Výsledková listina Běh metropole Praha Silvestrovský běh
31. 12. 2023

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Chyba Jiří7#14#M1.M40-491.00:13:4300:04:43.4500:04:42.6400:04:16.52Detail
2. Linhart Jan12#1#M2.M30-391.00:14:00+00:00:1700:04:43.6900:04:41.7100:04:33.69Detail
3. Píša Martin8#15#M3.M40-492.00:14:08+00:00:2500:04:44.9200:04:41.2600:04:41.36Detail
4. Pepprný Robert10#49#M4.M40-493.00:14:22+00:00:3900:04:44.7000:04:49.7500:04:47.48Detail
5. Šterba Ondřej6#42#M5.M291.00:14:40+00:00:5700:04:44.3300:04:52.6100:05:02.27Detail
6. Čermák Lukáš5#4#M6.M30-392.00:14:58+00:01:1500:04:51.3400:05:02.1600:05:03.82Detail
7. Blažek LukášČelákovice#9#M7.M30-393.00:15:52+00:02:0900:05:18.2500:05:20.7900:05:12.80Detail
8. Cibík Milan12#22#M8.M50-591.00:16:08+00:02:2500:05:18.3600:05:22.3900:05:26.43Detail
9. Borůvka František7#16#M9.M40-494.00:16:13+00:02:3000:05:17.9400:05:31.9400:05:22.31Detail
10. Mahel PetrÚjezd n/Lesy#44#M10.M40-495.00:16:26+00:02:4300:05:30.7900:05:33.0400:05:21.98Detail
11. Mahel PetrÚjezd n/Lesy#44#M10.M40-495.00:16:26+00:02:4300:05:30.7900:05:33.0400:05:21.98Detail
12. Fickerová Dana10#56#F1.W30-391.00:16:31+00:02:4800:05:28.8900:05:35.6200:05:25.59Detail
13. Macháček TomášKutná Hora#5#M12.M30-394.00:16:42+00:02:5900:05:13.2200:05:42.6100:05:45.49Detail
14. Novotná Markéta11#34#F2.W40-491.00:16:42+00:02:5900:05:25.8100:05:38.1000:05:37.88Detail
15. Davídková Petra9#33#F3.W40-492.00:16:48+00:03:0500:05:24.3300:05:43.7800:05:39.51Detail
16. Zákostelný Martin9#11#M13.M40-497.00:16:49+00:03:0600:05:29.3300:05:40.7200:05:38.38Detail
17. Kodet JaroslavMokrovraty#48#M14.M40-498.00:16:58+00:03:1500:05:10.8900:05:52.6700:05:54.32Detail
18. Kubešová PetraNapajedla#53#F4.W30-392.00:18:03+00:04:2000:05:28.0500:06:11.2800:06:23.31Detail
19. Šafařík Jiří13#24#M15.M50-592.00:18:38+00:04:5500:05:43.5600:06:29.0500:06:24.45Detail
20. Hanoušek Jakub4#51#M16.M30-395.00:18:42+00:04:5900:06:00.9300:06:34.0200:06:06.29Detail
21. Augustin MartinSlaný#3#M17.M30-396.00:18:50+00:05:0700:06:12.4300:06:23.1900:06:14.28Detail
22. Holubová Tereza6#28#F5.W30-393.00:19:27+00:05:4400:07:03.2700:06:21.5000:06:01.39Detail
23. Šusta Honzík6#8#M18.M30-397.00:19:28+00:05:4500:07:04.1000:06:21.2300:06:01.75Detail
24. Marková Andrea14#37#F6.W50-591.00:19:29+00:05:4600:06:31.6100:06:29.7900:06:27.22Detail
25. Ranglová Lucie8#27#F7.W291.00:19:47+00:06:0400:06:35.3000:06:48.8600:06:22.18Detail
26. Láska Vojtěch8#47#M19.M30-398.00:19:48+00:06:0500:06:36.1200:06:49.0200:06:21.94Detail
27. Choutková Marie5#55#F8.W292.00:19:49+00:06:0600:06:27.0600:06:51.7900:06:30.12Detail
28. Choutka Roman13#54#M20.M40-499.00:19:50+00:06:0700:06:27.3800:06:51.9300:06:30.36Detail
29. Ley TobiasLudwigsburg#43#M21.M30-399.00:19:59+00:06:1600:06:31.6800:06:42.1600:06:44.93Detail
30. Ley Tobiáš#43#M21.M30-399.00:19:59+00:06:1600:06:31.6800:06:42.1600:06:44.93Detail
31. Křížek PetrSvijanský Újezd#21#M23.M50-593.00:20:07+00:06:2400:06:11.8600:07:04.4000:06:50.40Detail
32. Kuklíková Tereza8#38#F9.W50-592.00:20:17+00:06:3400:06:30.5500:06:52.9400:06:53.23Detail
33. Šafaříková Kateřina9#26#F10.W293.00:20:21+00:06:3800:06:23.6300:06:58.7700:06:57.92Detail
34. Mašková Adriana10#31#F11.W40-493.00:20:33+00:06:5000:06:34.3800:06:58.9100:06:58.96Detail
35. Jirásek Vít9#13#M24.M40-4910.00:21:22+00:07:3900:07:00.6400:07:15.6900:07:04.75Detail
36. Voborová Denisa6#32#F12.W40-494.00:21:22+00:07:3900:07:15.1900:07:20.3400:06:46.24Detail
37. Chramcova Alexandra3#25#F13.W294.00:21:28+00:07:4500:07:00.7700:07:10.1200:07:16.95Detail
38. Žárský Martin6#23#M25.M50-594.00:21:36+00:07:5300:06:31.0300:07:36.9700:07:27.58Detail
39. Wiener Otakar13#50#M26.MIX601.00:22:17+00:08:3400:07:17.9700:07:26.4500:07:32.22Detail
40. Vitamvásová JanaHýskov#36#F14.W40-495.00:22:23+00:08:4000:07:13.9600:07:36.6900:07:32.07Detail
41. Vašinová Zuzana6#46#F15.W50-593.00:22:59+00:09:1600:07:27.2900:07:42.8700:07:48.62Detail
42. Vašina Jiří6#45#M27.M40-4911.00:23:00+00:09:1700:07:28.3000:07:42.1000:07:48.89Detail
43. Khramtsou Aliaksandr3#12#M28.M40-4912.00:23:06+00:09:2300:07:07.9700:07:51.8000:08:05.90Detail
44. Swarovska JanaZdiby#35#F16.W40-496.00:26:04+00:12:2100:08:15.0100:08:54.5900:08:54.12Detail
45. Swarovský Michal13#52#M29.M40-4913.00:26:05+00:12:2200:08:15.3000:08:55.0000:08:53.80Detail
46. Morovicsová Alena13#40#F17.W50-594.00:29:12+00:15:2900:09:11.0700:10:14.9300:09:45.86Detail
47. Sršeň StanislavČeský Brod#18#M30.M40-4914.00:29:13+00:15:3000:09:10.9500:10:14.9400:09:46.15Detail
DNS Chalupa TomášKutná Hora#6#MM30-39Detail
DNS Čech Petr6#7#MM30-39Detail
DNS Staněk Libor10#19#MM40-49Detail
DNS Dačeva Elena10#29#FW30-39Detail
DNS Kunstátová MarieZdiby#30#FW40-49Detail
DNS Minchev Ivan11#41#MMIX60Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace