Výsledková listina Běh pro Paměť národa Chrudim
26. 5. 2024
5 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Herzán | Jan | Hvězda Pardubice | #5073# | junioři | 1. | 00:19:30 | | Detail |
2. | Cenefels | Filip | MÍLAŘI Domažlice | #5069# | M do 39 | 1. | 00:20:53 | +00:01:23 | Detail |
3. | Jindra | Aleš | SK Děti Severu | #5026# | M 40 – 59 | 1. | 00:21:42 | +00:02:12 | Detail |
4. | Přikryl | Jan | ZOD 43. vp | #5048# | M 40 – 59 | 2. | 00:22:37 | +00:03:07 | Detail |
5. | Picek | Ladislav | Sokol Holice | #5046# | M 40 – 59 | 3. | 00:23:50 | +00:04:20 | Detail |
6. | Jandera | Jakub | SK SLATIŇANY | #5022# | junioři | 2. | 00:23:56 | +00:04:26 | Detail |
7. | Jakubec | Břetislav | STAPRO, PARDUBICE | #5021# | M 40 – 59 | 4. | 00:24:55 | +00:05:25 | Detail |
8. | Vaněk | Adam | Sokol slepotice | #5080# | junioři | 3. | 00:26:47 | +00:07:17 | Detail |
9. | Kubík | Tomáš | Tj Sokol moravany | #5079# | junioři | 4. | 00:26:47 | +00:07:17 | Detail |
10. | Denygr | Daniel | Bosna a Hercegovina | #5011# | M 40 – 59 | 5. | 00:26:54 | +00:07:24 | Detail |
11. | Myšička | Ondřej | | #5043# | M do 39 | 2. | 00:28:13 | +00:08:43 | Detail |
12. | Berdych | Martin | Unilabs Hradec Králové | #5003# | M do 39 | 3. | 00:28:35 | +00:09:05 | Detail |
13. | Smutný | David | Unilabs Hradec Králové | #5049# | M do 39 | 4. | 00:29:13 | +00:09:43 | Detail |
14. | Plíšek | Jiří | Unilabs Hradec Králové | #5047# | M 40 – 59 | 6. | 00:29:13 | +00:09:43 | Detail |
15. | Beer | Jan | STAPRO, s. r. o. | #5001# | M do 39 | 5. | 00:30:32 | +00:11:02 | Detail |
16. | Doleček | Jan | Lipidica (Pardubice) | #5012# | M do 39 | 6. | 00:31:37 | +00:12:07 | Detail |
17. | Ulbrich | Petr | STAPRO | #5050# | M 40 – 59 | 7. | 00:32:32 | +00:13:02 | Detail |
18. | Ježek | Martin | Pardubice | #5067# | junioři | 5. | 00:32:50 | +00:13:20 | Detail |
19. | Jirsa | Zdene | Stapro | #5074# | M 60+ | 1. | 00:33:04 | +00:13:34 | Detail |
20. | Kužník | Jan | Starej Gavros | #5039# | M 40 – 59 | 8. | 00:34:17 | +00:14:47 | Detail |
21. | Hájek | David | | #5017# | M 40 – 59 | 9. | 00:35:57 | +00:16:27 | Detail |
22. | Komers | Filip | STAPRO Pardubice | #5036# | M do 39 | 7. | 00:39:01 | +00:19:31 | Detail |
23. | Komers | David | STAPRO Pardubice | #5034# | M 40 – 59 | 10. | 00:40:02 | +00:20:32 | Detail |
24. | Ježek | Vojta | Pardubice | #5068# | M do 39 | 8. | 00:40:16 | +00:20:46 | Detail |
25. | Bláha | Vladimír | Svídnice | #5005# | M do 39 | 9. | 00:42:28 | +00:22:58 | Detail |
26. | Bláha | Antonín | Svídnice | #5004# | junioři | 6. | 00:42:29 | +00:22:59 | Detail |
27. | Cunningham | James | Chrudim | #5010# | M do 39 | 10. | 00:48:52 | +00:29:22 | Detail |
28. | Koláček | Jan | STAPRO Pardubice | #5032# | M 60+ | 2. | 00:57:02 | +00:37:32 | Detail |
DNS | Jirsa | Eliáš | FONS JK Group | #5027# | junioři | | | | Detail |
DNS | Komers | David | STAPRO Pardubice | #5035# | junioři | | | | Detail |
DNS | Komers | Adam | STAPRO Pardubice | #5033# | junioři | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |