Oficiální Výsledková listina Raidlight Teplický půlmaraton zimní
29. 12. 2017
Běh 20 km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Stejskal | Jakub | Chomutov | #74# | muži | 1. | 01:26:01 | | Detail |
2. | Žáček | Martin | Děčín | #96# | muži | 2. | 01:28:18 | +00:02:17 | Detail |
3. | Vorobok | Tomáš | Predators | #106# | muži | 3. | 01:29:48 | +00:03:47 | Detail |
4. | Jirásek | Tomáš | Running Stones Praha | #124# | muži | 4. | 01:31:53 | +00:05:52 | Detail |
5. | Musilová | Dáša | Jílové | #100# | ženy | 1. | 01:34:14 | +00:08:13 | Detail |
6. | Zdráhal | Tomáš | Haná Orienteering | #92# | muži | 5. | 01:34:44 | +00:08:43 | Detail |
7. | Matulová | Laura | Radeč | #117# | ženy | 2. | 01:36:23 | +00:10:22 | Detail |
8. | Gaisler | Martin | BK Teplice | #111# | muži | 6. | 01:39:18 | +00:13:17 | Detail |
9. | Kunzl | Tomáš | New Roll Runners | #43# | muži | 7. | 01:39:18 | +00:13:17 | Detail |
10. | Koudelka | Drahomir | Meixner Consulting | #39# | muži | 8. | 01:39:45 | +00:13:44 | Detail |
11. | Holeček | Jiří | Běžci Chomutov | #24# | muži | 9. | 01:42:24 | +00:16:23 | Detail |
12. | Malý | Lukáš | RunSport Team | #47# | muži | 10. | 01:42:37 | +00:16:36 | Detail |
13. | Pröller | Miroslav | | #144# | muži | 11. | 01:43:23 | +00:17:22 | Detail |
14. | Klinkáček | Karel | Děčín | #37# | muži | 12. | 01:43:36 | +00:17:35 | Detail |
15. | Křížová | Anežka | Hora Svaté Kateřiny | #42# | ženy | 3. | 01:43:36 | +00:17:35 | Detail |
16. | Vítková | Zuzana | | #89# | ženy | 4. | 01:44:10 | +00:18:09 | Detail |
17. | Klemsa | Tadeáš | chudák z Teplic | #112# | muži | 13. | 01:44:45 | +00:18:44 | Detail |
18. | Vávrů | Ivana | TJ VTŽ Chomutov | #88# | ženy | 5. | 01:46:18 | +00:20:17 | Detail |
19. | Plaček | Tomáš | ASK Děčín | #98# | muži | 14. | 01:46:31 | +00:20:30 | Detail |
20. | Pacák | Lubor | amatér | #113# | muži | 15. | 01:48:27 | +00:22:26 | Detail |
21. | Hůrka | Otakar | Bike a Běh Ostrov | #27# | muži | 16. | 01:48:40 | +00:22:39 | Detail |
22. | Hazucha | Marek | Usti nad Labem | #21# | muži | 17. | 01:49:07 | +00:23:06 | Detail |
23. | Hořovský | Martin | Praha Vinohrady | #25# | muži | 18. | 01:49:24 | +00:23:23 | Detail |
24. | Bezděk | Miroslav | Praha | #3# | muži | 19. | 01:49:42 | +00:23:41 | Detail |
25. | Stolz | Jan | | #75# | muži | 20. | 01:49:42 | +00:23:41 | Detail |
26. | Plachý | Zdeněk | | #142# | muži | 21. | 01:49:52 | +00:23:51 | Detail |
27. | Sikora | Tomáš | | #137# | muži | 22. | 01:51:10 | +00:25:09 | Detail |
28. | Behenský | Jan | Rozběháme Česko | #1# | muži | 23. | 01:52:14 | +00:26:13 | Detail |
29. | Řepa | Vilem | Cheb | #66# | muži | 24. | 01:53:22 | +00:27:21 | Detail |
30. | Pavlíková | Kateřina | Nové Město na Moravě | #54# | ženy | 6. | 01:53:23 | +00:27:22 | Detail |
31. | Kamerer | Marek | OK Kamenice | #34# | muži | 25. | 01:53:53 | +00:27:52 | Detail |
32. | Petrásek | Libor | | #143# | muži | 26. | 01:54:02 | +00:28:01 | Detail |
33. | Štěch | Martin | AK Bílina | #81# | muži | 27. | 01:55:14 | +00:29:13 | Detail |
34. | Štěch | Martin | Bilina | #80# | muži | 28. | 01:55:14 | +00:29:13 | Detail |
35. | Chalupný | Zdeněk | | #140# | muži | 29. | 01:55:43 | +00:29:42 | Detail |
36. | Kubáč | Michal | Koloshop | #119# | muži | 30. | 01:56:08 | +00:30:07 | Detail |
37. | Šilhavý | Jan | SBK Unčín | #114# | muži | 31. | 01:56:09 | +00:30:08 | Detail |
38. | Kafka | Josef | FreeRun Ústí nad Labem | #33# | muži | 32. | 01:56:40 | +00:30:39 | Detail |
39. | Rada | Oldřich | Běžecká škola Ústí nad Labem... | #62# | muži | 33. | 01:56:43 | +00:30:42 | Detail |
40. | Kostlán | Martin | SRTG Most | #121# | muži | 34. | 01:57:02 | +00:31:01 | Detail |
41. | Gába | Stíhačka | Rozběháme Teplice a okolí | #14# | ženy | 7. | 01:58:39 | +00:32:38 | Detail |
42. | Silnicová | Iva | | #70# | ženy | 8. | 01:59:47 | +00:33:46 | Detail |
43. | Dogaru | Vasil | | #136# | muži | 35. | 02:02:15 | +00:36:14 | Detail |
44. | Cuřínová | Petra | Báječné ženy v Běhu | #7# | ženy | 9. | 02:02:49 | +00:36:48 | Detail |
45. | Právec | Zdeněk | Ústí nad Labem | #97# | muži | 36. | 02:06:31 | +00:40:30 | Detail |
46. | Picha | Jan | | #138# | muži | 37. | 02:06:39 | +00:40:38 | Detail |
47. | Stredel | Juan | | #131# | muži | 38. | 02:07:41 | +00:41:40 | Detail |
48. | Hrbek | Martin | | #69# | muži | 39. | 02:08:46 | +00:42:45 | Detail |
49. | Havlíčková | Michaela | triatlet karlovy vary | #20# | ženy | 10. | 02:17:36 | +00:51:35 | Detail |
50. | Bonaconzová | Martina | Mladá Boleslav | #4# | ženy | 11. | 02:18:09 | +00:52:08 | Detail |
51. | Stanek | Tomas | praha | #73# | muži | 40. | 02:19:24 | +00:53:23 | Detail |
52. | Ptáčková | Jana | Běžecká škola Ústí nad Labem... | #61# | ženy | 12. | 02:23:36 | +00:57:35 | Detail |
53. | Jehlička | Jiří | FreeRun Ústí nad Labem | #31# | muži | 41. | 02:23:36 | +00:57:35 | Detail |
54. | Vaněrka | Zdeněk | | #86# | muži | 42. | 02:24:08 | +00:58:07 | Detail |
55. | Rutzenstorferová | Jana | MaLé-R | #115# | ženy | 13. | 02:29:08 | +01:03:07 | Detail |
56. | Schreiberová | Štěpánka | Ústí nad Labem | #68# | ženy | 14. | 02:29:52 | +01:03:51 | Detail |
57. | Lédlová | Naděžda | Teplice | #101# | ženy | 15. | 02:46:26 | +01:20:25 | Detail |
58. | Richterová | Martina | MaLé-R | #63# | ženy | 16. | 02:51:17 | +01:25:16 | Detail |
59. | Drvota | Zdeněk | Teplice | #11# | muži | 43. | 02:51:22 | +01:25:21 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |