Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 4. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čadek OndřejKKA#172#Muži A1.00:19:25Detail
2. Řenč TomášBěžci Slaný#207#Muži A2.00:19:52+00:00:27.02Detail
3. Schoř JakubTJ Sokol Unhošť#363#Muži A3.00:20:23+00:00:58.02Detail
4. Truhlář LubošElab Team#399#Muži A4.00:21:00+00:01:35.02Detail
5. Vítek KarelKOB Kladno#175#Muži A5.00:21:25+00:02:00.02Detail
6. Losenský PavelTJ Sokol Unhošť#171#Muži B1.00:21:26+00:02:01.02Detail
7. Fikes MetodějMK Kladno#116#Muži C1.00:21:32+00:02:07.02Detail
8. Havlásek PetrMK Kladno#371#Muži A6.00:21:52+00:02:27.02Detail
9. Poduška JosefSokol Unhošť#148#Muži C2.00:21:55+00:02:30.02Detail
10. Štajer PevelKladno#223#Muži A7.00:22:01+00:02:36.02Detail
11. Reichl JanMaratón klub Kladno#126#Muži B2.00:22:16+00:02:51.02Detail
12. Pluháček AlešNové Strašecí#222#Muži A8.00:22:42+00:03:17.02Detail
13. Hejný MartinSilvini-Madshus#383#Muži B3.00:22:47+00:03:22.02Detail
14. Žlábek PavelMK Kladno#360#Muži A9.00:22:59+00:03:34.02Detail
15. Sklenář DavidČBK#398#Muži A10.00:23:04+00:03:39.02Detail
16. Bareš JanMaraton Klub Kladno#374#Muži A11.00:23:10+00:03:45.02Detail
17. Schrotter RadoslavMaraton klub Kladno#198#Muži B4.00:23:20+00:03:55.02Detail
18. Homola Jiří10. ZŠ Kladno#365#Muži B5.00:23:29+00:04:04.02Detail
19. Axamit MichalRuda#357#Muži A12.00:23:38+00:04:13.02Detail
20. Moravec PavelBK Větřkovice#238#Muži B6.00:23:41+00:04:16.02Detail
21. Doležal OndřejPletený Újezd#105#Muži A13.00:23:41+00:04:16.02Detail
22. Kruba JaroslavBranovský statek#356#Muži B7.00:23:49+00:04:24.02Detail
23. Vorel JosefMK Kladno#193#Muži C3.00:23:52+00:04:27.02Detail
24. Jurásek JaroslavMK Kladno#169#Muži C4.00:23:59+00:04:34.02Detail
25. Scheu HaraldLMB#232#Muži B8.00:24:02+00:04:37.02Detail
26. Glaubauf Aleš-/-#246#Muži A14.00:24:06+00:04:41.02Detail
27. Šťastný JaroslavMK Kladno#206#Muži D1.00:24:18+00:04:53.02Detail
28. Bodnar PavelMK Kladno#122#Muži B9.00:24:20+00:04:55.02Detail
29. Chochola PetrZŠ a MŠ J.A.K. v N. Strašecí#104#Muži B10.00:24:24+00:04:59.02Detail
30. Nevím BohumilNové Strašecí#110#Muži B11.00:24:30+00:05:05.02Detail
31. Beránek JakubMK Kladno#364#Muži A15.00:24:38+00:05:13.02Detail
32. Strnad JakubKladenky#135#Muži A16.00:24:56+00:05:31.02Detail
33. Prošek JosefStrašáci Strašecí#379#Muži C5.00:24:59+00:05:34.02Detail
34. Daníček VáclavMK Kladno#245#Muži A17.00:25:03+00:05:38.02Detail
35. Semelík PetrKOB Kladno#244#Muži B12.00:25:05+00:05:40.02Detail
36. Prokop MichalHc Rakovník#239#Muži A18.00:25:07+00:05:42.02Detail
37. Černý AntonínKladno#191#Muži B13.00:25:16+00:05:51.02Detail
38. Kmuníček MilošMK Kladno#376#Muži C6.00:25:21+00:05:56.02Detail
39. Chalupa PetrMK Kladno#194#Muži A19.00:25:23+00:05:58.02Detail
40. Ryšlink MichalKladno#227#Muži A20.00:25:27+00:06:02.02Detail
41. Kmeť MilanNové Strašecí#199#Muži C7.00:25:34+00:06:09.02Detail
42. Kutý MiroslavMattony Free Run Hvězda#216#Muži A21.00:25:34+00:06:09.02Detail
43. Kratochvíl Martinběžci Slaný#142#Muži A22.00:25:36+00:06:11.02Detail
44. Grill PavelNové Strašecí#386#Muži A23.00:25:42+00:06:17.02Detail
45. Klos VáclavMK Kladno#170#Muži C8.00:25:42+00:06:17.02Detail
46. Gregor JaroslavKladno#9#Muži B14.00:25:47+00:06:22.02Detail
47. Liebezeit PetrŘevničov#241#Muži A24.00:25:56+00:06:31.02Detail
48. Hlavsa MartinTuchlovice#367#Muži B15.00:26:06+00:06:41.02Detail
49. Vomastek MilanMK Kladno#236#Muži B16.00:26:16+00:06:51.02Detail
50. Nič MiloslavSlanoviny / Slaný#240#Muži B17.00:26:17+00:06:52.02Detail
51. Beránek JosefMK Kladno#179#Muži C9.00:26:20+00:06:55.02Detail
52. Veselý VladimírHasiči Neratovice#152#Muži B18.00:26:21+00:06:56.02Detail
53. Feda RomanSokol Buštěhrad#133#Muži C10.00:26:26+00:07:01.02Detail
54. Zeman Jiří#243#Muži A25.00:26:26+00:07:01.02Detail
55. Rada PetrKerteam#186#Muži C11.00:26:38+00:07:13.02Detail
56. Hlavsa Jiří#178#Muži B19.00:26:47+00:07:22.02Detail
57. Polívka VladimírLoko Rakovník#217#Muži D2.00:26:47+00:07:22.02Detail
58. Urbanec VladimírMK Kladno#213#Muži C12.00:26:48+00:07:23.02Detail
59. Lopour Radek#131#Muži A26.00:26:48+00:07:23.02Detail
60. Kapr TomášKladno#377#Muži A27.00:26:51+00:07:26.02Detail
61. Trachta PetrSokol Srbeč#204#Muži B20.00:26:52+00:07:27.02Detail
62. Bidšovský JiříNové Strašecí#385#Muži B21.00:26:52+00:07:27.02Detail
63. Kratina PavelMK Kladno#127#Muži C13.00:26:53+00:07:28.02Detail
64. Bílý MilanOK Rakovník#130#Muži B22.00:26:59+00:07:34.02Detail
65. Paradit MichalRakovník#249#Muži A28.00:27:05+00:07:40.02Detail
66. Kutiš JiříMK Kladno#174#Muži D3.00:27:07+00:07:42.02Detail
67. Kraus ViktorStochov#358#Muži A29.00:27:10+00:07:45.02Detail
68. Hofman VítNové Strašecí#1#Muži A30.00:27:21+00:07:56.02Detail
69. Chlad JiříNové Strašecí#359#Muži A31.00:27:25+00:08:00.02Detail
70. Pilík SlávaPanský Mlýn#361#Muži D4.00:27:35+00:08:10.02Detail
71. Kratochvíl LadislavLoko Rakovník#218#Muži E1.00:27:41+00:08:16.02Detail
72. Všetula MichaelSrby#168#Muži A32.00:27:42+00:08:17.02Detail
73. Husák LiborNové Strašecí#382#Muži B23.00:27:48+00:08:23.02Detail
74. Švejkovský JanBuštěhrad#192#Muži B24.00:27:48+00:08:23.02Detail
75. Uxa TomášNRT Beroun#124#Muži C14.00:27:53+00:08:28.02Detail
76. Štirbu AlexandRakovník#2#Muži A33.00:27:53+00:08:28.02Detail
77. Maštalíř TomášMěstská polici Nové Strašecí#391#Muži B25.00:27:54+00:08:29.02Detail
78. Urbánek MichalBěžci Slaný#389#Muži A34.00:27:56+00:08:31.02Detail
79. Vožeh MartinNové Strašecí#388#Muži A35.00:27:56+00:08:31.02Detail
80. Fischer JiříTJ Sokol Srbeč#225#Muži C15.00:28:05+00:08:40.02Detail
81. Bílek JaroslavKelti NS#247#Muži A36.00:28:08+00:08:43.02Detail
82. Vojna PavelDTJ Sparta Kladno#143#Muži B26.00:28:12+00:08:47.02Detail
83. Dítě MilanSrby#165#Muži C16.00:28:12+00:08:47.02Detail
84. Kraus TomášBranovský statek#354#Muži B27.00:28:16+00:08:51.02Detail
85. Konopásek RadekKrušovice#107#Muži A37.00:28:44+00:09:19.02Detail
86. Husák OndřejNS#380#Muži A38.00:28:46+00:09:21.02Detail
87. Fišer JaroslavAtletika NS#141#Muži A39.00:28:56+00:09:31.02Detail
88. Zelený ŠtěpánStochov#248#Muži A40.00:28:57+00:09:32.02Detail
89. Maška RobertHolyšov#200#Muži A41.00:29:02+00:09:37.02Detail
90. Kolín OndřejStochov#219#Muži A42.00:29:10+00:09:45.02Detail
91. Kass PavelKladno#120#Muži B28.00:29:22+00:09:57.02Detail
92. Kugler MartinKladno#195#Muži A43.00:29:23+00:09:58.02Detail
93. Nedvěd PavelMK Kladno#205#Muži C17.00:29:30+00:10:05.02Detail
94. Jelínek JanKladno#390#Muži B29.00:29:42+00:10:17.02Detail
95. Filip KarelNové Strašecí#102#Muži D5.00:29:43+00:10:18.02Detail
96. Fingerhut JiříMK Kladno#182#Muži D6.00:29:46+00:10:21.02Detail
97. Zajic Josef#229#Muži A44.00:29:58+00:10:33.02Detail
98. Sklenka JanKladno#231#Muži A45.00:30:03+00:10:38.02Detail
99. Faů RomanNové Strašecí#362#Muži A46.00:30:07+00:10:42.02Detail
100. Kalista JanNS#164#Muži A47.00:30:26+00:11:01.02Detail
101. Král PetrRuda#190#Muži B30.00:30:26+00:11:01.02Detail
102. Vejražka MiroslavTřtice#220#Muži C18.00:30:28+00:11:03.02Detail
103. Sedláček TomášSparta Praha#381#Muži A48.00:30:54+00:11:29.02Detail
104. Suchopárek MichalKladno#210#Muži A49.00:31:06+00:11:41.02Detail
105. Tůma FrantišekMaratón klub Kladno#151#Muži D7.00:31:15+00:11:50.02Detail
106. Klimša Jiří#228#Muži B31.00:31:37+00:12:12.02Detail
107. Vimr JanKladno#202#Muži D8.00:31:46+00:12:21.02Detail
108. Švácha LubošSokol Mšeno#149#Muži C19.00:31:55+00:12:30.02Detail
109. Putík MichalLány#237#Muži B32.00:32:05+00:12:40.02Detail
110. Nagy Jiří#134#Muži D9.00:32:11+00:12:46.02Detail
111. Macháček Milan#212#Muži B33.00:32:19+00:12:54.02Detail
112. Veselý LubošNové Strašecí#366#Muži C20.00:32:22+00:12:57.02Detail
113. Hrstka VladislavFoukáč#176#Muži D10.00:32:28+00:13:03.02Detail
114. Váňa JosefNové Strašecí#180#Muži B34.00:32:34+00:13:09.02Detail
115. Blecha VladislavLíbeznice#162#Muži C21.00:32:56+00:13:31.02Detail
116. Strejček JiříMnichovice#400#Muži A50.00:33:06+00:13:41.02Detail
117. Potůček JiříVelké Přítočno#373#Muži D11.00:33:13+00:13:48.02Detail
118. Jahelka StanislavMěstská policie Nové Strašecí#392#Muži A51.00:33:17+00:13:52.02Detail
119. Fišer JaroslavSKST Baník Rynholec#140#Muži A52.00:33:58+00:14:33.02Detail
120. Rock JanSokol Unhošť#196#Muži D12.00:34:02+00:14:37.02Detail
121. Lev Martin#144#Muži A53.00:34:16+00:14:51.02Detail
122. Wiener OtakarMaratón klub Kladno#154#Muži D13.00:34:25+00:15:00.02Detail
123. Tlustý Milan#119#Muži A54.00:34:28+00:15:03.02Detail
124. Veselý Tomáš#393#Muži A55.00:34:55+00:15:30.02Detail
125. Wiener AntonínPraha 7 - Bubeneč#155#Muži D14.00:35:21+00:15:56.02Detail
126. Bah ChernorKladno#214#Muži A56.00:35:52+00:16:27.02Detail
127. Voborník JosefÚstí nad Labem#369#Muži B35.00:36:03+00:16:38.02Detail
128. Chochola VladimírMK Kladno#109#Muži D15.00:36:21+00:16:56.02Detail
129. Falař JanPraha#187#Muži A57.00:39:16+00:19:51.02Detail
130. Tetour KarelNové Strašecí#7#Muži A58.00:39:26+00:20:01.02Detail
131. Tlustý LadislavMaratón klub Kladno#150#Muži E2.00:42:37+00:23:12.02Detail
132. Douša FrantišekSokol Lodenice#397#Muži C22.00:43:01+00:23:36.02Detail
133. Tlustý MiroslavSKST Baník Rynholec#117#Muži B36.00:47:17+00:27:52.02Detail
134. Mrnka VáclavNové Strašecí#226#Muži E3.01:05:07+00:45:42.02Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz