Veselík MiroslavSK Svěrák#146#muži do 3910.00:20:33+00:03:05.72Detail
16. Schwan MichalBrandýs Open#190#muži do 3911.00:20:51+00:03:23.72Detail
17. Hejna MarekDřevčice#70#muži do 3912.00:21:01+00:03:33.72Detail
18. Sajner DavidKOA Squad#290#muži do 3913.00:21:12+00:03:44.72Detail
19. Rychecký TomášHH Smíchov#273#muži 40plus4.00:21:17+00:03:49.72Detail
20. Dvořak TomášAtlet Šestajovice#266#muži 40plus5.00:21:24+00:03:56.72Detail
21. Zich Miroslav#148#muži do 3914.00:21:27+00:03:59.72Detail
22. Tichý JiříCzech Outdoor Extreme Team#140#muži 40plus6.00:21:34+00:04:06.72Detail
23. Karbulka PavelPraha 9#77#muži 40plus7.00:21:35+00:04:07.72Detail
24. Haislová RadkaČelákovice#69#ženy do 342.00:21:38+00:04:10.72Detail
25. Hejná Anna-MarieSilvini Madshus#282#ženy do 343.00:21:58+00:04:30.72Detail
26. Měchura MarekSK Svěrák#98#muži do 3915.00:22:03+00:04:35.72Detail
27. Srna RobertPraha#125#muži 40plus8.00:22:06+00:04:38.72Detail
28. Davídková Petra#63#ženy 35plus2.00:22:13+00:04:45.72Detail
29. Hájková KritýnaKOA Squad#288#ženy do 344.00:22:14+00:04:46.72Detail
30. Minx JanKbely cycling team#100#muži 40plus9.00:22:20+00:04:52.72Detail
31. Schütz PetrOrlová#275#muži 40plus10.00:22:24+00:04:56.72Detail
32. Douša VáclavJenštejn#65#muži do 3916.00:22:25+00:04:57.72Detail
33. Imrichová MarcelaPraha#75#ženy do 345.00:22:29+00:05:01.72Detail
34. Šimeček Tomášwww.prostebeham.cz#128#muži do 3917.00:22:30+00:05:02.72Detail
35. Večerek MartinOpen Gym Brandýs#144#muži do 3918.00:22:44+00:05:16.72Detail
36. Poborský PetrEKP Praha#112#muži 40plus11.00:22:51+00:05:23.72Detail
37. Dvořák VáclavJenštejn#192#muži do 3919.00:22:52+00:05:24.72Detail
38. Štencel RadimJenštejn#135#muži do 3920.00:22:53+00:05:25.72Detail
39. Vítková Gábina#293#ženy do 346.00:23:01+00:05:33.72Detail
40. Šmejkal OndřejPraha 8#298#muži do 3921.00:23:12+00:05:44.72Detail
41. Holý MarekKOA Squad/Jenštejn#292#muži 40plus12.00:23:12+00:05:44.72Detail
42. Babovák RadimKostelec nad Labem#58#muži 40plus13.00:23:16+00:05:48.72Detail
43. Baroňová IvaKOA Squad#291#ženy 35plus3.00:23:28+00:06:00.72Detail
44. Dembowski FilipTen můj#64#muži 40plus14.00:23:30+00:06:02.72Detail
45. Hurbánková RomanaKlecany#73#ženy do 347.00:23:33+00:06:05.72Detail
46. Lecko Vratislav#90#muži do 3922.00:23:42+00:06:14.72Detail
47. Lippert MartinSico Rent#188#muži do 3923.00:23:57+00:06:29.72Detail
48. Kyšperský RadekJenštejn#297#muži do 3924.00:24:00+00:06:32.72Detail
49. Svoboda CristianKostelec nad Labem#180#muži do 3925.00:24:02+00:06:34.72Detail
50. Vavřínová TerezaSK Svěrák#299#ženy do 348.00:24:03+00:06:35.72Detail
51. Vinklerová KristýnaHostivice#184#ženy do 349.00:24:07+00:06:39.72Detail
52. Moravec TomášPodolanka#101#muži do 3926.00:24:09+00:06:41.72Detail
53. Vinkler MarekHostivice#183#muži do 3927.00:24:10+00:06:42.72Detail
54. Pohanka JiříRadonice#113#muži do 3928.00:24:18+00:06:50.72Detail
55. Kočica MichalSICO Rent#80#muži do 3929.00:24:18+00:06:50.72Detail
56. Trost AlesVinoř Notors Team#142#muži do 3930.00:24:24+00:06:56.72Detail
57. Press Adela#115#ženy 35plus4.00:24:28+00:07:00.72Detail
58. Kasalý PřemyslJenštejn#78#muži 40plus15.00:24:32+00:07:04.72Detail
59. Telrák RadekSRTG Čelákovice#186#muži do 3931.00:24:35+00:07:07.72Detail
60. Bártová VáclavaJilemnice#59#ženy do 3410.00:24:38+00:07:10.72Detail
61. Kašík MartinJenštejn#239#muži 40plus16.00:24:56+00:07:28.72Detail
62. Trnka Ivansico rent#141#muži 40plus17.00:24:56+00:07:28.72Detail
63. Chmura Vit#74#muži do 3932.00:25:00+00:07:32.72Detail
64. Zítek MichalVINOŘ NOTORS TEAM#149#muži do 3933.00:25:01+00:07:33.72Detail
65. Špičáková MichaelaVinoř#134#ženy do 3411.00:25:13+00:07:45.72Detail
66. Soušek PavelPhoenix Praha#123#muži do 3934.00:25:14+00:07:46.72Detail
67. Šimša JanPodolanka#130#muži do 3935.00:25:16+00:07:48.72Detail
68. Kalandra PetrVinoř#294#muži 40plus18.00:25:17+00:07:49.72Detail
69. Safrankova KlaraJenstejn#119#ženy 35plus5.00:25:23+00:07:55.72Detail
70. Srnová HanaPraha 9#126#ženy 35plus6.00:25:24+00:07:56.72Detail
71. Střída TomášPraha#295#muži do 3936.00:25:24+00:07:56.72Detail
72. König MartinSICO#191#muži do 3937.00:25:57+00:08:29.72Detail
73. Bergner AntonínSICO Rent#60#muži do 3938.00:25:57+00:08:29.72Detail
74. Trostová SimonaVinoř Notors Team#143#ženy do 3412.00:25:58+00:08:30.72Detail
75. Svobodová Marcela#127#ženy do 3413.00:26:04+00:08:36.72Detail
76. Křížek Štěpán#86#muži do 3939.00:27:12+00:09:44.72Detail
77. Valášková ŠárkaASB#187#ženy do 3414.00:27:15+00:09:47.72Detail
78. Prouzová ŠárkaJenštejn#117#ženy 35plus7.00:27:16+00:09:48.72Detail
79. Šmejkalová AnnaJenštejn#131#ženy 35plus8.00:27:16+00:09:48.72Detail
80. Kulichová Eva#88#ženy 35plus9.00:27:18+00:09:50.72Detail
81. Krejčíková Simona#216#ženy 35plus10.00:27:20+00:09:52.72Detail
82. Prišticová Eva#277#ženy do 3415.00:27:35+00:10:07.72Detail
83. Guerra AlenaPivovar#301#muži do 3940.00:27:50+00:10:22.72Detail
84. Vaňous František#286#muži do 3941.00:28:08+00:10:40.72Detail
85. Vaňousová MartinaVraňany#274#ženy 35plus11.00:28:08+00:10:40.72Detail
86. Slapnička PetrSvémyslice#279#muži 40plus19.00:28:22+00:10:54.72Detail
87. Šimečková AngelikaPraha 9#129#ženy 35plus12.00:28:24+00:10:56.72Detail
88. Fidler Tomáš#219#muži do 3942.00:28:29+00:11:01.72Detail
89. Dvořáková PetraAtlet Šestajovice#265#ženy 35plus13.00:28:33+00:11:05.72Detail
90. Nýdrle OldřichPraha 9 - Kbely#104#muži do 3943.00:28:42+00:11:14.72Detail
91. Petrů TomášSTS Chvojkovice Brod#107#muži 40plus20.00:28:46+00:11:18.72Detail
92. Strach Jaroslav#276#muži 40plus21.00:28:50+00:11:22.72Detail
93. Drapíková JulieHlubočepy#246#ženy 35plus14.00:28:59+00:11:31.72Detail
94. Kuchtíček TomášJesenice#283#muži 40plus22.00:29:02+00:11:34.72Detail
95. Press RobertPřezletice#193#muži 40plus23.00:29:12+00:11:44.72Detail
96. Fischerová JanaJenštejn#205#ženy 35plus15.00:29:22+00:11:54.72Detail
97. Mojžíš Karel#181#muži do 3944.00:29:39+00:12:11.72Detail
98. Král RobinKladno#217#muži do 3945.00:29:43+00:12:15.72Detail
99. Štenclová PetraJenštejn#136#ženy do 3416.00:30:02+00:12:34.72Detail
100. Dvořáková IvanaBrandýs n/Labem#302#ženy 35plus16.00:30:06+00:12:38.72Detail
101. Mádlová KarolínaJenštejn#300#ženy do 3417.00:30:06+00:12:38.72Detail
102. Sladkovský MartinPřezletice#263#muži 40plus24.00:30:08+00:12:40.72Detail
103. Smutný JiříBUCLA.cz#122#muži do 3946.00:30:08+00:12:40.72Detail
104. Nejedlá BarboraA.C. Sparta#102#ženy do 3418.00:30:24+00:12:56.72Detail
105. Pavlíková LauraJenštejn#106#ženy do 3419.00:31:09+00:13:41.72Detail
106. Knap RadekJenštejn#182#muži 40plus25.00:31:22+00:13:54.72Detail
107. Lukešová Michaela#92#ženy do 3420.00:31:33+00:14:05.72Detail
108. Nejedlá HanaPraha#103#ženy 35plus17.00:31:33+00:14:05.72Detail
109. Sejkorová JanaMákni si-Kbely#224#ženy 35plus18.00:31:36+00:14:08.72Detail
110. Sladkovský SamuelPřezletice#262#muži do 3947.00:31:42+00:14:14.72Detail
111. Matoušek Jiří#268#muži 40plus26.00:32:19+00:14:51.72Detail
112. Uhlíková DenisaJenštejn#260#ženy 35plus19.00:32:24+00:14:56.72Detail
113. Otýpková Michela#189#ženy do 3421.00:32:45+00:15:17.72Detail
114. Kallistová EvaMákni si#76#ženy 35plus20.00:32:46+00:15:18.72Detail
115. Štěpánková IvanaPraha#138#ženy 35plus21.00:32:46+00:15:18.72Detail
116. Kubešová TerezaČelákovice#87#ženy do 3422.00:33:03+00:15:35.72Detail
117. Telváková MarieČelákovice#139#ženy 35plus22.00:33:03+00:15:35.72Detail
118. Krystýnková BarboraPraha 9-Kbely#243#ženy 35plus23.00:33:57+00:16:29.72Detail
119. Hajková AlenaVinoř#267#ženy 35plus24.00:33:58+00:16:30.72Detail
120. Janda MilošPraha#185#muži do 3948.00:34:28+00:17:00.72Detail
121. Ševerová ZuzanaPraha 2#284#ženy do 3423.00:35:11+00:17:43.72Detail
122. Horyna MiroslavPraha - Zahradní Město#296#muži 40plus27.00:36:46+00:19:18.72Detail
123. Roušar RadekHroši Jenštejn#118#muži do 3949.00:38:39+00:21:11.72Detail
124. Nýdrlová JanaMákni si!#105#ženy do 3424.00:41:05+00:23:37.72Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz