Oficiální Výsledková listina Městecká desítka
18. 5. 2024
1 km Kategorie Dívky starší
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Malinová | Adriana | ZŠ Městec Králové | #118# | 00:03:57 | | Detail |
2. | Čechalová | Klára | SKP Nymburk | #115# | 00:03:58 | +00:00:01 | Detail |
3. | Nováková | Klára | ZŠ Městec Králové | #141# | 00:04:11 | +00:00:14 | Detail |
4. | Čechalová | Andrea | SKP Nymburk | #63# | 00:04:18 | +00:00:21 | Detail |
5. | Mezlíková | Julie | OCR Kids Poděbrady | #123# | 00:04:20 | +00:00:23 | Detail |
6. | Pavlíková | Adéla | ZŠ Městec Králové | #147# | 00:04:20 | +00:00:23 | Detail |
7. | Hlávková | Barbora | OCR KIDS Poděbrady | #79# | 00:04:29 | +00:00:32 | Detail |
8. | Rulcová | Jana | ZŠ Městec Králové | #158# | 00:04:40 | +00:00:43 | Detail |
9. | Lukáčová | Ágnes | HB Basket Praha | #110# | 00:04:43 | +00:00:46 | Detail |
10. | Valentová | Sofie | OCR Kids Poděbrady | #191# | 00:04:44 | +00:00:47 | Detail |
11. | Roubková | Anna | ZŠ Městec Králové | #157# | 00:04:47 | +00:00:50 | Detail |
12. | Vojtíšková | Sofie | ZŠ Městec Králové | #202# | 00:04:48 | +00:00:51 | Detail |
13. | Drozenová | Nela | | #214# | 00:04:51 | +00:00:54 | Detail |
14. | Kožená | Anna Alexandra | SKP Nymburk | #101# | 00:04:52 | +00:00:55 | Detail |
15. | Jiránková | Rosalie Justina | OCR Kids Poděbrady | #92# | 00:04:55 | +00:00:58 | Detail |
16. | Lukáčová | Bianca | HB Basket Praha | #111# | 00:04:55 | +00:00:58 | Detail |
17. | Potenská | Denisa | ZŠ Městec Králové | #154# | 00:04:57 | +00:01:00 | Detail |
18. | Štěrbová | Vanda | ZŠ Městec Králové | #185# | 00:04:57 | +00:01:00 | Detail |
19. | Jírovcová | Štěpánka | ZŠ Městec Králové | #94# | 00:05:04 | +00:01:07 | Detail |
20. | Baláčková | Alžběta | ZŠ Městec Králové | #88# | 00:05:08 | +00:01:11 | Detail |
21. | Červinková | Tereza | Městec Králové | #65# | 00:05:11 | +00:01:14 | Detail |
22. | Komorníková | Karolína | ZŠ Městec Králové | #98# | 00:05:26 | +00:01:29 | Detail |
23. | Komorníková | Kateřina | ZŠ Městec Králové | #99# | 00:05:31 | +00:01:34 | Detail |
24. | Tomková | Barbora | ZŠ Městec Králové | #186# | 00:05:39 | +00:01:42 | Detail |
25. | Smolíková | Michaela | ZŠ Městec Králové | #172# | 00:05:40 | +00:01:43 | Detail |
26. | Vondrová | Klára | OCR KIDS Poděbrady | #206# | 00:05:42 | +00:01:45 | Detail |
27. | Malá | Simona | ZŠ Městec Králové | #117# | 00:05:51 | +00:01:54 | Detail |
28. | Veselá | Sofie | ZŠ Městec Králové | #201# | 00:07:30 | +00:03:33 | Detail |
DNS | Vaverková | Julie | OCR Kids Poděbrady | #195# | | | Detail |
DNS | Vaverková | Katarína | OCR Kids Poděbrady | #197# | | | Detail |
DNS | Němcová | Ema | OCR KIDS Poděbrady | #132# | | | Detail |
DNS | Stará | Šárka | OCR KIDS Poděbrady | #176# | | | Detail |
DNS | Vaverková | Kateřina | OCR KIDS Poděbrady | #198# | | | Detail |
DNS | Vaverková | Julie | OCR KIDS Poděbrady | #196# | | | Detail |
DNS | Heryánová | Ellie | OCR KIDS Poděbrady | #78# | | | Detail |
DNS | Malá | Laura | OCR Kids Poděbrady | #116# | | | Detail |
DNS | Líbalová | Anežka | OCR Kids Poděbrady | #109# | | | Detail |
DNS | Gabčová | Nikola Jiřina | ZŠ Městec Králové | #70# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |