Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
25. 6. 2017

14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANŮ JanHvězda Pardubice/Mizuno team111M201.00:51:21Detail
2. KOVÁŘ JáchymTJ Dukla Praha186M202.00:53:11+00:01:50Detail
3. PROCHÁZKA JanInov8 team184M301.00:54:37+00:03:16Detail
4. WACHTL DenisPraha 1351M203.00:58:39+00:07:18Detail
5. HOLLAND ApauNotfast213M302.01:00:32+00:09:11Detail
6. KURZ Matouš168M303.01:01:46+00:10:25Detail
7. GREGOROVÁ KamilaMizuno Team112Z301.01:02:05+00:10:44Detail
8. ŠEMOTL RobinMariánské Lázně202M204.01:02:30+00:11:09Detail
9. VODIČKA JosefTJ Zentiva214M304.01:04:43+00:13:22Detail
10. KALIBERKA JanSK Slovan Blesk180M305.01:05:14+00:13:53Detail
11. SVOBODA RobertBajker.eu201M401.01:06:32+00:15:11Detail
12. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa192M601.01:06:56+00:15:35Detail
13. POSPÍŠIL OndřejOOB Kotlářka203M306.01:08:06+00:16:45Detail
14. KRÁTKÝ MichalOutdoorOutsiders197M307.01:08:38+00:17:17Detail
15. PRAGER KarelMichaels and MacElroy85M205.01:09:10+00:17:49Detail
16. ČADIL JanŽíznivé střely Dejvice187M501.01:09:17+00:17:56Detail
17. BRIGHT JackKryathlon206M308.01:09:29+00:18:08Detail
18. ŠMOLÍK JanPraha309M206.01:09:43+00:18:22Detail
19. KREJDL MichalLouny133M309.01:09:45+00:18:24Detail
20. JANIKOVIČ DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a.s1M3010.01:10:19+00:18:58Detail
21. LESKIN AndreiRunLepraRun87M3011.01:11:27+00:20:06Detail
22. NOVÁK MichalSK Babice59M3012.01:11:48+00:20:27Detail
23. KNOWLES EdwardNedbank Running Club178M3013.01:12:48+00:21:27Detail
24. BURSEY PeterOld Selbornian Road Runners208M402.01:12:50+00:21:29Detail
25. VALIHRACH LukášPraha20M3014.01:12:54+00:21:33Detail
26. BRADÁČOVÁ MartinaMK Kladno137Z401.01:13:15+00:21:54Detail
27. YAKIMOVICH KirillMikkeller Running Club Prague196M3015.01:13:25+00:22:04Detail
28. STŘÍBRNÝ Martin119M3016.01:13:40+00:22:19Detail
29. BERGL TomášOB Sokol Troja205M3017.01:13:43+00:22:22Detail
30. MATTHEWS DougTerronska UTD16M502.01:13:49+00:22:28Detail
31. KUKAČ PetrPraha 322M503.01:14:46+00:23:25Detail
32. KACÍŘ ZdeněkLOUČNÁ95612M602.01:14:55+00:23:34Detail
33. BAK MartinHejnice54M403.01:15:07+00:23:46Detail
34. MORAVEC MichalBěžci z Černošic210M207.01:15:26+00:24:05Detail
35. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely84M404.01:15:33+00:24:12Detail
36. MENGER PavelPraha Uhříněves143M405.01:15:57+00:24:36Detail
37. KLIMA Tomas144M3018.01:15:58+00:24:37Detail
38. CANDEL ManuelVillarreal71M406.01:16:18+00:24:57Detail
39. HYBŠ MarekSRTG Kolín110M3019.01:16:46+00:25:25Detail
40. KLAMARČÍK ViliamKosice169M3020.01:16:55+00:25:34Detail
41. VAŠEK LiborRelative Team179M3021.01:17:01+00:25:40Detail
42. ŠPAČEK Martin157M208.01:17:45+00:26:24Detail
43. HOLUBEC Tomáš2M3022.01:18:23+00:27:02Detail
44. CHVÁTALOVÁ MarkétaSDH Dolní Jirčany162Z402.01:18:30+00:27:09Detail
45. VORLÍČEK BořekHanspaulka34M504.01:18:41+00:27:20Detail
46. PRINC AlešPraha170M407.01:18:48+00:27:27Detail
47. YAKOBY DorPrague15M209.01:18:56+00:27:35Detail
48. ŠVEJDOVÁ AnnaŘíčany3Z201.01:18:57+00:27:36Detail
49. CULOS StefanoRunning Lions105M408.01:19:19+00:27:58Detail
50. PLÁŠIL MarekHejnice58M2010.01:19:24+00:28:03Detail
51. BLAŽEK Jan35M3023.01:19:36+00:28:15Detail
52. ANDRES JaromírPečky115M3024.01:19:39+00:28:18Detail
53. HODBOĎ RadkoAC Slovan Liberec194M505.01:20:11+00:28:50Detail
54. TYLLNER DaviddhCYCLING5M2011.01:20:20+00:28:59Detail
55. KONÍČEK JakubPonny Express Freiwaldau82M2012.01:20:21+00:29:00Detail
56. KOCOUREK TomasPraha 10160M3025.01:20:22+00:29:01Detail
57. ŠMÍDOVÁ PetraBobši25Z403.01:20:39+00:29:18Detail
58. HONZÁKOVÁ Jiřina-------------94Z501.01:20:50+00:29:29Detail
59. HASA MartinPraha167M3026.01:21:22+00:30:01Detail
60. DIVIŠOVÁ KristýnaPraha142Z202.01:21:30+00:30:09Detail
61. LIBOVICKÝ VítEmpiria 21150M506.01:21:43+00:30:22Detail
62. GRASL KarelPostoloprty121M409.01:21:49+00:30:28Detail
63. PIRONA PaoloRunning Lions106M507.01:22:49+00:31:28Detail
64. ZÁMEČNÍK ZbyšekPraha 17147M4010.01:23:10+00:31:49Detail
65. JANKŮ OndřejOlomouc159M4011.01:23:25+00:32:04Detail
66. GROSMAN Tomáš185M2013.01:23:32+00:32:11Detail
67. KNOBOVÁ LucieChrášťany101Z203.01:23:33+00:32:12Detail
68. MACHOVÁ IvanaFit Body Klatovy39Z404.01:23:43+00:32:22Detail
69. HOUŽVIČKA IvanFofrteam Přehvozdí92M4012.01:23:48+00:32:27Detail
70. SYNKULE Martin126M3027.01:23:52+00:32:31Detail
71. ZUGAR Robert130M4013.01:24:32+00:33:11Detail
72. STODOLA MichalHomolka64M2014.01:24:36+00:33:15Detail
73. VRANÝ LukášPraha6M2015.01:24:38+00:33:17Detail
74. MOŠNIČKA PavelPraha218M4014.01:24:47+00:33:26Detail
75. VELEHRADSKÝ PetrNučice165M508.01:24:49+00:33:28Detail
76. DE BURCA DiarmaidPrague207M4015.01:25:00+00:33:39Detail
77. ANDRADE TelmoTerronska UTD114M4016.01:25:18+00:33:57Detail
78. FAŮ RomanŠli běželi140M3028.01:25:23+00:34:02Detail
79. KAISER TomasPraha183M2016.01:25:28+00:34:07Detail
80. KVAPILOVÁ EliškaSRTG Praha99Z204.01:25:29+00:34:08Detail
81. BARAN RichardPraha209M4017.01:25:35+00:34:14Detail
82. STRNADOVÁ LucieProfesionální svině81Z302.01:25:43+00:34:22Detail
83. AUDA ManonBpbo182Z205.01:25:56+00:34:35Detail
84. HODBOĎOVÁ JiřinaLiberec195Z502.01:26:02+00:34:41Detail
85. ŠÁLKOVÁ EvaBrno120Z206.01:26:05+00:34:44Detail
86. BARTEK Zoran55M3029.01:26:06+00:34:45Detail
87. SLAVKOVSKY TomasPraha10M3030.01:26:24+00:35:03Detail
88. TRNKOVÁ OlgaKorouhev 277113Z303.01:26:45+00:35:24Detail
89. KORSELTOVA MariePraha191Z304.01:27:03+00:35:42Detail
90. KEJLA JakubKáťa a Škubánek18M2017.01:27:17+00:35:56Detail
91. NOVÁKOVÁ LuciaPsáry163Z305.01:27:23+00:36:02Detail
92. KAŠPAR JanMesser Runners102M4018.01:27:40+00:36:19Detail
93. MATEJKA JánPraha, Braník204M4019.01:27:43+00:36:22Detail
94. MATĚJKA JanPraha 4217M2018.01:27:46+00:36:25Detail
95. NĚMCOVÁ MarkétaPonny Express Freiwaldau68Z207.01:27:46+00:36:25Detail
96. BÍLEK Jiří98M3031.01:27:47+00:36:26Detail
97. CIRKVA LukášVšechromy215M3032.01:27:55+00:36:34Detail
98. ZELENKA PetrPraha212M3033.01:27:58+00:36:37Detail
99. ŽELEZNÝ VojtěchPraha32M2019.01:28:05+00:36:44Detail
100. BARTOŠÍK DušanVyvoněné oči216M4020.01:28:12+00:36:51Detail
101. SIKORA Hansa TomRSSB Ultra Team164M4021.01:28:23+00:37:02Detail
102. ČEJKOVÁ Magdalena13Z208.01:28:33+00:37:12Detail
103. BOUČEK MichalMesser Runners173M2020.01:28:35+00:37:14Detail
104. SIMONDET Lindsey149Z306.01:28:46+00:37:25Detail
105. VALIHRACH VáclavKolín21M603.01:28:49+00:37:28Detail
106. ZAMUDA SlavkoKlanjec75M3034.01:28:59+00:37:38Detail
107. KARBULKOVÁ AliceŠAKAL Kbely83Z405.01:29:10+00:37:49Detail
108. SENICHEV ValerySRTG Praha26M3035.01:29:20+00:37:59Detail
109. KROFTOVA HelenaHPC11Z209.01:29:46+00:38:25Detail
110. VINTR TomášBrno86M3036.01:30:08+00:38:47Detail
111. DVOŘÁK Petr90M4022.01:30:15+00:38:54Detail
112. ROUTOVÁ Tereza107Z2010.01:30:42+00:39:21Detail
113. HODAN TomášMlejn Praha190M3037.01:30:47+00:39:26Detail
114. SLÁDEK PetrPraha176M4023.01:31:03+00:39:42Detail
115. AUBRECHT PetrBonbon193M4024.01:31:04+00:39:43Detail
116. ŠRKDLANT RadekPlískov211M4025.01:31:39+00:40:18Detail
117. HASKINS MarkTolskithey tin miners and trail runners79M3038.01:31:42+00:40:21Detail
118. ŽELEZNÝ PetrPraha31M4026.01:32:00+00:40:39Detail
119. ČECH MilanHomolka Team48M509.01:32:12+00:40:51Detail
120. TRN MiroslavNatur life Prievidza124M3039.01:32:47+00:41:26Detail
121. PLHAL JiříPraha 697M3040.01:32:50+00:41:29Detail
122. JANATOVA LucieRokytnice nad Jizerou174Z2011.01:32:57+00:41:36Detail
123. HARRISON AlexPBS Lions60M3041.01:33:07+00:41:46Detail
124. KRÜGEROVÁ KatarínaHomolka Team44Z307.01:33:37+00:42:16Detail
125. NEUMANNOVÁ LucieVelké Přílepy66Z2012.01:33:41+00:42:20Detail
126. PROCHÁZKA Tomáš78M2021.01:34:25+00:43:04Detail
127. KUCHTA TomasPraha181M3042.01:34:26+00:43:05Detail
128. HAVELKOVÁ ZdeňkaŠli běželi139Z308.01:34:38+00:43:17Detail
129. PAPP JozefDobřejovice134M4027.01:35:37+00:44:16Detail
130. DUBOVSKÝ PetrEGO Dekor161M4028.01:35:47+00:44:26Detail
131. KOSTKA PetrPotkali se u Kolína57M4029.01:36:02+00:44:41Detail
132. BRABEC JiriAdvetní běhání37M4030.01:36:40+00:45:19Detail
133. IVASHINTSOVA YuliaPrague198Z406.01:36:40+00:45:19Detail
134. KUZMIAK BorisPraha 79M3043.01:36:47+00:45:26Detail
135. BRABCOVÁ RadmilaPraha132Z407.01:37:21+00:46:00Detail
136. NOVÁK Pavel70M3044.01:37:46+00:46:25Detail
137. POLÁK Jan69M3045.01:37:47+00:46:26Detail
138. VOSTRÁ MOŠOVSKÁ LucieBáječné ženy v běhu52Z408.01:37:55+00:46:34Detail
139. ZAJÍC Josef42M3046.01:38:04+00:46:43Detail
140. NOVÁKOVÁ Lucie61Z309.01:38:27+00:47:06Detail
141. KOVARIKOVA TerezaPraha175Z2013.01:39:34+00:48:13Detail
142. BOHUS Tim127M3047.01:39:44+00:48:23Detail
143. VOLÁKOVÁ LuciePlzeň108Z2014.01:39:44+00:48:23Detail
144. HAVLICKOVA Petra145Z2015.01:39:49+00:48:28Detail
145. ŘEŘICHOVÁ LucieBáječné ženy v běhu154Z2016.01:40:25+00:49:04Detail
146. MACÁK JiříHradec Králové104M3048.01:41:39+00:50:18Detail
147. ŠTEPO MichalŠneci v běhu177M3049.01:41:41+00:50:20Detail
148. MRÁZKOVÁ KateřinaKáťa a Škubánek19Z3010.01:42:11+00:50:50Detail
149. KROFTA JiříTJ Liga 100 Praha33M604.01:42:11+00:50:50Detail
150. JAHN PavelSKOB Sparta Praha95M605.01:42:31+00:51:10Detail
151. MICKAL MartinPraha158M4031.01:43:41+00:52:20Detail
152. JUNGOVÁ Lucie47Z409.01:44:06+00:52:45Detail
153. VACÍK Petr96M5010.01:44:38+00:53:17Detail
154. MARGETOVÁ SvetlanaPraha199Z2017.01:45:10+00:53:49Detail
155. FABIANOVÁ Ivana136Z2018.01:47:02+00:55:41Detail
156. GRASLOVÁ KateřinaPostoloprty122Z2019.01:50:27+00:59:06Detail
157. PULCHART RomanPostoloprty148M4032.01:50:27+00:59:06Detail
158. HAVLÍNOVÁ DanaDAHA - Běžecké výlety7Z3011.01:50:30+00:59:09Detail
159. ŠAFRÁNKOVÁ PavlaJdu běhat289Z4010.01:51:24+01:00:03Detail
160. JŮZOVÁ TerezaPraha41Z2020.01:51:36+01:00:15Detail
161. DYNTAROVÁ EvaPraha 6151Z3012.01:52:30+01:01:09Detail
162. NOVOTNÝ JaroslavTEP Trutnov4M606.01:54:16+01:02:55Detail
163. VARVAŘOVSKÝ MichalPraha290M4033.01:55:03+01:03:42Detail
164. RYLKOVÁ KateřinaAFPoint27Z3013.01:55:46+01:04:25Detail
165. KLUSÁKOVÁ LucieLu and Lu74Z3014.01:56:23+01:05:02Detail
166. KLUSÁK LukášLu and Lu73M3050.01:56:24+01:05:03Detail
167. HOTOVÝ IvoProfi Tesaři AC43M3051.01:59:11+01:07:50Detail
168. NOVÁK LukášHostivice65M3052.01:59:38+01:08:17Detail
169. ŠRÁMEK PetrPostoloprty146M3053.02:01:34+01:10:13Detail
OBUSZÁKOVÁ Simona8Z3000:00:00Detail
KALINA Milan14M4000:00:00Detail
KOUBEK KEJZLAR JanCARE.cz17M3000:00:00Detail
BEČVÁŘ Josef23M3000:00:00Detail
KOCHÁNEK JakubRakovník24M2000:00:00Detail
MAGUIRE GaryHCT30M5000:00:00Detail
PÁSZTOR Július36M5000:00:00Detail
SANDERS Alena38Z4000:00:00Detail
ŠTUMPF Anna40Z3000:00:00Detail
ŠIMONEK JanPraha46M4000:00:00Detail
MÁŠA Stanislav49M5000:00:00Detail
PITROVÁ ZuzanaHejnice53Z3000:00:00Detail
BALŠÁN Zdeněk56M3000:00:00Detail
BAKER PaulPBS Lions62M4000:00:00Detail
EGREŠIOVÁ LenkaLitoměřice63Z5000:00:00Detail
NĚMCOVÁ Zuzanaponny express freiwaldau67Z3000:00:00Detail
TÖPFER MartinPRASE72M2000:00:00Detail
MATHON Ivo76M2000:00:00Detail
SIHELSKY MichalBlack Lions Team Praha77M3000:00:00Detail
ZÁMEČNÍKOVÁ ZuzanaŠumík team88Z3000:00:00Detail
VICHERKOVÁ Petra89Z2000:00:00Detail
ELIÁŠ PetrAlbatros91M3000:00:00Detail
VRBA Vít93M4000:00:00Detail
BÁBA Jaroslav100M2000:00:00Detail
CHVÁLOVÁ ErikaHudy103Z2000:00:00Detail
PETRZELKOVA AndreaPraha 5109Z3000:00:00Detail
LOBAZ VolodymyrPraha118M3000:00:00Detail
ŠTUMPF OndřejPraha123M3000:00:00Detail
DOSTÁLOVÁ KristinaPraha 4125Z3000:00:00Detail
PFEIFEROVÁ AndreaPraha129Z3000:00:00Detail
BENÝR PavelMBM Praha131M5000:00:00Detail
MALIŠ MartinSK Zlíchov Praha135M2000:00:00Detail
FILIPPI PavelPraha138M2000:00:00Detail
BENNETT JamiePrague141M3000:00:00Detail
ZDĚNKOVÁ ZuzanaZZ153Z3000:00:00Detail
KYNCLOVA ZuzanaPraha155Z3000:00:00Detail
TAILLEFER Noellinemontreal156Z3000:00:00Detail
AMBROŽ VojtěchSK Anýs166M2000:00:00Detail
NOVOTNÝ Jan171M2000:00:00Detail
BELAN MartinNitra172M2000:00:00Detail
HÁK JakubKutná Hora188M3000:00:00Detail
SLUŠNÁ ZuzanaRunsport Team189Z3000:00:00Detail
GOLUCH PetrPraha200M2000:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz