Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2017
23. 9. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Gaisl LubošELEVEN RUN TEAM#82#Mdo391.Muži1.00:33:22Detail
2. Pomezný LukášAtletika Písek#22#Mdo392.Muži2.00:34:00+00:00:38Detail
3. Skřivánek Pavel#88#Mdo393.Muži3.00:34:24+00:01:02Detail
4. Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí#199#Mdo394.Muži4.00:35:20+00:01:58Detail
5. Kupidlovský DanielStodůlky#115#M40-491.Muži5.00:35:50+00:02:28Detail
6. Berenguer Ferri SantiagoLaFoia.com Onil (Spain)#28#Mdo395.Muži6.00:36:33+00:03:11Detail
7. Michálek MichalMlazice#144#M40-492.Muži7.00:36:47+00:03:25Detail
8. Staněk MartinPomalí kluci#31#Mdo396.Muži8.00:36:51+00:03:29Detail
9. Beshir ErvinSK ZDICE#153#M50plus1.Muži9.00:37:00+00:03:38Detail
10. Glier MichalDoubravník#75#Mdo397.Muži10.00:37:14+00:03:52Detail
11. Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#150#M40-493.Muži11.00:37:44+00:04:22Detail
12. Hejný MartinSilvini Madshus#89#M40-494.Muži12.00:38:05+00:04:43Detail
13. Šimek PavelPraha 3#224#M40-495.Muži13.00:38:17+00:04:55Detail
14. Bubeníček JiříPraha#33#M40-496.Muži14.00:38:33+00:05:11Detail
15. Louda PetrAC Česká Lípa#139#M50plus2.Muži15.00:38:41+00:05:19Detail
16. Vaňkát HonzaEkonom Praha Outdoor#90#Mdo398.Muži16.00:38:53+00:05:31Detail
17. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#64#Z35plus1.Ženy1.00:38:54+00:05:32Detail
18. Dočekal FrantišekKladno#188#M40-497.Muži17.00:39:02+00:05:40Detail
19. Jadrníček TomášBoleslavští běžci#243#M40-498.Muži18.00:39:10+00:05:48Detail
20. Rys JiriTriatlon Mlada Boleslav#244#M50plus3.Muži19.00:39:30+00:06:08Detail
21. Veselík MiroslavSk Svěrák#294#Mdo399.IZS1.Muži20.00:39:35+00:06:13Detail
22. Valtr VladimírMP Praha#105#M50plus4.IZS2.Muži21.00:40:09+00:06:47Detail
23. Mádr RadimPraha#123#Mdo3910.Muži22.00:40:10+00:06:48Detail
24. Mašek MartinPraha 5#257#M40-499.Muži23.00:40:11+00:06:49Detail
25. Holický MilanPardubice#13#M50plus5.IZS3.Muži24.00:40:25+00:07:03Detail
26. Sobecká JarmilaUSK PROVOD/SKPV ÚL#156#Z35plus2.IZS4.Ženy2.00:40:25+00:07:03Detail
27. Tůma JanSKP Nymburk#10#junioři1.Muži25.00:40:26+00:07:04Detail
28. Mráz VáclavRUN THE WORLD CZ#295#Mdo3911.Muži26.00:40:41+00:07:19Detail
29. Prchal David#46#Mdo3912.Muži27.00:40:59+00:07:37Detail
30. Tajč JanHH Smíchov#169#M40-4910.Muži28.00:41:01+00:07:39Detail
31. Pazdera MichalSudějov#50#M50plus6.Muži29.00:41:03+00:07:41Detail
32. Majercik MiroslavVsetaty#186#Mdo3913.Muži30.00:41:06+00:07:44Detail
33. Novák JaroslavBrná nad Labem#95#M50plus7.Muži31.00:41:09+00:07:47Detail
34. Bohoněk MilošRun the World#275#Mdo3914.Muži32.00:41:26+00:08:04Detail
35. Krátký MartinPraha 4 Kamýk#57#Mdo3915.Muži33.00:41:33+00:08:11Detail
36. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#354#M40-4911.IZS5.Muži34.00:41:49+00:08:27Detail
37. Schováněk PetrKrčský les#175#M50plus8.Muži35.00:41:53+00:08:31Detail
38. Makal TomášLitoměřice#65#Mdo3916.Muži36.00:41:58+00:08:36Detail
39. Dius VáclavÚstí nad Labem#148#M50plus9.Muži37.00:42:04+00:08:42Detail
40. Slavíková EvaPraha#129#Zdo351.Ženy3.00:42:13+00:08:51Detail
41. Rus JanTJ VTŹ CHOMUTOV#111#Mdo3917.Muži38.00:42:14+00:08:52Detail
42. Snajdr Filipluige cocoti#1#M40-4912.Muži39.00:42:14+00:08:52Detail
43. Dolejš MartinMlazice#249#Mdo3918.Muži40.00:42:21+00:08:59Detail
44. Nekolová SimonaMK Kladno#283#Zdo352.Ženy4.00:42:24+00:09:02Detail
45. Šašek MatějPredators Roudnice#274#Mdo3919.Muži41.00:42:26+00:09:04Detail
46. Valda Pavel#134#Mdo3920.Muži42.00:42:53+00:09:31Detail
47. Kubín OndřejMilovice#113#Mdo3921.Muži43.00:42:56+00:09:34Detail
48. Vrlová JanaAC Praha 1890#190#Z35plus3.Ženy5.00:43:00+00:09:38Detail
49. Kačer CtiborRun the World#19#Mdo3922.Muži44.00:43:04+00:09:42Detail
50. Hradečný ViktorNeratovice#353#Mdo3923.Muži45.00:43:06+00:09:44Detail
51. Chalupa PetrMaratón klub Kladno#40#Mdo3924.Muži46.00:43:11+00:09:49Detail
52. Mraček JanMělník#140#M50plus10.Muži47.00:43:28+00:10:06Detail
53. Král StanislavRun the World#18#M40-4913.Muži48.00:43:51+00:10:29Detail
54. Schütz PetrOrlová#161#M50plus11.Muži49.00:44:08+00:10:46Detail
55. Štefan RadimRun the World#101#M40-4914.Muži50.00:44:13+00:10:51Detail
56. Dlouhý VladimírDLOUHÁNI Roudnice#196#M50plus12.Muži51.00:44:19+00:10:57Detail
57. Vítek Vojtěch#352#Mdo3925.Muži52.00:44:21+00:10:59Detail
58. Třísková KatarínaPraha 6#94#Z35plus4.Ženy6.00:44:24+00:11:02Detail
59. Prchal Pavel#47#M40-4915.Muži53.00:44:26+00:11:04Detail
60. Veselý VladimírHasiči Nratovice#16#M40-4916.IZS6.Muži54.00:44:32+00:11:10Detail
61. Urbanová Johana#185#Zdo353.Ženy7.00:44:50+00:11:28Detail
62. Tišerová GabrielaLiberec#32#Zdo354.Ženy8.00:44:53+00:11:31Detail
63. Kobera DanielBrandýs nad Labem#121#M40-4917.Muži55.00:45:01+00:11:39Detail
64. Sysel DavidRun the World#229#Mdo3926.Muži56.00:45:02+00:11:40Detail
65. Hurbánková RomanaKlecany#124#Zdo355.Ženy9.00:45:03+00:11:41Detail
66. Drbal JosefKralupy nad Vltavou#240#Mdo3927.Muži57.00:45:07+00:11:45Detail
67. Mališová KarlaPraha 1#87#Z35plus5.Ženy10.00:45:35+00:12:13Detail
68. Krupička FrantišekMělník#183#junioři2.Muži58.00:46:03+00:12:41Detail
69. Hušek RadekKly#122#M40-4918.Muži59.00:46:04+00:12:42Detail
70. Štěpnička JanPřívory#214#Mdo3928.Muži60.00:46:07+00:12:45Detail
71. Vabroušek PavelRTW#103#M40-4919.Muži61.00:46:07+00:12:45Detail
72. Krupička FrantišekMělník#184#M40-4920.Muži62.00:46:09+00:12:47Detail
73. Basel MiroslavKralupy nad Vltavou#104#M50plus13.Muži63.00:46:33+00:13:11Detail
74. Šašková ZuzanaRoudnice nad Labem#273#Zdo356.Ženy11.00:46:37+00:13:15Detail
75. Frouzová Anežka#239#Zdo357.Ženy12.00:46:43+00:13:21Detail
76. Kerner MatějSheggyho klubík#99#junioři3.Muži64.00:46:47+00:13:25Detail
77. Hunča PavelMělník - Kly#86#Mdo3929.Muži65.00:46:58+00:13:36Detail
78. Pelikán AlbertMělník#284#junioři4.Muži66.00:47:01+00:13:39Detail
79. Myška PetrMělník#248#Mdo3930.Muži67.00:47:01+00:13:39Detail
80. Salač JiříBrandýs n.L.#4#M40-4921.Muži68.00:47:08+00:13:46Detail
81. Stanislav Martin#174#junioři5.Muži69.00:47:08+00:13:46Detail
82. Bohoňková VendulaRun the World#228#Zdo358.Ženy13.00:47:10+00:13:48Detail
83. Porš MichalŠtětí#282#Mdo3931.Muži70.00:47:11+00:13:49Detail
84. Jíra Jan #361#Mdo3932.Muži71.00:47:16+00:13:54Detail
85. Novák LubomírČSPOTV, ch.o.#29#Mdo3933.Muži72.00:47:25+00:14:03Detail
86. Klail VojtěchMost#106#Mdo3934.Muži73.00:47:26+00:14:04Detail
87. Chodounský Jan#215#Mdo3935.Muži74.00:47:28+00:14:06Detail
88. Šebesta VáclavVelký Borek#163#Mdo3936.Muži75.00:47:37+00:14:15Detail
89. Šnajdr DominikMělník#52#junioři6.Muži76.00:47:43+00:14:21Detail
90. Chaloupka MartinKolín#166#M40-4922.Muži77.00:47:53+00:14:31Detail
91. Havlík MilošKunžak#242#M50plus14.Muži78.00:48:03+00:14:41Detail
92. Szabo DavidSK Nové Zámky,Slovakia#189#M40-4923.Muži79.00:48:33+00:15:11Detail
93. Želechovská LenkaRun the World#118#Zdo359.Ženy14.00:48:45+00:15:23Detail
94. Glier MirekÚstí nad Labem#71#M50plus15.Muži80.00:48:54+00:15:32Detail
95. Rybka Vlastik#281#M50plus16.Muži81.00:48:58+00:15:36Detail
96. Dvořák AlešMexická vlna#290#Mdo3937.Muži82.00:49:06+00:15:44Detail
97. Bauštein MatějChlumec#12#Mdo3938.Muži83.00:49:16+00:15:54Detail
98. Švihla TomášKRK#268#M40-4924.Muži84.00:49:23+00:16:01Detail
99. Bohoňková Ivana#227#Z35plus6.Ženy15.00:49:27+00:16:05Detail
100. Zikmund JiříRun the World CZ#51#M40-4925.Muži85.00:49:46+00:16:24Detail
101. Šafránková KláraJenštejn#204#Z35plus7.Ženy16.00:49:50+00:16:28Detail
102. Plecitá JarmilaMělník#171#Z35plus8.Ženy17.00:49:51+00:16:29Detail
103. Dočekal Janmlazičtí pankáči#208#Mdo3939.Muži86.00:49:52+00:16:30Detail
104. Kudrová Nellypraha#226#Z35plus9.Ženy18.00:49:53+00:16:31Detail
105. Stránský JiříCvikov#165#M50plus17.Muži87.00:49:55+00:16:33Detail
106. Drápal FrantišekOmv race#211#Mdo3940.Muži88.00:50:14+00:16:52Detail
107. Pitonak IvanLiptovsky Hradok#117#Mdo3941.IZS7.Muži89.00:50:15+00:16:53Detail
108. Koudelka Milan#39#Mdo3942.Muži90.00:50:20+00:16:58Detail
109. Kinkal JindřichObříství#206#M40-4926.Muži91.00:50:20+00:16:58Detail
110. Klicpera JakubMělník#76#M40-4927.Muži92.00:50:45+00:17:23Detail
111. Bečanová Soňa#223#Z35plus10.Ženy19.00:50:46+00:17:24Detail
112. Vacovský RobertLitoměřice#177#M40-4928.IZS8.Muži93.00:50:49+00:17:27Detail
113. Kučera MiroslavMalé Žernoseky#131#M50plus18.Muži94.00:50:50+00:17:28Detail
114. Jurčeková AlenaHodonín#61#Zdo3510.Ženy20.00:51:05+00:17:43Detail
115. Vlasák VítSheggyho klubík#80#junioři7.Muži95.00:51:12+00:17:50Detail
116. Petržílková NatálieMělník#160#Zdo3511.Ženy21.00:51:16+00:17:54Detail
117. Bártová MarcelaTěžkotonážní srny#24#Zdo3512.Ženy22.00:51:17+00:17:55Detail
118. Hrabčáková JanaKošice#297#Zdo3513.Ženy23.00:51:19+00:17:57Detail
119. Tislický AdamSheggyho klubík#178#junioři8.Muži96.00:51:36+00:18:14Detail
120. Melichar TomášFloormaniacs Mělník#296#junioři9.Muži97.00:51:46+00:18:24Detail
121. Bojadžiev Nikolaj#62#M40-4929.Muži98.00:51:51+00:18:29Detail
122. Vincenc MichalDelmart#219#Mdo3943.Muži99.00:52:01+00:18:39Detail
123. Suchardová KateřinaDěčín#34#Zdo3514.Ženy24.00:52:04+00:18:42Detail
124. Michal Josefmlazičtí pankáči#207#M40-4930.Muži100.00:52:11+00:18:49Detail
125. Bambule RaďuleMělničanda#293#Zdo3515.Ženy25.00:52:11+00:18:49Detail
126. Švejdarová GabrielaTriatlet Karlovy Vary#77#Z35plus11.Ženy26.00:52:12+00:18:50Detail
127. Stibor PetrPupkani KV#78#M40-4931.Muži101.00:52:13+00:18:51Detail
128. Nová GabrielaBáječné ženy v behu#37#Z35plus12.Ženy27.00:52:18+00:18:56Detail
129. Bardová Tereza#154#Zdo3516.Ženy28.00:52:19+00:18:57Detail
130. Tuček MartinPraha#200#M40-4932.Muži102.00:52:41+00:19:19Detail
131. Nesvadbová EliškaŽatec#167#Zdo3517.Ženy29.00:52:46+00:19:24Detail
132. Sihelský MichalZeewling Club Jeniowes z.s.#135#Mdo3944.Muži103.00:52:53+00:19:31Detail
133. Nováková JanaMělník#81#Z35plus13.Ženy30.00:52:54+00:19:32Detail
134. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#45#Zdo3518.Ženy31.00:53:00+00:19:38Detail
135. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#36#Z35plus14.Ženy32.00:53:00+00:19:38Detail
136. Černá JanaHorní Počernice#142#Z35plus15.Ženy33.00:53:00+00:19:38Detail
137. Slánská KatkaZA SVĚTOVÝ MÍR#145#Zdo3519.Ženy34.00:53:02+00:19:40Detail
138. Moravcová Petra#116#Z35plus16.Ženy35.00:53:08+00:19:46Detail
139. Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice#254#Z35plus17.Ženy36.00:53:16+00:19:54Detail
140. Jelínek RomanMělník#120#M40-4933.Muži104.00:53:17+00:19:55Detail
141. Jahodová BarboraCítov#258#Zdo3520.Ženy37.00:53:19+00:19:57Detail
