Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
29. 10. 2017

14 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanHvězda Pardubice/Mizuno team#248#M201.00:51:18Detail
2. Procházka JanInov8 team#246#M301.00:53:26+00:02:08Detail
3. Holuša JakubDukla Praha#247#M202.00:54:37+00:03:19Detail
4. Remeš PetrOK Slavia Hradec Králové#181#M203.00:57:38+00:06:20Detail
5. Harnoš PetrTPCA Run Team#93#M302.01:00:21+00:09:03Detail
6. Beránek ŠimonKoloděje#382#M204.01:00:53+00:09:35Detail
7. Semenchukov MaximRunning Chef#372#M303.01:01:17+00:09:59Detail
8. Demuth MartinAustria#336#M205.01:01:55+00:10:37Detail
9. Škrabálek JanXalps Team#390#M401.01:02:34+00:11:16Detail
10. Kovář MyrekBT/klacky.cz#344#M304.01:02:43+00:11:25Detail
11. Sandecki MarkBiko Adventures#133#M305.01:03:10+00:11:52Detail
12. Svoboda RobertPraha#45#M402.01:04:41+00:13:23Detail
13. Říha RadekKurac#234#M206.01:06:36+00:15:18Detail
14. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#293#M501.01:06:46+00:15:28Detail
15. Niedoba MiroslavLehká noha#182#M306.01:06:48+00:15:3001:06:47.38Detail
16. Kaliberka JanSK Slovan Blesk#140#M307.01:07:12+00:15:54Detail
17. Knowles EdwardNed Bank Running Club#100#M308.01:10:13+00:18:5501:10:11.01Detail
18. Senichev ValerySRTG#114#M309.01:10:14+00:18:5601:10:04.54Detail
19. Kotouč MartinMirošovice#1#M3010.01:10:16+00:18:58Detail
20. Čížek MartinŘepy#129#M403.01:10:30+00:19:1201:10:24.77Detail
21. Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s.#16#M3011.01:10:51+00:19:3301:10:48.88Detail
22. Němec VojtěchPraha 3#141#M3012.01:11:55+00:20:3701:11:48.38Detail
23. Roštík PatrikEleven Mercedes Mitas Team#191#M3013.01:12:06+00:20:4801:12:02.61Detail
24. Vábek Jiří#95#M3014.01:12:25+00:21:0701:12:21.11Detail
25. Pautov SergeyNikteam#290#M404.01:12:27+00:21:0901:12:25.70Detail
26. Vlček MichalPísek#282#M207.01:12:32+00:21:1401:12:24.76Detail
27. Garabík TomášPolička#380#M3015.01:12:44+00:21:2601:12:37.72Detail
28. Hora JanPísek#283#M3016.01:13:31+00:22:13Detail
29. Jirásek Tomáš#387#M3017.01:13:36+00:22:1801:13:33.18Detail
30. Dvořáček DanAC Mageo#304#M3018.01:13:37+00:22:1901:13:32.43Detail
31. Kubeš PavelNo Asphalt!#300#M405.01:13:44+00:22:2601:13:38.91Detail
32. Šimek DavidByzkids#153#M208.01:13:50+00:22:3201:13:45.62Detail
33. Rádr Jan#22#M3019.01:13:53+00:22:3501:13:47.23Detail
34. Holubec TomášKollárovka#111#M3020.01:14:01+00:22:4301:13:57.31Detail
35. Vojtíšek RadovanMoon Kil Sun#269#M3021.01:14:07+00:22:4901:14:03.66Detail
36. Hanuš PetrHanušovi Pankáči#171#M406.01:14:09+00:22:5101:14:07.72Detail
37. Hudec JanPraha#296#M3022.01:14:18+00:23:00Detail
38. Fujak MartinEndorfinové fretky#238#M3023.01:14:28+00:23:1001:14:22.78Detail
39. Požár KarelBrno#329#M3024.01:14:30+00:23:1201:14:28.97Detail
40. Vaněk PavelPraha#134#M502.01:14:57+00:23:39Detail
41. Jelínek JanBěh Kladno#126#M407.01:15:02+00:23:4401:14:56.10Detail
42. Jiroušek JiříŠneci v Běhu#163#M209.01:15:34+00:24:1601:15:27.73Detail
43. Suchomel Michal#138#M2010.01:15:50+00:24:3201:15:42.79Detail
44. Mezník VláďaLokomotiva Beroun OB#102#M503.01:16:06+00:24:4801:15:58.93Detail
45. Kukač PetrPraha 3#3#M504.01:16:10+00:24:5201:16:06.56Detail
46. Cameron DeanISP#316#M3025.01:16:10+00:24:5201:16:08.04Detail
47. Bittner MiroslavTTT#230#M408.01:16:20+00:25:0201:16:17.87Detail
48. Almasy Michael#159#M3026.01:16:22+00:25:0401:16:18.26Detail
49. Vrána OndřejPraha#195#M2011.01:16:23+00:25:0501:16:22.25Detail
50. Blšťák AdamÚstí nad Labem#339#M2012.01:16:36+00:25:1801:16:32.21Detail
51. Valenta Jakub#151#M3027.01:16:43+00:25:2501:16:41.61Detail
52. Moravec MichalBěžci z Černošic#330#M2013.01:16:46+00:25:2801:16:42.50Detail
53. Jakoubek BohumilPraha#236#M409.01:16:53+00:25:35Detail
54. Stránský RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#115#M4010.01:17:01+00:25:4301:16:54.02Detail
55. Eichler IvoUSK Praha#351#M505.01:17:03+00:25:45Detail
56. Oulehla MichalBeroun#215#M3028.01:17:03+00:25:4501:16:58.72Detail
57. Janku OndrejOlomouc#224#M4011.01:17:08+00:25:5001:17:01.20Detail
58. Byars Nick#391#M4012.01:17:21+00:26:0301:17:16.36Detail
59. Jakubczak KonradDebeściak#204#M3029.01:17:26+00:26:0801:17:22.29Detail
60. Mařík Jan#276#M2014.01:17:26+00:26:0801:17:17.21Detail
61. Manduľák Peter#199#M3030.01:17:32+00:26:14Detail
62. Steiner JanPraha#388#M3031.01:17:33+00:26:1501:17:29.76Detail
63. Monks JoeInternational School of Prague#314#M4013.01:18:05+00:26:4701:18:02.80Detail
64. Bernášek AlešEndorfinové fretky#239#M3032.01:18:33+00:27:15Detail
65. Taddei ValerioItaly#160#M3033.01:18:51+00:27:3301:18:39.63Detail
66. Skoda MichalBrno#193#M2015.01:19:13+00:27:55Detail
67. Špaček MartinPraha#59#M2016.01:19:26+00:28:0801:19:18.40Detail
68. Othman MohamadActum Flyers#188#M2017.01:19:26+00:28:08Detail
69. Velehradský PetrNučice#198#M506.01:19:30+00:28:1201:19:25.03Detail
70. Krch MichalPraha#385#M3034.01:19:40+00:28:2201:19:31.90Detail
71. Steiner MichalKostecké panství#333#M4014.01:19:47+00:28:2901:19:45.08Detail
72. Rajek LukasTuchlovice#371#M4015.01:20:05+00:28:4701:19:51.80Detail
73. Šaling JurajMesser Runners#327#M4016.01:20:14+00:28:5601:20:13.43Detail
74. Horáček OndřejSona Sól, Praha#39#M3035.01:20:54+00:29:3601:20:45.34Detail
75. Čížek PavelŠneci v běhu#334#M507.01:21:03+00:29:4501:20:54.95Detail
76. Kalužný MichalPraha#381#M2018.01:21:06+00:29:4801:20:59.44Detail
77. Eliáš PetrAlbatros#76#M3036.01:21:07+00:29:4901:20:57.92Detail
78. Niznik JiriPraha#43#M2019.01:21:23+00:30:0501:21:17.67Detail
79. Němeček PetrŘíčany#366#M3037.01:21:45+00:30:2701:21:42.31Detail
80. Kubíček TomášPraha 8#356#M2020.01:21:47+00:30:2901:21:44.84Detail
81. Sokol LukasPraha#194#M2021.01:22:11+00:30:5301:22:07.54Detail
82. Beneš Petr#249#M3038.01:22:28+00:31:1001:22:24.25Detail
83. Simon JurajPraha#350#M3039.01:23:09+00:31:5101:22:59.09Detail
84. Karas AdamHavlickuv Brod#308#M2022.01:23:40+00:32:2201:23:31.91Detail
85. Zajíc Josef#77#M3040.01:23:48+00:32:3001:23:38.53Detail
86. Sihelsky MichalINFOMATIC Racing Team#83#M3041.01:24:22+00:33:0401:24:17.03Detail
87. Uchytil PetrPraha 5#337#M3042.01:25:37+00:34:1901:25:33.97Detail
88. Švagr LukášPraha#36#M2023.01:26:05+00:34:4701:25:58.70Detail
89. Brenišin Ivan#14#M4017.01:28:39+00:37:2101:28:28.37Detail
90. Jelínek OndřejKlub pratel Barrandovskeho morci#130#M2024.01:29:07+00:37:4901:29:03.20Detail
91. Karas MilanHavlickuv Brod#307#M508.01:29:20+00:38:0201:29:12.16Detail
92. Nový BřetislavSABZO Praha#258#M601.01:29:23+00:38:0501:29:12.85Detail
93. Kopecký MatějPraha#190#M2025.01:29:30+00:38:1201:29:19.73Detail
94. Dolejš TomášBeroun#121#M3043.01:30:01+00:38:4301:29:53.07Detail
95. Zelenka PetrPraha#23#M3044.01:30:11+00:38:5301:30:08.51Detail
96. Balson JamesBeroun#122#M4018.01:30:32+00:39:1401:30:22.78Detail
97. Valouch ViktorPraha 5#241#M3045.01:30:57+00:39:3901:30:46.55Detail
98. Kuzmiak BorisPraha#105#M3046.01:30:57+00:39:3901:30:51.94Detail
99. Kostka PetrPotkali se u Kolína#15#M4019.01:30:57+00:39:3901:30:54.13Detail
100. Vlastnik TomasPraha 5#209#M3047.01:31:45+00:40:2701:31:36.96Detail
101. Marek RudolfPraha 9#91#M602.01:32:22+00:41:0401:32:17.99Detail
102. Zikmund JanMukačevo#376#M2026.01:32:38+00:41:2001:32:32.11Detail
103. Havránek JosefOblížek#384#M3048.01:32:41+00:41:2301:32:34.58Detail
104. Lomov Vladimir#306#M3049.01:32:47+00:41:29Detail
105. Fiedler AdamPraha#379#M4020.01:33:44+00:42:2601:33:39.05Detail
106. Belica OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#28#M3050.01:34:52+00:43:3401:34:39.57Detail
107. Lankaš JanProkop4ever#218#M4021.01:35:09+00:43:5101:35:02.17Detail
108. Krofta JiříTJ Liga 100 Praha#17#M603.01:35:41+00:44:23Detail
109. Stránský MichalDNT Oslo#82#M2027.01:37:29+00:46:1101:37:17.48Detail
110. Vancl DanielPísek#286#M3051.01:38:43+00:47:2501:38:26.87Detail
111. Mickal Martin#348#M4022.01:38:55+00:47:3701:38:48.92Detail
112. Mlynařík Václav#323#M3052.01:39:12+00:47:5401:39:01.95Detail
113. Zábrodský RadekKajmani#359#M4023.01:40:35+00:49:1701:40:28.41Detail
114. Kašpar JanMesser Runners#66#M4024.01:43:18+00:52:0001:43:17.04Detail
115. Čapek MartinHASIČI - RESCUE#214#M4025.01:43:31+00:52:13Detail
116. Brabec JiriAdvetní běhání#52#M4026.01:43:33+00:52:1501:43:28.76Detail
117. Matejka JánBraník#116#M4027.01:43:44+00:52:26Detail
118. Krejčí JaroslavSILVINI MADSHUS Team#85#M509.01:44:36+00:53:1801:44:25.89Detail
119. Navrátil Jan#225#M604.01:53:55+01:02:3701:53:43.84Detail
120. Kruzik AlesPraha#143#M4028.01:57:04+01:05:4601:56:54.18Detail
DNF Trhlík JiříPlzeň#103#M50DNF Detail
DSQ Šmíd MartinPraha#251#M40DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz