Startovní listina Noční běh vlašimským parkem

noční běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 164

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
1 Dubják Petr Jiskra Zruč nad SázavouMužiano
2 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad SázavouŽenyano
3 Jánošík Rudolf VlašimMužiano
4 Kaňkovský Martin Zruč nad SázavouMužiano
5 Danešová Martina SázavaŽenyano
6 Třasák Jan adidas Runners PragueMužiano
7 Jiroušková Hana ZnosimŽenyano
8 Jirásek Marek TJ Sokol KbelyMužiano
9 Rataj Jindřich HOBBYRUNTEAM Mladá VožiceMužiano
10 Tůma Jiří Obchodní akademie VlašimMužiano
11 Vöglerová Monika BenešovŽenyano
12 Závorka Milan SDH ChabeřiceMužiano
13 Drbal Luboš SDH Zruč nad SázavouMužiano
14 Adamcova Andrea Atletika VlašimŽenyano
15 Brožík František Vlašim Mužiano
16 Cinka Ivan Benešovský běžecký klubMužiano
17 Čechová Iveta VlašimŽenyano
18 Černý Michal BolinaMužiano
19 Filip Jiří VlašimMužiano
20 Kahoun Jan Louňovice pod BlaníkemMužiano
21 Lebeda Lukáš RadošoviceMužiano
22 Lebeda Petr Benešovský běžecký klubMužiano
23 Bursík Martin BenešovMužiano
24 Lukeš Filip J a J VlašimMužiano
25 Lukeš Jiří J a J VlašimMužiano
26 Lukešová Jana J a J VlašimŽenyano
27 Machan Vladimír BenešovMužiano
28 Malkova Monika Zruč nad SázavouŽenyano
29 Maštalířová Věra SDH ChabeřiceŽenyano
30 Kuzmiak Michal ARMužiano
31 Beránek Jan ARMužiano
32 Hubatova-Vackova Jana adidas Runners PragueŽenyano
33 Kopecká Soňa adidas runners PragueŽenyano
34 Kubátko Aleš ARMužiano
35 Mičke Bianka Adidas Runners PragueŽenyano
36 Pech Štěpán adidas Runners PragueMužiano
37 Bareš Jaroslav Lukavec Mužiano
38 Bartošovská Hana NeveklovŽenyano
39 Benesova Jitka MireticeŽenyano
40 Boušek Bohumil Trhový ŠtěpánovMužiano
41 Brož Zdeněk Trhovy DtepanovMužiano
42 Březinová Monika Ženyano
43 Čechurová Šárka BenešovŽenyano
44 Červenková Kateřina BolinkaŽenyano
45 Černota Michal KřivsoudovMužiano
46 Černý Jirka Týnec nad SázavouMužiano
47 Doležal Zdeněk JarkoviceMužiano
48 Dumský Ondřej BenešovMužiano
49 Dvořák Radek PaběniceMužiano
50 Dýcková Jana VlašimŽenyano
51 Dýcková Nikola VlašimŽenyano
52 Fantyš Petr VlašimMužiano
53 Fiala Radovan Benešovský běžecký klubMužiano
54 Fialová Blanka Benešovský běžecký klubŽenyano
55 Foller Miroslav EFA VlašimMužiano
56 Geci Veronika Mladá VožiceŽenyano
57 Hájek Lukáš Zruč nad SázavouMužiano
58 Hájek Martin SDH OnšovecMužiano
59 Hák Jan BenešovMužiano
60 Háková Jitka BenešovŽenyano
61 Hálová Petra Benešovský běžecký klubŽenyano
62 Hanuš Adam BenešovMužiano
63 Heráň Jiří VlašimMužiano
64 Hlavička Milan SDH VlašimMužiano
65 Holujova Veronika VlasimŽenyano
66 Horálek Vladislav VlašimMužiano
67 Horálková Lucie VlašimŽenyano
68 Houdková Klára Ženyano
69 Houdkova Lucie PrahaŽenyano
70 Chmelař Robert PardubiceMužiano
71 Janáček Pavel RadošoviceMužiano
72 Jensikova Katerina MireticeŽenyano
73 Kamarýt Pavel Trhový ŠtěpánovMužiano
74 Karásková Darina Báječné ženy v běhuŽenyano
75 Karasová Lucie BenešovŽenyano
76 Kladiva Radek RadošoviceMužiano
77 Koníček Lukáš Mužiano
78 Korn David Trhový Štěpánov Mužiano
79 Koten Daniel Mužiano
80 Kozlová Marie LukavecŽenyano
81 Krejča Tomáš Prádelna Kyselý, a.s.Mužiano
82 Krejčová Alena JankovŽenyano
83 Nováková Alena BenešovŽenyano
84 Novotná Jitka Ženyano
85 Paszyc Matouš Mužiano
86 Pavelková Pavlína VlašimŽenyano
87 Peroutka Vincenc VlašimMužiano
88 Peukert Jiří Zruč nad SázavouMužiano
89 Picková Jana ChramištěŽenyano
90 Pikora Jan SKP Judo BenešovMužiano
91 Pikorová Radmila BenešovŽenyano
92 Potančok Martin VlašimMužiano
93 Prchlík Adam BenešovMužiano
94 Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klubŽenyano
95 Reitschlager Michal Mladá VožiceMužiano
96 Rumlerová Jana KeblovŽenyano
97 Schreinerová Veronika Ženyano
98 Slabá Kateřina Ženyano
99 Slabá Monika Ženyano
100 Smetana Karel Benešovský běžecký klubMužiano
101 Součková Jana 3HsŽenyano
102 Soukup Karel VlašimMužiano
103 Soukup Martin TáborMužiano
104 Soukup Petr Rychlá rota TáborMužiano
105 Stojanov Vladimír Tj Zbořený Kostelec Mužiano
106 Svatková Monika VlašimŽenyano
107 Svatoň Michal VlašimMužiano
108 Šárová Andrea VoticeŽenyano
109 Ševců Petr Ledeč nad SázavouMužiano
110 Škopek Pavel VlašimMužiano
111 Špůrek Petr Koloběžka VracoviceMužiano
112 Šteffková Andrea Zruč nad SázavouŽenyano
113 Troníček Lukáš PeceradyMužiano
114 Tůma Jiří Dolní Kralovice Mužiano
115 Tůma Jonáš DubovskoMužiano
116 Tůma Ladislav DubovskoMužiano
117 Tůmová Leontýna DubovskoŽenyano
118 Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team PelhřimovŽenyano
119 Vochoc Petr VlašimMužiano
120 Vojtová Monika BenešovŽenyano
121 Vrána Jindřich Mužiano
122 Vrbkova Dana Ženyano
123 Vyhnalová Eva VlašimŽenyano
124 Závorková Vendula SDH ChabeřiceŽenyano
125 Zelingrová Marcela ZdislaviceŽenyano
126 Zeman Petr BenešovMužiano
127 Želivská Pavla VlašimŽenyano
128 Kordulová Vendula VlašimŽenyano
129 Červová Zuzana MSF VlašimŽenyano
130 Rektor Antonín ModřanyMuži
131 Blehová Aneta VlašimŽeny
132 Motyčková Tereza VlašimŽeny
133 Motyčková Denisa VlašimŽeny
134 Jelínková Karolína Zruč nad SázavouŽeny
135 Keharová Anna Zruč nad SázavouŽeny
136 Keharová Kristýna Zruč nad SázavouŽeny
137 Kozlová Daniela MilovaniceŽeny
138 Hrstka Miroslav TJ Sokol JESENICEMuži
139 Český Ondřej Muži
140 Bulínová Gabriela Ženy
141 Voják Martin BenešovMuži
142 Staňková Monika Ženy
143 Zorvan Tomáš Muži
144 Granátová Andrea Ženy
145 Kletečka Vojtěch ČechticeMuži
146 Muck Vladimír VlašimMuži
147 Neděla Štěpán Trhový ŠtěpánovMuži
148 Lukeš David VlašimMuži
149 Turková Petra VlašimŽeny
150 Hergesell Jiří VrackoviceMuži
151 Plzák Jakub BB-Boreňovičtí běžciMuži
152 Toupalová Blanka ZnosimŽeny
153 Vosátka Josef VlašimMuži
154 Seidlová Alice VlašimŽeny
155 Petrásková Nikol TJ Jiskra Zruč n/SázavouŽeny
156 Nousek Lukáš PrčiceMuži
157 Nová Veronika PrahaŽeny
158 Šmejkal Petr VoticeMuži
159 Čožík Jakub VoticeMuži
160 Jirásková Kateřina Praha 9Ženy
161 Kučerová Blanka Runnina LadiesŽeny
162 Sahulová Kristýna Ženy
163 Švára David VlašimMuži
164 Stibor Jan SDH JESENICEMuži