142. Dvořáková MartinaAvanti tým#83#Z35plus18.Ženy38.00:53:22+00:20:00Detail
143. Kolocova Kristyna#265#Zdo3521.Ženy39.00:53:24+00:20:02Detail
144. Lankaš JanProkop4ever#149#M40-4934.Muži105.00:53:25+00:20:03Detail
145. Tomáš PetrKVM 1881#241#M50plus19.Muži106.00:53:46+00:20:24Detail
146. Vondráček PetrTěžkotonážní srny#222#Mdo3945.Muži107.00:53:54+00:20:32Detail
147. Havlíček LukášMělník#11#Mdo3946.Muži108.00:54:02+00:20:40Detail
148. Nováková JanaBrná nad Labem#96#Z35plus19.Ženy40.00:54:06+00:20:44Detail
149. Zapp ZdeněkMělník#91#Mdo3947.Muži109.00:54:09+00:20:47Detail
150. Zappová SylvaMělník#93#Z35plus20.Ženy41.00:54:10+00:20:48Detail
151. Průcha OldřichKadaň#159#M50plus20.Muži110.00:54:14+00:20:52Detail
152. Opletal Pavlína#245#Z35plus21.Ženy42.00:54:22+00:21:00Detail
153. Švácha LubošSokol Mšeno#17#M50plus21.Muži111.00:54:25+00:21:03Detail
154. Zajíčková Petra#247#Zdo3522.Ženy43.00:54:30+00:21:08Detail
155. Matoušek JanMělník#212#M40-4935.Muži112.00:54:32+00:21:10Detail
156. Vondra VáclavRudník#38#M40-4936.Muži113.00:54:36+00:21:14Detail
157. Dočekalová MarkétaKladno#187#Z35plus22.Ženy44.00:54:50+00:21:28Detail
158. Chudoba JanBike Mšeno#276#M40-4937.Muži114.00:54:55+00:21:33Detail
159. Veselá AnitaMělník#15#Z35plus23.Ženy45.00:55:07+00:21:45Detail
160. Hurtová Alžběta#112#Zdo3523.Ženy46.00:55:08+00:21:46Detail
161. Blechová LucieLBS sport team#60#juniorky1.Ženy47.00:55:17+00:21:55Detail
162. Štelcíková Barbora#73#Zdo3524.Ženy48.00:55:18+00:21:56Detail
163. Hájek OndřejVelký Borek#251#Mdo3948.Muži115.00:55:46+00:22:24Detail
164. Antonín AntonínMělník - FORA#147#Mdo3949.Muži116.00:55:54+00:22:32Detail
165. Suchý PatrikMělník#351#Mdo3950.Muži117.00:55:54+00:22:32Detail
166. Kettnerová KristýnaMělník#298#juniorky2.Ženy49.00:55:57+00:22:35Detail
167. Vronová ZuzanaJenichov#143#Z35plus24.Ženy50.00:56:07+00:22:45Detail
168. Drápalová Šautarová Tereza#259#Z35plus25.Ženy51.00:56:09+00:22:47Detail
169. Paříková SoňaBáječné ženy v běhu#20#Z35plus26.Ženy52.00:56:18+00:22:56Detail
170. Trochtová DenisaVelký Borek#217#Z35plus27.Ženy53.00:56:46+00:23:24Detail
171. Slánský MartinZA SVĚTOVÝ MÍR#146#Mdo3951.Muži118.00:56:51+00:23:29Detail
172. Hronek MatějMělník#179#junioři10.Muži119.00:56:54+00:23:32Detail
173. Urbánková AnnaŘepín#162#Zdo3525.Ženy54.00:57:25+00:24:03Detail
174. Babinská MarkétaŠtětí#42#Z35plus28.Ženy55.00:57:27+00:24:05Detail
175. Roháčková KristýnaSheggyho klubík#100#Zdo3526.Ženy56.00:57:28+00:24:06Detail
176. Šmíd MartinMělník#182#Mdo3952.Muži120.00:57:29+00:24:07Detail
177. Šanda PetrPraha#102#Mdo3953.Muži121.00:57:39+00:24:17Detail
178. Doudova ZuzanaCvico Vestec#253#Z35plus29.Ženy57.00:57:51+00:24:29Detail
179. Švihlová KatkaKRK#269#Z35plus30.Ženy58.00:57:54+00:24:32Detail
180. Strakoš MartinPříbor#138#Mdo3954.Muži122.00:58:30+00:25:08Detail
181. Šimonek JosefMělník#170#M40-4938.Muži123.00:58:31+00:25:09Detail
182. Mašek JiříHořín#137#Mdo3955.Muži124.00:58:31+00:25:09Detail
183. Kocsisová MonikaTT3 sports#114#Z35plus31.Ženy59.00:58:32+00:25:10Detail
184. Dvořáková VladimíraPolabské běhny#41#Z35plus32.Ženy60.00:58:32+00:25:10Detail
185. Rudolfová PavlaŠteti#69#Z35plus33.Ženy61.00:58:56+00:25:34Detail
186. Feriancová MonikaAvanti tým#85#Z35plus34.Ženy62.00:59:00+00:25:38Detail
187. Janda PetrŠumperk#6#M50plus22.Muži125.00:59:13+00:25:51Detail
188. Jandová LídaŠumperk#7#Z35plus35.Ženy63.00:59:14+00:25:52Detail
189. Novák JosefNOVAKART.cz#5#M50plus23.Muži126.00:59:14+00:25:52Detail
190. Císařová PavlaPraha 7#246#Zdo3527.Ženy64.00:59:19+00:25:57Detail
191. Boška VojtěchMělník#53#Mdo3956.Muži127.00:59:22+00:26:00Detail
192. Blumentritova SimonaAdventní běhání#141#Z35plus36.Ženy65.00:59:27+00:26:05Detail
193. Petřík JiříPraha#271#Mdo3957.Muži128.00:59:30+00:26:08Detail
194. Langerová MichaelaLiběchov#44#Z35plus37.Ženy66.00:59:31+00:26:09Detail
195. Čvančarová Lenka#172#Z35plus38.Ženy67.00:59:32+00:26:10Detail
196. Rybková RomanaPraha#279#Z35plus39.Ženy68.00:59:34+00:26:12Detail
197. Rybková SáraPSK OLYMP PRAHA#280#juniorky3.Ženy69.00:59:34+00:26:12Detail
198. Lotterova Andrea#68#Z35plus40.Ženy70.00:59:45+00:26:23Detail
199. Tláskalová KateřinaTěžkotonážní srny#220#Zdo3528.Ženy71.00:59:59+00:26:37Detail
200. Bartůněk DavidTěžkotonážní srny#221#Mdo3958.Muži129.01:00:00+00:26:38Detail
201. Truhlařík VáclavSheggyho klubík#49#junioři11.Muži130.01:00:19+00:26:57Detail
202. Černá Monika#286#Zdo3529.Ženy72.01:00:19+00:26:57Detail
203. Tichá JitkaMělník#255#juniorky4.Ženy73.01:00:24+00:27:02Detail
204. Kobrle DanielMělník#168#Mdo3959.Muži131.01:00:31+00:27:09Detail
205. Hlavatý JakubSheggyho klubík#56#junioři12.Muži132.01:00:49+00:27:27Detail
206. Štruplová EvaMělník#285#Z35plus41.Ženy74.01:01:17+00:27:55Detail
207. Kratoňová MichaelaMělník#267#Z35plus42.Ženy75.01:01:19+00:27:57Detail
208. Stránská PetraRungo pro ženy#164#Z35plus43.Ženy76.01:01:25+00:28:03Detail
209. Rindfleischová MarcelaPraha#252#Z35plus44.Ženy77.01:01:25+00:28:03Detail
210. Audy JanaRychlé tlapky#291#Z35plus45.Ženy78.01:01:41+00:28:19Detail
211. Audy MiroslavRychlé tlapky#292#Mdo3960.Muži133.01:01:42+00:28:20Detail
212. Hálová HanaVelký Borek#119#Zdo3530.Ženy79.01:01:57+00:28:35Detail
213. Šimák JosefMělník#216#M50plus24.Muži134.01:02:36+00:29:14Detail
214. Jiráňová TamaraRun the world#261#Z35plus46.Ženy80.01:02:39+00:29:17Detail
215. Pekárková BlankaTT3 sports#35#Z35plus47.Ženy81.01:03:04+00:29:42Detail
216. Królová HanaKralupy nad Vltavou#192#Z35plus48.Ženy82.01:03:19+00:29:57Detail
217. Wurmová IlonaŠtětí#176#Z35plus49.Ženy83.01:03:28+00:30:06Detail
218. Mojžíšová BarboraMělník#213#Zdo3531.Ženy84.01:03:29+00:30:07Detail
219. Vondráková JindřiškaVinařství Vondrák#266#Zdo3532.Ženy85.01:03:34+00:30:12Detail
220. Ptáčková MarieOdolena Voda#193#Zdo3533.Ženy86.01:03:38+00:30:16Detail
221. Dolejšová MonikaMělník - Mlazice#250#Zdo3534.Ženy87.01:03:44+00:30:22Detail
222. Havlíčková LadaKralupy nad Vltavou#63#Z35plus50.Ženy88.01:04:03+00:30:41Detail
223. Suchánková Veronika#201#Zdo3535.Ženy89.01:04:11+00:30:49Detail
224. Bělejová AliceDelmart#218#Z35plus51.Ženy90.01:04:26+00:31:04Detail
225. Vaněk TomášTábor#236#Mdo3961.Muži135.01:05:06+00:31:44Detail
226. Hart MichalRoudnice nad Labem#233#Mdo3962.Muži136.01:05:06+00:31:44Detail
227. Jurigová Milena#191#Zdo3536.Ženy91.01:05:17+00:31:55Detail
228. Kafka Jakub#288#Mdo3963.Muži137.01:05:28+00:32:06Detail
229. Solovská KatkaPolabské běhny#43#Z35plus52.Ženy92.01:05:40+00:32:18Detail
230. Hájek LukášLešany#26#Mdo3964.Muži138.01:06:13+00:32:51Detail
231. Hájková ŠárkaVelvary#27#Z35plus53.Ženy93.01:06:13+00:32:51Detail
232. Jiráňová TamaraRun the world#260#juniorky5.Ženy94.01:07:07+00:33:45Detail
233. Jančíková NikolaPraha - Řepy#181#Zdo3537.Ženy95.01:07:13+00:33:51Detail
234. Herman DavidHradec Králové#180#Mdo3965.Muži139.01:07:13+00:33:51Detail
235. Vopalecká LuciePraha 2#54#Zdo3538.Ženy96.01:07:17+00:33:55Detail
236. Horáček Dominik#55#Mdo3966.Muži140.01:07:19+00:33:57Detail
237. Štelcíková LudmilaVelký Borek#74#Z35plus54.Ženy97.01:07:25+00:34:03Detail
238. Kuttelwascherová MartinaKladno#21#Z35plus55.Ženy98.01:07:27+00:34:05Detail
239. Bednářová EmilyPraha#289#Z35plus56.Ženy99.01:07:39+00:34:17Detail
240. Punt JaroslavAvanti tým#130#Mdo3967.Muži141.01:09:48+00:36:26Detail
241. Turková PavlaKralupy nad Vltavou#195#Zdo3539.Ženy100.01:11:18+00:37:56Detail
242. Krejsova Eliška#202#Zdo3540.Ženy101.01:15:31+00:42:09Detail
243. Gramskopfová GabrielaMělník#108#Z35plus57.Ženy102.01:16:51+00:43:29Detail
244. Vodochodská KateřinaDolní Beřkovice#136#Zdo3541.Ženy103.01:19:13+00:45:51Detail
DNF Jandová LenkaAvanti tým#84#Z35plusŽenyDNF Detail
DNF Videcký JanAC Mladá Boleslav#125#Mdo39MužiDNF Detail
DNF Hejduk Filipmlazičtí pankáči#209#M40-49MužiDNF Detail
DNF Michalová Luckamlazičtí pankáči#210#juniorkyŽenyDNF Detail
DNS Zelenka MartinRun the World#30#M40-49Muži1.DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz