Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2016
24. 9. 2016

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Flegl VlastimilVrchlabí#171#Mdo391.00:33:55Detail
2. Videcký JanAC Mladá Boleslav#185#Mdo392.00:34:22+Detail
3. Truhlář LubošZoot Team#212#Mdo393.00:36:02+Detail
4. Rada JanBŽB - SPORTISIMO HVĚZDY#199#M40-491.00:36:07+Detail
5. Pecina JakubEasy go run#150#Mdo394.00:36:26+Detail
6. Beshir ErvinSK Zdice#151#M40-492.00:36:46+Detail
7. Michálek MichalMlazice#101#M40-493.00:37:05+Detail
8. Hatina PetrCítov#213#Mdo395.00:37:25+Detail
9. Volejník MIchalHisport Team#166#Mdo396.00:37:48+Detail
10. Tall PavelSK ČNB Praha#189#M40-494.00:37:56+00:37:54.78Detail
11. Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník#206#M40-495.00:38:16+Detail
12. Šmíd JiříTJ Neratovice#116#Mdo397.00:38:17+Detail
13. Louda PetrAC CESKA Lipa#207#M50plus1.00:38:21+Detail
15. Bartoš PavelSokol Roztoky#194#Mdo398.00:39:54+Detail
16. Vobora Tomáš#204#Mdo399.00:40:04+Detail
17. Schovánek PetrKrčský les#133#M50plus2.00:40:05+Detail
18. Škába PavelTK Novis Praha#162#M40-496.00:40:12+00:40:07.27Detail
19. Prchal David#170#Mdo3910.00:40:32+00:40:29.00Detail
20. Šimek PavelPraha 3#278#M40-497.00:40:33+00:40:31.85Detail
21. Steiner JiříKP BKU Mělník#238#Mdo3911.00:40:36+Detail
22. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#188#M50plus3.00:40:39+Detail
23. Novák LukášHoštka#193#Mdo3912.00:40:40+00:40:33.79Detail
24. Bohoněk MilošRun the World CZ#276#Mdo3913.00:40:59+Detail
27. Novák JaroslavBrná nad Labem#129#M50plus4.00:41:08+Detail
28. Šindrbal JanRoudnice nad Labem#258#Mdo3914.00:41:13+00:41:11.07Detail
29. Vorobok LukášHrdly#203#Mdo3915.00:41:14+Detail
30. Veselý JiříLuigi Cocotti#255#Mdo3916.00:41:17+00:41:15.68Detail
31. Lörinc JánÚstí nad Labem#182#M40-498.00:41:19+Detail
32. Fajgl LubošCítov#223#M40-499.00:41:21+00:41:20.19Detail
33. Mašek MartinNojis TK Praha#114#M40-4910.00:41:29+Detail
34. Krátký MartinPraha 4 Kamýk#130#Mdo3917.00:41:34+00:41:31.53Detail
35. Soukup MilanMilovice#121#M50plus5.00:42:08+00:42:05.52Detail
37. Valtr VladimírMP PRAHA#120#M40-4911.00:42:27+00:42:24.76Detail
38. Krejzar PavelZáběhlice#152#M40-4912.00:42:49+00:42:45.90Detail
39. Šnajdr FilipLUGI COCOTI#109#M40-4913.00:42:54+00:42:51.93Detail
40. Veselý VladimírHasiči Neratovice#110#M40-4914.00:42:56+00:42:55.29Detail
41. Dolejš MartinMlazice#136#Mdo3918.00:43:18+00:43:09.45Detail
42. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#264#M40-4915.00:43:22+00:43:19.74Detail
43. Štefan RadimRun the World#184#M40-4916.00:43:28+00:43:24.79Detail
44. čadil josefzápadní#267#Mdo3919.00:44:04+00:43:56.77Detail
45. Fiala LukášHoštka#191#Mdo3920.00:44:08+Detail
47. Ježek OldřichArboeko Obříství#235#M40-4917.00:44:15+00:44:11.35Detail
48. Dubský DaliborTřemošná#106#M40-4918.00:44:16+00:44:10.30Detail
49. Mrákota MiroslavMrákota-Chudoba Dream Team#246#M40-4919.00:44:31+00:44:25.09Detail
50. Kačer CtiborRun the World#247#Mdo3921.00:44:36+00:44:33.60Detail
52. Mrázik MartinPlavecký oddíl Mělník#105#Mdo3922.00:44:40+00:44:37.24Detail
53. Šašek MatějRoudnice nad Labem#209#Mdo3923.00:44:59+00:44:47.84Detail
54. Benda Martin#192#M40-4920.00:45:01+00:44:54.21Detail
55. Fidrant AlešMělník#256#Mdo3924.00:45:08+00:44:56.37Detail
56. Bajer Jan#257#Mdo3925.00:45:09+00:45:07.54Detail
57. Jiřičný MartinBonbon Praha#268#M40-4921.00:46:22+00:46:18.63Detail
60. Daubner PetrOtrokáři#198#M40-4922.00:46:53+00:46:45.26Detail
61. Krupička František#128#M40-4923.00:47:05+00:47:01.29Detail
62. Dvořák AlešMexická vlna#259#Mdo3926.00:47:06+00:46:56.86Detail
63. Karabinoš TomášHI Sport#160#Mdo3927.00:47:09+00:47:07.31Detail
64. Trochta PavelSK Slavia Velký Borek#154#M40-4924.00:47:10+Detail
65. Techlovský Petr#214#M40-4925.00:47:13+Detail
66. Fidrant LukášMělník#103#Mdo3928.00:47:15+Detail
67. Truhlář LubomírKralupy#210#M50plus6.00:47:17+00:47:03.67Detail
68. Klimeš Alexander#165#M40-4926.00:47:22+00:47:14.08Detail
69. Drápal FrantišekOmv Siřejovice#241#Mdo3929.00:47:26+00:47:15.29Detail
70. LeClaire KyleMinneapolis#274#Mdo3930.00:47:33+00:47:30.45Detail
71. Hurt LukášHorní Počernice#190#Mdo3931.00:47:34+Detail
72. Smetana LukasVeltrusy#132#Mdo3932.00:47:52+00:47:42.78Detail
73. Kadlečík MichalDOLNI BERKOVICE#252#Mdo3933.00:48:22+Detail
74. Stránský Jiří#157#M50plus7.00:48:23+00:48:16.21Detail
75. Dočekal JanMělník#145#Mdo3934.00:48:29+00:48:18.01Detail
76. Giler MiroslavÚstí nad Labem#159#M50plus8.00:48:30+00:48:23.60Detail
77. Chodounský JanCakovice#197#Mdo3935.00:48:46+00:48:36.79Detail
78. Martinovský MiroslavArboeko Obříství#237#Mdo3936.00:48:56+Detail
80. Žaloudek JakubFC Plzeň#138#Mdo3937.00:49:07+00:48:59.59Detail
81. Hanek PetrSk Slavia Velký Borek#222#M40-4927.00:49:12+00:49:07.17Detail
83. Myška PetrMělník#183#Mdo3938.00:49:30+00:49:21.02Detail
84. Kinkal JindřichObříství#231#M40-4928.00:49:36+Detail
86. Žákovec JiříBKPB Plzeň#107#M40-4929.00:49:44+00:49:39.75Detail
87. Vinař DanielPraha 4#155#M40-4930.00:49:54+Detail
88. Kopačka AdamPlzeň#137#Mdo3939.00:49:54+00:49:46.72Detail
89. Vlasák Karel#245#Mdo3940.00:50:28+00:50:13.72Detail
91. Novák JosefNOVAKART.cz#102#M50plus9.00:50:39+00:50:36.46Detail
92. Mrňávek RomanMělník#233#M50plus10.00:50:55+00:50:50.68Detail
93. Pop David#149#M40-4931.00:51:01+00:50:56.65Detail
94. Hájek OndřejVelký Borek#239#Mdo3941.00:51:06+00:51:01.21Detail
95. Audy Miroslav#174#Mdo3942.00:51:51+00:51:29.94Detail
97. Chudoba JanMělník#178#M40-4932.00:52:37+00:52:25.90Detail
98. Polák JanMělník#111#Mdo3943.00:52:41+00:52:20.11Detail
99. Stránský MichalOK Jiskra Nový Bor#158#Mdo3944.00:52:46+00:52:35.28Detail
101. Novák PavelMělník#112#Mdo3945.00:53:01+00:52:41.54Detail
102. Matoušek Jan#202#M40-4933.00:53:03+00:52:53.62Detail
103. Ács LadislavMB#211#Mdo3946.00:53:20+00:52:59.14Detail
105. Šmíd Josef#273#Mdo3947.00:54:15+00:54:00.13Detail
109. Vrba KarelGoloka Vrindavan 108#164#M40-4934.00:55:21+00:55:09.54Detail
110. Gramskopf LeošMělník#169#Mdo3948.00:55:55+00:55:39.16Detail
116. Zelenka MartinRun the World#248#M40-4935.00:56:34+00:56:24.52Detail
117. Bartoš FilipTeam Bartoš#280#Mdo3949.00:56:34+00:56:24.02Detail
125. Šebesta VáclavMělník#176#Mdo3950.00:58:03+00:57:54.97Detail
127. Rokoš MilanStětí#142#M40-4936.00:58:14+00:57:57.68Detail
128. Šimák Josef#200#M50plus11.00:58:15+00:57:52.81Detail
130. Nedvěd MilanSmržov#266#Mdo3951.00:58:47+00:58:25.93Detail
132. Šimonek Josef#242#M40-4937.00:58:54+00:58:44.35Detail
141. Jelínek VladislavČeská lípa#196#M50plus12.00:59:33+00:59:22.89Detail
143. Holaj ZdeněkNestříkací komando#263#M40-4938.00:59:42+00:59:20.82Detail
144. Tvrzník TomášNestříkací komando#265#Mdo3952.00:59:47+00:59:26.21Detail
145. Hajský LubošNestřkaci komando#262#M40-4939.00:59:48+00:59:27.22Detail
146. Vanek TomasTabor#125#Mdo3953.01:00:02+00:59:46.64Detail
147. Hart MichalRoudnice nad Labem#124#Mdo3954.01:00:02+00:59:46.83Detail
156. Bartoš Tomáš#244#M40-4940.01:02:22+01:02:01.80Detail
158. Polívka JanVranovice Ural#123#Mdo3955.01:02:23+01:02:04.92Detail
161. Rokoš/Fafejta PavelBrocno#141#Mdo3956.01:04:14+01:03:56.90Detail
173. Rokoš/Fafejta JanBrocno#143#Mdo3957.01:13:47+01:13:30.74Detail
175. Hanl MilanMělník#224#Mdo3958.01:18:23+01:18:04.90Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz