Oficiální Výsledková listina SpaRun 2017
15. 7. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Procházka PavelAK Sokolov#1#muži1.00:21:35.37Detail
2. Sedněv RadekTriatlet Karlovy Vary#61#muži2.00:21:54.61+00:00:19.23Detail
3. Vondrášek DavidTriatlet Karlovy Vary#60#muži3.00:22:47.38+00:01:12.00Detail
4. Škrla VojtěchMariánské Lázně#254#muži4.00:23:03.76+00:01:28.38Detail
5. Šemotl RobinML#8#muži5.00:23:15.84+00:01:40.46Detail
6. Preibisch JanAC Mariánské Lázně#241#muži6.00:23:54.96+00:02:19.58Detail
7. Kočárek JindřichDrmoul#52#veteráni1.00:24:30.32+00:02:54.94Detail
8. Fučík MartinPraha#50#muži7.00:24:52.54+00:03:17.16Detail
9. Maršík PavelSalming Running team#237#veteráni2.00:25:03.80+00:03:28.42Detail
10. Horváth MartinŠAK Chodov#217#muži8.00:25:10.52+00:03:35.14Detail
11. Illek MichalMariánské Lázně#218#muži9.00:25:16.07+00:03:40.69Detail
12. Trávníček JiříSdružení vytrvalců Stříbro#255#veteráni3.00:25:25.26+00:03:49.88Detail
13. Schreiner ThomasDJK Weiden 1921 e.V.#249#veteráni4.00:25:29.16+00:03:53.78Detail
14. Mrkvan DanielAuto Musil#64#veteráni5.00:25:31.11+00:03:55.73Detail
15. Pfeifer LukášHaka Racing team#29#muži10.00:25:43.17+00:04:07.79Detail
16. Drozd LukasStary Plzenec#54#muži11.00:25:46.12+00:04:10.74Detail
17. Koller GeorgDJK Weiden 1921 e.V.#225#veteráni6.00:26:03.41+00:04:28.03Detail
18. Achmann GeorgDJK Weiden 1921 e.V.#201#veteráni7.00:26:21.46+00:04:46.08Detail
19. Kosticník JiříMariánské Lázně#30#muži12.00:26:25.61+00:04:50.23Detail
20. Pleskač MarekMariánské Lázně#240#muži13.00:26:30.33+00:04:54.95Detail
21. Kvasnička Jan#231#muži14.00:26:39.31+00:05:03.93Detail
22. Čančík MichalKosmonosy#41#veteráni8.00:26:46.23+00:05:10.85Detail
23. Khrenov YuraRussian#9#veteráni9.00:26:56.87+00:05:21.49Detail
24. Pršala PavelŠtětí#18#muži15.00:26:58.82+00:05:23.44Detail
25. Kučera JiříSAPE Toužim#230#veteráni10.00:27:06.43+00:05:31.05Detail
26. Paluch JanHaka Racing team#36#muži16.00:27:09.00+00:05:33.62Detail
27. Niebauer AlešSokolov#34#veteráni11.00:27:15.39+00:05:40.01Detail
28. Mendel MichalT. J. Sokol Karlovy Vary#238#muži17.00:27:20.48+00:05:45.10Detail
29. Parák OndřejMariánské Lázně#24#junioři1.00:27:24.61+00:05:49.23Detail
30. Homata LukášTriatlet Karlovy Vary#20#junioři2.00:27:24.72+00:05:49.34Detail
31. Cais PetrT. J. Sokol Karlovy Vary#210#veteráni12.00:27:31.91+00:05:56.53Detail
32. Bezyk SerhiyM-Lazne#206#muži18.00:27:48.48+00:06:13.10Detail
33. Karbán LukášCheb#221#muži19.00:27:48.56+00:06:13.18Detail
34. Vitouš VáclavBěh na vrchol#257#muži20.00:27:54.20+00:06:18.82Detail
35. Osvald MarekSK Toužim#37#muži21.00:27:54.97+00:06:19.59Detail
36. Pišvejc LukášMariánské Lázně#14#muži22.00:27:54.98+00:06:19.60Detail
37. Roch MarekPredator Workout Mariánské Lázně#246#muži23.00:28:30.26+00:06:54.88Detail
38. Fischer PeterDJK Weiden 1921 e.V.#211#veteráni13.00:28:30.87+00:06:55.49Detail
39. Sůva MatějBK Mariánské Lázně#12#junioři3.00:28:45.09+00:07:09.71Detail
40. Bartůněk StanislavMariánské Lázně#203#muži24.00:28:56.59+00:07:21.21Detail
41. Buršík KarelLK Slovan Karlovy Vary#209#veteráni14.00:29:01.87+00:07:26.49Detail
42. Zedník PetrHZS KVK#33#muži25.00:29:03.65+00:07:28.27Detail
43. Strnad DavidTři sekery#250#muži26.00:29:06.92+00:07:31.54Detail
44. Sismilich ZdeněkML#17#veteráni15.00:29:08.13+00:07:32.75Detail
45. Baláž MilanMariánské Lázně#202#veteráni16.00:29:09.16+00:07:33.78Detail
46. Vlasák JaroslavSdružení vytrvalců Stříbro#258#veteráni17.00:29:25.20+00:07:49.82Detail
47. Vogl MartinPlesná#259#muži27.00:29:36.91+00:08:01.53Detail
48. Fára MarekLokomotiva Mariánské Lázně#28#muži28.00:29:43.17+00:08:07.79Detail
49. Procházka MilanAces Team Karlovy Vary#62#veteráni18.00:30:05.98+00:08:30.60Detail
50. Sedláček PetrOrel Přelouč#247#muži29.00:30:18.73+00:08:43.35Detail
51. Vaško OttoStará Voda#256#muži30.00:30:21.83+00:08:46.45Detail
52. Maršík JakubMariánské Lázně#236#muži31.00:30:27.08+00:08:51.70Detail
53. Pišvejc MilošMariánské Lázně#15#veteráni19.00:30:31.29+00:08:55.91Detail
54. Kostal DavidVelká hledsebe#226#veteráni20.00:30:34.21+00:08:58.83Detail
55. Královec JiříAK Sokolov#228#veteráni21.00:31:07.01+00:09:31.63Detail
56. Musil MartinTHC Mariánské Lázně#25#veteráni22.00:31:15.21+00:09:39.83Detail
57. Kroupa JaroslavChodová Planá#51#veteráni23.00:31:41.48+00:10:06.10Detail
58. Rousek JanKarlovy Vary#39#muži32.00:31:55.14+00:10:19.76Detail
59. Klesnil JaroslavHorní Pochlovice#48#muži33.00:31:56.41+00:10:21.03Detail
60. Závora IvanBáječní v běhu Ostrov#262#veteráni24.00:32:04.26+00:10:28.88Detail
61. Molchanov JackKyiv#67#muži34.00:32:04.35+00:10:28.97Detail
62. Kral VaclavRozbehame Cesko#227#muži35.00:32:11.90+00:10:36.52Detail
63. Sedlák MichalMariánské Lázně#40#muži36.00:32:19.37+00:10:43.99Detail
64. Seifert DanielRozběháme Karlovy Vary#248#muži37.00:32:30.67+00:10:55.29Detail
65. Parýzek JanFrantiškovy Lázně#31#veteráni25.00:32:30.75+00:10:55.37Detail
66. Lichner MartinRozběháme Karlovy Vary#233#veteráni26.00:32:42.35+00:11:06.97Detail
67. Svoboda Miroslav#252#muži38.00:32:45.73+00:11:10.35Detail
68. Sýkora PavelRozběhnito.cz#253#muži39.00:32:51.26+00:11:15.88Detail
69. Berger Daniel CharlesBronx Bomber#205#veteráni27.00:32:54.66+00:11:19.28Detail
70. Holeček FrantišekTriatlet Karlovy Vary#216#veteráni28.00:33:36.83+00:12:01.45Detail
71. Krejčí FrantišelMariánské Lázmě#229#veteráni29.00:35:01.08+00:13:25.70Detail
72. Wystrach MarekWystraši#261#veteráni30.00:36:15.96+00:14:40.58Detail
73. Zintl NorbertDJK Weiden 1921 e.V.#263#veteráni31.00:36:23.31+00:14:47.93Detail
74. Koch HorstDJK Weiden 1921 e.V.#224#veteráni32.00:36:23.63+00:14:48.25Detail
75. Reichel KlausDJK Weiden 1921 e.V.#243#veteráni33.00:36:23.82+00:14:48.44Detail
76. Riedl ThomasDJK Weiden 1921 e.V.#245#veteráni34.00:36:23.97+00:14:48.59Detail
77. Kosař JiříMariánské Lázně#45#muži40.00:36:46.38+00:15:11.00Detail
78. Fišák JanMariánské Lázně#212#veteráni35.00:36:52.44+00:15:17.06Detail
79. Milec RadekKarlovy Vary#239#muži41.00:37:01.40+00:15:26.02Detail
80. Otýs DanielKarlovy Vary#22#veteráni36.00:37:15.98+00:15:40.60Detail
81. Režný IvanKarlovy Vary#244#muži42.00:37:39.37+00:16:03.99Detail
82. Hertl TomášRozběháme KV#215#veteráni37.00:38:27.08+00:16:51.70Detail
83. Biersack PeterDJK Weiden 1921 e.V.#207#veteráni38.00:38:47.88+00:17:12.50Detail
84. Hanko KamilMariánské Lázně#3#veteráni39.00:39:04.04+00:17:28.66Detail
85. Hinďoš MiroKrompachy#6#muži43.00:39:17.22+00:17:41.84Detail
86. Graca PavelSurio Mario, Mariánské Lázně#7#muži44.00:39:17.99+00:17:42.61Detail
87. Morávek MilanMariánské Lázně#23#veteráni40.00:39:30.49+00:17:55.11Detail
88. Hutira JanPraha#49#muži45.00:40:19.49+00:18:44.11Detail
89. Lang MarkusDJK Weiden 1921 e.V.#232#veteráni41.00:42:03.98+00:20:28.60Detail
90. Kämmerer RudolfDJK Weiden 1921 e.V.#220#veteráni42.00:46:12.01+00:24:36.63Detail
91. Hamouz VladimírKynšperk nad Ohří#214#veteráni43.00:47:03.48+00:25:28.10Detail
DNF Böhm HelmutFürth#208#veterániDetail
DNS Pokorný PetrČeské Budějovice#55#mužiDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz