Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOVÁŘ ToníkSparta Praha#87žáci 6 - 7 let1.00:01:26Detail
2. KAFKA MichalTK Zdice#4žáci 6 - 7 let2.00:01:27+00:00:01Detail
3. BUBNÍKOVÁ ŠárkaStřela Žebrák#123žákyně 6 - 7 let1.00:01:28+00:00:02Detail
4. ČANDA Vojtěch#165žáci 6 - 7 let3.00:01:30+00:00:04Detail
5. MAREŠ ŠtěpánBeroun#171žáci 6 - 7 let4.00:01:32+00:00:06Detail
6. ŠTĚŇO FilipLiteň#142žáci 6 - 7 let5.00:01:39+00:00:13Detail
7. DUCHOSLAV JakubSK Sporting Příbram#163žáci 6 - 7 let6.00:01:41+00:00:15Detail
8. SVOBODA FilipStřela Žebrák#158žáci 6 - 7 let7.00:01:44+00:00:18Detail
9. HRADEČNÁ NelaLokomotiva Beroun#140žákyně 6 - 7 let2.00:01:47+00:00:21Detail
10. PEČENKA VojtěchPečenka Adventure Team#138žáci 6 - 7 let8.00:01:53+00:00:27Detail
11. ALFERY KryštofVinarice#5žáci 6 - 7 let9.00:01:58+00:00:32Detail
12. SCHUSOVÁ MarieŘevnice#169žákyně 6 - 7 let3.00:02:01+00:00:35Detail
13. KLEMENTOVÁ OlivieLoko Beroun#85žákyně 6 - 7 let4.00:02:04+00:00:38Detail
14. HODAČOVÁ DominikaKrálův Dvůr#77žákyně 6 - 7 let5.00:02:09+00:00:43Detail
15. KROB VojtaSK Halouny#164žáci 6 - 7 let10.00:02:17+00:00:51Detail
16. PEŠICE ŠimonFutsal Dobřichovice#117žáci 8 - 9 let1.00:02:19+00:00:53Detail
17. URBAN KryštofStřela Žebrák#107žáci 8 - 9 let2.00:02:20+00:00:54Detail
18. VOTAVA LukášTJ Sokol Králův Dvůr#10žáci 8 - 9 let3.00:02:22+00:00:56Detail
19. RADA VojtěchBikeclinic junior team#120žáci 8 - 9 let4.00:02:25+00:00:59Detail
20. SŮROVÁ MonikaHostomice#130žákyně 8 - 9 let1.00:02:26+00:01:00Detail
21. SVOBODA JosefStřela Žebrák#159žáci 8 - 9 let5.00:02:27+00:01:01Detail
22. MALČEKOVÁ SofieLokomotiva Beroun#148žákyně 8 - 9 let2.00:02:28+00:01:02Detail
23. JANDAL Petrfarma Běleč#13žáci 8 - 9 let6.00:02:29+00:01:03Detail
24. KAFKA LukášTK Zdice#12žáci 8 - 9 let7.00:02:29+00:01:03Detail
25. VYKYSALÁ BarboraLokomotiva Beroun#113žákyně 8 - 9 let3.00:02:29+00:01:03Detail
26. KUČERA SebastianLokomotiva Beroun#125žáci 8 - 9 let8.00:02:30+00:01:04Detail
27. VALUCHOVÁ JulieZŠ Bratří Venclíků#8žákyně 8 - 9 let4.00:02:31+00:01:05Detail
28. HUML FilipStřela Žebrák#11žáci 8 - 9 let9.00:02:34+00:01:08Detail
29. SKÁLA AdamSvinaře#156žáci 8 - 9 let10.00:02:34+00:01:08Detail
30. KLEMENTOVÁ AnnaLoko Beroun#84žákyně 8 - 9 let5.00:02:35+00:01:09Detail
31. JÁMBOROVÁ EmaAdrien Elixir Elite Team#116žákyně 8 - 9 let6.00:02:36+00:01:10Detail
32. BATULKOVÁ EliškaDobřichovice#146žákyně 8 - 9 let7.00:02:37+00:01:11Detail
33. SYNEK VojtaBK Beroun#132žáci 8 - 9 let11.00:02:36+00:01:10Detail
34. PTÁČKOVÁ AnnaLokomotiva Beroun#127žákyně 8 - 9 let8.00:02:40+00:01:14Detail
35. HODAČOVÁ NatálieLOKO Beroun#78žákyně 8 - 9 let9.00:02:42+00:01:16Detail
36. PIXOVÁ NatálieSK Vlčáci Mníšek pod Brdy#9žákyně 8 - 9 let10.00:02:45+00:01:19Detail
37. PAZDEROVÁ AnnaHatě#7žákyně 8 - 9 let11.00:02:47+00:01:21Detail
38. SOJKOVÁ DorotaLoko Beroun#99žákyně 8 - 9 let12.00:02:49+00:01:23Detail
39. KONOPÁČ Matěj#137žáci 8 - 9 let12.00:02:49+00:01:23Detail
40. MAREŠOVÁ LindaLokomotiva Beroun#170žákyně 8 - 9 let13.00:02:50+00:01:24Detail
41. VINŠOVÁ KristýnaHodyně#168žákyně 8 - 9 let14.00:02:59+00:01:33Detail
42. ARNOŠT MikulášBeroun#134žáci 8 - 9 let13.00:02:59+00:01:33Detail
43. HRADEČNÁ SofiaLokomotiva Beroun#141žákyně 8 - 9 let15.00:03:02+00:01:36Detail
44. MARYŠKOVÁ TerezkaLokomotiva Beroun#147žákyně 8 - 9 let16.00:03:11+00:01:45Detail
45. BROŽ Vojtěch#185žáci 8 - 9 let14.00:03:15+00:01:49Detail
46. KNOBLOCHOVÁ LucieLiten#6žákyně 8 - 9 let17.00:03:42+00:02:16Detail
47. MÍKOVÁ BarboraLoko Beroun#20žákyně 10 – 11 let1.00:05:07+00:03:41Detail
48. SMETANA MichalAFK Loděnice#16žáci 14 – 15 let1.00:05:08+00:03:42Detail
49. KOVÁŘ JendaDiana Sport Team#86žáci 10 – 11 let1.00:05:19+00:03:53Detail
50. ČEPEK MartinDukla Praha#166žáci 10 – 11 let2.00:05:26+00:04:00Detail
51. HOŠEK OndřejSK Sporting Příbram#176žáci 12 – 13 let1.00:05:27+00:04:01Detail
52. URBAN MatyášStřela Žebrák#108žáci 12 – 13 let2.00:05:32+00:04:06Detail
53. FRAŇKOVÁ Natálie#154žákyně 14 – 15 let1.00:05:32+00:04:06Detail
54. HORNÍK MarekLokomotiva Beroun#174žáci 10 – 11 let3.00:05:34+00:04:08Detail
55. HUML JanStřela Žebrák#19žáci 12 – 13 let3.00:05:44+00:04:18Detail
56. HUMLOVÁ EliškaStřela Žebrák#21žákyně 10 – 11 let2.00:05:44+00:04:18Detail
57. GEIST Patrik#172žáci 10 – 11 let4.00:05:45+00:04:19Detail
58. PEŠEK DominikStřela Žebrák#131žáci 10 – 11 let5.00:05:47+00:04:21Detail
59. PAVLIŠENOVÁ MarkétaSK Sporting Příbram#177žákyně 14 – 15 let2.00:05:48+00:04:22Detail
60. JENÍKOVÁ MartinaSK Sporting Příbram#150žákyně 10 – 11 let3.00:05:50+00:04:24Detail
61. LUCIE TEREZA ValachováTJ Lokomotiva Beroun#88žákyně 12 – 13 let1.00:05:50+00:04:24Detail
62. ŠVARCOVÁ TerezkaStřela žebrák#18žákyně 12 – 13 let2.00:05:53+00:04:27Detail
63. KONOPÁČ VojtěchLokomotiva Beroun#136žáci 12 – 13 let4.00:05:55+00:04:29Detail
64. BRAMBOROVÁ AnnaLokomotiva Beroun#173žákyně 12 – 13 let3.00:06:03+00:04:37Detail
65. SŮRA MartinHostomice#126žáci 10 – 11 let6.00:06:03+00:04:37Detail
66. FRANĚK TomášFraněk Team#155žáci 10 – 11 let7.00:06:04+00:04:38Detail
67. BUBNÍK LukášStřela Žebrák#124žáci 10 – 11 let8.00:06:04+00:04:38Detail
68. ŠAMANOVÁ MarkétaLokomotiva Beroun#167žákyně 10 – 11 let4.00:06:10+00:04:44Detail
69. BUDIL PetrHostomice#129žáci 12 – 13 let5.00:06:11+00:04:45Detail
70. SEIDL FilipBeroun#122žáci 10 – 11 let9.00:06:14+00:04:48Detail
71. PAVLIŠENOVÁ KateřinaSK Sporting Příbram#178žákyně 12 – 13 let4.00:06:15+00:04:49Detail
72. NEJEDLÁ LucieLokomotiva Beroun#149žákyně 10 – 11 let5.00:06:16+00:04:50Detail
73. POKORNÁ TerezaHlásná Třebaň#24žákyně 10 – 11 let6.00:06:29+00:05:03Detail
74. PALIVCOVÁ TerkaHostomice#128žákyně 12 – 13 let5.00:06:29+00:05:03Detail
75. RYVOLA Martin#192žáci 12 – 13 let6.00:06:33+00:05:07Detail
76. VYKYSALÁ AnnaLokomotiva Beroun#112žákyně 10 – 11 let7.00:06:49+00:05:23Detail
77. ŠPÍRKOVÁ KarolínaLokomotiva Beroun#152žákyně 10 – 11 let8.00:06:56+00:05:30Detail
78. KRTEK OndřejTJ LOKOMOTIVA Beroun#25žáci 10 – 11 let10.00:06:56+00:05:30Detail
79. VALUCHOVÁ VeronikaZŠ Bratří Venclíků#23žákyně 10 – 11 let9.00:06:58+00:05:32Detail
80. KRTKOVÁ EliškaTetín#143žákyně 10 – 11 let10.00:07:00+00:05:34Detail
81. ZDEŇOVCOVÁ AnetaPříbram#184žákyně 10 – 11 let11.00:07:01+00:05:35Detail
82. PAZDEROVÁ KristýnaHatě#22žákyně 10 – 11 let12.00:07:12+00:05:46Detail
83. PEJŠA JanSedlčany#187žáci 12 – 13 let7.00:07:16+00:05:50Detail
84. SOJKOVÁ AnežkaLoko Beroun#98žákyně 10 – 11 let13.00:07:16+00:05:50Detail
85. KONOPÁČOVÁ Magdalena#139žákyně 10 – 11 let14.00:07:18+00:05:52Detail
86. STŘÍBRNÁ VeronikaRebels O.K.#100žákyně 10 – 11 let15.00:07:50+00:06:24Detail
87. PEŠICOVÁ SáraDobřichovice#157žákyně 10 – 11 let16.00:07:50+00:06:24Detail
88. KRTKOVÁ MichaelaTJ LOKOMOTIVA Beroun#15žákyně 14 – 15 let3.00:07:55+00:06:29Detail
89. JANDOVÁ Sofie AnnaTetín#144žákyně 10 – 11 let17.00:09:18+00:07:52Detail
90. ARNOŠTOVÁ SimonaBeroun#135žákyně 10 – 11 let18.00:14:34+00:13:08Detail
RADOVÁ EliškaBikeclinic junior team#121D00:00:00Detail
JANDAL Pavelfarma Běleč#14žáci 8 - 9 let00:00:00Detail
MÍKOVÁ ViktorieHýskov#1D00:00:00Detail
ALFERY MatoušVinarice#2D00:00:00Detail
PIXA Martin#3D00:00:00Detail
ČERNÁ TerezaBios Fit#69D00:00:00Detail
SMETANOVÁ AnetaTJ Loko Beroun#17žákyně 12 – 13 let00:00:00Detail
ČERNÝ MartinSK Spartak Příbram#70žáci 6 - 7 let00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz