Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2015
12. 4. 2015
11.00 Mladší žákyně
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pourová | Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | #72# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 1. | Ml. žákyně PŘEBOR | 1. | 00:05:15.00 | | Detail |
2. | Všetečková | Kristýna | Spartak Třebíč | #76# | CZE | | | | | 00:05:29.00 | +00:00:14.00 | Detail |
3. | Zahradníková | Linda | Sokol Studenec | #294# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 2. | | | 00:05:31.00 | +00:00:16.00 | Detail |
4. | Radoňská | Linda | TJ Sokol Kolín-atletika | #73# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 3. | | | 00:05:32.00 | +00:00:17.00 | Detail |
5. | Tobišková | Karolína | TJ Sokol Jaroměř | #74# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 4. | Ml. žákyně PŘEBOR | 2. | 00:05:40.00 | +00:00:25.00 | Detail |
6. | konečná | agáta | RELAX-FIT.CZ TEAM | #382# | CZE | | | | | 00:05:42.00 | +00:00:27.00 | Detail |
7. | Vavřačová | Anežka | Sokol Skuhrov | #318# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 5. | | | 00:05:44.00 | +00:00:29.00 | Detail |
8. | Dubská | Barbora | Sokol Skuhrov | #317# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 6. | | | 00:05:46.00 | +00:00:31.00 | Detail |
9. | Hecko | Vanesa | Sokol Skuhrov | #314# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 7. | | | 00:05:47.00 | +00:00:32.00 | Detail |
10. | Barvínková | Adéla | SK Dolar Hajnice | #355# | CZE | | | | | 00:05:47.00 | +00:00:32.00 | Detail |
11. | Nikodýmová | Denisa | Sokol Skuhrov | #319# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 8. | | | 00:05:47.00 | +00:00:32.00 | Detail |
12. | Hanáková | Klára | Activity Lanškroun | #368# | CZE | | | | | 00:05:54.00 | +00:00:39.00 | Detail |
13. | Křížová | Martina | TJ Sokol Dalešice | #67# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 9. | | | 00:06:05.00 | +00:00:50.00 | Detail |
14. | Křováková | Michaela | TJ Sokol Jaroměř | #68# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 10. | Ml. žákyně PŘEBOR | 3. | 00:06:13.00 | +00:00:58.00 | Detail |
15. | Davidová | Michaela | Smiřice | #65# | CZE | | | | | 00:06:16.00 | +00:01:01.00 | Detail |
16. | Mojžíšová | Kristýna | TJ SOKOL JAROMĚŘ | #70# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 11. | | | 00:06:18.00 | +00:01:03.00 | Detail |
17. | Kastlová | Nikola | | #326# | CZE | | | | | 00:06:20.00 | +00:01:05.00 | Detail |
18. | Paikertová | Barbora | TJ Sokol Hradec Králové | #71# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 12. | Ml. žákyně PŘEBOR | 4. | 00:06:20.00 | +00:01:05.00 | Detail |
19. | Filipová | Barbora | TJ Sokol Hradec Králové | #313# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 13. | Ml. žákyně PŘEBOR | 5. | 00:06:25.00 | +00:01:10.00 | Detail |
20. | Vlasáková | Lucie | TJ Sokol Jaroměř | #75# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 14. | Ml. žákyně PŘEBOR | 6. | 00:06:41.00 | +00:01:26.00 | Detail |
21. | Sázavská | Tereza | TJ Sokol Dalešice | #291# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 15. | | | 00:06:51.00 | +00:01:36.00 | Detail |
22. | Ondráčková | Barbora | SK Dolar Hajnice | #354# | CZE | | | | | 00:06:54.00 | +00:01:39.00 | Detail |
23. | Borková | Agáta | Brzdy Horní Čermná | #62# | CZE | | | | | 00:07:02.00 | +00:01:47.00 | Detail |
24. | Simajchlová | Zuzana | TJ Sokol Hradec Králové | #328# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 16. | Ml. žákyně PŘEBOR | 7. | 00:07:23.00 | +00:02:08.00 | Detail |
25. | Cejnarová | Alena | TJ Sokol Jaroměř | #292# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 17. | Ml. žákyně PŘEBOR | 8. | 00:07:33.00 | +00:02:18.00 | Detail |
DNF | Menoušková | Gabriela | TJ Sokol Hradec Králové | #327# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |