Oficiální výsledky

Offroad Maraton Jihlava 17. 5. 2025

Junioři mladší čtyřkolky

Čtyřkolky  (do 2025) Junioři starší čtyřkolky  (do 2025) Motorky  (do 2025) Junioři starší motorky  (do 2025) Auta  (do 2025) Děti čtyřkolky  (do 2025) Děti motorky  (do 2025) Junioři mladší čtyřkolky  (do 2025) Junioři mladší motorky  (do 2025) Junioři mladší auta  (do 2025)
8 závodníků 8 s výsledkem Okruh: 400 m Max: 33 kol
# Jméno Klub St.č. Kategorie # kat. Kola Poslední Nej. kolo Ztráta
1. Kawasaki kx 65,Suzuki RM 85 65 ccm 2t,85 ccm 2t Laura Nová Quad racing Brozany nad Ohří - AXA racin 4 Junioři mladší čtyřkolky 1. 13 00:10:26 0:46
0:46, 0:47, 0:48, 0:48, 0:46, 0:48, 0:47, 0:47, 0:50, 0:50, 0:48, 0:46, 0:48
2. Can am 150 4T Jaroslav Bauer Motor Abertamy 62 Junioři mladší čtyřkolky 2. 33 04:45:15 0:47 +0:01
0:47, 0:48, 0:47, 0:48, 0:48, 0:48, 0:47, 0:47, 0:51, 0:48, 0:48, 0:47, 0:47, 2:09:57, 20:12, 6:14, 6:20, 6:17, 6:27, 6:15, 6:25, 9:17, 6:23, 6:05, 6:10, 6:02, 5:54, 5:58, 6:39, 15:06, 6:21, 6:16, 6:19
3. Suzuki 85 2t Vojtěch Cíger Cíger Racing team 125 Junioři mladší čtyřkolky 3. 18 02:10:32 0:44 +0:03
0:53, 0:49, 0:48, 0:47, 0:48, 0:48, 0:47, 0:46, 0:48, 0:51, 0:48, 0:44, 0:46, 1:02:03, 6:23, 12:56, 17:16, 21:22
4. access ddr 100 Jindra Veselý JV team 16 Junioři mladší čtyřkolky 4. 13 00:10:35 0:47 +0:09
0:50, 0:48, 0:50, 0:48, 0:48, 0:48, 0:47, 0:47, 0:48, 0:50, 0:48, 0:49, 0:47
5. Access DRR 100 100 Natálie Staňková MTP MONT 771 Junioři mladší čtyřkolky 5. 12 00:10:05 0:47 -1 kolo
0:54, 0:52, 0:53, 0:49, 0:48, 0:49, 0:47, 0:48, 0:49, 0:49, 0:51, 0:50
6. Hummer RS 125 125 4t Tomáš Hanc Wings Team 26 Junioři mladší čtyřkolky 6. 12 00:10:56 0:53 -1 kolo
0:52, 0:53, 0:53, 0:55, 0:54, 0:55, 0:54, 0:54, 0:58, 0:54, 0:53, 0:55
7. Access Drr 100 90 2t Valentýna Cígerová Cíger Racing Team 39 Junioři mladší čtyřkolky 7. 10 00:10:15 0:58 -3 kola
1:02, 0:59, 0:58, 1:01, 1:00, 1:01, 1:02, 1:05, 1:02, 1:01
8. Access 100 100 2T Karin Stillerová MS a GS Stav s.r.o 837 Junioři mladší čtyřkolky 8. 9 00:10:07 1:05 -4 kola
1:03, 1:05, 1:08, 1:08, 1:06, 1:06, 1:07, 1:08, 1:12
📱 Otočte telefon pro celý pohled