Oficiální Výsledková listina Run For Help Poděbrady
20. 5. 2018

rodinný běh 3,3 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. PAVLÍK MojmírBěhej Poděbrady#335chlapci1.00:12:26Detail
2. MARÁK DanielPoděbrady#945chlapci2.00:12:45+00:00:19-01:32:57.8Detail
3. VÁŇA VojtěchKanoistika Poděbrady#449chlapci3.00:13:33+00:01:07Detail
4. HNĚVSA MatějHC Poděbrady#114chlapci4.00:13:50+00:01:24Detail
5. KAČEROVÁ MonikaZvole#152ženy1.00:13:50+00:01:2400:13:41.93Detail
6. STRNAD LukášTJ Sokol Chlístovice#399muži1.00:14:15+00:01:4900:14:12.77Detail
7. MATOUŠEK TomášLibušín#278chlapci5.00:14:15+00:01:4900:14:06.71Detail
8. CHLUBNA PatrikFK BOHEMIA PODĚBRADY#138chlapci6.00:14:41+00:02:15Detail
9. VYLEŤALOVÁ TerezaSKP Nymburk#494dívky1.00:14:41+00:02:15-01:35:52.2Detail
10. FRANKOVÁ EmmaSadská#526dívky2.00:14:43+00:02:17Detail
11. PROCHÁZKOVÁ AnežkaPoděbrady#350ženy2.00:14:44+00:02:1800:14:37.92Detail
12. HORNÍČEK ŠtěpánHC Poděbrady#125chlapci7.00:14:50+00:02:2400:14:29.47Detail
13. SOUČEK MatoušFK Bohemia Poděbrady#386chlapci8.00:14:52+00:02:26Detail
14. PAVLÍK VojtěchBěhej Poděbrady#336chlapci9.00:14:54+00:02:28Detail
15. HOLOVSKÝ MarekLysá nad Labem#123chlapci10.00:14:54+00:02:2800:14:48.54Detail
16. HODAČOVÁ KateřinaSKP Nymburk#962dívky3.00:14:55+00:02:2900:14:53.67Detail
17. ROHLÍČKOVÁ SimonaNymburk#970dívky4.00:14:55+00:02:29Detail
18. HÁLOVÁ SabinaChlumec n/C#93dívky5.00:15:04+00:02:3800:15:02.57Detail
19. HÁLA PetrChlumec n.C.#946muži2.00:15:05+00:02:3900:15:02.88Detail
20. ŠKOCHOVÁ EmaNymburk#963dívky6.00:15:09+00:02:43Detail
21. SOLOM JiříPoděbrady#67chlapci11.00:15:22+00:02:56Detail
22. KATONA BlažejČáslav#164muži3.00:15:28+00:03:0200:15:10.17Detail
23. BLAŽEK JakubAtletika Slatiňany#29chlapci12.00:15:35+00:03:09Detail
24. NOVÁKOVÁ EliškaBěhej Poděbrady #323ženy3.00:15:38+00:03:1200:15:34.81Detail
25. TOBISKA LukášRoztoky#428chlapci13.00:15:46+00:03:20Detail
26. SEDLÁK MatyášHC Poděbrady#367chlapci14.00:15:51+00:03:2500:15:36.04Detail
27. FIALOVÁ Nela#20dívky7.00:15:51+00:03:25Detail
28. STRNADOVÁ ViktorieSadská#400dívky8.00:15:52+00:03:26Detail
29. CAŇKÁŘOVÁ NikolaSadská#527dívky9.00:15:52+00:03:26Detail
30. SILEROVA EvaKolín 2#371ženy4.00:15:52+00:03:2600:15:48.02Detail
31. RADOVÁ JanaPoděbrady#356ženy5.00:15:53+00:03:27Detail
32. VEGRICHTOVÁ JitkaPoděbrady#936ženy6.00:15:56+00:03:3000:15:46.18Detail
33. NOVOTNÝ MarekPoděbrady#947chlapci15.00:16:00+00:03:34Detail
34. ŠPITÁLSKÁ Anna#418dívky10.00:16:02+00:03:3600:15:58.67Detail
35. BĚLSKÝ DenisPoděbrady#515chlapci16.00:16:02+00:03:36Detail
36. STRÁNSKÝ VáclavNymburk 2#398muži4.00:16:04+00:03:3800:16:01.72Detail
37. ŠPITÁLSKÁ KláraPřerov nad Labem#524dívky11.00:16:13+00:03:4700:16:10.13Detail
38. BLAŽEK PetrSK Sokol Opočnice#31chlapci17.00:16:16+00:03:5000:16:01.60Detail
39. BLAŽEK PetrSK Sokol Opočnice#30muži5.00:16:16+00:03:5000:16:03.12Detail
40. STŘELBA Antonín#944chlapci18.00:16:18+00:03:52Detail
41. KROVOZOVÁ ViktorieSemice#208dívky12.00:16:20+00:03:5400:15:48.10Detail
42. KUKLÍK DavidTJ Pátek#226chlapci19.00:16:27+00:04:01Detail
43. KUKLÍKOVÁ BarboraSKP Nymburk#228dívky13.00:16:27+00:04:01Detail
44. STŘELBOVÁ Lenka#943ženy7.00:16:28+00:04:02Detail
45. KROVOZA RomanSemice#205muži6.00:16:28+00:04:0200:15:54.68Detail
46. ŠKAROHLÍD MarekStráž nad Nisou#407chlapci20.00:16:29+00:04:0300:16:26.64Detail
47. KŮŘIL JiříKolín#240muži7.00:16:31+00:04:0500:15:59.21Detail
48. ČERNÁ Lucie#986dívky14.00:16:33+00:04:07Detail
49. ŠKAROHLÍD Vítek MarcelStráž nad Nisou#408chlapci21.00:16:33+00:04:0700:16:31.16Detail
50. MONČEK JindřichZákladní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhradí...#294muži8.00:16:43+00:04:1700:16:11.17Detail
51. ČAPEK JanPoděbrady#50muži9.00:16:45+00:04:1900:16:28.40Detail
52. SODOMOVÁ BarboraTřebestovice#528ženy8.00:16:46+00:04:20Detail
53. BUREŠOVÁ Karolína#960ženy9.00:16:48+00:04:22-01:29:49.5Detail
54. BUREŠOVÁ Markéta#959ženy10.00:16:55+00:04:29-01:30:47.0Detail
55. MARTINCOVÁ ŠarlotaPoděbrady#271dívky15.00:16:55+00:04:29Detail
56. FIALOVÁ Monika#81dívky16.00:16:56+00:04:3000:16:52.44Detail
57. HAVELKA AdamHostovlice#530chlapci22.00:16:57+00:04:31Detail
58. HAVELKA JanHostovice#529muži10.00:16:58+00:04:32Detail
59. BOHÁČ VojtěchČáslav#35chlapci23.00:16:59+00:04:3300:16:13.06Detail
60. HLUŠIČKA DavidČáslav#113muži11.00:16:59+00:04:3300:16:40.52Detail
61. BARTÁK LukášKolín#8dívky17.00:17:00+00:04:3400:16:57.23Detail
62. KARAFIÁTOVÁ PavlaPečky#163ženy11.00:17:01+00:04:3500:16:32.50Detail
63. NOVÁK JáchymNeratovice#923chlapci24.00:17:01+00:04:3500:16:59.49Detail
64. FIALA PatrikHC Poděbrady#79chlapci25.00:17:01+00:04:3500:16:49.14Detail
65. FIALA Martin#78muži12.00:17:02+00:04:3600:16:57.12Detail
66. KARAFIÁTOVÁ EliškaPečky#162dívky18.00:17:03+00:04:3700:16:32.73Detail
67. DUŠKOVÁ VandaTři dvory#918dívky19.00:17:03+00:04:3700:16:58.90Detail
68. PAŇKOVÁ KateřinaKolín#921dívky20.00:17:03+00:04:37Detail
69. NOVÁK JaroslavNeratovice#924muži13.00:17:03+00:04:3700:17:01.34Detail
70. ŠTĚRBA MilanKolín#423muži14.00:17:04+00:04:38Detail
71. CHRAMOSTA OndřejHC Poděbrady#139chlapci26.00:17:09+00:04:4300:16:52.99Detail
72. NOVOTNÝ MikulášPoděbrady#991chlapci27.00:17:10+00:04:4400:17:03.60Detail
73. KAŇKOVSKÝ Michal#158chlapci28.00:17:12+00:04:4600:16:52.51Detail
74. BĚLSKÁ AdélaPoděbrady #19dívky21.00:17:20+00:04:54Detail
75. HORNÍČEK TobiášHC Poděbrady#126chlapci29.00:17:20+00:04:5400:17:00.14Detail
76. MEIŠNER JakubHC Poděbrady#284chlapci30.00:17:22+00:04:5600:17:04.01Detail
77. NIKODÝM Ivan#989muži15.00:17:22+00:04:56Detail
78. LAZAR VítKovansko#251muži16.00:17:22+00:04:5600:17:12.26Detail
79. MÁLEK Filip#264chlapci31.00:17:38+00:05:12Detail
80. KOLPAK Matěj#938chlapci32.00:17:42+00:05:1600:17:20.84Detail
81. PROCHÁZKOVÁ FrantiškaTJ Sokol Poděbrady#351dívky22.00:17:43+00:05:1700:17:37.61Detail
82. BOUDA MartinPoděbrady#37muži17.00:17:46+00:05:20Detail
83. WOLF SebastianFILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADY#500chlapci33.00:17:48+00:05:2200:16:50.56Detail
84. HAVRDOVÁ Adéla#548ženy12.00:17:49+00:05:2300:17:25.76Detail
85. KOLPAK Viktor#937muži18.00:17:49+00:05:2300:17:27.70Detail
86. WOLF DominikFILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADY#496chlapci34.00:17:50+00:05:2400:16:50.61Detail
87. BARTÁKOVÁ MonikaKolín#11ženy13.00:17:52+00:05:2600:17:49.89Detail
88. KARAFIÁT OndřejPečky#161chlapci35.00:17:56+00:05:3000:17:26.22Detail
89. VÁŇOVÁ TerezaNymburk 2#459ženy14.00:17:58+00:05:3200:17:56.76Detail
90. PLAČEK AdamPoděbrady#538chlapci36.00:18:00+00:05:3400:17:58.83Detail
91. DUŠKOVÁ LenkaTři dvory#919ženy15.00:18:02+00:05:3600:17:58.65Detail
92. KAŇKOVSKÁ Iva#157ženy16.00:18:09+00:05:4300:17:50.38Detail
93. KOVANDA OndřejHC Poděbrady#195chlapci37.00:18:09+00:05:4300:17:46.45Detail
94. KAŇKOVSKÝ Petr#160chlapci38.00:18:11+00:05:4500:17:50.43Detail
95. ŠEVC DominikHC Poděbrady#405chlapci39.00:18:12+00:05:4600:17:46.47Detail
96. JÁNSKÝ RadekBěhej Poděbrady#146muži19.00:18:12+00:05:4600:17:43.03Detail
97. JANKOVÁ Adéla#582dívky23.00:18:12+00:05:46-01:29:35.5Detail
98. HAVLINA ŠimonHC Poděbrady#96chlapci40.00:18:15+00:05:4900:18:01.64Detail
99. PAVEL KolenčíkLišice#334muži20.00:18:17+00:05:5100:18:05.24Detail
100. RADOVÁ KristýnaPoděbrady#357dívky24.00:18:22+00:05:56Detail
101. TOMAN KristiánNymburk#934chlapci41.00:18:25+00:05:59Detail
102. NĚMEC JosefRašovice#314chlapci42.00:18:26+00:06:0000:17:56.94Detail
103. HAVRDA Luboš#549muži21.00:18:34+00:06:08Detail
104. ŽĎÁNSKÁ AnežkaPraha 8#511dívky25.00:18:38+00:06:1200:18:14.37Detail
105. HAVLINA ŠimonHC Poděbrady#97muži22.00:18:40+00:06:1400:18:23.82Detail
106. POKORNÁ AdélaHO Sokol Nymburk#343dívky26.00:18:44+00:06:1800:18:27.54Detail
107. POKORNÝ PavelHO Sokol Nymburk#345muži23.00:18:54+00:06:2800:18:35.60Detail
108. KYSILKOVA PatricieZahornice #242dívky27.00:18:54+00:06:28Detail
109. HOMANOVÁ RenátaPečky#124ženy17.00:18:57+00:06:3100:18:28.37Detail
110. MÁLKOVÁ Lucie#268dívky28.00:18:58+00:06:32Detail
111. LAZAR JiříKovansko#250chlapci43.00:18:58+00:06:3200:18:49.42Detail
112. DUSLOVÁ AlenaKolín#926ženy18.00:18:59+00:06:3300:18:29.64Detail
113. NAJMAN JaroslavPoděbrady#309chlapci44.00:19:09+00:06:43Detail
114. NAJMAN JiříPoděbrady#310muži24.00:19:09+00:06:43Detail
115. JANEČEK AlešKounice #145muži25.00:19:12+00:06:4600:18:57.80Detail
116. ZEDNÍKOVÁ ZuzanaPoděbrady#977ženy19.00:19:12+00:06:4600:18:59.66Detail
117. TOMEK Vladimír#570muži26.00:19:13+00:06:47Detail
118. ILAVSKÝ RomanTřebestovice#596muži27.00:19:14+00:06:4800:19:07.90Detail
119. PETRŽELKA Vít#987chlapci45.00:19:16+00:06:50Detail
120. PETRŽELKOVÁ Linda#988dívky29.00:19:17+00:06:51Detail
121. KRTILOVÁ TerezaKutná Hora#209dívky30.00:19:19+00:06:53Detail
122. HAŠKOVCOVÁ MartinaČáslav#94ženy20.00:19:26+00:07:0000:19:06.74Detail
123. DUŠKOVÁ DominikaTři dvory#917dívky31.00:19:30+00:07:0400:19:26.37Detail
124. HLAVATÁ KarolínaHradec Králové#109dívky32.00:19:32+00:07:06Detail
125. PÍŠOVÁ TerezaBěhej Poděbrady#976dívky33.00:19:41+00:07:15Detail
126. SPIDERMAN XFILM LEGENDS MUSEUM#388muži28.00:19:41+00:07:1500:18:40.49Detail
127. WOLF OndraFILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADY#498chlapci46.00:19:41+00:07:1500:18:45.17Detail
128. KROVOZOVÁ GabrielaSemice#206ženy21.00:19:47+00:07:21Detail
129. NOVOTNÝ MetodějPoděbrady#992chlapci47.00:19:49+00:07:2300:19:41.43Detail
130. BENEŠOVÁ TerezaPole Dance-Centrum pro všechny#25dívky34.00:19:58+00:07:3200:19:40.53Detail
131. SOUČKOVÁ AmáliePoděbrady#387dívky35.00:20:10+00:07:4400:20:07.94Detail
132. MRŇÁKOVÁ LucieDobřeň #297ženy22.00:20:11+00:07:4500:20:06.03Detail
133. DOBIÁŠOVÁ NelaPoděbrady#969dívky36.00:20:16+00:07:5000:19:13.41Detail
134. JAVORSKÁ KvětaKolín#935ženy23.00:20:20+00:07:5400:19:50.06Detail
135. JAVORSKÝ VáclavKolín#925muži29.00:20:23+00:07:57Detail
136. TOBISKA TomášRoztoky#430muži30.00:20:30+00:08:0400:19:00.33Detail
137. TOBISKA TadeasRoztoky#429chlapci48.00:20:31+00:08:0500:18:58.89Detail
138. ČÍŽEK IvanVrbová Lhota#58muži31.00:20:31+00:08:05Detail
139. MRŇÁKOVÁ MirkaTJ Sokol Suchdol#298ženy24.00:20:35+00:08:0900:20:30.27Detail
140. BARTHELDY OliverHC Poděbrady#12chlapci49.00:20:37+00:08:1100:20:20.98Detail
141. OBADAL MichalPoděbrady#591chlapci50.00:20:41+00:08:15Detail
142. BARTHELDY Patrk#516muži32.00:20:42+00:08:1600:20:24.75Detail
143. BŐHMOVÁ BeátaLoučeň#36ženy25.00:20:45+00:08:19Detail
144. VOPAŘILOVÁ DenisaNymburk#482ženy26.00:20:45+00:08:1900:20:36.44Detail
145. KUKLÍKOVÁ VěraPoděbrady#230ženy27.00:20:53+00:08:2700:20:42.35Detail
146. SYKORA MichalWalk To Win#403chlapci51.00:20:54+00:08:2800:19:52.79Detail
147. KNOBLOCH Honza#168chlapci52.00:20:54+00:08:28Detail
148. RŮŽIČKA DavidWalk To Win#362chlapci53.00:20:55+00:08:2900:19:58.24Detail
149. KNOBLOCHOVÁ Nikolka#170dívky37.00:20:57+00:08:3100:20:05.73Detail
150. SMETANOVÁ JitkaKolín#593ženy28.00:20:57+00:08:31Detail
151. DLABOVÁ JindraKlub ČKD Kutná Hora#63ženy29.00:21:00+00:08:3400:20:55.97Detail
152. KNOBLOCH Jan#169muži33.00:21:01+00:08:3500:20:03.25Detail
153. KNOPOVÁ MichaelaVelký Osek#173ženy30.00:21:01+00:08:3500:19:43.12Detail
154. MYŠKA MichalLibice nad Cidlinou#306chlapci54.00:21:02+00:08:3600:20:42.87Detail
155. KNOP DušanVelký Osek#172muži34.00:21:03+00:08:3700:19:44.93Detail
156. BORTLÍKOVÁ Eliška#948dívky38.00:21:03+00:08:37Detail
157. KNOBLOCHOVÁ Petra#171ženy31.00:21:04+00:08:3800:20:11.83Detail
158. MARTINKOVÁ MarcelaPoděbrady#965ženy32.00:21:05+00:08:3900:20:54.03Detail
159. MARÁKOVÁ SofiePoděbrady#964dívky39.00:21:05+00:08:3900:20:53.87Detail
161. MOCOVÁ EvaTřebestovice#555ženy33.00:21:09+00:08:4300:20:55.11Detail
162. VOSÁHLOVÁ BáraPoděbrady#486ženy34.00:21:12+00:08:46Detail
163. KAFKA VáclavHC Poděbrady#153chlapci55.00:21:13+00:08:47Detail
164. MYŠKOVÁ AnetaLibice nad C.#561ženy35.00:21:13+00:08:47Detail
165. BENEŠOVÁ ViktoriePole Dance-Centrum pro všechny#26dívky40.00:21:14+00:08:4800:20:56.03Detail
166. KUBÍČEK TomášNymburk#597muži36.00:21:16+00:08:5000:20:46.04Detail
167. KAŇKOVSKÝ IvanTřebestovice#560muži37.00:21:16+00:08:50Detail
168. BENEŠOVÁ JanaFuture studio#23ženy36.00:21:18+00:08:52Detail
169. HAVELKOVÁ StanislavaÚmyslovice#95ženy37.00:21:19+00:08:5300:21:09.04Detail
170. ONDROVÁ MariePoděbrady#329dívky41.00:21:21+00:08:55Detail
171. KNEBLOVÁ Erika#586dívky42.00:21:22+00:08:56Detail
172. PLAČKOVÁ Anna#539dívky43.00:21:24+00:08:58Detail
173. VOSÁHLOVÁ VendyPoděbrady#488dívky44.00:21:26+00:09:0000:20:15.93Detail
174. DOBROMYSLOVÁ Kristýna#64ženy38.00:21:33+00:09:0700:21:31.01Detail
175. NOVOTNÁ RenataPoděbrady#328ženy39.00:21:34+00:09:08Detail
176. FÁREK Oliver#73chlapci56.00:21:36+00:09:10Detail
177. VESECKÝ Dominik#544chlapci57.00:21:38+00:09:12Detail
178. HOLOVSKÁ MichalaLysá nad Labem#122ženy40.00:21:38+00:09:1200:21:29.46Detail
179. HOLOVSKÁ BarborkaLysá nad Labem#121dívky45.00:21:38+00:09:1200:21:31.13Detail
180. RYCHTAŘÍK Filip#543chlapci58.00:21:38+00:09:12Detail
181. KOČOVÁ TerezaKřinec#178ženy41.00:21:40+00:09:1400:21:34.45Detail
182. MÁLKOVÁ NikolaPoděbrady#523dívky46.00:21:40+00:09:1400:21:37.01Detail
183. BAUDYŠ Pavel#519muži38.00:21:41+00:09:1500:20:31.09Detail
184. BAUDYŠ Toník#520chlapci59.00:21:42+00:09:16Detail
185. BAUDYŠOVÁ Vanda#522dívky47.00:21:43+00:09:17Detail
186. DLAB JiříKlub ČKD Kutná Hora#62muži39.00:21:45+00:09:1900:21:39.65Detail
187. VAVERKOVÁ PetraPoděbrady#464ženy42.00:21:51+00:09:2500:21:28.54Detail
188. ELZAS VěraPoděbrady #66ženy43.00:21:53+00:09:27Detail
189. KUCHAŘOVÁ MilušePoděbrady#225ženy44.00:21:57+00:09:3100:21:42.38Detail
190. CHRAMOSTA ŠtěpánHC Poděbrady#140chlapci60.00:21:58+00:09:3200:21:44.21Detail
191. KYSILKOVA ValérieZahornice #243dívky48.00:21:59+00:09:33Detail
192. HRBEK LukášHC Poděbrady#130chlapci61.00:21:59+00:09:3300:21:44.67Detail
193. MACHOVÁ EvaTJ Pátek#999dívky49.00:22:01+00:09:3500:20:56.05Detail
194. HORÁČEK Matěj#981chlapci62.00:22:01+00:09:3500:20:55.40Detail
195. MACH PavelTJ Pátek#998muži40.00:22:02+00:09:3600:20:57.42Detail
196. POPEK MatyášHC Poděbrady#348chlapci63.00:22:02+00:09:3600:21:46.01Detail
197. NOVOTNÁ Marie ElaPoděbrady#990dívky50.00:22:07+00:09:4100:21:59.71Detail
198. VOPOLKOVÁ ZdeňkaSDH Úmonín#484ženy45.00:22:09+00:09:43Detail
199. HORÁČKOVÁ Adéla#982dívky51.00:22:11+00:09:45Detail
200. KURKA MartinHC Poděbrady#236chlapci64.00:22:12+00:09:4600:21:26.63Detail
201. KURKA TomášRatenice#237muži41.00:22:12+00:09:4600:21:27.10Detail
202. KRAMEROVA IvanaPodebrady#202ženy46.00:22:13+00:09:4700:21:29.27Detail
203. KRAMER OndřejHC Poděbrady#235chlapci65.00:22:13+00:09:4700:21:27.71Detail
204. HADRABA FrantišekKutná Hora#89chlapci66.00:22:17+00:09:5100:22:13.30Detail
205. KLOUDA DavidHC Poděbrady#167chlapci67.00:22:17+00:09:5100:21:53.88Detail
206. POLAČKO JakubHC Poděbrady#346chlapci68.00:22:18+00:09:5200:22:05.57Detail
207. HRUŠKA ŠimonHC Poděbrady#131chlapci69.00:22:22+00:09:5600:22:03.96Detail
208. HAVLINOVÁ SáraHC Poděbrady#98dívky52.00:22:24+00:09:5800:22:08.31Detail
209. LUXMEBURKOVÁ AlenaHC Poděbrady#260dívky53.00:22:24+00:09:5800:22:01.66Detail
210. SEDLÁK VojtěchHC Poděbrady#369chlapci70.00:22:25+00:09:5900:22:09.34Detail
211. SEDLÁK PřemyslHC Poděbrady#368muži42.00:22:27+00:10:0100:22:10.50Detail
212. NĚMEC VojtěchRašovice#316chlapci71.00:22:29+00:10:03Detail
213. KRÁLOVÁ MartinaSRTG Kolín#5351.00:22:30+00:10:04Detail
214. KUBÁLEK JakubKřinec#220chlapci72.00:22:32+00:10:06Detail
215. KUBÁLEK PavelKřinec#222muži43.00:22:33+00:10:0700:22:27.54Detail
216. HAVELKOVÁ JanaHostovice#532dívky54.00:22:34+00:10:0800:21:46.75Detail
217. RYPKOVÁ VeronikaSRTG Kolín#536ženy47.00:22:35+00:10:09Detail
218. HAVELKOVÁ KamilaHostovice#531ženy48.00:22:36+00:10:1000:21:47.89Detail
219. ŠIMONOVÁ JanaKolín#592ženy49.00:22:37+00:10:11Detail
220. BERANOVÁ MartinaPoděbrady #27ženy50.00:22:42+00:10:1600:22:18.38Detail
221. RŮŽIČKA FilipWalk To Win#363chlapci73.00:22:49+00:10:2300:21:50.50Detail
222. ŠOLTYSOVÁ LibušeBěchary#416ženy51.00:22:53+00:10:2700:22:31.43Detail
223. NOVOTNÁ Klára#327ženy52.00:22:55+00:10:2900:22:39.59Detail
224. KRÁL Murphy#197chlapci74.00:22:56+00:10:3000:21:10.58Detail
225. HÁJKOVÁ Tereza#91ženy53.00:22:58+00:10:3200:21:17.76Detail
226. VANĚK JáchymHC Poděbrady#452chlapci75.00:22:58+00:10:3200:22:32.78Detail
227. KRÁL Jakub#196muži44.00:22:58+00:10:3200:21:18.12Detail
228. FABIÁNOVÁ AnnaChotěšice#71dívky55.00:22:59+00:10:3300:22:37.26Detail
229. KRÁLOVÁ Dorotka#199dívky56.00:22:59+00:10:3300:21:18.80Detail
230. METELEC PetrVrbová Lhota#288muži45.00:23:05+00:10:39Detail
231. KORDIAK PavelPRAHA 6#193muži46.00:23:06+00:10:4000:21:56.13Detail
232. KORDIAK Charlotte#191dívky57.00:23:06+00:10:4000:21:58.20Detail
233. KORDIAK LenkaWalk to Win#192ženy54.00:23:06+00:10:4000:21:54.93Detail
234. FÁREK Roman#74muži47.00:23:07+00:10:41Detail
235. TOBISKOVA KateřinaRoztoky#431ženy55.00:23:09+00:10:4300:21:36.82Detail
236. LICKOVA MartinaPRAHA 6#254ženy56.00:23:09+00:10:4300:22:10.28Detail
237. NOVAKOVA AnastaziePRAHA 6#322dívky58.00:23:10+00:10:4400:22:10.87Detail
238. LUXEMBURK Tomáš#566muži48.00:23:15+00:10:4900:22:48.17Detail
239. LUXEMBURK TomášHC Poděbrady#259chlapci76.00:23:16+00:10:5000:22:56.69Detail
240. KRÁLOVÁ RenátaKolín#200ženy57.00:23:19+00:10:5300:22:45.51Detail
241. VRBA Tomas#493chlapci77.00:23:19+00:10:5300:23:08.34Detail
242. SKÝVA JakubKutná Hora#379chlapci78.00:23:27+00:11:0100:22:37.16Detail
243. SKÝVOVÁ BarboraKutná Hora#381dívky59.00:23:29+00:11:0300:22:39.10Detail
244. SKÝVA JiříKutná Hora#380muži49.00:23:29+00:11:0300:22:37.32Detail
245. VAVŘINA MarekHC Poděbrady#467chlapci79.00:23:33+00:11:0700:23:17.10Detail
246. ŠTĚPÁNEK BrunoVrbová Lhota#979chlapci80.00:23:33+00:11:0700:23:23.39Detail
247. ŘEHÁK JakubSK Měštec Králové#366chlapci81.00:23:34+00:11:0800:23:24.31Detail
248. ŠEVC Alex#567chlapci82.00:23:34+00:11:0800:23:09.77Detail
249. ČERNÁ KačkaMěstec Králové#52dívky60.00:23:36+00:11:1000:23:27.39Detail
250. LOKAJÍČEK KryštofHC Poděbrady#255chlapci83.00:23:36+00:11:1000:23:20.30Detail
251. ŠEVC Martin#569muži50.00:23:36+00:11:1000:23:11.21Detail
252. ŠTĚPÁNKOVÁ LauraVrbová Lhota#980dívky61.00:23:39+00:11:1300:23:27.44Detail
253. ERNSTOVÁ Eva#68ženy58.00:23:42+00:11:16Detail
254. ERNSTOVÁ Gábinka#69dívky62.00:23:42+00:11:16Detail
255. KŘÍŽOVÁ Martina#218ženy59.00:23:44+00:11:18Detail
256. VANČUROVÁ Tereza#450dívky63.00:23:45+00:11:19Detail
257. LUXEMBURKOVÁ Alena#565ženy60.00:23:48+00:11:2200:23:21.61Detail
258. HLAVATÁ ViktorieHradec Králové#110dívky64.00:23:50+00:11:24Detail
259. VANĚK TomášHC Poděbrady#454chlapci84.00:23:51+00:11:2500:23:30.97Detail
260. VANĚK TomášPoděbrady#453muži51.00:23:52+00:11:2600:23:25.32Detail
261. LACHMAN OndřejHC Poděbrady#246chlapci85.00:23:54+00:11:28Detail
262. LACHMAN PavelHC Poděbrady#247muži52.00:23:55+00:11:2900:23:09.61Detail
263. KOUDELKOVÁ IvetaKutná Hora#194ženy61.00:23:57+00:11:31Detail
264. TRNKOVÁ IvanaKořenice#436ženy62.00:23:58+00:11:3200:23:19.28Detail
265. MACHALICKÁ RenátaKořenice#262ženy63.00:23:59+00:11:33Detail
266. VLASÁKOVÁ ŠárkaNymburk#951ženy64.00:24:02+00:11:3600:22:10.86Detail
267. KRUMLOVÁ NellaČáslav#211dívky65.00:24:03+00:11:3700:22:17.97Detail
268. ZAJÍCOVÁ AničkaTupadly#502dívky66.00:24:03+00:11:3700:22:29.87Detail
269. RŮŽIČKOVÁ JitkaWalk To Win#364dívky67.00:24:03+00:11:3700:23:03.93Detail
270. KRUMLOVÁ ZdenaČáslav#214ženy65.00:24:04+00:11:3800:22:20.60Detail
271. REJHOLCOVÁ EmmaMalotice#360dívky68.00:24:05+00:11:3900:23:28.23Detail
272. JELÍNKOVÁ NOVÁKOVÁ MagdaKutná Hora#147ženy66.00:24:06+00:11:4000:24:02.00Detail
273. KAMÍNSKÁ Tereza#941dívky69.00:24:09+00:11:4300:23:48.74Detail
274. NOVÁK Jindřichpodmoky#320chlapci86.00:24:10+00:11:4400:22:57.30Detail
275. RŮŽIČKOVÁ MartinaWalk To Win#365ženy67.00:24:11+00:11:4500:23:11.03Detail
276. POKORNÁ Nikolapodmoky#344ženy68.00:24:13+00:11:4700:22:59.60Detail
277. VAVERKOVÁ JuliePoděbrady#462dívky70.00:24:21+00:11:5500:23:58.78Detail
278. SOJKOVÁ MonikaPoděbrady#385ženy69.00:24:21+00:11:55-01:25:28.9Detail
279. VOLMUTHOVA RenataPoděbrady #481ženy70.00:24:24+00:11:58Detail
280. BEŇOVÁ Nikol#557ženy71.00:24:25+00:11:5900:24:05.01Detail
281. FERESOVA DanielaPodebrady#76ženy72.00:24:25+00:11:5900:23:22.72Detail
282. KAŇKOVSKÝ Petr#159muži53.00:24:25+00:11:5900:24:06.12Detail
283. FERESOVA ZuzanaPodebrady#77dívky71.00:24:25+00:11:5900:23:25.49Detail
284. FERES VaclavPodebrady#75muži54.00:24:25+00:11:5900:23:22.02Detail
285. VOLMUTH VáclavHC Poděbrady#479chlapci87.00:24:26+00:12:00Detail
286. KRÁLOVÁ AlenkaVlkánčice#198dívky72.00:24:28+00:12:0200:23:57.82Detail
287. KALFIŘT FilipHC Poděbrady#154chlapci88.00:24:28+00:12:0200:24:08.74Detail
288. REISSIGOVÁ PavlínaKřinec#358ženy73.00:24:28+00:12:0200:23:56.60Detail
289. VOLMUTH VojtěchHC Poděbrady#480chlapci89.00:24:28+00:12:02Detail
290. REISSIGOVÁ PavlínaVlkánčice#359ženy74.00:24:29+00:12:0300:23:58.73Detail
291. ŠOLTYSOVÁ KateřinaBěchary#415dívky73.00:24:31+00:12:0500:24:09.51Detail
292. ŠOLTYSOVÁ NatálieBěchary#417ženy75.00:24:32+00:12:0600:24:10.12Detail
293. KULVEJTOVÁ VendulaMilovice#232dívky74.00:24:32+00:12:06Detail
294. MATOUŠKOVÁ JanaLibušín#279ženy76.00:24:32+00:12:06Detail
295. GLIEROVÁ BohdanaZŠ Jedna radost Poděbrady#87ženy77.00:24:33+00:12:0700:23:56.72Detail
296. HAVRÁNKOVÁ EliškaPodebrady#99dívky75.00:24:33+00:12:0700:23:48.93Detail
297. KOČÍ MatějKřinec#929chlapci90.00:24:36+00:12:1000:24:29.13Detail
298. CHRÁSTECKÁ TerezaČeperka#141ženy78.00:24:38+00:12:1200:23:19.98Detail
299. GOLDOVÁ Žaneta#88ženy79.00:24:38+00:12:1200:23:20.46Detail
300. HYSKÝ LukasPoděbrady #133muži55.00:24:39+00:12:13Detail
301. GOLD Adam#534chlapci91.00:24:42+00:12:1600:23:24.51Detail
302. KYSILKOVA ŽanetaZahornice #244ženy80.00:24:57+00:12:31Detail
303. ŠTĚRBOVÁ BarboraKolín#424dívky76.00:24:59+00:12:3300:24:55.67Detail
304. ŠTĚRBOVÁ LenkaKolín#927ženy81.00:24:59+00:12:3300:24:53.33Detail
305. JONOVÁ Lia#150ženy82.00:25:00+00:12:3400:24:20.96Detail
306. KOČANOVÁ AndreaKutná Hora#176ženy83.00:25:01+00:12:3500:24:21.48Detail
307. HRADECKÁ Marcela#563ženy84.00:25:02+00:12:3600:24:37.13Detail
308. ŠEVCOVÁ Ivana#568ženy85.00:25:02+00:12:3600:24:36.86Detail
309. MYŠKOVÁ IvetaLibice nad Cidlinou#307ženy86.00:25:04+00:12:38Detail
310. FIALOVÁ Dana#80ženy87.00:25:07+00:12:4100:25:02.95Detail
311. MACUROVÁ Kristýna#261dívky77.00:25:07+00:12:4100:25:02.58Detail
312. LAZAROVÁ MarieKovansko#253ženy88.00:25:08+00:12:4200:24:57.00Detail
313. LAZAROVÁ AnnaKovansko#252dívky78.00:25:08+00:12:4200:24:57.75Detail
314. VÁŇA ŠimonČáslav#448chlapci92.00:25:15+00:12:4900:23:23.40Detail
315. VÁŇA MichalČáslav#447muži56.00:25:16+00:12:5000:23:22.21Detail
316. WOLF JohnnyFILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADY#497muži57.00:25:21+00:12:5500:24:21.04Detail
317. WOLF PavlínaFILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADY#499ženy89.00:25:21+00:12:5500:24:21.31Detail
318. WOLF BeátkaFILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADY#495dívky79.00:25:22+00:12:5600:24:20.47Detail
319. BEŇOVÁ ZuzanaPoděbrady#556ženy90.00:25:29+00:13:0300:25:05.45Detail
320. HRADECKÝ SamuelHC Poděbrady#129chlapci93.00:25:29+00:13:0300:25:07.81Detail
321. BODLÁKOVÁ Míla#34ženy91.00:25:34+00:13:0800:24:40.91Detail
322. BODLÁKOVÁ Emička#33dívky80.00:25:35+00:13:0900:24:41.76Detail
323. BODLÁK Michal#32muži58.00:25:36+00:13:1000:24:41.62Detail
324. DEJDOVÁ Dana#581ženy92.00:25:38+00:13:1200:25:30.82Detail
325. ŠTĚPÁNKOVÁ KatkaVrbová Lhota#996ženy93.00:25:39+00:13:13Detail
326. BENH VítChleby#949chlapci94.00:25:40+00:13:1400:25:26.38Detail
327. KYSÍLKA Vojta#590chlapci95.00:25:46+00:13:20Detail
328. PAŽOUTOVÁ LucieNymburk#341ženy94.00:25:50+00:13:2400:25:02.88Detail
329. PAŽOUT OndřejNymburk#339chlapci96.00:25:52+00:13:2600:25:04.80Detail
330. PAŽOUT RomanNymburk#340muži59.00:25:55+00:13:2900:25:08.37Detail
331. LÁZŇOVSKÁ MarkétaKutná Hora#994ženy95.00:25:59+00:13:3300:25:31.85Detail
332. VAVERKA FilipDoběhnout a přežít#460chlapci97.00:26:00+00:13:3400:25:30.40Detail
333. VAVERKA RichardDoběhnout a přežít#461muži60.00:26:07+00:13:4100:25:35.71Detail
334. VEJROVÁ Zuzana#541dívky81.00:26:11+00:13:4500:24:53.49Detail
335. ŽĎÁNSKÝ JanPraha 8#513chlapci98.00:26:35+00:14:0900:26:08.14Detail
336. FABIÁN FilipChotěšice#70chlapci99.00:26:35+00:14:0900:26:12.87Detail
337. SPLAUCOVÁ Ema#545dívky82.00:26:40+00:14:14-01:17:23.2Detail
338. PAŇKOVÁ RomanaTři dvory#928ženy96.00:26:41+00:14:15-01:17:28.1Detail
339. KOPECKÁ MichaelaKolín#920ženy97.00:26:42+00:14:16Detail
340. VOSÁHLOVÁ MarkétaPoděbrady#487ženy98.00:26:43+00:14:1700:25:40.06Detail
341. VÁŇOVÁ LuciePoděbrady#458dívky83.00:26:44+00:14:1800:25:43.06Detail
342. VOSÁHLO JiříPoděbrady#485muži61.00:26:45+00:14:1900:25:41.96Detail
343. VANĚK AdamPoděbrady#451chlapci100.00:26:47+00:14:2100:26:03.27Detail
344. VAŇKOVÁ MarkétaPoděbrady#456ženy99.00:26:47+00:14:21Detail
345. VAŇKOVÁ Renata#564ženy100.00:26:55+00:14:2900:26:29.21Detail
346. LUXEMBURK Patrik#547muži62.00:26:57+00:14:3100:25:53.49Detail
347. LANGROVÁ EmaCentrum Prima Pedagogika#248dívky84.00:26:58+00:14:3200:26:46.70Detail
348. STEJSKALOVÁ TerezaTřebestovice#397ženy101.00:27:15+00:14:49Detail
349. HREBENÁR MatejNymburk#585muži63.00:27:17+00:14:5100:25:43.63Detail
350. KROVOZOVÁ NatalieSemice #207ženy102.00:27:24+00:14:5800:26:48.82Detail
351. HUDCOVÁ AnetaNymburk#132ženy103.00:27:25+00:14:5900:26:49.98Detail
352. NICKELOVÁ Justýna JosefínaPoděbrady#319dívky85.00:27:39+00:15:1300:27:32.00Detail
353. PROKOPOVÁ Angelika#953dívky86.00:27:42+00:15:16Detail
354. PROKOPOVÁ Beatrice#954dívky87.00:27:45+00:15:1900:27:33.25Detail
355. LIEGERTOVÁ Michaela#579ženy104.00:27:48+00:15:2200:26:08.20Detail
356. LIEGERT Max#576chlapci101.00:27:49+00:15:2300:26:03.65Detail
357. VEJR Jan#542chlapci102.00:27:52+00:15:2600:26:37.82Detail
358. VEJROVÁ JanaKounice#540ženy105.00:27:53+00:15:2700:26:35.40Detail
359. VRÁNOVÁ DenisaVrbová Lhota#491ženy106.00:27:54+00:15:2800:26:29.30Detail
360. LUXEMBURKOVÁ Sofie#546dívky88.00:28:10+00:15:4400:27:02.07Detail
361. LANGROVÁ EmaCentrum Prima Pedagogika#249dívky89.00:28:18+00:15:5200:28:07.11Detail
362. VAJDA MichalHC Poděbrady#445chlapci103.00:28:18+00:15:5200:27:33.37Detail
363. ZMEŠKALOVÁ MarkétaPoděbrady#967ženy107.00:28:18+00:15:52Detail
364. HEJHAL MatyášVrbová Lhota#103chlapci104.00:28:19+00:15:5300:27:07.93Detail
365. VAJJA Ondřej#942muži64.00:28:19+00:15:5300:27:34.23Detail
366. VAJDA DanielCerhenice#443chlapci105.00:28:19+00:15:5300:27:31.22Detail
367. LACIOKOVÁ VeronikaPardubice#245ženy108.00:28:21+00:15:5500:28:12.84Detail
368. BŘEČKOVÁ ŠárkaVrbová Lhota#43dívky90.00:28:21+00:15:5500:28:13.46Detail
369. ŠUSTROVÁ VeronikaKolín #425ženy109.00:28:28+00:16:0200:26:34.30Detail
370. ČERVINKA MarianKolín #57muži65.00:28:28+00:16:0200:26:33.80Detail
371. HEJHAL FilipVrbová Lhota#1022.00:28:29+00:16:0300:27:18.46Detail
372. BÁRTKOVÁ Michaela#961ženy110.00:28:29+00:16:03Detail
373. HEJHALOVÁ PavlínaVrbová Lhota#105ženy111.00:28:32+00:16:0600:27:19.80Detail
374. PARTYKOVÁ IvanaPoděbrady#332dívky91.00:28:35+00:16:09Detail
375. STEJSKAL MarekTřebestovice#396muži66.00:28:35+00:16:09Detail
376. PARTYKOVÁ MartinaPoděbrady#333ženy112.00:28:35+00:16:09Detail
377. VOJNAROVÁ NatálieTřebestovice#476dívky92.00:28:37+00:16:11Detail
378. ČERNÁ Věra#54ženy113.00:28:40+00:16:1400:27:27.04Detail
379. PŮLPÁNOVÁ Romana#355ženy114.00:28:40+00:16:1400:27:27.02Detail
380. BAUER DavidOpočnice#14muži67.00:28:41+00:16:1500:27:03.78Detail
381. ČERNÝ Josef#56muži68.00:28:41+00:16:1500:27:23.38Detail
382. DEVEROVÁ MiloslavaKLUB SEVERSKÉ CHŮZE,OBLAST KERSKO#61ženy115.00:28:41+00:16:1500:28:13.83Detail
383. HÁJKOVÁ MiroslavaKlub severské chůze,oblast Kersko#90ženy116.00:28:42+00:16:1600:28:14.38Detail
384. KUBÁTOVÁ KarolínaPoděbrady#224dívky93.00:28:42+00:16:1600:28:19.99Detail
385. HOUDOVÁ KristýnaNeratovice#127ženy117.00:28:45+00:16:19Detail
386. DOUDĚRA ŠimonHC Poděbrady#65chlapci106.00:28:45+00:16:19Detail
387. MAŠKOVÁ SimonaZvěřínek#276ženy118.00:28:45+00:16:1900:28:22.45Detail
388. DAVIDOVÁ EvaPraha#932ženy119.00:28:46+00:16:2000:28:18.32Detail
389. MAŠKOVÁ AnežkaZvěřínek#275dívky94.00:28:46+00:16:20Detail
390. KALINCOVÁ PetraSány#156dívky95.00:28:48+00:16:22Detail
391. KALINCOVÁ KarlaSány#155ženy120.00:28:48+00:16:22Detail
392. KUBÁTOVÁ DavidPoděbrady#223muži69.00:28:48+00:16:2200:28:25.58Detail
393. CHADIMA MatyášPoděbrady#135chlapci107.00:28:48+00:16:2200:28:14.02Detail
394. SUCHÁNKOVÁ MartinaKolín#933ženy121.00:28:59+00:16:3300:28:12.84Detail
395. KAŇKOVSKÁ KateřinaTřebestovice#558ženy122.00:29:03+00:16:3700:28:48.60Detail
396. BARTÁKOVÁ ElenMilvit Water#9dívky96.00:29:05+00:16:3900:28:29.18Detail
397. KREJČOVÁ PavlínaMěstec Králové#913ženy123.00:29:06+00:16:4000:28:08.30Detail
398. BRTEK JosefOdřepsy#915chlapci108.00:29:06+00:16:4000:28:10.88Detail
399. BARTÁKOVÁ EliškaMilvit Water#10ženy124.00:29:06+00:16:40Detail
400. BARTÁK LadislavMilvit Water#6muži70.00:29:06+00:16:40Detail
401. BARTÁK LadislavMilvit Water#7chlapci109.00:29:07+00:16:41Detail
402. MARTÍNEK MatyášMilvit Water#272chlapci110.00:29:07+00:16:4100:28:29.01Detail
403. MARTÍNEK TomášMilvit Water#273muži71.00:29:09+00:16:43Detail
404. ŽĎÁNSKÁ TerezaPraha 8#512ženy125.00:29:10+00:16:4400:28:43.20Detail
405. SKÝVOVÁ RenátaKutná Hora#382ženy126.00:29:17+00:16:5100:28:27.70Detail
406. SUCHÁNKOVÁ RůženkaKolín#402ženy127.00:29:26+00:17:00Detail
407. KATRNOŠKOVÁ MariePečky#166dívky97.00:29:26+00:17:00Detail
408. KATRNOŠKOVÁ AlenaPečky#165ženy128.00:29:27+00:17:01Detail
409. STARÁ DrahomíraStarata#391ženy129.00:29:52+00:17:2600:29:44.06Detail
410. STARÝ AlbertStarata#392chlapci111.00:29:53+00:17:2700:29:45.15Detail
411. CHADIMOVÁ HanaPoděbrady#136ženy130.00:30:02+00:17:3600:29:28.04Detail
412. CHADIMA JanPoděbrady#134chlapci112.00:30:02+00:17:3600:29:28.23Detail
413. NĚMCOVÁ MonikaRašovice#312ženy131.00:30:03+00:17:37Detail
414. NĚMEC RomanRašovice#315muži72.00:30:05+00:17:39Detail
415. KVÍZOVÁ KarolínaPísty#241dívky98.00:30:18+00:17:52-00:58:37.0Detail
416. ŠKORNIČKOVÁ MichaelaPísty#410ženy132.00:30:18+00:17:52-00:58:36.6Detail
417. POUSTKOVÁ LindaPoděbrady#973ženy133.00:30:35+00:18:09Detail
418. VACHTER MatyášPoděbrady#439chlapci113.00:30:38+00:18:1200:30:25.53Detail
419. VACHTEROVÁ MartinaPečky#441ženy134.00:30:40+00:18:1400:30:27.55Detail
420. VACHTEROVÁ MiaPečky#442dívky99.00:30:41+00:18:15Detail
421. VACHTER MichalPečky#440muži73.00:30:43+00:18:17Detail
422. DUDKOVÁ Kristýna#572dívky100.00:30:43+00:18:1700:28:56.93Detail
423. DUDKOVÁ Anna#571ženy135.00:30:44+00:18:1800:28:56.29Detail
424. BENEŠOVÁ KláraSány#24dívky101.00:30:46+00:18:2000:30:09.63Detail
425. BENEŠ PavelSány#21muži74.00:30:48+00:18:2200:30:11.12Detail
426. BENEŠOVÁ EllaSány#22dívky102.00:30:49+00:18:2300:30:13.54Detail
427. VODIČKA LukášSadská #472chlapci114.00:30:53+00:18:2700:29:33.56Detail
428. VODIČKOVÁ MichaelaSadská #473ženy136.00:30:56+00:18:3000:29:36.50Detail
429. VERNEROVÁ KamilaHrubý Jeseník#471ženy137.00:30:57+00:18:3100:29:28.19Detail
430. LIEGERT Jakub#578muži75.00:30:59+00:18:3300:29:14.55Detail
431. LIEGERT Samuel#577chlapci115.00:30:59+00:18:3300:29:20.80Detail
432. PARTYK BohdanPoděbrady#330muži76.00:31:01+00:18:35Detail
433. PARTYK FrantišekPoděbrady#331chlapci116.00:31:02+00:18:3600:30:26.30Detail
434. KREJČÍ SebastianMěstec Králové#914chlapci117.00:31:03+00:18:3700:30:07.07Detail
435. KREJČÍ LadislavMěstec Králové#912muži77.00:31:05+00:18:3900:30:10.01Detail
436. TOMAŠČÍK Michelle MarieMladá Boleslav#433dívky103.00:31:05+00:18:3900:30:29.59Detail
437. TOMAŠČÍK LindaMladá Boleslav#432ženy138.00:31:06+00:18:4000:30:30.68Detail
438. BRUŠTÍKOVÁ HanaPoděbrady#40ženy139.00:31:09+00:18:4300:30:07.07Detail
439. BRUŠTÍKOVÁ TerezaPoděbrady#41dívky104.00:31:10+00:18:4400:30:04.89Detail
440. BRUŠTÍK PetrPoděbrady#39muži78.00:31:11+00:18:4500:27:41.74Detail
441. BRUŠTÍK AdamPoděbrady#38chlapci118.00:31:14+00:18:4800:30:07.89Detail
442. HOFMAN DanielBudiměřice#117muži79.00:31:36+00:19:1000:30:43.72Detail
443. ZAVADILOVÁ PavlínaBudiměřice#508ženy140.00:31:38+00:19:1200:30:46.41Detail
444. HOFMAN AdamBudiměřice#115chlapci119.00:31:39+00:19:1300:30:46.12Detail
445. VESECKÁ Jaroslava#905ženy141.00:31:41+00:19:15Detail
446. VESECKÝ Daniel#904chlapci120.00:31:42+00:19:1600:31:24.57Detail
447. STREJČKOVÁ Lucie#974ženy142.00:31:45+00:19:19Detail
448. PROKOPOVÁ Taťána#952ženy143.00:31:46+00:19:20Detail
449. POSPÍŠILOVÁ Helena#975ženy144.00:31:47+00:19:21Detail
450. HEPOVÁ KateřinaZŠ Jedna radost#106ženy145.00:31:59+00:19:3300:31:23.87Detail
451. TOMAŠČÍK Viktória MichelleMladá Boleslav#435dívky105.00:32:01+00:19:3500:31:27.03Detail
452. VAJDOVÁ IrenaCerhenice#446ženy146.00:32:05+00:19:3900:31:21.09Detail
453. VAJDA DanielHC Poděbrady#444chlapci121.00:32:06+00:19:4000:31:21.35Detail
454. DEJ JakubPoděbrady #60chlapci122.00:32:08+00:19:4200:31:08.49Detail
455. ČERMÁKOVÁ PetraPoděbrady #51ženy147.00:32:09+00:19:4300:31:01.83Detail
456. HEŘMANN Pavel#840muži80.00:32:09+00:19:4300:28:33.63Detail
457. DEJ DavidPoděbrady #59muži81.00:32:11+00:19:4500:31:02.21Detail
458. KOVALEC JanPoděbrady#916muži82.00:32:17+00:19:5100:31:31.22Detail
459. KURKA JanRatenice#233chlapci123.00:32:17+00:19:5100:31:27.75Detail
460. KURKOVA MartinaRatenice#238ženy148.00:32:18+00:19:52Detail
461. KORDAČOVÁ MarkétkaKřinec#188dívky106.00:32:19+00:19:5300:31:39.41Detail
462. KORDAČ HonzíkKřinec#183chlapci124.00:32:20+00:19:5400:31:41.84Detail
463. KORDAČ PetrKřinec#185muži83.00:32:20+00:19:5400:31:39.69Detail
464. KORDAČOVÁ PetraKřinec#189dívky107.00:32:20+00:19:5400:31:40.16Detail
465. BAREŠOVÁ DanielkaKřinec #4dívky108.00:32:20+00:19:5400:31:40.26Detail
466. REJCHRT LubošPlaček Pet#600muži84.00:32:32+00:20:06Detail
467. PAVLÍKOVÁ GábinaBěhej Poděbrady#337ženy149.00:32:47+00:20:2100:32:13.72Detail
468. ŠTĚPÁNEK PetrVrbová Lhota#997muži85.00:33:11+00:20:4500:32:59.43Detail
469. GRÖSSLOVÁ KristýnaCPP Poděbrady#950ženy150.00:33:14+00:20:48Detail
470. SODOMOVÁ NikaTřebestovice#383ženy151.00:33:20+00:20:5400:33:12.44Detail
471. SEMANCO Elen#551dívky109.00:33:28+00:21:02-01:13:53.3Detail
472. SEDLÁČKOVÁ Eliška#554dívky110.00:33:29+00:21:0300:32:21.90Detail
473. KOŠVANCOVÁ Lucie#993dívky111.00:33:33+00:21:07Detail
474. NOVÁKOVÁ EliškaPoděbrady#324ženy152.00:33:58+00:21:3200:32:50.00Detail
475. NOVÁK TobiášPodebrady#321chlapci125.00:33:59+00:21:33-01:14:30.4Detail
476. BÁRTA FrantišekChoťánky#598chlapci126.00:33:59+00:21:33Detail
477. VRÁNA MatějVrbová Lhota#489chlapci127.00:34:10+00:21:4400:32:46.61Detail
478. VRÁNA MiroslavVrbová Lhota#490muži86.00:34:11+00:21:45Detail
479. TLAPÁK JiříPodebrady#426chlapci128.00:34:33+00:22:0700:33:26.44Detail
480. TLAPAKOVA JanaPodebrady#427ženy153.00:34:33+00:22:0700:33:27.68Detail
481. SEMANCO TerezaPoděbrady#550ženy154.00:34:55+00:22:29Detail
482. VAVERKOVÁ LucieDoběhnout a přežít#463ženy155.00:34:57+00:22:3100:34:28.26Detail
483. VAVERKOVÁ SimonaDoběhnout a přežít#465dívky112.00:34:58+00:22:3200:34:29.49Detail
484. ZAJÍCOVÁ PavlaTupadly#504ženy156.00:35:02+00:22:3600:33:21.09Detail
485. VÁŇOVÁ GabrielaČáslav#457ženy157.00:35:03+00:22:3700:33:18.69Detail
486. VOJNAROVÁ MarkétaTřebestovice#475dívky113.00:35:03+00:22:37-01:11:59.7Detail
487. VOJNAR DavidTřebestovice#474muži87.00:35:05+00:22:3900:34:35.47Detail
488. VOJNAROVÁ VeronikaTřebestovice#477ženy158.00:35:07+00:22:4100:34:37.34Detail
489. ŠMEJKALOVÁ Tereza#414dívky114.00:35:19+00:22:53Detail
490. KADLECOVÁ Karolína#940ženy159.00:35:19+00:22:5300:34:26.02Detail
491. PAZDERKA DavidHC Poděbrady#338chlapci129.00:35:29+00:23:0300:33:08.81Detail
492. BUREŠOVÁ Iveta#958ženy160.00:35:31+00:23:0500:35:18.00Detail
493. ŠMEJKALOVÁ Jitka#413ženy161.00:35:32+00:23:0600:35:16.92Detail
494. MEJŠNEROVÁ Marcela#984ženy162.00:35:34+00:23:0800:34:39.58Detail
495. NEUREITEROVÁ RomanaKolín#318ženy163.00:35:35+00:23:0900:34:40.37Detail
496. KŘIVKOVÁ TerezkaChrudim#217dívky115.00:35:36+00:23:1000:34:22.93Detail
497. KŘIVKOVÁ AdélkaChrudim#216dívky116.00:35:39+00:23:13Detail
498. SCHWARZOVÁ PavlínaChrudim#370ženy164.00:35:39+00:23:1300:34:23.66Detail
499. KŘIVKA RomanChrudim#215muži88.00:35:40+00:23:1400:34:22.19Detail
500. NEUREITEROVÁ NellaKolín#317dívky117.00:35:43+00:23:1700:34:46.64Detail
501. KADLECOVÁ Klaudie#939dívky118.00:35:44+00:23:1800:34:51.43Detail
502. KUKLÍK RadekSvět sportu#227muži89.00:35:44+00:23:1800:34:49.63Detail
503. MEJŠNER Matěj#985chlapci130.00:35:45+00:23:1900:34:48.35Detail
504. KUKLÍKOVÁ EmičkaSvět sportu#229dívky119.00:35:45+00:23:1900:34:49.81Detail
505. KADLEC Martin#922muži90.00:35:47+00:23:21Detail
506. CHEN PetrHC Poděbrady#137chlapci131.00:35:54+00:23:2800:33:34.20Detail
507. KODEROVÁ ZdenkaMěstec Králové#179ženy165.00:36:02+00:23:3600:34:19.70Detail
508. SEMANCO Radim#553muži91.00:36:04+00:23:38Detail
509. SEMANCO Lili#552dívky120.00:36:04+00:23:3800:35:12.23Detail
510. TOBIŠKA TomášRoztovky#537muži92.00:36:33+00:24:0700:35:40.07Detail
511. TYPLTOVÁ PetraKřinec#901ženy166.00:36:57+00:24:3100:35:39.06Detail
512. SÁDLOVÁ TerezaKřinec#902dívky121.00:36:57+00:24:31-00:52:14.4Detail
513. SÁDLO JosefKřinec#903muži93.00:36:59+00:24:33-00:52:19.8Detail
514. BÁRTA OndřejChoťánky#599chlapci132.00:37:51+00:25:25Detail
515. BÁRTOVÁ LucieChoťánky#533muži94.00:37:53+00:25:27Detail
516. TOMAŠČÍK RastislavMladá Boleslav#434muži95.00:38:10+00:25:4400:37:34.06Detail
517. ZVONÍK PavelKolín#509muži96.00:38:44+00:26:1800:37:27.13Detail
518. ZVONÍK VítKolín#510chlapci133.00:38:52+00:26:2600:37:34.51Detail
519. FABIÁNOVÁ EvaChotěšice#72ženy167.00:38:53+00:26:2700:38:27.77Detail
520. KOČOVÁ KamilaKřinec#177ženy168.00:38:55+00:26:2900:38:13.40Detail
521. KUBÁLEK JindřichKřinec#221muži97.00:38:57+00:26:3100:38:14.59Detail
522. KOLACNA LuciePodebrady#181ženy169.00:39:00+00:26:3400:37:35.08Detail
523. VENDLOVÁ OlinkaPoděbrady#470dívky122.00:39:01+00:26:3500:37:51.25Detail
524. KOLACNA AgataPodebrady#180dívky123.00:39:01+00:26:3500:37:37.46Detail
525. VENDLOVÁ OlgaPoděbrady#468ženy170.00:39:02+00:26:3600:37:48.29Detail
526. NAJBRTOVÁ EvaPoděbrady#308ženy171.00:39:02+00:26:3600:38:19.74Detail
527. KOLACNY MilanPodebrady#182muži98.00:39:04+00:26:3800:37:39.93Detail
528. KRÁLOVÁ Petra#910ženy172.00:39:19+00:26:5300:37:38.68Detail
529. STAŇKOVÁ SimonaPraha 5#390dívky124.00:39:20+00:26:5400:37:48.58Detail
530. MIKOTOVÁ NikolaPraha 5#290ženy173.00:39:21+00:26:5500:37:47.95Detail
531. HLÁVKA Martin#911muži99.00:39:22+00:26:5600:37:36.11Detail
532. LUŇAK MirekEMiJa#257muži100.00:39:40+00:27:1400:38:17.87Detail
533. LUŇÁKOVÁ EmaEMiJa#258dívky125.00:39:40+00:27:1400:38:17.21Detail
534. HAKLOVÁ JanaEMiJa#92ženy174.00:39:40+00:27:1400:38:19.34Detail
535. MARTINOVÁ LuciePoříčany#907ženy175.00:39:50+00:27:2400:38:29.51Detail
536. BRZOBOHATÁ MíšaKřinec#42ženy176.00:39:54+00:27:2800:39:15.39Detail
537. BAREŠ LukášekKřinec#3chlapci134.00:39:54+00:27:2800:39:13.18Detail
538. KORDAČOVÁ JitkaKřinec#186ženy177.00:39:56+00:27:3000:39:15.30Detail
539. KORDAČOVÁ ŠtěpánkaKřinec#190dívky126.00:39:56+00:27:3000:39:16.33Detail
540. BAREŠOVÁ JanaKřinec#5ženy178.00:39:56+00:27:3000:39:14.53Detail
541. KUBÁLKOVÁ LeonaKřinec#930ženy179.00:39:56+00:27:3000:39:16.56Detail
542. MLEJNKOVÁ Tereza#292ženy180.00:40:09+00:27:4300:38:33.54Detail
543. MIKOTOVÁ StanislavaPraha 5#291ženy181.00:40:11+00:27:4500:38:22.54Detail
544. MLEJNKOVÁ Veronika#293ženy182.00:40:11+00:27:4500:38:32.46Detail
545. JIRKŮ Zdenka#149ženy183.00:40:11+00:27:4500:38:30.48Detail
546. METELCOVÁ AnetaVrbová Lhota#286dívky127.00:40:11+00:27:45Detail
547. MIKOTOVÁ MagdalenaPoděbrady#968dívky128.00:40:13+00:27:4700:38:29.31Detail
548. STANĚK JanPraha 5#389muži101.00:40:13+00:27:4700:38:39.87Detail
549. MALINOVÁ KateřinaNetřebice#267ženy184.00:40:22+00:27:56Detail
550. METELCOVÁ MarkétaVrbová Lhota#287ženy185.00:40:44+00:28:1800:39:13.11Detail
551. KORDAČ JiříKřinec#184muži102.00:40:49+00:28:2300:40:06.25Detail
552. ŠÍDOVÁ Hana#955ženy186.00:40:51+00:28:2500:40:12.04Detail
553. NĚMCOVÁ MonikaRašovice#313ženy187.00:41:00+00:28:3400:40:27.99Detail
554. HAVLÍČEK Jiří#995muži103.00:41:01+00:28:3500:39:42.34Detail
555. CHUDOBOVÁ KláraRašovice#142dívky129.00:41:02+00:28:3600:40:32.29Detail
556. MARTIN KryštofPoříčany#909chlapci135.00:41:02+00:28:3600:39:40.22Detail
557. MARTIN JosefPoříčany#908chlapci136.00:41:04+00:28:38Detail
558. MARTIN JosefPoříčany#906muži104.00:41:05+00:28:39Detail
559. KORDAČOVÁ MarkétaKřinec#187ženy188.00:41:11+00:28:4500:40:32.14Detail
560. JANATOVÁ RomanaKřinec#143ženy189.00:41:11+00:28:4500:40:31.93Detail
561. BAUER StanislavNetrebice#15muži105.00:41:19+00:28:53Detail
562. VOPOLKOVÁ StanislavaSDH Úmonín#483ženy190.00:41:25+00:28:59Detail
563. BURIÁNKOVÁ StanislavaSDH Úmonín#47ženy191.00:41:26+00:29:00Detail
564. MALINOVÁ JanaNetřebice#266ženy192.00:41:31+00:29:05Detail
565. ZÁLEŠÁKOVÁ PetraOpočnice#505ženy193.00:41:33+00:29:0700:39:55.83Detail
566. HLAVATÝ Adam#111chlapci137.00:41:36+00:29:1000:40:09.08Detail
567. HLAVATÝ Jan#112muži106.00:41:36+00:29:1000:40:10.67Detail
568. HLAVATÁ Iveta#108ženy194.00:41:39+00:29:1300:40:10.80Detail
569. RIHA MichalKluk Podebrady#361muži107.00:41:46+00:29:2000:39:55.52Detail
570. TRUCHLA IvanaKolin#437ženy195.00:41:48+00:29:2200:39:57.67Detail
571. JANECKOVA LucieKolin#144ženy196.00:41:51+00:29:2500:39:58.60Detail
572. HOLAN PetrPoříčany #1193.00:41:59+00:29:3300:40:36.87Detail
573. HOLAN PetrPoříčany #118muži108.00:41:59+00:29:3300:40:38.25Detail
574. HOLANOVÁ DenisaPoříčany #120ženy197.00:42:01+00:29:3500:40:39.34Detail
575. ŠŤASTNÝ VáclavToušice#419muži109.00:42:30+00:30:0400:40:38.74Detail
576. NOVÁKOVÁ IvetaKutná Hora#325ženy198.00:42:40+00:30:1400:41:34.98Detail
577. MULLER ŠimonKutná Hora#300chlapci138.00:42:40+00:30:1400:41:32.90Detail
578. MÜLLER JanKutná Hora#299muži110.00:42:40+00:30:1400:41:30.89Detail
579. MALÁ TerezaPečky#263ženy199.00:43:09+00:30:4300:41:46.71Detail
580. VRÁNOVÁ JanaVrbová Lhota#492ženy200.00:43:11+00:30:4500:41:42.65Detail
581. MRÁZOVÁ ŠárkaVrbová Lhota#296ženy201.00:43:12+00:30:4600:41:49.99Detail
582. ŠTĚPÁNKOVÁ LenkaJaroměř#422ženy202.00:43:12+00:30:4600:41:45.24Detail
583. ŠTĚPÁNEK IvoJaroměř#420muži111.00:43:18+00:30:5200:41:50.92Detail
584. METELEC PetrVrbová Lhota#289chlapci139.00:43:20+00:30:54Detail
585. ZÁKRUŽNÁ Markéta#972ženy203.00:45:11+00:32:4500:44:15.73Detail
586. HOUŽVIČKA Petr#971muži112.00:45:12+00:32:46Detail
587. ZAJÍCOVÁ MajdalenkaTupadly#5034.00:46:03+00:33:3700:44:31.34Detail
588. ZAJÍC JiříTupadly#501muži113.00:46:06+00:33:4000:44:28.32Detail
589. KRUMLOVÁ RadekČáslav#212muži114.00:46:09+00:33:4300:44:37.64Detail
590. KRUMLOVÁ SebastianČáslav#213chlapci140.00:46:10+00:33:4400:44:37.97Detail
591. SINGROVÁ SvatavaVelký Osek#375ženy204.00:46:14+00:33:4800:45:05.17Detail
592. SINGR JakubVelký osek#373chlapci141.00:46:15+00:33:4900:45:04.93Detail
593. BAŠTECKÝ ŠtěpánVelký osek#13chlapci142.00:46:15+00:33:4900:45:05.59Detail
594. SINGROVA SvatavaVelký osek#376ženy205.00:46:16+00:33:5000:45:04.70Detail
595. SINGROVÁ RenataVelký Osek#374ženy206.00:46:16+00:33:5000:45:06.23Detail
596. SEIDL JakubTýnec n/L#931muži115.00:46:19+00:33:5300:45:09.62Detail
597. ADAMCOVÁ Pavlína#514ženy207.00:46:49+00:34:2300:44:59.30Detail
598. MONČEKOVÁ LenkaZákladní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhradí...#295ženy208.00:47:30+00:35:0400:46:52.70Detail
599. BAUDYŠOVÁ Bára#518ženy209.00:49:16+00:36:50Detail
600. BAUDYŠ Bertík#521chlapci143.00:49:16+00:36:5000:48:01.42Detail
601. TRNKA Adam#562chlapci144.00:49:47+00:37:21Detail
602. NOVOTNÁ Helena#957ženy210.00:50:24+00:37:5800:49:50.77Detail
603. NOVOTNÁ Marie#956dívky130.00:50:48+00:38:2200:50:11.94Detail
604. MURPHY Abigail#301dívky131.00:52:20+00:39:54Detail
605. MURPHY Ian#302muži116.00:52:22+00:39:5600:50:53.29Detail
606. MURPHY Šárka#305ženy211.00:52:26+00:40:0000:51:05.56Detail
607. MURPHY Matthew#303chlapci145.00:52:28+00:40:02Detail
608. MURPHY Nathan#304chlapci146.00:52:37+00:40:11Detail
609. PAVELKA David#589chlapci147.00:53:53+00:41:2700:51:56.33Detail
610. PAVELKA Tomáš#588muži117.00:53:56+00:41:3000:51:57.68Detail
611. SATKOVA Gabina#587ženy212.00:53:57+00:41:3100:51:58.34Detail
612. CERNY JakubPodebrady#49chlapci148.00:53:58+00:41:3200:51:58.59Detail
613. CERNA TerezaPodebrady#48ženy213.00:54:01+00:41:3500:52:02.45Detail
614. ZOBÁČOVÁ BlankaNymburk#583ženy214.00:55:10+00:42:4400:53:20.57Detail
615. SIMONOVÁ VěraOpočnice#372ženy215.00:56:08+00:43:4200:54:12.84Detail
616. NAJMANOVÁ ŠtěpánkaOpočnice#311dívky132.00:56:10+00:43:4400:54:15.26Detail
617. PTÁČNÍKOVÁ StellaPoděbrady#354ženy216.00:56:12+00:43:4600:54:16.12Detail
618. PTÁČNÍKOVÁ LauraPoděbrady#353dívky133.00:56:12+00:43:46Detail
619. KUDRNA Jan#559muži118.00:56:36+00:44:1000:54:43.36Detail
620. ZOBÁČOVÁ ŠtěpánkaNymburk#584ženy217.00:56:36+00:44:1000:55:01.77Detail
621. STARÝ TomášStarata#394muži119.01:03:16+00:50:5001:03:08.44Detail
622. STARÝ JáchymStarata#393chlapci149.01:03:18+00:50:5201:03:10.69Detail
MALÍNSKÝ Oskar#1chlapci00:00:00Detail
BAHNO LukášHC Poděbrady#2chlapci00:00:00Detail
HEJDOVÁ HanaMilovice#100ženy00:00:00Detail
HEJDOVÁ MonikaMilovice#101dívky00:00:00Detail
HEJHAL ZdenekVrbova Lhota#104muži00:00:00Detail
HOFMAN DanielČáslav#116muži00:00:00Detail
HOUFKOVÁ MonikaČáslav #128ženy00:00:00Detail
JERIOVÁ AnnaČáslav#148ženy00:00:00Detail
JONOVÁ Vanesa#151dívky00:00:00Detail
KOCIÁNOVÁ LauraPoděbrady #174dívky00:00:00Detail
KOCIÁNOVÁ LuisaPoděbrady #175dívky00:00:00Detail
KRAMER OndřejHC Poděbrady#201chlapci00:00:00Detail
KROUŽEL TomášATLETIKA SKP Nymburk#203chlapci00:00:00Detail
KROUŽILOVÁ IvaPoděbrady#204ženy00:00:00Detail
KRUMLOVÁ Michaela#210ženy00:00:00Detail
KTISH YamanPoděbrady#219muži00:00:00Detail
KULHAVÁ HanaPoděbrady#231ženy00:00:00Detail
KURKA JanRatenice#234chlapci00:00:00Detail
KURKOVÁ MartinaRatenice#239ženy00:00:00Detail
LOKAJÍČKOVÁ LuciePoděbrady#256ženy00:00:00Detail
MANŽELOVÁ Eliška#269dívky00:00:00Detail
MANŽELOVÁ Jitka#270ženy00:00:00Detail
MAŠEK MikulášZvěřínek#274chlapci00:00:00Detail
MATĚJ BělkaDvory#277chlapci00:00:00Detail
MATOUŠKOVÁ LenkaKolín#280ženy00:00:00Detail
MATOUŠKOVÁ PetraKolín#281dívky00:00:00Detail
MATULOVÁ Barbora Milena MatulováKutná Hora#282ženy00:00:00Detail
MATULOVÁ Helena AnnaKutná Hora#283dívky00:00:00Detail
MELEZINKOVÁ KristynaVelký Osek#285ženy00:00:00Detail
NOVOTNÁ HelenaPoděbrady #326ženy00:00:00Detail
PETLÁK EliášHC Poděbrady#342chlapci00:00:00Detail
PROCHÁZKA DavidKutná Hora#349chlapci00:00:00Detail
PROCHÁZKOVÁ PavlaNymburk#352ženy00:00:00Detail
SKÁLA FrantišekHC Poděbrady#377chlapci00:00:00Detail
SKÁLA MartinPoděbrady#378muži00:00:00Detail
SOCHOVÁ LenkaNymburk#384ženy00:00:00Detail
STEHLÍK OldřichTJ Liga 100 Praha#395muži00:00:00Detail
STYBALOVA MonikaVelim#401ženy00:00:00Detail
SYNEK TomášKutná Hora#404muži00:00:00Detail
ŠIMČÁK JaromírNehvizdy#406muži00:00:00Detail
ŠKOPKOVÁ Marie#409ženy00:00:00Detail
ŠMEJKAL Břetislav#411muži00:00:00Detail
ŠMEJKAL Lukáš#412chlapci00:00:00Detail
ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina Vrbová Lhota#421ženy00:00:00Detail
TUMPACHOVÁ Andrea#438ženy00:00:00Detail
VANIŠOVÁ BarboraRemedy#455ženy00:00:00Detail
VAVRIS RomanPoděbrady#466muži00:00:00Detail
VENDLOVÁ OlgaPoděbrady#469dívky00:00:00Detail
VOKRALOVA EmaVelim#478dívky00:00:00Detail
ZATLOUKAL MarekMilovice#506muži00:00:00Detail
ZATLOUKAL VojtěchMilovice#507chlapci00:00:00Detail
KUČEROVÁ Hana#573ženy00:00:00Detail
HELCLOVÁ Radka#574ženy00:00:00Detail
HELCL Antonín#575chlapci00:00:00Detail
HELCLOVÁ Amálka#580dívky00:00:00Detail
OBADAL MichalPoděbrady#591chlapci00:00:00Detail
ŠLAPÁKOVÁ Lenka#594dívky00:00:00Detail
ŠLAPÁK Pavel#595muži00:00:00Detail
NOŽIČKOVÁ LenkaChlumec n.C.#978ženy00:00:00Detail
MELEZINKOVÁ KristýnaVelký Osek#983ženy00:00:00Detail
160.DNS MÁLEK Martin#265muži35.DNS Detail
DNS POLÁKOVÁ LuciePoděbrady#347ženyDNS Detail
spec FÁVEK Dominik#525chlapcispec Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz