Výsledková listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton 2024
20. 4. 2024
Dětský závod (2013-2024)
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Krlička | Lukáš | BOSA | 800 | Chlapci do 5 let | 1. | 00:00:51 | | Detail |
2. | Krličková | Edita | BOSA | 801 | Dívky do 5 let | 1. | 00:00:56 | +00:00:05 | Detail |
3. | Dagan | Zuzi | Praha 3 | 518 | Chlapci do 5 let | 2. | 00:01:00 | +00:00:09 | Detail |
4. | Jelínek | Jonáš | Praha 2 - Vinohrady | 712 | Chlapci do 5 let | 3. | 00:01:01 | +00:00:10 | Detail |
5. | Fliegerova | Isabella | Struhařov | 708 | Dívky do 5 let | 2. | 00:01:06 | +00:00:15 | Detail |
6. | Tichý | Prokop | Žižkov | 760 | Chlapci do 5 let | 4. | 00:01:11 | +00:00:20 | Detail |
7. | Kadleček | Matěj | Varnsdorf | 713 | Chlapci do 5 let | 5. | 00:01:16 | +00:00:25 | Detail |
8. | Kočí | Natálie | Praha 4 - Modřany | 718 | Dívky do 5 let | 3. | 00:01:17 | +00:00:26 | Detail |
9. | Tomka | Mikuláš | Tomčáci | 783 | Chlapci do 5 let | 6. | 00:01:20 | +00:00:29 | Detail |
10. | Vrána | Ondřej | Drylock Technologies | 771 | Chlapci do 5 let | 7. | 00:01:21 | +00:00:30 | Detail |
11. | Venzarová | Amélie | Venzárci | 770 | Dívky do 5 let | 4. | 00:01:32 | +00:00:41 | Detail |
12. | Sokolová | Káťa | BOSA | 799 | Dívky do 5 let | 5. | 00:01:33 | +00:00:42 | Detail |
13. | Kleiner | Kryštof | | 724 | Chlapci do 5 let | 8. | 00:01:38 | +00:00:47 | Detail |
14. | Vargová | Marie | Jablonec nad Nisou | 768 | Dívky do 5 let | 6. | 00:01:56 | +00:01:05 | Detail |
15. | Varga | Viktor | Oldřichov v Hájích | 765 | Chlapci do 5 let | 9. | 00:01:58 | +00:01:07 | Detail |
16. | Lejsková | Adéla | | 725 | Dívky do 5 let | 7. | 00:02:08 | +00:01:17 | Detail |
17. | Karásková | Anna | Jablonec nad Nisou | 715 | Dívky 6-8 let | 1. | 00:02:09 | +00:01:18 | Detail |
18. | Puš | Ondřej | SWSL Lučany | 737 | Chlapci 9-11 let | 1. | 00:02:14 | +00:01:23 | Detail |
19. | Selucká | Maya | Skaut Lužice | 743 | Dívky 6-8 let | 2. | 00:02:16 | +00:01:25 | Detail |
20. | Pušová | Veronika | SWSL Lučany | 738 | Dívky 6-8 let | 3. | 00:02:18 | +00:01:27 | Detail |
21. | Drobná | Denisa | Hostivice | 707 | Dívky 6-8 let | 4. | 00:02:25 | +00:01:34 | Detail |
22. | Kazda | Mikuláš | SC Jičín | 717 | Chlapci 6-8 let | 1. | 00:02:26 | +00:01:35 | Detail |
23. | Lohová | Dora | Rozběháme Kladno | 726 | Dívky 9-11 let | 1. | 00:02:27 | +00:01:36 | Detail |
24. | Selucký | Hanys | Lužice | 744 | Chlapci 6-8 let | 2. | 00:02:28 | +00:01:37 | Detail |
25. | Kudrnová | Anna | | 722 | Dívky 6-8 let | 5. | 00:02:29 | +00:01:38 | Detail |
26. | Bistranin | Jan | Pchery | 700 | Chlapci 9-11 let | 2. | 00:02:29 | +00:01:38 | Detail |
27. | Štosová | Maja | Praha Zličín | 754 | Dívky 6-8 let | 6. | 00:02:30 | +00:01:39 | Detail |
28. | Nerudová | Zuzana | JKL Desná | 732 | Dívky 6-8 let | 7. | 00:02:31 | +00:01:40 | Detail |
29. | Bajer | Eda | | 705 | Chlapci 6-8 let | 3. | 00:02:33 | +00:01:42 | Detail |
30. | Trejbalová | Johana | | 761 | Dívky 9-11 let | 2. | 00:02:33 | +00:01:42 | Detail |
31. | Matoušková | Eliška | Sama za sebe | 730 | Dívky 6-8 let | 8. | 00:02:34 | +00:01:43 | Detail |
32. | Skalský | Petr | PPR team | 745 | Chlapci 6-8 let | 4. | 00:02:34 | +00:01:43 | Detail |
33. | Trejbalová | Jolana | | 762 | Dívky 9-11 let | 3. | 00:02:36 | +00:01:45 | Detail |
34. | Kazda | Matěj | SC Jičín | 716 | Chlapci 9-11 let | 3. | 00:02:36 | +00:01:45 | Detail |
35. | Nemethova | Marie | Mufloni Kunratice | 731 | Dívky 6-8 let | 9. | 00:02:37 | +00:01:46 | Detail |
36. | Antczak | Apolonia | Izery Bogatynia Polska | 797 | Dívky 9-11 let | 4. | 00:02:39 | +00:01:48 | Detail |
37. | Žáková | Johanka | Alpine Club AŠ | 773 | Dívky 6-8 let | 10. | 00:02:43 | +00:01:52 | Detail |
38. | Pikl | Štěpán | Sokol České Budějovice | 736 | Chlapci 9-11 let | 4. | 00:02:45 | +00:01:54 | Detail |
39. | Hradecký | Samuel | Teplice | 710 | Chlapci 9-11 let | 5. | 00:02:47 | +00:01:56 | Detail |
40. | Kudrna | Vojtěch | | 721 | Chlapci 9-11 let | 6. | 00:02:47 | +00:01:56 | Detail |
41. | Drobná | Aneta | Hostivice | 706 | Dívky 6-8 let | 11. | 00:02:49 | +00:01:58 | Detail |
42. | Lomová | Angela | | 727 | Dívky 9-11 let | 5. | 00:02:51 | +00:02:00 | Detail |
43. | Valášek | Ivo | Hlásnice | 763 | Chlapci 9-11 let | 7. | 00:02:51 | +00:02:00 | Detail |
44. | Tichý | Eduard | Žižkov | 759 | Chlapci 9-11 let | 8. | 00:02:51 | +00:02:00 | Detail |
45. | Bistranin | Karel | Pchery | 701 | Chlapci 9-11 let | 9. | 00:02:51 | +00:02:00 | Detail |
46. | Žitník | Kristýna | Dolní Beřkovice | 774 | Dívky 6-8 let | 12. | 00:03:02 | +00:02:11 | Detail |
47. | Sokol | Václav | BOSA | 798 | Chlapci 6-8 let | 5. | 00:03:06 | +00:02:15 | Detail |
48. | Žitník 14 | Jan | Dolní Beřkovice | 775 | Chlapci 9-11 let | 10. | 00:03:06 | +00:02:15 | Detail |
49. | Carda | Jan | Club TURTAS | 702 | Chlapci 6-8 let | 6. | 00:03:09 | +00:02:18 | Detail |
50. | Žák | Ladislav | Alpine Club AŠ | 772 | Chlapci 9-11 let | 11. | 00:03:13 | +00:02:22 | Detail |
51. | Kočí | Šimon | Praha 4 - Modřany | 719 | Chlapci 6-8 let | 7. | 00:03:15 | +00:02:24 | Detail |
52. | Venzara | Albert | Venzárci | 769 | Chlapci 6-8 let | 8. | 00:03:20 | +00:02:29 | Detail |
53. | Kolník | Matyáš | | 720 | Chlapci 9-11 let | 12. | 00:03:44 | +00:02:53 | Detail |
54. | Kadlečková | Veronika | Varnsdorf | 714 | Dívky do 5 let | 8. | 00:04:01 | +00:03:10 | Detail |
55. | Vargová | Anna | Jablonec nad Nisou | 766 | Dívky 6-8 let | 13. | 00:04:02 | +00:03:11 | Detail |
56. | Varga | Matouš | Oldřichov v Hájích | 764 | Chlapci 6-8 let | 9. | 00:04:05 | +00:03:14 | Detail |
57. | Tomka | Metoděj | Tomčáci | 784 | Chlapci do 5 let | 10. | 00:04:19 | +00:03:28 | Detail |
59. | Paterová | Žofie | | 516 | Dívky do 5 let | 9. | 00:20:51 | +00:20:00 | Detail |
| Špidrová | Eliška | Benešov | 751 | | | 00:00:00 | | Detail |
| Sobotková | Magdaléna | Soběhrdy | 747 | Dívky do 5 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Sobotková | Karolína | Soběhrdy | 746 | Dívky do 5 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Špidrová | Natálie | Benešov | 752 | Dívky 9-11 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Kufa | Ondřej | Praha | 723 | Chlapci do 5 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Vargová | Isabella | Jablonec nad Nisou | 767 | Dívky 9-11 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Rajčan | Gregor | | 739 | Chlapci 6-8 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Rajčanová | Regina | | 740 | Dívky do 5 let | | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Hradecký | Eduard | Klub přátel Mšenského potoka | 709 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
DNS | Svoboda | Matěj | Tanvald | 748 | Chlapci 6-8 let | | | | Detail |
DNS | Svoboda | Vincent | Tanvald | 749 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
DNS | Ciaiolo | Lorenzo | Praha | 703 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
DNS | Jansa | Štěpán | Doksy | 711 | Chlapci 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Štos | Patrik | Praha Zličín | 753 | Chlapci 6-8 let | | | | Detail |
DNS | Švec | Šimon | Praha | 758 | Chlapci 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Švec | Matěj | Praha | 757 | Chlapci 6-8 let | | | | Detail |
DNS | Novak | Metodej | SK Bambas | 733 | Chlapci 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Novakova | Andrea | SK Bambas | 734 | Dívky 6-8 let | | | | Detail |
DNS | Machová | Veronika | | 729 | Dívky do 5 let | | | | Detail |
DNS | Mach 22 | Jan | Horšovský Týn | 728 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
DNS | Nováková | Klaudie | SK Bambas | 735 | Dívky do 5 let | | | | Detail |
DNS | Rek 15 | Vaclav | Hustodemoni | 741 | Chlapci 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Rekova | Alzbeta | Hustodemoni | 742 | Dívky do 5 let | | | | Detail |
DNS | Černý | Janek | | 704 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
DNS | Šenkeříková | Anička | SK Oceláci Ostrava | 750 | Dívky 6-8 let | | | | Detail |
DNS | Šulcová | Johanka | Benátky n/J | 756 | Dívky do 5 let | | | | Detail |
DNS | Šulc | Miky | Benátky n/J | 755 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |