Startovní listina Zimní běh na Blaník

půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 417

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
1 Churaňová Radka TJ Lokomotiva TrutnovZB
2 Eremka Libor TJ Jiskra HumpolecMA
3 Burian Michal SK Sporting PříbramMA
4 Rambová Marcela Atletický klub GoMango HognerZB
5 Skalinová Kamila SK BabiceZB
6 Kuna Alois České BudějoviceMA
8 Jánošík Rudolf VlašimMB
9 Adamcová Andrea Atletika VlašimZC
10 Lejnar Martin Zruč nad SázavouMB
11 Dubják Petr Jiskra Zruč nad SázavouMB
12 Heřmánková Pavla VlašimZB
13 Krejdl Michal LounyMA
14 Břicháček Miloš Adidas Runners PragueMA
15 Klusák Lukáš JeseniceMA
16 Martínková Veronika ZNOSIMZA
17 Němec Jiří Atletika VlašimME
18 Pálka Pavel Hitradio CityMB
19 Rataj Jindřich HOBBYRUNTEAM Mladá VožiceMB
20 Rychlíková Dagmar Báječné ženy v běhuZA
21 Teplý Ondřej Hisport TeamMB
22 Teplý Štěpán ÚvalyMA
23 Toupal Jakub Znosim, AFK KácovMA
24 Toupal Václav ZnosimMB
25 Toupalová Blanka ZnosimZB
26 Tůma Jiří Obchodní akademie VlašimMC
27 Petrásková Nikol OnšovecZA
28 Vymlátilová Petra Rungo.czZA
29 Adámková Eliška ZA
30 Andrová Martina MiloviceZB
31 Antoš Jan Emanuel Bacigala z PopraduMB
32 Bednařík Michal Usk ProvodMA
33 Zahálka Tomáš Kilt po českuMB
34 Babka Tomas MB
35 Bálek Bronislav MA
36 Bartoš Vít Louňovice pod BlaníkemMA
37 Bezděk Miroslav PrahaMA
38 Bittner Miroslav TTTMB
39 Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 PrahaZB
40 Blokša Martin Coca-Cola HBCMA
41 Bočková Lucie Slapy u TáboraZB
42 Bonk Roman Triklub PříbramMA
43 Bořilová Magdaléna SOŠ a SZŠ BenešovZC
47 Brenišin Ivan PrahaMC
48 Brožek Miroslav VlašimMB
49 Brožík František VlašimMC
50 Brýl Martin SDH DuniceMA
51 Bucha Boris Crossfit CommitedMA
52 Burda Ladislav Město TouškovMC
53 Burian Martin Ďáblice StarsMB
54 Burianová Jana K.O. PoděbradyZB
55 Cinka Ivan Benešovský běžecký klubMD
56 Cibulka Lukas PrievidzaMA
57 Cerha Zdeněk PrahaMB
58 Crha Martin Lysá nad LabemMA
59 Crkva František E-TriatlonMB
60 Crkvová Dana E-TriatlonZC
61 Vejvodova Kristyna Kanoistika sedlčanyZA
63 Čejková Magdalena ZA
64 Černohlávek Vít KamenecMB
65 Červ Miloslav Atletika PoličkaMD
66 Červený Václav PlzeňMC
67 Zoubek Daniel KPM NymburkMC
68 David Martin PelhřimovMB
69 Dogaru Vasil Rungo.czMA
70 Dinga Miro PrahaMB
71 Dohnalová Tereza Hello bank!ZB
72 Döme Radek Běžecký klub České spořitelnyMA
73 Doskočil Jiří PrahaMC
75 Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team PelhřimovMB
76 Dubec Štěpán GunnersMA
77 Dubec Jan TriexpertMA
78 Dudová Kateřina ZA
79 Dumský Ondřej BenešovMA
80 Dvořáček Ladislav ČerčanyMB
81 Dvořák Aleš Mexická vlnaMA
82 Edr Josef SDH ŘendějovMA
84 Fabianová Ivana PrahaZA
85 Fait František GerontclubMC
86 Faltysová Simona MiloviceZB
87 Fialka František Běžci ChomutovMB
88 Fialka Ondřej Adidas Runners PragueMA
89 Dvořáková Renáta ZnosimZC
90 Fialka Martin VlašimMA
91 Filip Jiří VlašimMA
92 Filip Roman AFK KacovMA
93 Flígr Daniel Krotitelé dechů DobříšMB
94 Foller Miroslav EFA vlasimMB
95 Vondrášek David Jdu běhatMA
96 Franc Radek Tři pírkaMB
97 Franc Petr Triatlon Mlada BoleslavMB
99 Gazda Vítězslav DivišovMB
100 Ginzel Petr MB
101 Graman Michal PoděbradyMB
102 Gříbková Jana Rungo pro ženyZC
103 Hajný Martin Cyklotrenink.comMA
104 Halama Jiří MA
105 Hanibal Aleš TJ SOKOL SPARTAN LIONSMA
106 Hanzlík Martin MarffRunMA
107 Haruda Lukáš KojčiceMA
108 Havel Michal TJ Sokol JeseniceMA
109 Havel Milan Zdouň HrádekMB
110 Havlínová Dana DangooglaZB
111 Háp Zdeněk RUNGO.CZMB
112 Havrlant Radim TáborMA
113 Hejný Martin ČechticeMB
114 Helus Milan ChrástMB
117 Kortan František SOKOL PočepiceMC
118 Hernovà Lucie Humpolecký běhnyZA
119 Holub Pavel Atc PlzenMC
120 Holubec Tomáš SK KollárovkaMA
121 Hosnedl Marek MA
122 Hosnedl Jiří SK Kovodružstvo StrážovMA
123 Houdek Karel AFK KácovMA
124 Hrček Tomáš MC
126 Hruška Pavel Sokol VáclaviceMB
127 Hřebecký Miroslav MyslíčMB
128 Hübst Zdeněk KolínMA
129 Hübstová Petra KolínZA
130 Hudač Peter HumpolecMA
131 Hulmak Petr VlašimMC
132 Hulmák Pavel VlašimMB
133 Chalupková Klára BoskoviceZA
134 Child Marketa jdu behatZB
136 Bevelágua Ladislav TáborMA
137 Chvátal Vladimír ÚvalyMC
138 Ivancicova Iva BrnoZA
139 Jakubec Zdenek RungoMB
140 Jalůvka Jan Novis TK PrahaMC
141 Chromý Miloš MA
143 Jindra Jiří Praha 5MB
144 Jirásek Jiří K.O. PoděbradyMC
145 Jirásek Tomáš Running Stones PrahaMA
149 Kapko David VlašimMB
150 Drbal Luboš SDH Zruč nad SázavouMA
151 Kára Vladimír AC-PATŘÍNMC
152 Brožík Dominik MA
153 Kacířová Svatoslava Loko TrutnovZB
154 Karásek Miloš Kobeřice u BrnaMA
155 Karč Jakub SK BabiceMB
156 Kepka Petr SK Benďák ČerčanyMB
158 Aubrecht Petr BonbonMB
159 Kocián Jiří DrahelčiceMB
160 Kocík Vojtěch Kamenolomy PrahaMA
161 Kocík Václav Kamenolomy PrahaMA
162 Kočová Alena KPOZD
163 Exner Jakub PteamMA
164 Kofránek Milan BroumovMC
165 Koten Tomáš PelhřimovMA
167 Koldovský Martin ZelenečMB
168 Heráň Jiří VlašimMA
169 Koloc Pavel AC Total ZeroMC
170 Kopecka Jaroslava PrahaZC
171 Kopecký Martin MB
172 Kopřivová Lucie PrahaZA
173 Kortan Pavel win4funMA
174 Kortus Jakub To rozchodíš!MA
175 Koscielniak Zdeněk Žďár nad SázavouMA
176 Urban Lukáš MA
177 Kordulová Vendula VlašimZA
178 Kotrba Štěpán Jasmín Kutná HoraMB
179 Koudelka Drahomir Meixner ConsultingMB
180 Kouklík Stanislav Benešovský běžecký klubMC
181 Kouklík Tomáš Medical Technologies TeamMA
182 Koutný Ondřej StaňkoviceMA
183 Kozánek Petr EXTRA BrnoMA
184 Krajči Ján Krajanda VětrovyMB
185 Král Vítězslav Rysy PrahaMB
186 Král Zdeněk Velké PřílepyMC
187 Král Martin Meteor HradištkoMA
188 Králová Radka Báječné ženy v běhuZB
189 Krátký Josef Hvězda Pardubice, z. s.MC
190 Kubát Jiří CRTCMC
191 Krejča Tomáš JankovMA
192 Krejčí Aleš Havlíčkův BrodMA
193 Krchňák Roman VlašimMC
194 Kroupova Petra PribramZA
195 Krsek Jan CZEllengesMA
196 Křivánek Petr PelhřimovMA
197 Kubelková Eva Rungo.czZB
198 Kubeš Pavel MB
199 Krofta Jiří Liga 100 PrahaMD
200 Kučera Milan Sokol VsetínMA
201 Kuchař Karel KarlínMA
202 Kulhánek Marek MA
206 Kutmon Tomáš Praha ModřanyMB
207 Kvapil Milan KoniceMA
208 Kykal Jan MA
209 Jakešová Jitka PrahaZD
210 Landštof David Pij a běhejMA
211 Langr Milan ČBKMA
213 Lukášová Mirka PrahaZD
214 Hergesell Jiří VračkoviceMB
215 Macounová Lucie ZB
216 Mačenková Karolína Běžecký klub České spořitelnyZA
217 Machová Kristýna Báječné ženy v běhuZB
218 Malá Eva Vícenice u Náměště nad OslavouZB
219 Malý Ondřej Siko koupelnyMA
220 Mannová Elena Gym Palcát TáborZA
221 Már Tomáš Tuscarora 03MA
223 Marek Jan SK Praha 4MA
224 Maršoun Martin VelenovMB
225 Kruse Roderic PrahaMC
226 Mašek Radek PEKASS running teamMB
227 Zvárová Barbora OstrovZA
229 Matějková Jana Báječné ženy v běhuZA
230 Kaprálek Martin Běžecký klub ChýněMC
231 Matušková Marie RFSKZA
232 Matyas Roman MATY Training CentrumMB
234 Mazzolini Alena BK ChýněZB
235 Medek Jan Rychlí MedvědiMA
236 Říha Karel SoběhrdyMB
237 Melounová Tereza ZA
238 Merašická Dagmar Continental Automotive Czech RepublicZD
239 Michajlov Vlastimil PísekMB
240 Mikeš Filip CK Vinohradské šlapkyMB
241 Mikšátko Petr Mladá VožiceMB
242 Minařík Vladimír Cintorín RollersMC
243 Minčič Miloš Karpatský vlciMB
244 Moravcová Martina AC VrbnoZA
245 Mokranova Veronika ZA
246 Moravec Karel Running StonesMA
247 Mück Vladimír VlašimMA
248 Nádhera Petr Hradec KrálovéMC
249 Nádherová Hana Hradec KrálovéZC
250 Danešová Martina SázavaZA
251 Neděla Tomáš Trhový ŠtěpánovMB
252 Nehodová Veronika MK JCCZA
253 Němec Arnošt KolínMC
254 Nesvadba Michal Northern warriorsMA
255 Novák Marek MB
256 Nový Pavel Triatlon Mladá BoleslavMB
257 Nový Břetislav SABZO PrahaME
258 Ondruš Petr Velké PřílepyMB
259 Opatřilová Jana Rungo pro ženyZB
260 Ostarek Petr RYSY PrahaMA
261 Pála Roman Médea boxing teamMA
262 Patočková Lucie Black squirells squadZA
263 Pavlíček Martin AC SPARTA PRAHAMA
264 Pavlíková Lenka Praha 9ZC
265 Pazdera Lukáš Běžecký klub České spořitelnyMA
267 Pekárková Blanka Báječné ženy v běhuZC
268 Pěknicová Jana Mexická vlnaZA
269 Pertlík Martin BenešovMA
270 Peřinka Filip TTTMA
271 Pešoutová Mirka PrahaZB
272 Bártová Hana Havlíčkův BrodZA
273 Pflug Petr MK JCCMB
274 Picek Roman Sokol VlašimMA
275 Picková Jana ChramištěZC
276 Pína Jaroslav AB ŘežMC
277 Werner Lukáš Zelená liškaMA
278 Plachý Zdeněk NelahozevesMB
279 Plášil Martin ChoceradyMB
280 Plecháč Petr Kosova HoraMB
281 Vaněk Jan Žďár nad SázavouMA
282 Plecháček Andrej AB ŘežMD
283 Pořický Jiří Odolena VodaMB
284 Pospíšil Marek Black squirells squadMA
285 Pospíšil Petr MA
286 Prachařová Eva Báječné ženy v běhuZB
287 Prikner Rostislav PrahaMA
288 Prchal Pavel GP KolínMC
289 Procházka David PEKASS Running teamMA
291 Procházková Lenka Báječné ženy v běhuZB
292 Hach Lukáš ŠTEFKO Running TeamMA
293 Putala Jan Toni Czech RunnerMA
294 Račanský Luboš ZvěstovMA
295 Stehlík Karel ŠPICEMA
296 Ramba Aleš Atletický klub GoMango HognerMB
297 Raulová Radka Rungo pro ženyZB
298 Reindl Aleš SIKO Koupelny a.s.MB
299 Rezek Luboš CK Vinohradské ŠlapkyMB
300 Rieger Jan Praha 10MB
301 Koten Jakub PelhřimovMA
302 Rohr Petr PRAHA 6MC
303 Roštík Patrik Pivo a MyslivecMA
305 Rozsívalová Markéta Milovičtí běžciZB
307 Růžička Max PrahaMC
310 Rylka Antonín ToniCzech Runners ClubMB
311 Řehoř Michal PIMMB
312 Řezníčková Lucie Medical Technologies TeamZA
313 Sedlacek Jiri BrnoMB
314 Sedláčková Martina MK JCCZB
315 Sedláčková Martina Milovičtí běžciZB
316 Sedlak Robert Kilpi Racing TeamMA
317 Seidl Jan Siko KoupelnyMA
318 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom PrahaMB
319 Skála Radek CSC ČESKÝ BRODMB
320 Sládek Vilém Ďáblice StarsMA
321 Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klubMB
322 Smetana Karel Benešovsky běžecký klubMD
323 Sotonová Petra Extreme Obstacle RunnersZA
324 Součková Jana 3HSZB
326 Stárková Alena SK BabiceZB
327 Steinbauer Jiří SK RejtaMB
328 Vavruška Michal Svatý MikulášMA
329 Stozicky Petr SDH BukovanyMB
330 Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí LhotaMB
331 Suchan Milan KladnoMA
332 Suchánková Petra Báječné ženy v běhuZC
333 Zoulová Dominika JeseniceZA
334 Sůsa Jakub Kokoteam.czMA
336 Šanda Dobroslav ChoceradyMB
337 Kahoun Jan Louňovice pod BlaníkemMA
338 Šeflová Adéla Horalka a TatrankaZA
339 Ševčík David Vltava Fund Craft TeamMB
340 Šimek David Pivo a myslivecMA
341 Šimůnková Pavla Iscarex Česká TřebováZB
342 Šinágl Filip MA
343 Šíp Ondřej ASK Slavia PrahaMA
344 Šizlingová Eva Vysoká LhotaZC
345 Škoda Milan TJ HájeMA
346 Škopek Pavel VlašimMC
347 Škvor Jan BenešovMA
348 Šnajperk Viktor shimpi_czMB
349 Šoman Jiří -MA
350 Špirek Václav TOM RadotínMA
351 Štěpánková Martina SDH TomiceZA
352 Šustr Marek MA
353 Teplárek Lukáš Medical Technologies TeamMA
355 Trýb Vláďa Kola LedečMA
356 Třísková Katarína Praha 6ZC
357 Tuhovčák Milan ZelenečMB
358 Tůma Ladislav DubovskoMC
359 Uhlíř Tomáš RK OlšinaMB
361 Ungerova Aneta JenecZB
363 Vacek Petr PetrohradMA
364 Vacka Martin PEKASS Running teamMA
365 Váchal Filip SOD OleškoMB
366 Valenta David Velosport Valenta Scott teamMA
367 Valentová Markéta Velosport Valenta Scott teamZB
368 Váňa Marek MA
369 Váňa Aleš RudnáMA
370 Vaněk Pavel PrahaMC
372 Vedral Jan MB
373 Vejdělková Miluše Rungo pro ženyZC
375 Veselý Jan PrahaMA
376 Vlasáková Libuše KalňáciZC
377 Vochoc Petr VlašimMA
378 Vojtěchovský Martin Chleaw TeamMB
381 Richter Jakub MirošoviceMA
382 Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhuZB
383 Votypková Pavla Báječné ženy v běhuZC
384 Vrlová Jana AC Praha 1890ZC
385 Vynšová Monika BenešovZB
386 Behenská Romana ZA
387 Zadák Josef Trhový ŠtěpánovMB
388 Závorka Milan SDH ChabeřiceMA
389 Zachová Jana Báječné ženy v běhuZC
390 Zapletal Petr PrahaMB
391 Zavadil Jonáš ChýněMA
392 Zelenka Petr MezihoříMA
393 Zeman Petr BenešovMB
394 Žák Jakub Horalka a TatrankaMA
395 Žalud Ladislav Triatlon Mladá BoleslavMB
397 Žižková Veronika BenesovZB
398 Behenský Jan Rozběháme ČeskoMA
399 Berná Eva Run4funZB
400 Žák Jan BenešovMA
401 Holeček Jiří Běžci ChomutovMA
402 Malý Jiří PrahaMB
403 Šlejtr Zdenek TřeboninMA
405 Zámyslický Martin MB
406 Hrabec Michal Running2.czMB
407 Kotulková Soňa Running2.czZB
409 Kříž František ChoceradyMA
410 Procházka Jiří TTK Slávia VŠ PlzeňMC
412 Jankovský Aleš PrahaMA
413 Ledecký Ondřej BenešovMA
414 Sovják Richard VlašimMB
415 Vladyka Jan AC Praha 1890MD
416 Drábková Pavlína SepekovZB
417 Míková Barbora ZA
418 Markant Kryštof SRTG KolínMA
420 Svoboda Vit PrahaMA
421 Zvěřina Radek BojeticeMA
422 Ondrůšek Libor Morové ŠlehyMC
423 Pelikán Karel Benešovský běžecký klubMA
424 Šibravová Lenka kerteamZB
425 Koďousek Tomáš Pivo a myslivecMA
426 Kopecká Magda VeletínZA
427 Novotný Pavel Triatlon MBMB
428 Bena Petr MB
429 Jindřich Josef Zlej senMB
430 Morav Pavel Zlej senMB
432 Karas Adam Havl BrodMA
433 Titmanová Michaela ŘíčanyZB
435 Kolář František Rysy PrahaMA
436 Scheu Harald LMBMB
437 Třasák Jan Adidas Runners PragueMA
438 Zemanová Jana ZA
439 Jeřábková Alena Týnec nad Sázavou/EuthanasiaZB
440 Mikšík Josef VlašimMA
441 Brandejs Stanislav VlašimMC
442 Karella Michal VlašimMB
443 Šmejkal Petr VoticeMA
444 Škarková Kateřina ZA
445 Doubková Emma PZA
446 Jelínek Karel PSK Olymp PrahaMD
447 Gono Michal SRTG KolínMA
448 Michler Petr Liga 100 PrahaMD
449 Juhas Marek MA
450 Bufka Zdeněk MD
451 Kadláčová Petra Jdu běhatZB
452 Maršálek Jiří MD
453 Dřízal Jiří MA
454 Kocián David Leopar TeamMB
455 Vančáková Magdalena GerontclubZD
456 Březinová Renata Running LionsZA
457 Edr Pavel Kola LedečMB
458 Šimek Milan Kola LedečMB
459 Holeček Václav Kyšica 101MA
460 Nechvátal Jiří TřebíčMC
461 Nečas Arnošt BystřiceMC
462 Kolouch Zdeněk Zbloudilej ZručákMB
463 Fara Jan MA
464 Szabo David SK Nové ZámkyMB