Oficiální Výsledková listina Běh Prahy 11
20. 9. 2015

D1


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šebrlová KateřinaSk Aritma Praha#411#CZED1 holky1.00:00:23.52Detail
2. Šveda AlbertZŠ Květnového vítězství 1554#311#CZED1 kluci1.00:00:24.24+00:00:00.72Detail
3. Hurdálek JanAtletika Jižní Město#386#CZED1 kluci2.00:00:24.39+00:00:00.87Detail
4. Buchta Šimon#380#CZED1 kluci3.00:00:25.50+00:00:01.98Detail
5. Cihlář Adam#301#CZED1 kluci4.00:00:25.50+00:00:01.98Detail
6. Goikoetxea Mintegi EnekoPraha 11#423#CZED1 kluci5.00:00:26.06+00:00:02.54Detail
7. Zitko JanSK Jeseniova#414#CZED1 kluci6.00:00:26.07+00:00:02.55Detail
8. Deif Karim#304#CZED1 kluci7.00:00:26.32+00:00:02.80Detail
9. Mandíková DanielaAtletika Jižní město#322#CZED1 holky2.00:00:26.50+00:00:02.98Detail
10. Hofmanová Adéla#340#CZED1 holky3.00:00:26.52+00:00:03.00Detail
11. Bílková Julie#383#CZED1 holky4.00:00:26.77+00:00:03.25Detail
12. Kubec Filip#426#CZED1 kluci8.00:00:26.84+00:00:03.32Detail
13. Jakoubkova LucieSK ARITMA PRAHA#408#CZED1 holky5.00:00:27.08+00:00:03.56Detail
14. Jakeš AdamPraha 11#416#CZED1 kluci9.00:00:27.91+00:00:04.39Detail
15. Amálie Johnová#335#CZED1 holky6.00:00:28.25+00:00:04.73Detail
16. Noháčová AničkaPSK Olymp Praha#402#CZED1 holky7.00:00:28.71+00:00:05.19Detail
17. Platz MartinAritma Praha#338#CZED1 kluci10.00:00:29.09+00:00:05.57Detail
18. Lebeda Robert#412#CZED1 kluci11.00:00:29.10+00:00:05.58Detail
19. Krátký MarekKamýk#318#CZED1 kluci12.00:00:29.38+00:00:05.86Detail
20. Poláková Johana K.ZŠ Pošepného#367#CZED1 holky8.00:00:29.57+00:00:06.05Detail
21. Holub MikulášTisícovky#370#CZED1 kluci13.00:00:29.88+00:00:06.36Detail
22. Valeška Patrik#305#CZED1 kluci14.00:00:30.09+00:00:06.57Detail
23. Krylovová Jana#306#CZED1 holky9.00:00:30.24+00:00:06.72Detail
24. Farníková VeronikaKřenice#345#CZED1 holky10.00:00:30.32+00:00:06.80Detail
25. Sedláček MaxBohemians#308#CZED1 kluci15.00:00:30.35+00:00:06.83Detail
26. Strangmuller Oskar#327#CZED1 kluci16.00:00:30.97+00:00:07.45Detail
27. Strangmuller Filip#326#CZED1 kluci17.00:00:31.15+00:00:07.63Detail
28. Petrovická CharlotaPraha 11#362#CZED1 holky11.00:00:31.16+00:00:07.64Detail
29. Kulhánková Nela#422#CZED1 holky12.00:00:31.17+00:00:07.65Detail
30. Rychtářová DanielaPraha#302#CZED1 holky13.00:00:31.19+00:00:07.67Detail
31. Krátká Kateřina#317#CZED1 holky14.00:00:31.42+00:00:07.90Detail
32. Šatrová ŠárkaPraha 5 - Zbraslav#371#CZED1 holky15.00:00:31.43+00:00:07.91Detail
33. Novák Mikuláš#372#CZED1 kluci18.00:00:31.52+00:00:08.00Detail
34. Hartmanová KateřinaDukla Praha#420#CZED1 holky16.00:00:31.73+00:00:08.21Detail
35. Ticháček JakubPraha 4#332#CZED1 kluci19.00:00:31.74+00:00:08.22Detail
36. Bílek Zdeněk#382#CZED1 kluci20.00:00:32.02+00:00:08.50Detail
37. Hlaváč Matěj#384#CZED1 kluci21.00:00:32.09+00:00:08.57Detail
38. Horák Tomáš#405#CZED1 kluci22.00:00:33.04+00:00:09.52Detail
39. Hlaváčová Adéla#385#CZED1 holky17.00:00:33.05+00:00:09.53Detail
40. Krylov Ondřej#307#CZED1 kluci23.00:00:33.89+00:00:10.37Detail
Brouk Štěpán#361#CZED1 kluciDetail
Demel OndřejPraha 11#319#CZED1 kluciDetail
Hofmanová Agáta#341#CZED1 holkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz