Výsledková listina Běh pro Paměť národa Chrudim
26. 5. 2024
10 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Dvořák | Filip | Stapro | #1002# | M do 39 | 1. | 00:45:59 | | Detail |
2. | Janespal | Milan | Běstovice | #1009# | M 40 – 59 | 1. | 00:46:27 | +00:00:28 | Detail |
3. | Šťastný | Matěj | Pardubice | #1028# | M do 39 | 2. | 00:49:23 | +00:03:24 | Detail |
4. | Fereš | Jiří | Chrudim | #1036# | M do 39 | 3. | 00:51:06 | +00:05:07 | Detail |
5. | Třešňák | Petr | Praha | #1031# | M 40 – 59 | 2. | 00:51:22 | +00:05:23 | Detail |
6. | Lédl | Jaroslav | | #1018# | M do 39 | 4. | 00:51:49 | +00:05:50 | Detail |
7. | Pavel | Jiří | Unilabs | #1022# | M 40 – 59 | 3. | 00:52:55 | +00:06:56 | Detail |
8. | Hejný | Martin | Čechtice | #1007# | M 40 – 59 | 4. | 00:52:59 | +00:07:00 | Detail |
9. | Horáček | Petr | | #1037# | M 40 – 59 | 5. | 00:54:33 | +00:08:34 | Detail |
10. | Fárka | Jan | Pardubice | #1003# | M 40 – 59 | 6. | 00:54:54 | +00:08:55 | Detail |
11. | Kolátor | Radek | Chrudim | #1034# | M 40 – 59 | 7. | 00:54:55 | +00:08:56 | Detail |
12. | Matouš | Pert | 43. výsadkový pluk Chrudim | #1021# | M 40 – 59 | 8. | 00:56:15 | +00:10:16 | Detail |
13. | Novotný | Josef | 43 | #1042# | M do 39 | 5. | 00:56:15 | +00:10:16 | Detail |
14. | Jirsa | Vojtěch | FONS JK Group | #1011# | M do 39 | 6. | 00:56:53 | +00:10:54 | Detail |
15. | Gálik | Martin | Říčany | #1005# | M 40 – 59 | 9. | 00:57:41 | +00:11:42 | Detail |
16. | Pojman | Pavel | 43. výsadkový pluk Chrudim | #1024# | M 40 – 59 | 10. | 00:58:01 | +00:12:02 | Detail |
17. | Homola | Petr | 43.vp | #1041# | M do 39 | 7. | 00:58:03 | +00:12:04 | Detail |
18. | Kopecký | Petr | 43. výsadkový pluk Chrudim | #1014# | M 40 – 59 | 11. | 00:58:03 | +00:12:04 | Detail |
19. | Zigzelka | Otomar | 43. VP | #1038# | M do 39 | 8. | 00:58:03 | +00:12:04 | Detail |
20. | Dovrtěl | Karel | Hradec Králové | #1001# | M 40 – 59 | 12. | 00:58:24 | +00:12:25 | Detail |
21. | Macháček | Jan | Cicero | #1019# | M 40 – 59 | 13. | 01:00:09 | +00:14:10 | Detail |
22. | Franc | Pavel | | #1004# | M 40 – 59 | 14. | 01:02:22 | +00:16:23 | Detail |
23. | Hrstka | Miroslav | Stapro | #1008# | M 60+ | 1. | 01:03:05 | +00:17:06 | Detail |
24. | Hrubeš | Michal | Gastroúderka | #1039# | M 40 – 59 | 15. | 01:03:23 | +00:17:24 | Detail |
DNS | Szymeczek | Michal | Beskydy | #1026# | M do 39 | | | | Detail |
DNS | Kutílek | Jakub | Trojí štěstí | #1017# | M do 39 | | | | Detail |
DNS | KRŇANSKÝ | VOJTĚCH | Nejpomalejší z rychlých staros | #1016# | M do 39 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |