Výsledková listina MČR v OCR Chomutov 26.- 28. 4. 2024
27. 4. 2024
Pátek 3K AGE GROUP
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | 1 |
1. | Szarka | Tünde | OCR BASE | #45# | Hungary | Z40-44 | 1. | 00:24:59.00 | | 00:24:59.99 | Detail |
2. | Hakalová | Rozálie | Predator Workout Brno | #133# | CZE | Z17-19 | 1. | 00:29:46.00 | +00:04:47.00 | 00:29:46.00 | Detail |
3. | Hanušová | Veronika | | #162# | CZE | Z25-29 | 1. | 00:32:56.00 | +00:07:57.00 | 00:32:56.67 | Detail |
4. | Molnár | Alexandra | LAZ Multisport Racing Team | #124# | Hungary | Z30-34 | 1. | 00:34:32.00 | +00:09:33.00 | 00:34:32.24 | Detail |
5. | Kneprová | Kateřina | Spartan Děčín Sokol Maxičky | #163# | CZE | Z40-44 | 2. | 00:35:09.00 | +00:10:10.00 | 00:35:09.08 | Detail |
6. | Lišková | Lucie | | #147# | CZE | Z25-29 | 2. | 00:37:43.00 | +00:12:44.00 | 00:37:43.40 | Detail |
7. | Šašková | Zuzana | | #150# | CZE | Z40-44 | 3. | 00:38:54.00 | +00:13:55.00 | 00:38:54.12 | Detail |
8. | Gabelgaard | Tanja | Team Gabelgaard | #189# | DEN | Z40-44 | 4. | 00:42:43.00 | +00:17:44.00 | 00:42:43.28 | Detail |
9. | Assuelli | Fabiola | Ocr ticino | #60# | SUI | Z40-44 | 5. | 00:46:45.00 | +00:21:46.00 | 00:46:45.37 | Detail |
10. | Jeřábková | Ladislava | Barbarian Exteme Team | #115# | CZE | Z30-34 | 2. | 00:46:52.00 | +00:21:53.00 | 00:46:52.32 | Detail |
11. | Bretšnajdrová | Lucie | Fénix Plzeň | #27# | CZE | Z17-19 | 2. | 00:49:09.00 | +00:24:10.00 | 00:49:09.59 | Detail |
12. | Maklári-Papp | Judit | Running Warriors | #44# | Hungary | Z50p | 1. | 00:49:43.00 | +00:24:44.00 | 00:49:43.34 | Detail |
13. | Kovaříková | Gabriela | | #90# | CZE | Z25-29 | 3. | 00:50:24.00 | +00:25:25.00 | 00:50:24.30 | Detail |
14. | Bartusková | Marianna | Sky Gym Zlín | #136# | CZE | Z40-44 | 6. | 00:50:27.00 | +00:25:28.00 | 00:50:27.31 | Detail |
15. | Čellárová | Zuzana | SKI RUN Čakovice | #172# | CZE | Z17-19 | 3. | 00:51:18.00 | +00:26:19.00 | 00:51:18.65 | Detail |
16. | Chmelíčková | Zuzana | Letohrad | #88# | CZE | Z20-24 | 1. | 00:52:18.00 | +00:27:19.00 | 00:52:18.68 | Detail |
17. | Šizlingová | Petra | Fénix Plzeň | #25# | CZE | Z20-24 | 2. | 00:54:32.00 | +00:29:33.00 | 00:54:32.89 | Detail |
18. | Shapoval | Oksana | Zaporizhzhya | #166# | Ukraine | Z35-39 | 1. | 00:57:17.00 | +00:32:18.00 | 00:57:17.81 | Detail |
19. | Kovářová Jonáková | Zuzana | | #200# | CZE | Z25-29 | 4. | 01:01:30.00 | +00:36:31.00 | 01:01:30.23 | Detail |
20. | Pavlíková | Petra | | #22# | CZE | Z30-34 | 3. | 01:01:37.00 | +00:36:38.00 | 01:01:37.78 | Detail |
21. | Bolfová | Alena | BB fitclub Jindřichův Hradec | #146# | CZE | Z50p | 2. | 01:02:05.00 | +00:37:06.00 | 01:02:05.60 | Detail |
22. | Rampírová | Petra | Diversity Beasts | #41# | CZE | Z40-44 | 7. | 01:17:34.00 | +00:52:35.00 | 01:17:34.19 | Detail |
23. | Tlapakova | Gabriela | OCR Kids Poděbrady | #76# | CZE | Z45-49 | 1. | 01:25:03.00 | +01:00:04.00 | 01:25:03.03 | Detail |
24. | Varcholová | Veronika | Ústí nad Labem | #117# | CZE | Z20-24 | 3. | 01:25:05.00 | +01:00:06.00 | 01:25:05.72 | Detail |
25. | Petrová | Zuzana | | #114# | CZE | Z25-29 | 5. | 01:41:48.00 | +01:16:49.00 | 01:41:48.01 | Detail |
BZN | Racíková | Lenka | OCR Čelákovice | #176# | CZE | Z40-44 | | | | 01:12:05.34 | Detail |
BZN | Burčková | Kateřina | | #140# | CZE | Z35-39 | | | | 01:16:39.08 | Detail |
BZN | Kamená | Sabina | STG Havířov | #161# | CZE | Z17-19 | | | | 01:22:29.91 | Detail |
BZN | Marešová | Tereza | | #201# | CZE | Z35-39 | | | | 00:58:01.72 | Detail |
NQ | Štírková | Lucie | Děčín | #39# | CZE | Z25-29 | | | | 02:12:51.71 | Detail |
NQ | Löschová | Adéla | Fénix Plzeň | #101# | CZE | Z35-39 | | | | 02:23:48.28 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |