Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
17. 1. 2015

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Moulis LukášStřela Žebrák#276#žáci 14 – 15 let1.00:04:41.93Detail
2. Bajer LukášLOKO Beroun#277#žáci 14 – 15 let2.00:05:01.97+00:00:20.03Detail
3. Smetana MichalLoko Beroun Atletika#278#žáci 12 – 13 let1.00:05:21.59+00:00:39.65Detail
4. Schnajberk JanAtletika Jižní Město#34#žáci 10 – 11 let1.00:05:22.66+00:00:40.72Detail
5. Šimek AlexandrAtletika Jižní Město#99#žáci 10 – 11 let2.00:05:22.67+00:00:40.73Detail
6. Poborská EliškaSK Jeseniova#271#žačky 12 – 13 let1.00:05:29.00+00:00:47.06Detail
7. Somrová ŠárkaTEPO Kladno#77#žačky 10 – 11 let1.00:05:32.08+00:00:50.14Detail
8. Petrilák Matouš NathanielSK Sporting Příbram#25#žáci 10 – 11 let3.00:05:41.25+00:00:59.31Detail
9. Nový MatějStřela Žebrák#92#žáci 14 – 15 let3.00:05:44.29+00:01:02.35Detail
10. Florová MonikaŠSK Újezd n/Lesy#35#žačky 10 – 11 let2.00:05:47.90+00:01:05.96Detail
11. Součková VeronikaSKK Újezd nad Lesy#33#žačky 10 – 11 let3.00:05:52.32+00:01:10.38Detail
12. Petriláková Anežka RozárieSK SPORTING PŘÍBRAM#279#žačky 12 – 13 let2.00:05:53.87+00:01:11.93Detail
13. Bejček MichalSK Sporting Příbram#50#žáci 12 – 13 let2.00:05:56.41+00:01:14.47Detail
14. Rabouch MartinStřela Žebrák#46#žáci 12 – 13 let3.00:06:04.34+00:01:22.40Detail
15. Holečková NicolKarlštejn#24#žačky 10 – 11 let4.00:06:05.97+00:01:24.03Detail
16. Urban MatyášStřela Žebrák#72#žáci 10 – 11 let4.00:06:13.03+00:01:31.09Detail
17. Voříšková AnežkaLoko Beroun Atletika#70#žačky 12 – 13 let3.00:06:13.11+00:01:31.17Detail
18. Veselý PetrStřela Žebrák#42#žáci 10 – 11 let5.00:06:13.53+00:01:31.59Detail
19. Rubešová MichaelaAtletika Jižní Město#36#žačky 10 – 11 let5.00:06:15.79+00:01:33.85Detail
20. Nový MikolášTK Zdice#93#žáci 10 – 11 let6.00:06:50.50+00:02:08.56Detail
21. Holakovská MarieStřela Žebrák#38#žačky 10 – 11 let6.00:06:51.74+00:02:09.80Detail
22. Švarcová SimonaStřela Žebrák#13#žačky 12 – 13 let4.00:06:54.43+00:02:12.49Detail
23. Polanecká AnnaStřela Žebrák#47#žačky 10 – 11 let7.00:06:57.73+00:02:15.79Detail
24. Gregovský JakubStřela Žebrák#96#žáci 10 – 11 let7.00:07:01.69+00:02:19.75Detail
25. Hromková EliškaStřela Žebrák#74#žačky 10 – 11 let8.00:07:16.98+00:02:35.04Detail
26. Holina JindřichStřela Žebrák#27#žáci 10 – 11 let8.00:07:17.68+00:02:35.74Detail
27. Černá AndreaStřela Žebrák#104#žačky 10 – 11 let9.00:07:33.91+00:02:51.97Detail
28. Kučaba MatyášLiteň#273#žáci 10 – 11 let9.00:07:45.67+00:03:03.73Detail
29. Furiš EduardHořice na Šumavě#23#žáci 10 – 11 let10.00:07:56.37+00:03:14.43Detail
30. Krtková MichaelaStřela Źebrák#2#žačky 10 – 11 let10.00:08:13.07+00:03:31.13Detail
31. Mára MartinStřela Žebrák#73#žáci 10 – 11 let11.00:08:43.80+00:04:01.86Detail
32. Kellerová DanielaNesvačily#98#žačky 10 – 11 let11.00:09:37.75+00:04:55.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz