Výsledková listina Duatlon Žamberk
16. 9. 2023
žáci 12-15
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | běh 1 | D1 | kolo | D2 | běh 2 |
1. | Zatloukal | Filip | 2B Winner Team | 83 | M14-15 | 1. | 00:21:02.00 | | 00:03:33.93 | 00:00:24.55 | 00:11:37.28 | 00:00:21.51 | 00:05:05.47 | Detail |
2. | Kovář | Jan | ROAD2KONA | 9 | M14-15 | 2. | 00:21:28.00 | +00:00:26.00 | 00:03:33.55 | 00:00:25.94 | 00:11:17.11 | 00:00:24.14 | 00:05:47.58 | Detail |
3. | Šoula | Václav | Triathlon Team Tábor | 10 | M14-15 | 3. | 00:22:06.00 | +00:01:04.00 | 00:03:34.41 | 00:00:18.42 | 00:12:07.29 | 00:00:18.03 | 00:05:48.19 | Detail |
4. | Hellier | Bruce | Tri club Česká Lípa | 17 | M14-15 | 4. | 00:22:21.00 | +00:01:19.00 | 00:03:34.31 | 00:00:21.53 | 00:12:06.68 | 00:00:28.18 | 00:05:50.89 | Detail |
5. | Bíba | Tadeáš | Triatlon Plzeň | 6 | M12-13 | 1. | 00:22:26.00 | +00:01:24.00 | 00:03:54.54 | 00:00:22.10 | 00:12:26.05 | 00:00:19.51 | 00:05:23.85 | Detail |
6. | Filip | Tadeáš | Tri club Česká Lípa | 16 | M14-15 | 5. | 00:22:50.00 | +00:01:48.00 | 00:03:48.94 | 00:00:20.87 | 00:12:31.93 | 00:00:25.57 | 00:05:43.14 | Detail |
7. | Hoffmann | Šimon | CMC, z.s. | 3 | M12-13 | 2. | 00:22:59.00 | +00:01:57.00 | 00:03:56.99 | 00:00:20.85 | 00:12:52.82 | 00:00:19.70 | 00:05:28.93 | Detail |
8. | Večeřa | Matyáš | TJ Spartak Třebíč | 56 | M14-15 | 6. | 00:23:01.00 | +00:01:59.00 | 00:03:55.03 | 00:00:24.89 | 00:12:36.61 | 00:00:25.18 | 00:05:39.56 | Detail |
9. | Malík | Jakub | ROCKTECHNIK TRIATLON | 12 | M14-15 | 7. | 00:23:02.00 | +00:02:00.00 | 00:03:50.93 | 00:00:28.20 | 00:13:05.70 | 00:00:29.03 | 00:05:08.20 | Detail |
10. | Kříž | David | Triathlon Team Tábor | 4 | M12-13 | 3. | 00:23:14.00 | +00:02:12.00 | 00:04:13.02 | 00:00:21.28 | 00:12:35.48 | 00:00:19.51 | 00:05:45.13 | Detail |
11. | Senohrábek | Marek | Tri club Česká Lípa | 19 | M14-15 | 8. | 00:23:18.00 | +00:02:16.00 | 00:03:49.84 | 00:00:20.72 | 00:13:05.88 | 00:00:24.02 | 00:05:38.16 | Detail |
12. | Kovář | Antonín | ROAD2KONA | 2 | M12-13 | 4. | 00:23:23.00 | +00:02:21.00 | 00:04:14.20 | 00:00:20.75 | 00:12:48.51 | 00:00:24.31 | 00:05:35.31 | Detail |
13. | Kalda | Martin | TJ Spartak Třebíč | 46 | M14-15 | 9. | 00:23:24.00 | +00:02:22.00 | 00:04:01.18 | 00:00:21.08 | 00:13:03.47 | 00:00:24.20 | 00:05:34.89 | Detail |
14. | Kulman | Matyáš | Tri club Česká Lípa | 18 | M14-15 | 10. | 00:23:26.00 | +00:02:24.00 | 00:04:07.05 | 00:00:21.01 | 00:12:40.83 | 00:00:23.99 | 00:05:54.05 | Detail |
15. | Fixová | Anna | Loko Trutnov | 43 | Z14-15 | 1. | 00:23:28.00 | +00:02:26.00 | 00:03:57.00 | 00:00:17.68 | 00:13:16.18 | 00:00:18.68 | 00:05:38.85 | Detail |
16. | Svatoš | Adam | Loko Trutnov | 45 | M14-15 | 11. | 00:23:41.00 | +00:02:39.00 | 00:03:52.08 | 00:00:19.93 | 00:13:12.15 | 00:00:19.88 | 00:05:57.30 | Detail |
17. | Karbanová | Marie | TJ Nová Paka | 61 | Z14-15 | 2. | 00:23:44.00 | +00:02:42.00 | 00:03:56.48 | 00:00:20.91 | 00:13:12.69 | 00:00:17.17 | 00:05:56.79 | Detail |
18. | Auf | Jan | TJ Spartak Třebíč | 13 | M14-15 | 12. | 00:23:53.00 | +00:02:51.00 | 00:04:16.87 | 00:00:21.94 | 00:12:41.44 | 00:00:18.79 | 00:06:14.07 | Detail |
19. | Křížová | Kristýna | Loko Trutnov | 44 | Z14-15 | 3. | 00:24:06.00 | +00:03:04.00 | 00:03:57.25 | 00:00:21.62 | 00:13:12.59 | 00:00:18.49 | 00:06:16.04 | Detail |
20. | Bednářová | Nela | TJ Spartak Třebíč | 31 | Z14-15 | 4. | 00:24:12.00 | +00:03:10.00 | 00:04:21.76 | 00:00:22.42 | 00:13:07.14 | 00:00:21.43 | 00:06:00.20 | Detail |
21. | Šafránková | Anna | Elite Sport Boskovice | 28 | Z12-13 | 1. | 00:24:38.00 | +00:03:36.00 | 00:04:17.63 | 00:00:24.92 | 00:13:09.86 | 00:00:19.46 | 00:06:26.29 | Detail |
22. | Fajfr | Aleš | | 20 | M14-15 | 13. | 00:25:12.00 | +00:04:10.00 | 00:04:13.62 | 00:00:22.64 | 00:14:24.21 | 00:00:27.18 | 00:05:44.54 | Detail |
23. | Chalupníková | Valerie | 2B Winner Team | 59 | Z12-13 | 2. | 00:25:12.00 | +00:04:10.00 | 00:04:08.26 | 00:00:23.63 | 00:14:15.16 | 00:00:20.10 | 00:06:05.78 | Detail |
24. | Rutarová | Magdalena | Triatlon Plzeň | 22 | Z12-13 | 3. | 00:25:13.00 | +00:04:11.00 | 00:04:19.26 | 00:00:20.25 | 00:14:08.23 | 00:00:17.69 | 00:06:08.42 | Detail |
25. | Vodová | Nikola | TJ Spartak Třebíč | 32 | Z14-15 | 5. | 00:25:15.00 | +00:04:13.00 | 00:04:21.17 | 00:00:27.53 | 00:13:56.88 | 00:00:27.19 | 00:06:02.70 | Detail |
26. | Popelková | Aneta | 4SPORTS TEAM | 35 | Z14-15 | 6. | 00:25:23.00 | +00:04:21.00 | 00:04:18.19 | 00:00:22.72 | 00:14:02.32 | 00:00:17.98 | 00:06:22.42 | Detail |
27. | Karajanis | Nikos | Niko On Bike Racing Team | 53 | M12-13 | 5. | 00:25:35.00 | +00:04:33.00 | 00:04:35.85 | 00:00:22.90 | 00:13:48.50 | 00:00:20.92 | 00:06:27.32 | Detail |
28. | Břenek | Hynek | Tri club Česká Lípa | 15 | M14-15 | 14. | 00:25:38.00 | +00:04:36.00 | 00:04:18.13 | 00:00:28.55 | 00:13:45.97 | 00:00:33.71 | 00:06:32.32 | Detail |
29. | Kuchařová | Adéla | TJ Spartak Třebíč | 67 | Z14-15 | 7. | 00:25:42.00 | +00:04:40.00 | 00:04:28.42 | 00:00:21.59 | 00:13:54.04 | 00:00:19.01 | 00:06:39.47 | Detail |
30. | Mazánek | Matěj | 2B Winner Team | 60 | M12-13 | 6. | 00:25:45.00 | +00:04:43.00 | 00:04:28.46 | 00:00:29.88 | 00:13:48.48 | 00:00:30.79 | 00:06:27.51 | Detail |
31. | Guňka | Lukáš | 4SPORTS TEAM | 14 | M14-15 | 15. | 00:26:13.00 | +00:05:11.00 | 00:04:30.43 | 00:00:24.11 | 00:13:54.59 | 00:00:25.08 | 00:06:59.23 | Detail |
32. | Rutarová | Kateřina | Triatlon Plzeň | 21 | Z12-13 | 4. | 00:26:15.00 | +00:05:13.00 | 00:04:30.87 | 00:00:22.04 | 00:14:45.51 | 00:00:20.11 | 00:06:16.89 | Detail |
33. | Břenková | Anděla | Tri club Česká Lípa | 38 | Z14-15 | 8. | 00:26:20.00 | +00:05:18.00 | 00:04:39.38 | 00:00:12.84 | 00:14:18.45 | 00:00:27.74 | 00:06:41.58 | Detail |
34. | Dejdarová | Tereza | AK Iscarex Česká Třebová | 78 | Z12-13 | 5. | 00:26:32.00 | +00:05:30.00 | 00:04:07.14 | 00:00:25.10 | 00:15:12.13 | 00:00:27.16 | 00:06:20.65 | Detail |
35. | Kraumanová | Lucie | Triatlon Česká Lípa | 36 | Z14-15 | 9. | 00:26:41.00 | +00:05:39.00 | 00:04:35.29 | 00:00:30.82 | 00:14:42.08 | 00:00:23.08 | 00:06:29.87 | Detail |
36. | Oborná | Sára | TJ Spartak Třebíč | 26 | Z12-13 | 6. | 00:26:51.00 | +00:05:49.00 | 00:04:39.88 | 00:00:23.73 | 00:14:43.44 | 00:00:23.53 | 00:06:40.68 | Detail |
37. | Stratilová | Anna | Atletika Žamberk | 55 | Z12-13 | 7. | 00:26:54.00 | +00:05:52.00 | 00:04:40.15 | 00:00:29.13 | 00:14:54.20 | 00:00:27.51 | 00:06:23.72 | Detail |
38. | Pirout | Matěj | Tri Ski Horní Počernice | 63 | M12-13 | 7. | 00:27:01.00 | +00:05:59.00 | 00:04:34.37 | 00:00:27.23 | 00:14:59.52 | 00:00:23.41 | 00:06:37.37 | Detail |
39. | Studená | Sofie | Triatlon Česká Lípa | 37 | Z14-15 | 10. | 00:27:04.00 | +00:06:02.00 | 00:04:30.00 | 00:00:25.13 | 00:15:07.13 | 00:00:23.52 | 00:06:38.85 | Detail |
40. | Vaníčková | Štěpánka | Biatlon Letohrad | 29 | Z12-13 | 8. | 00:27:10.00 | +00:06:08.00 | 00:04:25.40 | 00:00:30.90 | 00:15:08.14 | 00:00:27.31 | 00:06:38.99 | Detail |
41. | Volný | Vincent | Triatlon Česká Lípa | 1 | M12-13 | 8. | 00:27:20.00 | +00:06:18.00 | 00:04:47.09 | 00:00:24.56 | 00:14:47.79 | 00:00:31.47 | 00:06:49.87 | Detail |
42. | Keilwerth | Hugo | R2K, Praha | 54 | M12-13 | 9. | 00:27:21.00 | +00:06:19.00 | 00:04:33.59 | 00:00:22.96 | 00:15:08.17 | 00:00:21.49 | 00:06:55.44 | Detail |
43. | Tlapáková | Naděžda | Biatlon Letohrad | 41 | Z14-15 | 11. | 00:27:26.00 | +00:06:24.00 | 00:04:36.87 | 00:00:31.15 | 00:14:57.31 | 00:00:24.62 | 00:06:56.75 | Detail |
44. | Kvačková | Viktorie | | 34 | Z14-15 | 12. | 00:28:02.00 | +00:07:00.00 | 00:04:38.81 | 00:00:25.23 | 00:15:32.56 | 00:00:22.95 | 00:07:03.07 | Detail |
45. | Datinská | Viola | 4SPORTS TEAM | 33 | Z14-15 | 13. | 00:28:09.00 | +00:07:07.00 | 00:04:52.68 | 00:00:22.64 | 00:14:53.53 | 00:00:23.30 | 00:07:37.32 | Detail |
46. | Kuchař | Kristián | TJ Spartak Třebíč | 68 | M12-13 | 10. | 00:28:14.00 | +00:07:12.00 | 00:05:13.44 | 00:00:32.77 | 00:15:00.16 | 00:00:23.24 | 00:07:05.06 | Detail |
47. | Ždímal | Jan | Czech Tri Team | 65 | M12-13 | 11. | 00:28:17.00 | +00:07:15.00 | 00:04:46.32 | 00:00:26.43 | 00:15:50.36 | 00:00:23.37 | 00:06:50.53 | Detail |
48. | Koudelková | Lucie | Elite Sport Boskovice | 39 | Z14-15 | 14. | 00:28:44.00 | +00:07:42.00 | 00:04:50.25 | 00:00:23.18 | 00:15:19.16 | 00:00:20.80 | 00:07:51.44 | Detail |
49. | Faltusová | Štěpánka | | 25 | Z12-13 | 9. | 00:28:52.00 | +00:07:50.00 | 00:04:49.20 | 00:00:27.64 | 00:16:04.44 | 00:00:23.06 | 00:07:08.49 | Detail |
50. | Stárková | Kamila | Tri club Česká Lípa | 27 | Z12-13 | 10. | 00:29:19.00 | +00:08:17.00 | 00:05:01.14 | 00:00:22.12 | 00:15:46.54 | 00:00:26.68 | 00:07:43.18 | Detail |
51. | Koutníková | Rozárie Eva | Biatlon Letohrad | 40 | Z14-15 | 15. | 00:29:32.00 | +00:08:30.00 | 00:04:50.86 | 00:00:27.57 | 00:16:08.37 | 00:00:34.64 | 00:07:31.15 | Detail |
52. | Horňáková | Aneta | Triatlon Česká Lípa | 30 | Z14-15 | 16. | 00:29:34.00 | +00:08:32.00 | 00:05:00.54 | 00:00:39.38 | 00:15:45.47 | 00:00:33.03 | 00:07:35.70 | Detail |
53. | Duspiva | Filip | Tessuti Sport | 52 | M12-13 | 12. | 00:29:37.00 | +00:08:35.00 | 00:05:09.95 | 00:00:25.79 | 00:16:25.37 | 00:00:29.99 | 00:07:06.70 | Detail |
54. | Fišer | Lukáš | Biatlon Letohrad | 57 | M12-13 | 13. | 00:29:43.00 | +00:08:41.00 | 00:04:59.82 | 00:00:28.65 | 00:16:24.63 | 00:00:31.19 | 00:07:18.84 | Detail |
55. | Böhm | Matyáš | Czech Tri Team | 66 | M12-13 | 14. | 00:29:50.00 | +00:08:48.00 | 00:04:43.60 | 00:00:23.33 | 00:15:55.51 | 00:00:37.71 | 00:08:10.40 | Detail |
56. | Dostálek | Šimon Josef | My od Kopřivy | 69 | M12-13 | 15. | 00:29:56.00 | +00:08:54.00 | 00:04:59.84 | 00:00:44.27 | 00:16:15.19 | 00:00:29.09 | 00:07:28.13 | Detail |
57. | Blechová | Nikola | | 24 | Z12-13 | 11. | 00:30:27.00 | +00:09:25.00 | 00:05:04.68 | 00:00:25.24 | 00:16:48.73 | 00:00:24.74 | 00:07:44.45 | Detail |
58. | Holadová | Anna | Loko Trutnov | 42 | Z14-15 | 17. | 00:30:32.00 | +00:09:30.00 | 00:05:02.37 | 00:00:36.91 | 00:16:32.05 | 00:00:34.16 | 00:07:46.64 | Detail |
59. | Nováková | Daniela | | 23 | Z12-13 | 12. | 00:31:15.00 | +00:10:13.00 | 00:05:02.26 | 00:00:34.87 | 00:17:32.07 | 00:00:27.68 | 00:07:38.28 | Detail |
60. | Datinský | Ondřej | 4SPORTS TEAM | 5 | M12-13 | 16. | 00:31:34.00 | +00:10:32.00 | 00:05:09.10 | 00:00:24.88 | 00:16:29.94 | 00:00:37.47 | 00:08:53.48 | Detail |
61. | Sibera | Vojtěch | Nekoř | 48 | M14-15 | 16. | 00:32:23.00 | +00:11:21.00 | 00:05:12.07 | 00:00:29.84 | 00:17:38.93 | 00:00:39.03 | 00:08:23.83 | Detail |
62. | Ouřecký | Jakub | Prostějov | 47 | M14-15 | 17. | 00:33:13.00 | +00:12:11.00 | 00:04:45.92 | 00:00:52.18 | 00:18:37.01 | 00:01:28.45 | 00:07:30.10 | Detail |
DNS | Kulman | Jakub | Tri club Česká Lípa | 7 | M12-13 | | | | Detail |
DNS | Černý | Jakub | Triatlon Plzeň | 8 | M14-15 | | | | Detail |
DNS | Zůna | Jan | | 11 | M14-15 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |