Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
29. 10. 2017

14 km muži

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanHvězda Pardubice/Mizuno team#248#M201.00:51:18Detail
2. Procházka JanInov8 team#246#M301.00:53:26+00:02:08.57Detail
3. Holuša JakubDukla Praha#247#M202.00:54:37+00:03:19.57Detail
4. Remeš PetrOK Slavia Hradec Králové#181#M203.00:57:38+00:06:20.57Detail
5. Harnoš PetrTPCA Run Team#93#M302.01:00:21+00:09:03.57Detail
6. Beránek ŠimonKoloděje#382#M204.01:00:53+00:09:35.57Detail
7. Semenchukov MaximRunning Chef#372#M303.01:01:17+00:09:59.57Detail
8. Demuth MartinAustria#336#M205.01:01:55+00:10:37.57Detail
9. Škrabálek JanXalps Team#390#M401.01:02:34+00:11:16.57Detail
10. Kovář MyrekBT/klacky.cz#344#M304.01:02:43+00:11:25.57Detail
11. Sandecki MarkBiko Adventures#133#M305.01:03:10+00:11:52.57Detail
12. Svoboda RobertPraha#45#M402.01:04:41+00:13:23.57Detail
13. Říha RadekKurac#234#M206.01:06:36+00:15:18.57Detail
14. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#293#M501.01:06:46+00:15:28.57Detail
15. Niedoba MiroslavLehká noha#182#M306.01:06:48+00:15:30.5701:06:47.38Detail
16. Kaliberka JanSK Slovan Blesk#140#M307.01:07:12+00:15:54.57Detail
17. Knowles EdwardNed Bank Running Club#100#M308.01:10:13+00:18:55.5701:10:11.01Detail
18. Senichev ValerySRTG#114#M309.01:10:14+00:18:56.5701:10:04.54Detail
19. Kotouč MartinMirošovice#1#M3010.01:10:16+00:18:58.57Detail
20. Čížek MartinŘepy#129#M403.01:10:30+00:19:12.5701:10:24.77Detail
21. Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s.#16#M3011.01:10:51+00:19:33.5701:10:48.88Detail
22. Němec VojtěchPraha 3#141#M3012.01:11:55+00:20:37.5701:11:48.38Detail
23. Roštík PatrikEleven Mercedes Mitas Team#191#M3013.01:12:06+00:20:48.5701:12:02.61Detail
24. Vábek Jiří#95#M3014.01:12:25+00:21:07.5701:12:21.11Detail
25. Pautov SergeyNikteam#290#M404.01:12:27+00:21:09.5701:12:25.70Detail
26. Vlček MichalPísek#282#M207.01:12:32+00:21:14.5701:12:24.76Detail
27. Garabík TomášPolička#380#M3015.01:12:44+00:21:26.5701:12:37.72Detail
28. Hora JanPísek#283#M3016.01:13:31+00:22:13.57Detail
29. Jirásek Tomáš#387#M3017.01:13:36+00:22:18.5701:13:33.18Detail
30. Dvořáček DanAC Mageo#304#M3018.01:13:37+00:22:19.5701:13:32.43Detail
31. Kubeš PavelNo Asphalt!#300#M405.01:13:44+00:22:26.5701:13:38.91Detail
32. Šimek DavidByzkids#153#M208.01:13:50+00:22:32.5701:13:45.62Detail
33. Rádr Jan#22#M3019.01:13:53+00:22:35.5701:13:47.23Detail
34. Holubec TomášKollárovka#111#M3020.01:14:01+00:22:43.5701:13:57.31Detail
35. Vojtíšek RadovanMoon Kil Sun#269#M3021.01:14:07+00:22:49.5701:14:03.66Detail
36. Hanuš PetrHanušovi Pankáči#171#M406.01:14:09+00:22:51.5701:14:07.72Detail
37. Hudec JanPraha#296#M3022.01:14:18+00:23:00.57Detail
38. Fujak MartinEndorfinové fretky#238#M3023.01:14:28+00:23:10.5701:14:22.78Detail
39. Požár KarelBrno#329#M3024.01:14:30+00:23:12.5701:14:28.97Detail
40. Vaněk PavelPraha#134#M502.01:14:57+00:23:39.57Detail
41. Jelínek JanBěh Kladno#126#M407.01:15:02+00:23:44.5701:14:56.10Detail
42. Jiroušek JiříŠneci v Běhu#163#M209.01:15:34+00:24:16.5701:15:27.73Detail
43. Suchomel Michal#138#M2010.01:15:50+00:24:32.5701:15:42.79Detail
44. Mezník VláďaLokomotiva Beroun OB#102#M503.01:16:06+00:24:48.5701:15:58.93Detail
45. Kukač PetrPraha 3#3#M504.01:16:10+00:24:52.5701:16:06.56Detail
46. Cameron DeanISP#316#M3025.01:16:10+00:24:52.5701:16:08.04Detail
47. Bittner MiroslavTTT#230#M408.01:16:20+00:25:02.5701:16:17.87Detail
48. Almasy Michael#159#M3026.01:16:22+00:25:04.5701:16:18.26Detail
49. Vrána OndřejPraha#195#M2011.01:16:23+00:25:05.5701:16:22.25Detail
50. Blšťák AdamÚstí nad Labem#339#M2012.01:16:36+00:25:18.5701:16:32.21Detail
51. Valenta Jakub#151#M3027.01:16:43+00:25:25.5701:16:41.61Detail
52. Moravec MichalBěžci z Černošic#330#M2013.01:16:46+00:25:28.5701:16:42.50Detail
53. Jakoubek BohumilPraha#236#M409.01:16:53+00:25:35.57Detail
54. Stránský RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#115#M4010.01:17:01+00:25:43.5701:16:54.02Detail
55. Eichler IvoUSK Praha#351#M505.01:17:03+00:25:45.57Detail
56. Oulehla MichalBeroun#215#M3028.01:17:03+00:25:45.5701:16:58.72Detail
57. Janku OndrejOlomouc#224#M4011.01:17:08+00:25:50.5701:17:01.20Detail
58. Byars Nick#391#M4012.01:17:21+00:26:03.5701:17:16.36Detail
59. Jakubczak KonradDebeściak#204#M3029.01:17:26+00:26:08.5701:17:22.29Detail
60. Mařík Jan#276#M2014.01:17:26+00:26:08.5701:17:17.21Detail
61. Manduľák Peter#199#M3030.01:17:32+00:26:14.57Detail
62. Steiner JanPraha#388#M3031.01:17:33+00:26:15.5701:17:29.76Detail
63. Monks JoeInternational School of Prague#314#M4013.01:18:05+00:26:47.5701:18:02.80Detail
64. Bernášek AlešEndorfinové fretky#239#M3032.01:18:33+00:27:15.57Detail
65. Taddei ValerioItaly#160#M3033.01:18:51+00:27:33.5701:18:39.63Detail
66. Skoda MichalBrno#193#M2015.01:19:13+00:27:55.57Detail
67. Špaček MartinPraha#59#M2016.01:19:26+00:28:08.5701:19:18.40Detail
68. Othman MohamadActum Flyers#188#M2017.01:19:26+00:28:08.57Detail
69. Velehradský PetrNučice#198#M506.01:19:30+00:28:12.5701:19:25.03Detail
70. Krch MichalPraha#385#M3034.01:19:40+00:28:22.5701:19:31.90Detail
71. Steiner MichalKostecké panství#333#M4014.01:19:47+00:28:29.5701:19:45.08Detail
72. Rajek LukasTuchlovice#371#M4015.01:20:05+00:28:47.5701:19:51.80Detail
73. Šaling JurajMesser Runners#327#M4016.01:20:14+00:28:56.5701:20:13.43Detail
74. Horáček OndřejSona Sól, Praha#39#M3035.01:20:54+00:29:36.5701:20:45.34Detail
75. Čížek PavelŠneci v běhu#334#M507.01:21:03+00:29:45.5701:20:54.95Detail
76. Kalužný MichalPraha#381#M2018.01:21:06+00:29:48.5701:20:59.44Detail
77. Eliáš PetrAlbatros#76#M3036.01:21:07+00:29:49.5701:20:57.92Detail
78. Niznik JiriPraha#43#M2019.01:21:23+00:30:05.5701:21:17.67Detail
79. Němeček PetrŘíčany#366#M3037.01:21:45+00:30:27.5701:21:42.31Detail
80. Kubíček TomášPraha 8#356#M2020.01:21:47+00:30:29.5701:21:44.84Detail
81. Sokol LukasPraha#194#M2021.01:22:11+00:30:53.5701:22:07.54Detail
82. Beneš Petr#249#M3038.01:22:28+00:31:10.5701:22:24.25Detail
83. Simon JurajPraha#350#M3039.01:23:09+00:31:51.5701:22:59.09Detail
84. Karas AdamHavlickuv Brod#308#M2022.01:23:40+00:32:22.5701:23:31.91Detail
85. Zajíc Josef#77#M3040.01:23:48+00:32:30.5701:23:38.53Detail
86. Sihelsky MichalINFOMATIC Racing Team#83#M3041.01:24:22+00:33:04.5701:24:17.03Detail
87. Uchytil PetrPraha 5#337#M3042.01:25:37+00:34:19.5701:25:33.97Detail
88. Švagr LukášPraha#36#M2023.01:26:05+00:34:47.5701:25:58.70Detail
89. Brenišin Ivan#14#M4017.01:28:39+00:37:21.5701:28:28.37Detail
90. Jelínek OndřejKlub pratel Barrandovskeho morci#130#M2024.01:29:07+00:37:49.5701:29:03.20Detail
91. Karas MilanHavlickuv Brod#307#M508.01:29:20+00:38:02.5701:29:12.16Detail
92. Nový BřetislavSABZO Praha#258#M601.01:29:23+00:38:05.5701:29:12.85Detail
93. Kopecký MatějPraha#190#M2025.01:29:30+00:38:12.5701:29:19.73Detail
94. Dolejš TomášBeroun#121#M3043.01:30:01+00:38:43.5701:29:53.07Detail
95. Zelenka PetrPraha#23#M3044.01:30:11+00:38:53.5701:30:08.51Detail
96. Balson JamesBeroun#122#M4018.01:30:32+00:39:14.5701:30:22.78Detail
97. Valouch ViktorPraha 5#241#M3045.01:30:57+00:39:39.5701:30:46.55Detail
98. Kuzmiak BorisPraha#105#M3046.01:30:57+00:39:39.5701:30:51.94Detail
99. Kostka PetrPotkali se u Kolína#15#M4019.01:30:57+00:39:39.5701:30:54.13Detail
100. Vlastnik TomasPraha 5#209#M3047.01:31:45+00:40:27.5701:31:36.96Detail
101. Marek RudolfPraha 9#91#M602.01:32:22+00:41:04.5701:32:17.99Detail
102. Zikmund JanMukačevo#376#M2026.01:32:38+00:41:20.5701:32:32.11Detail
103. Havránek JosefOblížek#384#M3048.01:32:41+00:41:23.5701:32:34.58Detail
104. Lomov Vladimir#306#M3049.01:32:47+00:41:29.57Detail
105. Fiedler AdamPraha#379#M4020.01:33:44+00:42:26.5701:33:39.05Detail
106. Belica OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#28#M3050.01:34:52+00:43:34.5701:34:39.57Detail
107. Lankaš JanProkop4ever#218#M4021.01:35:09+00:43:51.5701:35:02.17Detail
108. Krofta JiříTJ Liga 100 Praha#17#M603.01:35:41+00:44:23.57Detail
109. Stránský MichalDNT Oslo#82#M2027.01:37:29+00:46:11.5701:37:17.48Detail
110. Vancl DanielPísek#286#M3051.01:38:43+00:47:25.5701:38:26.87Detail
111. Mickal Martin#348#M4022.01:38:55+00:47:37.5701:38:48.92Detail
112. Mlynařík Václav#323#M3052.01:39:12+00:47:54.5701:39:01.95Detail
113. Zábrodský RadekKajmani#359#M4023.01:40:35+00:49:17.5701:40:28.41Detail
114. Kašpar JanMesser Runners#66#M4024.01:43:18+00:52:00.5701:43:17.04Detail
115. Čapek MartinHASIČI - RESCUE#214#M4025.01:43:31+00:52:13.57Detail
116. Brabec JiriAdvetní běhání#52#M4026.01:43:33+00:52:15.5701:43:28.76Detail
117. Matejka JánBraník#116#M4027.01:43:44+00:52:26.57Detail
118. Krejčí JaroslavSILVINI MADSHUS Team#85#M509.01:44:36+00:53:18.5701:44:25.89Detail
119. Navrátil Jan#225#M604.01:53:55+01:02:37.5701:53:43.84Detail
120. Kruzik AlesPraha#143#M4028.01:57:04+01:05:46.5701:56:54.18Detail
DNF Trhlík JiříPlzeň#103#M50DNF Detail
DSQ Šmíd MartinPraha#251#M40DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz