Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů 2015
29. 11. 2015

8 km (starší dorostenci a muži)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Šmahel MichalASK Slavia Praha#398#muži A1.00:29:03.06Detail
2. Pechek PetrTJ maratonstav úpice#226#muži A2.00:29:22.68+00:00:19.62Detail
3. Havlíček JanInov-8 team#299#muži B1.00:29:28.51+00:00:25.45Detail
4. Semík OndřejSK Kamenice#282#muži A3.00:30:01.52+00:00:58.46Detail
5. Svěchota LukášSpartak Praha 4#279#dorostenci starší1.00:30:02.52+00:00:59.46Detail
6. Josef JakubASK Slavia Praha#397#muži A4.00:30:11.46+00:01:08.40Detail
7. Miler JiříAC Mladá Boleslav#441#muži B2.00:30:13.42+00:01:10.36Detail
8. Valášek JanSpartak Praha 4#442#muži A5.00:30:18.77+00:01:15.71Detail
9. Šíp JanAK Slavia Praha#399#muži A6.00:30:30.06+00:01:27.00Detail
10. Polášek Jan FerdinandVŠSK MFF UK#231#muži A7.00:30:35.86+00:01:32.80Detail
11. Flašar JanSK Praga#428#muži A8.00:30:47.00+00:01:43.94Detail
12. Sysel CtiborSpartak Praha 4#364#muži A9.00:30:56.54+00:01:53.48Detail
13. Kuriš ŠtěpánASK Slavia Praha#382#dorostenci starší2.00:31:02.36+00:01:59.30Detail
14. Matějů LubošSild team#368#muži B3.00:31:46.26+00:02:43.20Detail
15. Řehák VítTJ ČZU Praha#249#muži A10.00:31:58.50+00:02:55.44Detail
16. Timko MartinSašova parta#401#muži A11.00:32:13.80+00:03:10.74Detail
17. Barák VáclavASK Slavia Praha#400#muži A12.00:32:19.45+00:03:16.39Detail
18. Havelka PetrELEVEN RUN TEAM#202#muži B4.00:32:36.12+00:03:33.06Detail
19. Frolík JanVK Smíchov#402#muži A13.00:32:51.10+00:03:48.04Detail
20. Hofta JakubASK Slavia Praha#431#dorostenci starší3.00:32:51.85+00:03:48.79Detail
21. Fořt MartinELEVENRUNTEAM#295#muži B5.00:33:06.74+00:04:03.68Detail
22. Pávek MartinCZU Praha, Rolníci#190#muži A14.00:33:12.12+00:04:09.06Detail
23. Smrčka MilošBK Říčany#234#muži D1.00:33:13.66+00:04:10.60Detail
24. Peřinka FilipPraha#185#muži A15.00:33:24.83+00:04:21.77Detail
25. Bartas JanSK BABICE#271#muži A16.00:33:33.98+00:04:30.92Detail
26. Šimek PavelPraha 3#430#muži B6.00:33:40.75+00:04:37.69Detail
27. Kazda OndřejSportcentrum Jičín#353#muži A17.00:33:47.48+00:04:44.42Detail
28. Žaloudek PetrBT Klacky.cz#421#muži A18.00:33:48.93+00:04:45.87Detail
29. Michalička DavidTK Radošovice#328#muži A19.00:33:53.29+00:04:50.23Detail
30. Václavík JiříSK Babice#439#muži A20.00:33:54.50+00:04:51.44Detail
31. Marhoun PetrVŠSK MFF UK#443#muži A21.00:34:01.15+00:04:58.09Detail
32. Lustig Veselý MichalLUSTIG HEROES#225#muži A22.00:34:03.16+00:05:00.10Detail
33. Herda JanSKP Nymburk#313#muži A23.00:34:04.64+00:05:01.58Detail
34. Konvalinka MatějKanoistika Sedlčany#305#dorostenci starší4.00:34:13.31+00:05:10.25Detail
35. Štemberk PavelKanoistika Sedlčany#307#muži B7.00:34:19.64+00:05:16.58Detail
36. Vaculík JiříSK Apalucha#387#muži B8.00:34:19.84+00:05:16.78Detail
37. Dvořák FilipDukla Praha#425#muži A24.00:34:23.88+00:05:20.82Detail
38. Matějů MichalSild team#367#muži B9.00:34:26.12+00:05:23.06Detail
39. Jíra LukášVK Smíchov#440#muži A25.00:34:32.89+00:05:29.83Detail
40. Duchoň DavidPraha-Újezd#229#muži B10.00:34:36.32+00:05:33.26Detail
41. Chalupa DaniDGP#298#muži A26.00:34:36.72+00:05:33.66Detail
42. Hejný MartinXC Sport#355#muži B11.00:34:37.82+00:05:34.76Detail
43. Klíma LukášNike run club/Prague runners#363#muži A27.00:34:56.75+00:05:53.69Detail
44. Luňák TomášSK BABICE#273#muži B12.00:34:56.78+00:05:53.72Detail
45. Raboň JardaDukla Praha#426#muži A28.00:34:56.84+00:05:53.78Detail
46. Kuna AloisČeské Budějovice#359#muži A29.00:35:01.01+00:05:57.95Detail
47. Klvaň NorbertSKC Pečky#312#muži B13.00:35:11.35+00:06:08.29Detail
48. Pirk TomášLékařský triklub Praha#370#muži B14.00:35:14.21+00:06:11.15Detail
49. Kašpar MichalRS Vlašim#333#muži B15.00:35:16.44+00:06:13.38Detail
50. Pospíšil PavelBenešovský běžecký klub#246#muži A30.00:35:21.64+00:06:18.58Detail
51. Beneš MatějSKK Spartak Čtyřkoly#239#dorostenci starší5.00:35:32.25+00:06:29.19Detail
52. Vacarda Vladim írEleven Run Team#408#muži C1.00:35:38.62+00:06:35.56Detail
53. Vicari JaromírSK BABICE#272#muži B16.00:35:45.53+00:06:42.47Detail
54. Neumann JosefSKK Spartak Ctyrkoly#237#muži B17.00:35:47.33+00:06:44.27Detail
55. Hofman JiříPraha#289#muži A31.00:35:48.33+00:06:45.27Detail
56. Růžička VladimírÚstí nad Labem#415#muži C2.00:35:53.40+00:06:50.34Detail
57. Pračka TomášRunning XT Kašprak#358#muži B18.00:35:55.70+00:06:52.64Detail
58. Smrčka PetrBK Říčany#325#muži B19.00:36:01.39+00:06:58.33Detail
59. Fišer PavelTJ Stodůlky Praha#223#muži B20.00:36:10.25+00:07:07.19Detail
60. Lachout MartinKanoistika Sedlčany#308#muži B21.00:36:21.42+00:07:18.36Detail
61. Burda MichalSK BABICE#270#muži B22.00:36:25.24+00:07:22.18Detail
62. Vaněk PavelPraha#403#muži C3.00:36:27.10+00:07:24.04Detail
63. Jezek TomasDGP#319#muži B23.00:36:33.37+00:07:30.31Detail
64. Škvor MartinSK KAMENICE#346#muži B24.00:36:35.18+00:07:32.12Detail
65. Valsa RadekKanoistika Sedlčany#310#dorostenci starší6.00:36:45.98+00:07:42.92Detail
66. Pokorný OndřejSK Praga#327#muži B25.00:36:47.63+00:07:44.57Detail
67. Klaška PavelDKP#335#muži A32.00:36:50.03+00:07:46.97Detail
68. Šťastný JanTJ Sokol Senohraby#283#muži B26.domácí muži 8 km1.00:36:51.54+00:07:48.48Detail
69. Kuriš Radek#384#muži B27.00:36:53.66+00:07:50.60Detail
70. Hájek LukášKVS#316#muži A33.00:36:57.79+00:07:54.73Detail
71. Beran PetrUsti nad Orlici#362#muži B28.00:36:58.39+00:07:55.33Detail
72. Němec JanSudějov#433#muži B29.00:36:59.54+00:07:56.48Detail
73. Mráz AntonínDGP#217#muži B30.00:37:04.84+00:08:01.78Detail
74. Brabec MiroslavHabrdy#285#muži B31.00:37:05.84+00:08:02.78Detail
75. Semík LubošSK Kamenice#281#muži C4.00:37:07.11+00:08:04.05Detail
76. Pašek FrantišekSK Kamenice#357#muži B32.00:37:08.39+00:08:05.33Detail
77. Rück DanielSK BABICE#266#muži B33.00:37:11.24+00:08:08.18Detail
78. Záhorec StandaVRT#422#muži B34.00:37:12.77+00:08:09.71Detail
79. Jirásek PetrSK BABICE#268#muži B35.00:37:13.08+00:08:10.02Detail
80. Němeček JanSK Kamenice#360#muži C5.00:37:16.70+00:08:13.64Detail
81. Tibitanzl MichalJavorník#337#muži B36.00:37:19.80+00:08:16.74Detail
82. Nemšovský PetrPraha#218#muži B37.00:37:20.33+00:08:17.27Detail
83. Stráněl JiříSK Rover#376#muži B38.00:37:25.58+00:08:22.52Detail
84. Toupal JakubZnosim#321#dorostenci starší7.00:37:27.29+00:08:24.23Detail
85. Ascherman JanUSK Praha#251#muži B39.00:37:30.11+00:08:27.05Detail
86. Sunka Jan#429#muži B40.00:37:30.86+00:08:27.80Detail
87. Vágner AlešRorace team#410#muži B41.00:37:33.10+00:08:30.04Detail
88. Sysel OndrejSK Praga#365#muži A34.00:37:35.13+00:08:32.07Detail
89. Bína JiříHrusice#215#muži B42.00:37:35.66+00:08:32.60Detail
90. Zach PetrDGP#445#muži B43.00:37:42.56+00:08:39.50Detail
91. Pradáč PetrHS Pec pod Sněžkou#256#muži B44.00:37:43.65+00:08:40.59Detail
92. Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA#233#muži B45.00:37:47.61+00:08:44.55Detail
93. Kolanda ČajDGP#240#muži B46.00:37:56.77+00:08:53.71Detail
94. Horák LaďaSKK Spartak Čtyřkoly#238#muži B47.00:38:02.15+00:08:59.09Detail
95. Chmelík MartinLBS sport TEAM#244#muži C6.00:38:06.00+00:09:02.94Detail
96. Nosek JiříKbely cycling team#342#muži B48.00:38:07.55+00:09:04.49Detail
97. Němec JiříAtletika Vlašim#191#muži D2.00:38:09.00+00:09:05.94Detail
98. Werner LukášZelená liška#320#muži A35.00:38:09.25+00:09:06.19Detail
99. Falge JanKoa Squad#269#muži B49.00:38:11.33+00:09:08.27Detail
100. Bartoň VojtěchDGP#297#muži A36.00:38:14.13+00:09:11.07Detail
101. Hájek AdamSK Kamenice#349#muži A37.00:38:16.50+00:09:13.44Detail
102. Pelant MichalTK Radošovice#198#muži B50.00:38:20.32+00:09:17.26Detail
103. Prouza MilanSC Radotín#332#muži A38.00:38:27.11+00:09:24.05Detail
104. Svoboda PetrBenešovský běžecký klub#338#muži A39.00:38:27.14+00:09:24.08Detail
105. Musil LadislavKbely cycling team#343#muži B51.00:38:30.82+00:09:27.76Detail
106. Karban ZdeněkHumanita#381#muži B52.00:38:55.68+00:09:52.62Detail
107. Vizina Petrpetr.vizina@email.cz#391#muži B53.00:38:56.01+00:09:52.95Detail
108. Bradáč JiříSABZO#331#muži A40.00:38:56.55+00:09:53.49Detail
109. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#216#muži B54.00:38:59.05+00:09:55.99Detail
110. Štemberk JáchymKanoistika Sedlčany#304#dorostenci starší8.00:39:04.57+00:10:01.51Detail
111. Sůsa JakubKanoistika Sedlčany#309#muži A41.00:39:09.64+00:10:06.58Detail
112. Fišer JiříVŠSK MFF UK#210#muži A42.00:39:18.61+00:10:15.55Detail
113. Hergesell JiříVračkovice#317#muži B55.00:39:25.15+00:10:22.09Detail
114. Kotlík KamilHegesh Praha#406#muži B56.00:39:34.20+00:10:31.14Detail
115. Karafiat RomanKladruby#180#muži B57.00:39:35.62+00:10:32.56Detail
116. Plocek LukášChaBrusiči#290#muži A43.00:39:37.19+00:10:34.13Detail
117. Jeníček MichalHO Přírodní vědy#386#muži A44.00:39:41.98+00:10:38.92Detail
118. Vávra RadomírKertteam#413#muži C7.00:39:47.90+00:10:44.84Detail
119. Siegl RomanMFP#392#muži B58.00:39:48.97+00:10:45.91Detail
120. Veselý JanSokol Senohraby#361#muži C8.domácí muži 8 km2.00:39:53.35+00:10:50.29Detail
121. Maleček VáclavSK BABICE#264#muži A45.00:39:56.17+00:10:53.11Detail
122. Červinka JaroslavOK 24 Praha#275#muži C9.00:39:56.98+00:10:53.92Detail
123. Karč JakubSK BABICE#263#muži B59.00:40:03.35+00:11:00.29Detail
124. Plášil MatějSokol Senohraby#423#dorostenci starší9.domácí muži 8 km3.00:40:04.51+00:11:01.45Detail
125. Polívka OmoDGP#323#muži B60.00:40:09.96+00:11:06.90Detail
126. Kolář JanSK Rover#377#muži B61.00:40:10.96+00:11:07.90Detail
127. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#292#muži B62.00:40:16.04+00:11:12.98Detail
128. Rieger JanProgress cycle#247#muži B63.00:40:20.36+00:11:17.30Detail
129. Šmíd DanielDGP#324#muži B64.00:40:22.54+00:11:19.48Detail
130. Vicari NicolasSK BABICE#260#muži A46.00:40:23.12+00:11:20.06Detail
131. Odvárko TomášDukla Praha#424#muži A47.00:40:24.01+00:11:20.95Detail
132. Penc MiroslavDukla Praha#407#muži B65.00:40:24.84+00:11:21.78Detail
133. Lízner MartinŘìčany#302#muži B66.00:40:29.86+00:11:26.80Detail
134. Vaniš MartinPraha#192#muži B67.00:40:38.02+00:11:34.96Detail
135. Kos LadislavPraha 11#230#muži A48.00:40:46.24+00:11:43.18Detail
136. Dufíno PavelDGP#418#muži A49.00:40:46.43+00:11:43.37Detail
137. Chalupník MilanČtyřkoly#393#muži B68.00:41:00.15+00:11:57.09Detail
138. Jelínek AlešPraha 6#287#muži A50.00:41:09.53+00:12:06.47Detail
139. Chmátal MartinRace Team Pyšely#378#muži B69.00:41:22.61+00:12:19.55Detail
140. Šimáň EduardPraha 10#385#muži C10.00:41:26.30+00:12:23.24Detail
141. Šponar TomášSK BABICE#261#muži B70.00:41:35.90+00:12:32.84Detail
142. Mrázek OldřichDGP#276#muži C11.00:41:38.93+00:12:35.87Detail
143. Gregor JaroslavAC OH Praha#206#muži D3.00:41:45.26+00:12:42.20Detail
144. Valášek PetrSK Kamenice#339#muži B71.00:41:47.44+00:12:44.38Detail
145. Diviš MartinSNB Praha#379#muži C12.00:41:49.04+00:12:45.98Detail
146. Semik JanUSK Praha#252#muži C13.00:41:49.51+00:12:46.45Detail
147. Štros OtaSuper Slow Motion#182#muži C14.00:41:54.60+00:12:51.54Detail
148. Balane DanielKanoistika Sedlčany#306#dorostenci starší10.00:41:57.06+00:12:54.00Detail
149. Techl LukášTJ Sokol Senohraby#371#muži B72.domácí muži 8 km4.00:41:59.77+00:12:56.71Detail
150. Pirk JanLékařský triklub Praha#369#muži D4.00:42:01.41+00:12:58.35Detail
151. Hanousek JakubPraha 4#394#muži A51.00:42:07.59+00:13:04.53Detail
152. Svoboda JiříKbely Cycling team#395#muži A52.00:42:10.26+00:13:07.20Detail
153. Skořepa DavidPraha#248#muži A53.00:42:10.79+00:13:07.73Detail
154. Matějovský PavelAVC Praha#300#muži C15.00:42:21.22+00:13:18.16Detail
155. Vaněček JanZup#291#muži A54.00:42:26.63+00:13:23.57Detail
156. Říman PetrSK BABICE#265#muži B73.00:42:27.37+00:13:24.31Detail
157. Rudolský MichalPraha#446#muži C16.00:42:29.16+00:13:26.10Detail
158. Bartoň TomášKamenice#277#muži B74.00:42:32.11+00:13:29.05Detail
159. Matějka TomášRun4ever#390#muži B75.00:42:53.12+00:13:50.06Detail
160. Macháček JakubOndřejov#404#muži B76.00:42:55.08+00:13:52.02Detail
161. Vaníček PetrBK Říčany#417#muži D5.00:42:55.82+00:13:52.76Detail
162. Neyrinck NoelRolníci Chlumec nad Cidlinou#242#muži B77.00:42:56.04+00:13:52.98Detail
163. Soldát MiroslavChaBrusiči#209#muži B78.00:43:01.71+00:13:58.65Detail
164. Svěchota PetrSpartak Praha 4#280#muži B79.00:43:05.70+00:14:02.64Detail
165. Jirásek TomášRunnig Stones Praha#352#muži A55.00:43:12.68+00:14:09.62Detail
166. Smetana MichalBeroun#356#muži B80.00:43:12.98+00:14:09.92Detail
167. Mládek JiříDGP#336#muži A56.00:43:19.64+00:14:16.58Detail
168. Burda VladimírVK Bohemians Praha#205#muži D6.00:43:25.14+00:14:22.08Detail
169. Špaček JanAC Kobylisy#444#muži B81.00:43:36.32+00:14:33.26Detail
170. Toupal VáclavZnosim#322#muži B82.00:43:39.25+00:14:36.19Detail
171. Kudláček PetrPraha Kunratice#224#muži B83.00:43:43.01+00:14:39.95Detail
172. Beneš ŠtěpánOmon Praha#222#muži A57.00:44:16.17+00:15:13.11Detail
173. Jelínek PavelPraha 6#286#muži C17.00:44:23.93+00:15:20.87Detail
174. Prudil PavelPraha#212#muži B84.00:44:29.97+00:15:26.91Detail
175. Matisko PeterRun4ever#389#muži B85.00:44:30.80+00:15:27.74Detail
176. Hamouz JanOmon Praha#194#muži A58.00:44:31.82+00:15:28.76Detail
177. Navrátil JosefSK Strančice#416#muži D7.00:44:31.98+00:15:28.92Detail
178. Říha MiroslavSokol Sadská#411#muži D8.00:44:33.53+00:15:30.47Detail
179. Hofta PetrTJ Kunice#432#muži B86.00:44:37.05+00:15:33.99Detail
180. Alexa MichalOndřejov Skiraau#405#muži B87.00:44:43.06+00:15:40.00Detail
181. Rádl PavelPyšely#257#muži C18.00:44:44.56+00:15:41.50Detail
182. Palata VlastaDGP#326#muži C19.00:44:58.08+00:15:55.02Detail
183. Moravec KarelPraha#208#muži A59.00:45:07.42+00:16:04.36Detail
184. Pánek MiroslavDGP#409#muži C20.00:45:09.82+00:16:06.76Detail
185. Bulander MarekDGP#396#muži C21.00:45:12.97+00:16:09.91Detail
186. Zánora JosefModřany#419#muži A60.00:45:18.88+00:16:15.82Detail
187. Škvor PetrSenohraby#296#muži C22.domácí muži 8 km5.00:45:26.56+00:16:23.50Detail
188. Kalfař JakubKBELY CYCLING TEAM#354#muži A61.00:45:34.25+00:16:31.19Detail
189. Haushalter Michal10 beers after#241#muži C23.00:45:36.14+00:16:33.08Detail
190. Gbelec PetrRun4ever#388#muži B88.00:45:58.62+00:16:55.56Detail
191. Barkman RobertPraha#201#muži A62.00:46:01.65+00:16:58.59Detail
192. Durdík PetrSenohraby#412#muži B89.domácí muži 8 km6.00:46:07.00+00:17:03.94Detail
193. Beneš PetrSpartak Čtyřkoly#236#muži B90.00:46:09.83+00:17:06.77Detail
194. Navrátil ZdeněkPrague Runners#250#muži B91.00:46:13.14+00:17:10.08Detail
195. Táborský JosefKarolinum#372#muži A63.00:46:16.40+00:17:13.34Detail
196. Krása DavidSokol Malá Strana#329#muži C24.00:46:24.21+00:17:21.15Detail
197. Klaška PavelDKP#334#muži C25.00:46:47.51+00:17:44.45Detail
198. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#203#muži C26.00:47:17.75+00:18:14.69Detail
199. Suttr PavelMrač#227#muži B92.00:47:25.26+00:18:22.20Detail
200. Hrncirik JanDGP#253#muži B93.00:47:32.63+00:18:29.57Detail
201. Karas TomášDGP#427#muži B94.00:47:39.68+00:18:36.62Detail
202. Nový BřetislavSABZO Praha#207#muži D9.00:48:04.26+00:19:01.20Detail
203. Horký JanSK BABICE#259#muži B95.00:48:06.34+00:19:03.28Detail
204. Julínek Simon#436#muži B96.00:48:13.32+00:19:10.26Detail
205. Šťastný RadekLštění#347#muži B97.00:48:18.96+00:19:15.90Detail
206. Fejtek VáclavLouňovice pod Bl.#383#muži B98.00:48:20.94+00:19:17.88Detail
207. Bartoň PavelSK Kamenice#278#dorostenci starší11.00:48:23.08+00:19:20.02Detail
208. Vytásek JaroslavSenohraby#288#muži B99.domácí muži 8 km7.00:48:59.80+00:19:56.74Detail
209. Mráz PavelDGP#374#muži B100.00:49:09.46+00:20:06.40Detail
210. Lysenko VladimírFujitsu#235#muži B101.00:49:13.42+00:20:10.36Detail
211. Neuman JaroslavDGP#254#muži C27.00:49:15.59+00:20:12.53Detail
212. Cipl FrantišekBONBON Praha#187#muži D10.00:49:53.47+00:20:50.41Detail
213. Černý Pavelumalehoberlina.cz#204#muži A64.00:49:57.11+00:20:54.05Detail
214. Krása ŠtěpánSokol Nusle#345#muži B102.00:50:11.42+00:21:08.36Detail
215. Linhart FrantišekTJ Sokol Prazsky#351#muži A65.00:50:20.53+00:21:17.47Detail
216. Berdych Jiří#437#muži D11.00:50:27.31+00:21:24.25Detail
217. Novotny LukasKanoistika Sedlčany#311#dorostenci starší12.00:50:35.71+00:21:32.65Detail
218. Bílý PetrOMON Praha#221#muži A66.00:50:40.62+00:21:37.56Detail
219. Kadleček AlešKanoistika Sedlčany#303#muži B103.00:51:16.93+00:22:13.87Detail
220. Malý MilanSK Mirojovice#414#muži B104.00:51:27.11+00:22:24.05Detail
221. Schling JaromírOK Jihlava#193#muži D12.00:51:34.51+00:22:31.45Detail
222. Strejček JiříPraha 10#435#muži A67.00:53:02.58+00:23:59.52Detail
223. Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub#330#muži C28.00:53:09.05+00:24:05.99Detail
224. Janeček JaroslavSabzo Praha#434#muži D13.00:53:50.71+00:24:47.65Detail
225. Kadleček FilipDGP#420#muži B105.00:54:00.69+00:24:57.63Detail
226. Černý Jaroslav#314#muži A68.00:54:27.44+00:25:24.38Detail
227. Nemeth MarekMufloni Kunratice#341#muži A69.00:55:08.96+00:26:05.90Detail
228. Čadil Janorientační běh FS Praha#214#muži D14.00:55:16.34+00:26:13.28Detail
229. Novák JiříSK Rover#197#muži D15.00:55:26.50+00:26:23.44Detail
230. Greiner PavelOmon Praha#220#muži B106.01:03:59.60+00:34:56.54Detail
231. Kubáň MichalMufloni Kunratice#340#muži B107.01:04:31.63+00:35:28.57Detail
232. Bubeník KarelBenešov#196#muži D16.01:07:41.99+00:38:38.93Detail
233. Málek ZdeněkAVC Praha#438#muži D17.01:09:50.33+00:40:47.27Detail
234. Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav#188#muži D18.01:11:49.02+00:42:45.96Detail
235. Krejsa VáclavBONBON Praha#199#muži D19.01:26:34.92+00:57:31.86Detail
DNF Mayer JanBK Benešov#195#muži DDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz