Oficiální Výsledková listina Jindřichohradecký Lev 2024
8. 6. 2024
Elite
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Vepřek | Martin | OCR runners Šumperk | #9# | 00:47:31 | | Detail |
2. | Zadina | Vladimir | Carnivora | #27# | 00:47:33 | +00:00:02 | Detail |
3. | Kočvara | Luboš | | #2# | 00:49:39 | +00:02:08 | Detail |
4. | Domorád | Vojtěch | | #1# | 00:50:19 | +00:02:48 | Detail |
5. | Beran | Lukáš | | #12# | 00:51:28 | +00:03:57 | Detail |
6. | Kubek | Tomáš | | #4# | 00:55:22 | +00:07:51 | Detail |
7. | Hrádek | Tomáš | TRIVIS Jihlava | #11# | 00:55:42 | +00:08:11 | Detail |
8. | Uhlík | Martin | | #35# | 00:56:44 | +00:09:13 | Detail |
9. | Král | Pavel | USK FM VŠE Jindřichův Hradec | #3# | 00:57:56 | +00:10:25 | Detail |
10. | Zikmund | Roman | OFFICIAL | #19# | 01:02:01 | +00:14:30 | Detail |
11. | Damián | Daniel | Running Club Dačice | #25# | 01:03:41 | +00:16:10 | Detail |
12. | Hladík | Stanislav | Jindřichův Hradec | #826# | 01:04:17 | +00:16:46 | Detail |
13. | Batrla | Vojtěch | Rose&Tony Team | #38# | 01:05:00 | +00:17:29 | Detail |
14. | Hamerník | Daniel | | #33# | 01:06:28 | +00:18:57 | Detail |
15. | Mišička | Petr | | #15# | 01:08:15 | +00:20:44 | Detail |
16. | Johánek | Jakub | | #40# | 01:11:08 | +00:23:37 | Detail |
17. | Bílek | Jiří | | #16# | 01:11:36 | +00:24:05 | Detail |
18. | Přibilík | Jakub | | #824# | 01:12:24 | +00:24:53 | Detail |
19. | Machálek | Pavel | | #825# | 01:12:25 | +00:24:54 | Detail |
20. | Vinař | Karel | | #21# | 01:13:32 | +00:26:01 | Detail |
21. | Hrádek | David | PČR Nová Bystřice | #10# | 01:14:01 | +00:26:30 | Detail |
22. | Keller | Ondřej | | #32# | 01:16:05 | +00:28:34 | Detail |
23. | Krčmář | Josef | | #28# | 01:16:09 | +00:28:38 | Detail |
24. | Svoboda | Patrik | | #24# | 01:16:51 | +00:29:20 | Detail |
25. | Hřebíček | Lukáš | | #13# | 01:17:24 | +00:29:53 | Detail |
26. | Kaisler | František | | #23# | 01:17:45 | +00:30:14 | Detail |
27. | Kašpárek | Šimon | PRODOLI racing team | #34# | 01:20:18 | +00:32:47 | Detail |
28. | Slavik | Jan | | #17# | 01:28:49 | +00:41:18 | Detail |
29. | Červený | Martin | OCR Čelákovice | #37# | 01:32:08 | +00:44:37 | Detail |
30. | Cimbůrek | Ondrej | Tábor team 46 | #36# | 01:37:38 | +00:50:07 | Detail |
31. | Tóth | Michael | | #712# | 01:47:06 | +00:59:35 | Detail |
32. | Studénka | Tomáš | Elite Fight Club | #22# | 02:14:29 | +01:26:58 | Detail |
| Hřebíček | Vladimír | | #14# | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Ryba | Michal | | #39# | | | Detail |
DNS | Flamík | Michal | Flamazing | #26# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |