Oficiální Výsledková listina Borecký půlmaraton
18. 3. 2017

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Čivrný JiříBK Semily#206#CZEMMuži A1.01:18:43Detail
2. Flégl VlastimilVrchlabí#395#CZEMMuži A2.01:20:40+00:01:57Detail
3. Hunčovský TomášFTVS UK Praha#252#CZEMMuži A3.01:22:19+00:03:36Detail
4. Friedrich MarcoBautzen#311#DEMMuži B1.01:23:34+00:04:51Detail
5. Nováček TomášAtletic Třebíč#237#CZEMMuži A4.01:24:11+00:05:28Detail
6. Berenguer SantiagoLaFoia.com-Onil#145#ESPMMuži A5.01:24:11+00:05:28Detail
7. Pospíšil OndřejOddíl OB Kotlářka#380#CZEMMuži A6.01:24:17+00:05:34Detail
8. Koravský RomanEleven Run Team#191#CZEMMuži B2.01:25:19+00:06:36Detail
9. Kudrna DavidSK Slavoj Čáslav#295#CZEMMuži B3.01:26:34+00:07:51Detail
10. Kárník JanBěžecká parta Žižkov#51#CZEMMuži A7.01:26:43+00:08:00Detail
11. Fořt MartinEleven Run Team#185#CZEMMuži B4.01:26:58+00:08:15Detail
12. Kouřil TomášAC Vysoké Mýto#399#CZEMMuži A8.01:27:04+00:08:21Detail
13. Rendl JosefTJ Packa Praha#392#CZEMMuži B5.01:27:37+00:08:54Detail
14. Šonský DominikRun the World#310#CZEMMuži A9.01:28:16+00:09:33Detail
15. Hatina PetrCítováci#188#CZEMMuži A10.01:28:24+00:09:41Detail
16. Šemotl RobinMariánské Lázně#240#CZEMMuži A11.01:29:12+00:10:29Detail
17. Král VítězslavRysy Praha#128#CZEMMuži B6.01:30:23+00:11:40Detail
18. Petr JanOutdoorOutsiders#338#CZEMMuži A12.01:30:23+00:11:40Detail
19. Jakoubek RomanČLA Trutnov#213#CZEMMuži C1.01:31:08+00:12:25Detail
20. Klika PetrTK Novis#292#CZEMMuži A13.01:31:15+00:12:32Detail
21. Kouřil KarelAC Vysoké Mýto#398#CZEMMuži B7.01:31:37+00:12:54Detail
22. Feix IvoTeplice#193#CZEMMuži B8.01:31:49+00:13:06Detail
23. Slavík MartinMedici 1.LF#396#CZEMMuži A14.01:32:34+00:13:51Detail
24. Calaj JurajČerní baroni#287#CZEMMuži A15.01:32:55+00:14:12Detail
25. Malý Jiří#422#CZEMMuži B9.01:33:19+00:14:36Detail
26. Šmíd JiříČerní baroni#169#CZEMMuži A16.01:34:01+00:15:18Detail
27. Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav#410#CZEMMuži A17.01:34:21+00:15:38Detail
28. Schade SilvioBautzen#312#DEMMuži B10.01:34:32+00:15:49Detail
29. Mihál FilipDolný Kubín#246#SVKMMuži A18.01:34:37+00:15:54Detail
30. Vašina JiříSak Karviná#397#CZEMMuži B11.01:35:12+00:16:29Detail
31. Bohoněk MilošRun the World#68#CZEMMuži A19.01:35:32+00:16:49Detail
32. Zdvihal TomášLipno man#402#CZEMMuži A20.01:35:37+00:16:54Detail
33. Fučík PavelMilovičtí běžci#308#CZEMMuži A21.01:35:44+00:17:01Detail
34. Fajgl LubošCítováci#108#CZEMMuži B12.01:36:01+00:17:18Detail
35. Šulc VojtěchTřebusice#377#CZEMMuži A22.01:36:18+00:17:35Detail
36. Nykl Karel#409#CZEMMuži B13.01:36:40+00:17:57Detail
37. Scheu HaraldLMB#384#CZEMMuži B14.01:36:44+00:18:01Detail
38. Škoda MilanTJ Háje#187#CZEMMuži A23.01:37:02+00:18:19Detail
39. Švec JakubPraha#241#CZEMMuži A24.01:37:03+00:18:20Detail
40. Koláčný VáclavAC Praha 1890#218#CZEMMuži A25.01:37:05+00:18:22Detail
41. Steiner JiříIronTime#199#CZEMMuži A26.01:37:21+00:18:38Detail
42. Procházka PavelTJ LIAZ Vehlovice#288#CZEMMuži A27.01:37:31+00:18:48Detail
43. Bém TomášJablonec n.Nisou-Mšeno#351#CZEMMuži B15.01:37:44+00:19:01Detail
44. Drápela JakubSK Dobrá Voda#328#CZEMMuži A28.01:38:51+00:20:08Detail
45. Matějka JosefPraha#46#CZEMMuži B16.01:39:06+00:20:23Detail
46. Bartoš PavelSokol Roztoky#321#CZEMMuži A29.01:39:07+00:20:24Detail
47. Fořtová IvetaEleven Run Team#186#CZEFŽeny C1.01:39:14+00:20:31Detail
48. Krejdl MichalLouny#133#CZEMMuži A30.01:39:18+00:20:35Detail
49. Balásek PetrŽelezný Brod#43#CZEMMuži A31.01:39:18+00:20:35Detail
50. Svárovský DavidHorolezecký klub Mladá Boleslav#148#CZEMMuži B17.01:39:20+00:20:37Detail
51. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#146#CZEMMuži B18.01:39:27+00:20:44Detail
52. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#341#CZEMMuži C2.01:39:29+00:20:46Detail
53. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#196#CZEMMuži B19.01:39:35+00:20:52Detail
54. Urbanec TomášJZD Mníšek#309#CZEMMuži B20.01:40:02+00:21:19Detail
55. Valtr VladimírRoudnice n.Lab.#63#CZEMMuži C3.01:40:13+00:21:30Detail
56. Onderka AloisKobylisy Praha 8#421#CZEMMuži B21.01:40:33+00:21:50Detail
57. Veselý JiříMělník#340#CZEMMuži A32.01:40:41+00:21:58Detail
58. Niedoba MiroslavADRA mince denně#323#CZEMMuži A33.01:40:51+00:22:08Detail
59. Livora VáclavSRTG Český Brod#29#CZEMMuži A34.01:41:16+00:22:33Detail
60. Trhoň JanSHM klub Neratovice#60#CZEMMuži A35.01:41:30+00:22:47Detail
61. Prchal PavelGP Kolín#408#CZEMMuži C4.01:41:38+00:22:55Detail
62. Hyhlík JakubČerní baroni#94#CZEMMuži A36.01:41:38+00:22:55Detail
63. Beck ZdeněkRivalové#400#CZEMMuži B22.01:42:02+00:23:19Detail
64. Štefan RadimRun the World#111#CZEMMuži B23.01:42:11+00:23:28Detail
65. Vintr TomášMilovičtí běžci#45#CZEMMuži A37.01:42:32+00:23:49Detail
66. Angervaks AntonBěžci Slaný#56#CZEMMuži A38.01:42:46+00:24:03Detail
67. Krejný KamilHAVEN Team#124#CZEMMuži B24.01:42:47+00:24:04Detail
68. Svoboda PetrSK MAXTRI Liberec#82#CZEMMuži C5.01:42:56+00:24:13Detail
69. Čermák MichalPraha#355#CZEMMuži A39.01:43:01+00:24:18Detail
70. Stehlík JanPlzeň#358#CZEMMuži A40.01:43:01+00:24:18Detail
71. Daubner PetrOtrokáři#42#CZEMMuži B25.01:43:31+00:24:48Detail
72. Hingar MilošAussig Runners#168#CZEMMuži B26.01:43:37+00:24:54Detail
73. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#269#CZEMMuži B27.01:43:39+00:24:56Detail
74. Fáček PavelPraha#70#CZEMMuži B28.01:43:44+00:25:01Detail
75. Grusz Filip#411#CZEMMuži A41.01:44:21+00:25:38Detail
76. Grabherr AdamDolní Kruty#205#CZEMJunioři1.01:44:33+00:25:50Detail
77. Hannich Jakubfreewestpapua.org#158#CZEMMuži A42.01:44:34+00:25:51Detail
78. Sláma OndřejZákupy#210#CZEMMuži B29.01:44:36+00:25:53Detail
79. Klust RobertIronTime#200#CZEMMuži B30.01:44:40+00:25:57Detail
80. Samek KamilKostelní Hlavno#332#CZEMMuži A43.01:44:45+00:26:02Detail
81. Hejna MarekTriatlon Praha - Háje#182#CZEMMuži A44.01:45:02+00:26:19Detail
82. Kučera PavelPraha#180#CZEMMuži A45.01:45:08+00:26:25Detail
83. Šibravová LenkaPIM BK#326#CZEFŽeny B1.01:45:19+00:26:36Detail
84. Frič PavelChecomacoco#175#CZEMMuži D1.01:45:31+00:26:48Detail
85. Valda PavelLiběchov#227#CZEMMuži A46.01:45:34+00:26:51Detail
86. Kočí VojtěchSDH Lhotka#379#CZEMMuži B31.01:45:43+00:27:00Detail
87. Crossan WilliamPraha#376#CZEMMuži B32.01:45:57+00:27:14Detail
88. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč#220#CZEMMuži A47.01:46:14+00:27:31Detail
89. Kučera MartinKolín#330#CZEMMuži A48.01:46:17+00:27:34Detail
90. Jedlička RostislavMníšek p.Brdy#249#CZEMMuži A49.01:46:21+00:27:38Detail
91. Dubský DaliborTřemošná#296#CZEMMuži B33.01:46:28+00:27:45Detail
92. Prchal DavidNelahozeves#386#CZEMMuži A50.01:46:29+00:27:46Detail
93. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#226#CZEMMuži A51.01:46:33+00:27:50Detail
94. Lábusová JanaPražírna#406#CZEFŽeny A1.01:46:37+00:27:54Detail
95. Štikar JosefMilovičtí běžci#71#CZEMMuži D2.01:46:37+00:27:54Detail
96. Beneš MarekSlackers#125#CZEMMuži A52.01:46:42+00:27:59Detail
97. Čermák ZdeněkLhotka#327#CZEMMuži B34.01:46:49+00:28:06Detail
98. Rosenkranz DavidBěžci Slaný#172#CZEMMuži A53.01:46:55+00:28:12Detail
99. Pröller MiroslavČeská Lípa#324#CZEMMuži B35.01:46:57+00:28:14Detail
100. Třasák JanÚjezd nad Lesy#347#CZEMMuži A54.01:47:16+00:28:33Detail
101. Seidl JanSiko koupelny#6#CZEMMuži A55.01:47:29+00:28:46Detail
102. Kliment LiborNeratovice#178#CZEMMuži A56.canicross1.01:47:45+00:29:02Detail
103. Vykoukal JaroslavSK MAXTRI Liberec#79#CZEMMuži C6.01:47:47+00:29:04Detail
104. Šebesta VáclavKlub na hřišti Velký Borek#223#CZEMMuži A57.01:48:09+00:29:26Detail
105. Zelenka JiříStráž nad Nisou#139#CZEMMuži B36.01:48:09+00:29:26Detail
106. Kadlečík AlešZnalec#420#CZEMMuži A58.01:48:10+00:29:27Detail
107. Svačina PetrJudo Mělník#280#CZEMMuži B37.01:48:11+00:29:28Detail
108. Zdrha JanPraha#329#CZEMMuži A59.01:48:15+00:29:32Detail
109. Němec ArnoštKolín#130#CZEMMuži B38.01:48:20+00:29:37Detail
110. Mrázik MartinPK Mělník#13#CZEMMuži A60.canicross2.01:48:25+00:29:42Detail
111. Brožová LuciePraha#381#CZEFŽeny A2.01:48:27+00:29:44Detail
112. Babický JanHZS ÚO Mělník#159#CZEMMuži A61.01:48:31+00:29:48Detail
113. Rejdová KateřinaMuvko#417#CZEFŽeny A3.canicross3.01:48:32+00:29:49Detail
114. Bis DaliborBullman Team#353#CZEMMuži B39.01:48:46+00:30:03Detail
115. Kraus DušanLiberec#120#CZEMMuži B40.01:48:53+00:30:10Detail
116. Demčák DávidZlatá Baňa#173#SVKMMuži A62.01:48:56+00:30:13Detail
117. Tomek MartinIronTime#394#CZEMMuži B41.01:48:58+00:30:15Detail
118. Jiřičná DanaBonbon Praha#167#CZEFŽeny C2.01:49:13+00:30:30Detail
119. Jirmus PavelČerní baroni#93#CZEMMuži D3.01:49:23+00:30:40Detail
120. Volejník MartinDubá#136#CZEMMuži B42.01:49:43+00:31:00Detail
121. Bílek OndřejPraha#279#CZEMMuži A63.01:49:55+00:31:12Detail
122. Šimek JiříCepro Team#393#CZEMMuži A64.01:49:59+00:31:16Detail
123. Lukeš MartinEleven Run Team#171#CZEMMuži B43.01:50:09+00:31:26Detail
124. Cikánová MichaelaÚstí n.Labem#90#CZEFŽeny A4.01:50:20+00:31:37Detail
125. Večerek MartinOstrava#335#CZEMMuži A65.01:50:20+00:31:37Detail
126. Brodský MichalPlzeň#356#CZEMMuži A66.01:50:21+00:31:38Detail
127. Šulcová EliškaPraha#354#CZEFŽeny A5.01:50:21+00:31:38Detail
128. Říha KarelSoběhrdy#423#CZEMMuži B44.01:50:45+00:32:02Detail
129. Mrázková DitaŚa avu#403#CZEFŽeny A6.01:50:47+00:32:04Detail
130. Urbanec MichalPraha#281#CZEMMuži A67.01:50:51+00:32:08Detail
131. Pospíšil Tomáš#54#CZEMMuži A68.01:50:58+00:32:15Detail
132. Strnadová LucieZelení baroni#26#CZEFŽeny A7.01:51:05+00:32:22Detail
133. Zelenka VladimírKladno#107#CZEMMuži C7.01:51:06+00:32:23Detail
134. Nový KarelLuigi Cocotti#314#CZEMMuži A69.canicross4.01:51:14+00:32:31Detail
135. Dolejš MartinŠa avu#404#CZEMMuži A70.01:51:15+00:32:32Detail
136. Brzobohatý MiroslavTJ Vitana Byšice#318#CZEMMuži C8.01:51:17+00:32:34Detail
137. Novotný ŠtěpánVeltrusy#99#CZEMMuži B45.01:51:32+00:32:49Detail
138. Růžička JanPraha#116#CZEMMuži A71.01:51:37+00:32:54Detail
139. Navrátil JiříSRTG Český Brod#22#CZEMMuži A72.01:51:50+00:33:07Detail
140. Líman LukášSokol Střezivojice#248#CZEMMuži A73.01:51:50+00:33:07Detail
141. Vrlová JanaPraha#115#CZEFŽeny B2.01:52:15+00:33:32Detail
142. Rubáš JanMilovičtí běžci#25#CZEMMuži A74.01:52:16+00:33:33Detail
143. Kačer CtiborRun the World#35#CZEMMuži A75.01:52:22+00:33:39Detail
144. Doležalová AnežkaDolný Kubín#245#SVKFŽeny A8.01:52:28+00:33:45Detail
145. Lapčíková EliškaBěžecká parta Žižkov#50#CZEFŽeny A9.01:52:37+00:33:54Detail
146. Bobák DanielMělník#388#CZEMMuži A76.01:52:50+00:34:07Detail
147. Vavák LiborBK Sadská#277#CZEMMuži C9.01:52:54+00:34:11Detail
148. Bláha MartinLK Mělník#98#CZEMMuži B46.01:52:56+00:34:13Detail
149. Zemánek MilanStříbrná Skalice#336#CZEMMuži A77.01:53:01+00:34:18Detail
150. Schneider MichalOutdoorOutsiders#357#CZEMMuži A78.01:53:04+00:34:21Detail
151. Riečičiár VáclavŠtětí#224#CZEMMuži C10.01:53:09+00:34:26Detail
152. Krupička FrantišekMělník#374#CZEMMuži B47.01:53:09+00:34:26Detail
153. Zelenková AliceKladno#106#CZEFŽeny C3.01:53:13+00:34:30Detail
154. Moudřík PetrJudo Mělník#265#CZEMMuži B48.01:53:19+00:34:36Detail
155. Štreba JaroslavBěžci Slaný#198#CZEMMuži B49.01:53:20+00:34:37Detail
156. Trochta PavelKlub na hřišti Velký Borek#8#CZEMMuži B50.01:53:23+00:34:40Detail
157. Kroc MiloslavFK Brandýsek#342#CZEMMuži B51.01:53:24+00:34:41Detail
158. Misler MichalHO Alpici Milovice#257#CZEMMuži B52.01:53:35+00:34:52Detail
159. Žáček PavelAIM AT SUPPORT#154#CZEMMuži B53.01:53:41+00:34:58Detail
160. Vabroušek PavelRun The World#391#CZEMMuži B54.01:53:47+00:35:04Detail
161. Antoš Jan#415#CZEMMuži B55.01:53:52+00:35:09Detail
162. Oplt RudolfPraha#278#CZEMMuži A79.01:54:17+00:35:34Detail
163. Frey EduardKČT Kralupy n.Vlt.#53#CZEMMuži C11.01:54:29+00:35:46Detail
164. Pekárek OndřejHO URSUS MONTIVAGUS#157#CZEMMuži B56.01:55:18+00:36:35Detail
165. Václavíková HanaKV Klíč#343#CZEFŽeny C4.01:55:29+00:36:46Detail
166. Tichý JanDolní Beřkovice#19#CZEMMuži B57.canicross5.01:55:31+00:36:48Detail
167. Koubek Kejzlar JeníkCARE.cz#207#CZEMMuži A80.01:55:39+00:36:56Detail
168. Kopecká Magda#413#CZEFŽeny A10.01:55:43+00:37:00Detail
169. Korbel AlešNeratovice#215#CZEMMuži A81.01:55:43+00:37:00Detail
170. Kramná BarbaraŘapíkatý Celer#284#CZEFŽeny A11.01:55:47+00:37:04Detail
171. Burianová JanaPraha#132#CZEFŽeny B3.01:55:49+00:37:06Detail
172. Šelicha JosefBěžci Slaný#362#CZEMMuži A82.01:55:58+00:37:15Detail
173. Ježek VojtěchRoztoky#86#CZEMMuži C12.01:56:02+00:37:19Detail
174. Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#62#CZEFŽeny B4.01:56:04+00:37:21Detail
175. Miler JaroslavSlackers#256#CZEMMuži A83.01:56:08+00:37:25Detail
176. Medwell GabrielaAIM AT SUPPORT#155#CZEFŽeny B5.01:56:15+00:37:32Detail
177. Dočekal HonzaMlazičtí Pankáči#273#CZEMMuži A84.01:56:19+00:37:36Detail
178. Šulcová JitkaMK Kladno#36#CZEFŽeny B6.01:56:35+00:37:52Detail
179. Borovan AlešPražský kaliči#302#CZEMMuži B58.01:56:40+00:37:57Detail
180. Klein PetrSRTG Český Brod#21#CZEMMuži A85.01:56:50+00:38:07Detail
181. Filip MartinGysako#141#CZEMMuži B59.01:57:13+00:38:30Detail
182. Jakubczak KonradDebeściak#247#PLMMuži A86.01:57:15+00:38:32Detail
183. Zumr DavidČerní baroni#366#CZEMMuži A87.01:57:33+00:38:50Detail
184. Kelin PetrNeratovice#348#CZEMJunioři2.01:58:17+00:39:34Detail
185. Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec#84#CZEFŽeny C5.01:58:17+00:39:34Detail
186. Kadlečík MichalPoboz#419#CZEMMuži A88.01:58:32+00:39:49Detail
187. Kocík VojtěchKamenolomy#229#CZEMMuži A89.01:58:34+00:39:51Detail
188. Hulínský RomanSpartan Gym#32#CZEMMuži B60.01:58:36+00:39:53Detail
189. Dvořák AlešMexická vlna#253#CZEMMuži A90.01:58:37+00:39:54Detail
190. Veselá PavlínaMělník#65#CZEFŽeny C6.01:58:59+00:40:16Detail
191. Krejčí RobertMP Neratovice#92#CZEMMuži B61.01:59:01+00:40:18Detail
192. Chocholová JanaPraha#236#CZEFŽeny B7.01:59:03+00:40:20Detail
193. Kurc AntonínTJ Kly#103#CZEMMuži B62.01:59:09+00:40:26Detail
194. Kučera PavelNeratovice#204#CZEMMuži A91.01:59:12+00:40:29Detail
195. Klimeš AlexandrRun the World#325#CZEMMuži B63.01:59:16+00:40:33Detail
196. Breburdová HanaMK Kladno#122#CZEFŽeny D1.01:59:29+00:40:46Detail
197. Kolář FrantišekRysy Praha#286#CZEMMuži A92.01:59:43+00:41:00Detail
198. Maláčová MonikaMilovičtí běžci#134#CZEFŽeny B8.01:59:43+00:41:00Detail
199. Kříž JanPsáry#378#CZEMMuži A93.01:59:52+00:41:09Detail
200. Sulyok RékaMilovičtí běžci#28#CZEFŽeny A12.01:59:53+00:41:10Detail
201. Filinger ZbyněkSK MAXTRI Liberec#81#CZEMMuži C13.01:59:54+00:41:11Detail
202. Hlinková WlastaRysy Praha#131#CZEFŽeny C7.02:00:04+00:41:21Detail
203. Tomášek RomanLuigi Cocotti#260#CZEMMuži B64.02:00:04+00:41:21Detail
204. Bobák MarekMělník#389#CZEMMuži A94.02:00:06+00:41:23Detail
205. Jon JanTuchlovice#313#CZEMMuži B65.02:00:15+00:41:32Detail
206. Bulíř RadoslavSRTG Český Brod#23#CZEMMuži B66.02:00:16+00:41:33Detail
207. Ševčík AdamČernošice#9#CZEMMuži A95.02:00:23+00:41:40Detail
208. Hájek OndřejKlub na hřišti Velký Borek#258#CZEMMuži A96.02:00:27+00:41:44Detail
209. Nesvadba MichalTanvald#4#CZEMMuži A97.02:00:37+00:41:54Detail
210. Rájek LukášTuchlovice#149#CZEMMuži B67.02:00:40+00:41:57Detail
211. Babka JanDraci MZV#47#CZEMMuži C14.02:01:02+00:42:19Detail
212. Fiřtová ŠimonaPraha#74#CZEFŽeny A13.02:01:02+00:42:19Detail
213. Nesládek PavelSK Slavia Velký Borek#387#CZEMJunioři3.02:01:18+00:42:35Detail
214. Štastná RadkaČeská Lípa#275#CZEFŽeny B9.02:01:24+00:42:41Detail
215. Urbánek MichalBěžci Slaný#367#CZEMMuži A98.02:01:24+00:42:41Detail
216. Vinter FrantišekCítováci#208#CZEMMuži A99.02:01:27+00:42:44Detail
217. Laryšová RadkaNeratovice#216#CZEFŽeny B10.02:01:37+00:42:54Detail
218. Šmejkal MilanVelký Borek#282#CZEMMuži C15.02:01:44+00:43:01Detail
219. Müller JakubKutná Hora#138#CZEMJunioři4.02:01:44+00:43:01Detail
220. Chochol MichaelPraha#235#CZEMMuži B68.02:01:51+00:43:08Detail
221. Sazonova AnnaPraha#102#CZEFŽeny B11.02:01:57+00:43:14Detail
222. Hruška TomášPraha#174#CZEMMuži B69.02:02:02+00:43:19Detail
223. Karbulková AliceŠAKAL Kbely#268#CZEFŽeny C8.02:02:21+00:43:38Detail
224. Rys JakubAmerický Burgr#300#CZEMJunioři5.02:02:27+00:43:44Detail
225. Klicpera JakubLezecký klub Mělník#339#CZEMMuži B70.02:02:30+00:43:47Detail
226. Michal JosefMlazice#127#CZEMMuži B71.02:02:34+00:43:51Detail
227. Hanč MiloslavSK Slavia Jelenice#251#CZEMMuži C16.02:02:38+00:43:55Detail
228. Diepolt JiříEmalondi#360#CZEMMuži B72.02:02:41+00:43:58Detail
229. Němec MarianPraha#137#CZEMMuži B73.02:02:46+00:44:03Detail
230. Tichý StanislavACS#412#CZEMMuži C17.02:03:07+00:44:24Detail
231. Kelin PetrNeratovice#349#CZEMMuži B74.02:03:07+00:44:24Detail
232. Vápeník PetrActum Flyers#303#CZEMMuži A100.02:03:30+00:44:47Detail
233. Švihelová SylvaDGP#373#CZEFŽeny A14.02:03:33+00:44:50Detail
234. Vaňková AnnaLitoměřice#100#CZEFŽeny B12.02:03:36+00:44:53Detail
235. Janda JiříMilovičtí běžci#27#CZEMMuži B75.02:03:50+00:45:07Detail
236. Dejmková AnnaPraha#12#CZEFŽeny A15.02:04:02+00:45:19Detail
237. Owczarzy RobertNeuron KV#289#CZEMMuži B76.02:04:11+00:45:28Detail
238. Vápeník JanKRB Chrudim#57#CZEMMuži A101.02:04:31+00:45:48Detail
239. Čejka MartinNeratovice#259#CZEMMuži C18.02:04:46+00:46:03Detail
240. Fiřtová AndreaKřesťanské sdružení Příbram#369#CZEFŽeny B13.02:05:08+00:46:25Detail
241. Husárek RadovanLiberec#135#CZEMMuži B77.02:05:24+00:46:41Detail
242. Sitařová KateřinaDGP#372#CZEFŽeny B14.02:05:58+00:47:15Detail
243. Vápeníková KláraBK Divoká Šárka#405#CZEFŽeny A16.02:06:13+00:47:30Detail
244. Novák JanLibiš#113#CZEMMuži B78.02:06:53+00:48:10Detail
245. Křemen MartinKlecany#239#CZEMMuži C19.02:06:59+00:48:16Detail
246. Zelenka MartinRun the World#58#CZEMMuži B79.02:07:19+00:48:36Detail
247. Tomečková AlenaPraha#383#CZEFŽeny B15.02:07:40+00:48:57Detail
248. Chlebovský JanKVM 1881 Mělník#39#CZEMJunioři6.02:08:09+00:49:26Detail
249. Neuwirthová TerezaSlackers#254#CZEFŽeny A17.02:08:14+00:49:31Detail
250. Lauda Petr#418#CZEMMuži A102.02:08:20+00:49:37Detail
251. Štastná ZuzanaSK FOX#202#CZEFŽeny B16.02:08:21+00:49:38Detail
252. Kyndlová KláraAlset Racing Team#231#CZEFŽeny A18.02:08:36+00:49:53Detail
253. Kopecká Jaroslava#414#CZEFŽeny C9.02:08:42+00:49:59Detail
254. Kopecká JitkaMělník#293#CZEFŽeny C10.02:08:57+00:50:14Detail
255. Bajo AndrejSK Quentin na Okoř!#1#CZEMMuži A103.canicross6.02:09:11+00:50:28Detail
256. Krofta JanSK Letná#385#CZEMMuži B80.02:09:27+00:50:44Detail
257. Říha PetrSexy Guru#382#CZEMMuži B81.02:09:27+00:50:44Detail
258. Thorovský StanislavMasters#364#CZEMMuži B82.02:09:48+00:51:05Detail
259. Shýbalová VandaSexy Guru RUN#91#CZEFŽeny B17.02:09:55+00:51:12Detail
260. Srnová HankaPraha#276#CZEFŽeny B18.02:10:02+00:51:19Detail
261. Lukešová MartinaEleven Run Team#170#CZEFŽeny C11.02:10:10+00:51:27Detail
262. Schicketanz MarekMimoň#250#CZEMMuži A104.02:10:14+00:51:31Detail
263. Eliášková KláraSolopysky#97#CZEFŽeny B19.02:10:17+00:51:34Detail
264. Sommerschuh AlbínC.B.A.C. Varnsdorf#73#CZEMMuži C20.02:10:25+00:51:42Detail
265. Pancl OndřejRoudnice n.Lab.#44#CZEMMuži A105.02:10:49+00:52:06Detail
266. Podzemský JanCK Záluží tým Mirka Zbuzka#197#CZEMMuži A106.02:11:02+00:52:19Detail
267. Vopatová ŠtěpánkaSK Podještědští Pardálové#194#CZEFŽeny B20.02:11:15+00:52:32Detail
268. Hajnová KateřinaLivecross#184#CZEFŽeny A19.02:11:20+00:52:37Detail
269. Kubeš VáclavPraha#363#CZEMMuži A107.02:11:34+00:52:51Detail
270. Kurc MartinHasiči Kly#150#CZEMMuži B83.02:11:54+00:53:11Detail
271. Kůna JanBK JAKU.cz#87#CZEMMuži C21.02:12:13+00:53:30Detail
272. Fiřt PetrKřesťanské sdružení Příbram#370#CZEMMuži D4.02:12:16+00:53:33Detail
273. Poláček KamilBrno#298#CZEMMuži A108.02:12:38+00:53:55Detail
274. Havlůjová MarcelaMost#117#CZEFŽeny B21.02:13:59+00:55:16Detail
275. Střelbová LenkaJuuL#66#CZEFŽeny B22.canicross7.02:14:07+00:55:24Detail
276. Kužel JanPraha#144#CZEMMuži A109.02:14:20+00:55:37Detail
277. Turnhöfer JaroslavSklárna AJETO Lindava#368#CZEMMuži C22.02:14:32+00:55:49Detail
278. Eliášek PetrSolopysky#96#CZEMMuži B84.02:14:37+00:55:54Detail
279. Ploch PavelPraha#61#CZEMMuži B85.02:14:38+00:55:55Detail
280. Šenberk JiříMělník#230#CZEMMuži B86.02:14:43+00:56:00Detail
281. Beránková HanaHavlíčkův Brod#166#CZEFŽeny B23.02:14:54+00:56:11Detail
282. Vlčková IvanaStará Boleslav#160#CZEFŽeny A20.canicross8.02:15:13+00:56:30Detail
283. Žižka JanALIENS#244#CZEMMuži B87.02:15:24+00:56:41Detail
284. Tesaříková JindřiškaOleška#359#CZEFŽeny C12.02:15:46+00:57:03Detail
285. Sova JanPraha#319#CZEMMuži C23.02:15:57+00:57:14Detail
286. Kuda LukášLitoměřice#317#CZEMMuži A110.02:16:01+00:57:18Detail
287. Samek JosefPraha#263#CZEMMuži B88.02:16:08+00:57:25Detail
288. Sixta DavidPraha#262#CZEMMuži B89.02:16:09+00:57:26Detail
289. Mašek JiříJudo Mělník#266#CZEMMuži A111.02:16:09+00:57:26Detail
290. Žejdlíková IvanaSokol Chrudim#352#CZEFŽeny B24.02:16:11+00:57:28Detail
291. Beránková JitkaBěžci Slaný#316#CZEFŽeny B25.02:16:38+00:57:55Detail
292. Kyndlová MarkétaAlset Racing Team#232#CZEFŽeny C13.02:16:56+00:58:13Detail
293. Drahošová Michalabehejsepsem.cz#163#CZEFŽeny A21.canicross9.02:17:09+00:58:26Detail
294. Stránský MichalOK Jiskra Nový Bor#152#CZEMMuži A112.02:17:09+00:58:26Detail
295. Kozlík OtakarRadioklub 0K10MY Hostovice#195#CZEMMuži C24.02:17:13+00:58:30Detail
296. Malý OndřejSiko koupelny#7#CZEMMuži A113.02:17:15+00:58:32Detail
297. Černá TerezaPraha#37#CZEFŽeny A22.02:17:34+00:58:51Detail
298. Vacek PetrMělník#78#CZEMMuži A114.02:17:37+00:58:54Detail
299. Sevruk AlexejPraha#143#CZEMMuži A115.02:17:38+00:58:55Detail
300. Marounková JaroslavaPraha#30#CZEFŽeny D2.02:17:40+00:58:57Detail
301. Vronová Zuzana#390#CZEFŽeny B26.02:17:56+00:59:13Detail
302. Slánská KatkaNebužely#192#CZEFŽeny A23.02:17:57+00:59:14Detail
303. Podráská LenkaNebužely#110#CZEFŽeny B27.02:17:58+00:59:15Detail
304. Jiráňová TamaraByšice#64#CZEFŽeny B28.02:18:54+01:00:11Detail
305. Srbený DavidNeratovice#177#CZEMMuži A116.02:19:03+01:00:20Detail
306. Kaplan OndřejŠumperk#221#CZEMMuži A117.02:19:08+01:00:25Detail
307. Poncarová PavlínaCítováci#109#CZEFŽeny B29.02:19:14+01:00:31Detail
308. Šubrt MarekMladá Boleslav#306#CZEMMuži B90.02:20:05+01:01:22Detail
309. Kovařík JaroslavKolomuty#305#CZEMMuži B91.02:20:07+01:01:24Detail
310. Stránský JiříCvikov#153#CZEMMuži C25.02:20:23+01:01:40Detail
311. Kinkal JindřichObříství#162#CZEMMuži B92.02:20:27+01:01:44Detail
312. Trochtová DenisaKlub na hřišti Velký Borek#77#CZEFŽeny B30.02:20:32+01:01:49Detail
313. Schwarz MarekBěžecká parta Žižkov#55#CZEMMuži A118.02:20:50+01:02:07Detail
314. Raučuková KateřinaSportovní spolek Poodří#401#CZEFŽeny A24.02:21:35+01:02:52Detail
315. Rakyta PavelRun the World#89#CZEMMuži A119.02:21:36+01:02:53Detail
316. Valda PetrLuigi Cocotti#322#CZEMMuži B93.02:21:41+01:02:58Detail
317. Čížek JiříPřílepský tajfun#416#CZEMMuži D5.02:21:43+01:03:00Detail
318. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#101#CZEFŽeny A25.02:21:52+01:03:09Detail
319. Jonášová KláraLiberec#297#CZEFŽeny A26.02:21:56+01:03:13Detail
320. Chochola PetrPraha#165#CZEMMuži A120.02:22:10+01:03:27Detail
321. Popelka LukášProstějov#222#CZEMMuži A121.02:22:29+01:03:46Detail
322. Zbuzková LenkaCK Záluží tým Mirka Zbuzka#219#CZEFŽeny B31.02:22:32+01:03:49Detail
323. Nesládek MartinSK Slavia Velký Borek#24#CZEMMuži B94.02:22:38+01:03:55Detail
324. Nováková AnnaObříství#3#CZEFŽeny A27.02:23:01+01:04:18Detail
325. Šámal VáclavOK24 Praha#375#CZEMMuži D6.02:24:21+01:05:38Detail
326. Ullrich MartinMilovičtí běžci#365#CZEMMuži A122.02:24:33+01:05:50Detail
327. Zappová SylvaMělník#337#CZEFŽeny B32.02:24:46+01:06:03Detail
328. Novák VojtěchLibiš#112#CZEMJunioři7.02:25:01+01:06:18Detail
329. Chlebovský EduardFloors Maniacs Mělník#38#CZEMMuži B95.02:25:29+01:06:46Detail
330. Jenčovská RadkaR.J.M.A.team#104#CZEFŽeny B33.02:25:34+01:06:51Detail
331. Hyža MiroslavKřupavý krab#214#CZEMMuži A123.02:26:10+01:07:27Detail
332. Cejpková PetraMilovičtí běžci#212#CZEFŽeny B34.02:26:42+01:07:59Detail
333. Chlebovský MartinLiteň-Běleč#52#CZEMMuži B96.02:27:09+01:08:26Detail
334. Žežulková AliceKlub na hřišti Velký Borek#285#CZEFŽeny B35.02:28:15+01:09:32Detail
335. Procházka KamilKLM C4#181#CZEMMuži C26.02:28:29+01:09:46Detail
336. Jindrová VěraPraha#49#CZEFŽeny A28.02:28:37+01:09:54Detail
337. Pitoňáková AndreaKostelec n.Lab.#16#SVKFŽeny A29.02:28:37+01:09:54Detail
338. Štruflová Eva#407#CZEFŽeny B36.02:29:26+01:10:43Detail
339. Horyna ZdeněkJudo Mělník#264#CZEMMuži C27.02:29:46+01:11:03Detail
340. Fidler JanVšetaty#119#CZEMMuži B97.02:29:56+01:11:13Detail
341. Šuhala ŠtefanČelákovice#261#CZEMMuži A124.02:30:36+01:11:53Detail
342. Červenková PavlínaŠtětí#238#CZEFŽeny C14.02:30:47+01:12:04Detail
343. Hulínská RenátaSpartan Gym#33#CZEFŽeny C15.02:32:36+01:13:53Detail
344. Filip MarekHO URSUS MONTIVAGUS#121#CZEMMuži B98.02:32:49+01:14:06Detail
345. Slámová MartaZákupy#209#CZEFŽeny B37.02:33:29+01:14:46Detail
346. Stránská PetraRungo pro ženy#151#CZEFŽeny C16.02:33:38+01:14:55Detail
347. Riečičiárová KarolínaŠtětí#225#CZEFŽeny A30.02:35:37+01:16:54Detail
348. Ciglerová JanaPlzeň#234#CZEFŽeny C17.02:36:53+01:18:10Detail
349. Fabryová AnnaŘapíkatý Celer#283#CZEFŽeny A31.02:38:01+01:19:18Detail
350. Večlová AlexandraKČT Mělník#126#CZEFŽeny D3.02:41:00+01:22:17Detail
351. Běhounek RostislavTragéd Team#176#CZEMMuži C28.02:41:35+01:22:52Detail
352. Šrahůlková KateřinaKozojídská střela#142#CZEFŽeny B38.02:41:45+01:23:02Detail
353. Klíma JanPraha#76#CZEMMuži A125.02:42:56+01:24:13Detail
354. Pakandl JanWHU#371#CZEMMuži B99.02:44:21+01:25:38Detail
355. Smolčák AlešCítov#147#CZEMMuži A126.02:46:56+01:28:13Detail
356. Valoušek JiříALIENS#243#CZEMMuži A127.02:56:17+01:37:34Detail
357. Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha#255#CZEMMuži D7.02:58:56+01:40:13Detail
358. Frič TomášSK Slavia Velký Borek#346#CZEMMuži B100.02:59:33+01:40:50Detail
359. Dudáková MarieALIENS#242#CZEFŽeny B39.03:23:40+02:04:57Detail
Zaňka DušanKyškovice#307#CZEMMuži B00:00:00Detail
Krejzar PavelZáběhlice#203#CZEMMuži B00:00:00Detail
Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#95#CZEMMuži B00:00:00Detail
DNF Fiedler KarelKuchař Fíďa#333#CZEMMuži BDNF Detail
DNS Mihula MilanMšeno#294#CZEMMuži ADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz