Oficiální Výsledková listina Běh Prahy 11
20. 9. 2015

DR4


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Noháč MatějPSK Olymp Praha#403#CZEDR4 kluci1.00:00:08.91Detail
2. Mandík MichalAtletika Jižní město#323#CZEDR4 kluci2.00:00:10.01+00:00:01.10Detail
3. Douchová VendulaAtletika Jižní město#369#CZEDR4 holky1.00:00:10.47+00:00:01.56Detail
4. Zdeněk MarekPraha 11#377#CZEDR4 kluci3.00:00:10.53+00:00:01.62Detail
5. John Tobiáš#336#CZEDR4 kluci4.00:00:10.75+00:00:01.84Detail
6. Stašek PavelAC Tepo Kladno#352#CZEDR4 kluci5.00:00:10.93+00:00:02.02Detail
7. Farníková LindaKřenice#346#CZEDR4 holky2.00:00:11.95+00:00:03.04Detail
8. Miclíková Kristýna#358#CZEDR4 holky3.00:00:12.45+00:00:03.54Detail
9. Toman Michal#329#CZEDR4 kluci6.00:00:12.56+00:00:03.65Detail
10. Cafmeyer NathanPraha#363#CZEDR4 kluci7.00:00:12.58+00:00:03.67Detail
11. Hartmanová TerezaDukla Praha#417#CZEDR4 holky4.00:00:12.95+00:00:04.04Detail
12. Hurdálková Adéla#379#CZEDR4 holky5.00:00:14.04+00:00:05.13Detail
13. Flok David#328#CZEDR4 kluci8.00:00:14.44+00:00:05.53Detail
14. Zdeňková MonikaPraha 11#378#CZEDR4 holky6.00:00:14.75+00:00:05.84Detail
15. Matoušek SamuelKomunita Praha#349#CZEDR4 kluci9.00:00:14.85+00:00:05.94Detail
16. Hostek Matyáš#342#CZEDR4 kluci10.00:00:14.92+00:00:06.01Detail
17. Deif Jujef#313#CZEDR4 kluci11.00:00:15.06+00:00:06.15Detail
18. Urban Lukáš#334#CZEDR4 kluci12.00:00:15.06+00:00:06.15Detail
19. Deif Kamer#312#CZEDR4 kluci13.00:00:15.25+00:00:06.34Detail
20. Cafmeyer ThomasPraha#364#CZEDR4 kluci14.00:00:15.71+00:00:06.80Detail
21. Buchtová Hana#381#CZEDR4 holky7.00:00:16.62+00:00:07.71Detail
22. Margietová Bára#365#CZEDR4 holky8.00:00:16.65+00:00:07.74Detail
23. Boudník TomášPraha 10#350#CZEDR4 kluci15.00:00:17.01+00:00:08.10Detail
24. Mayrová TerezaPraha 4#337#CZEDR4 holky9.00:00:17.02+00:00:08.11Detail
25. Kopačková KláraPraha-Chodov#357#CZEDR4 holky10.00:00:18.22+00:00:09.31Detail
26. Ertel Nicol#401#CZEDR4 holky11.00:00:18.43+00:00:09.52Detail
27. Novotný Lukáš#406#CZEDR4 kluci16.00:00:18.64+00:00:09.73Detail
28. Kolmanová Tereza#320#CZEDR4 holky12.00:00:18.88+00:00:09.97Detail
29. Bártl AdamPraha 11#353#CZEDR4 kluci17.00:00:19.14+00:00:10.23Detail
30. Rašková Viktorie#413#CZEDR4 holky13.00:00:20.38+00:00:11.47Detail
31. Zímová Anna#321#CZEDR4 holky14.00:00:20.97+00:00:12.06Detail
32. Platzová Karolína Marie#339#CZEDR4 holky15.00:00:21.03+00:00:12.12Detail
33. Šindelář Lukáš#359#CZEDR4 kluci18.00:00:22.08+00:00:13.17Detail
34. Doležal Adam#395#CZEDR4 kluci19.00:00:22.63+00:00:13.72Detail
35. Kollárová AmáliePraha#374#CZEDR4 holky16.00:00:22.86+00:00:13.95Detail
36. Baleja KarelDukla Jižní Město#314#CZEDR4 kluci20.00:00:23.00+00:00:14.09Detail
37. Hostek Kryštof#343#CZEDR4 kluci21.00:05:06.69+00:04:57.78Detail
Brouková Julie#360#CZEDR4 holkyDetail
Herle Matyáš#375#CZEDR4 kluciDetail
Herle Filip#376#CZEDR4 kluciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz