Počet přihlášených: 399
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
4 | Aubrechtová | Kamila | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
4 | Bechyňová | Anna | Podbořany | dětský závod | Přípravka I dívky | ne |
5 | Belejová | Elen | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
6 | Belejová | Viktorie | SRTG Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
7 | Bočková | Barbora | ASICSFrontRunnerCZE | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
8 | Červenková | Kateřina | Krasobruslařský klub Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
9 | Bayerová | Lenka | TJ Sokol Unhošť | hlavní závod | Veteránky B | ne |
9 | Červenková | Veronika | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
10 | Čížková | Natálka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
11 | Čmejrková | Anežka Ema | Atletika Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
12 | Dindová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
13 | Blailová | Jana | KK Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
13 | Dvořáková | Sára | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
14 | Bodnáriková | Marie | Březno u Chomutova | hlavní závod | Veteránky B | ne |
14 | Faiglova | Aneta | PROFFA team | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
15 | Faiglova | Nikol | PROFFA team | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
16 | Brožová | Kateřina | PROFFA team | hlavní závod | Ženy | ne |
16 | Gálová | Linda | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
17 | Gálová | Pavlína | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
18 | Březinová | Dáša | TJ VS Kadaň | hlavní závod | Veteránky C | ne |
19 | Buchtová | Martina | hlavní závod | Ženy | ne | |
19 | Hamalčíková | Anežka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
21 | Holá | Eliška | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
23 | Holubová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
24 | Holubová | Štěpánka | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
26 | Houtová | Amálie | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
27 | Hradecká | Natálie | Teplice | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
28 | Dostálová | Miluška | Kladruby | hlavní závod | Veteránky A | ne |
30 | Drtinová | Víťa | Praha 8 | hlavní závod | Veteránky C | ne |
31 | Hudáková | Jindřiška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
32 | Dufková | Daniela | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ne |
33 | Janstová | Elena | dětský závod | Přípravka II dívky | ne | |
34 | Dvořáková | Jana | TJ Atletika Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ne |
35 | Jelínková | Eliška | Veseláči | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
36 | Eva | Tvrzova | Kiel/ nêmecko | hlavní závod | Ženy | ne |
37 | Fauová | Michaela | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
37 | Kalousová | Anna | dětský závod | Přípravka II dívky | ne | |
39 | Karásková | Evelína | MÁLKOV | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
42 | Kovářová | Barbora | Vysoká Pec | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
43 | Formanová | Nikola | Alzheimer nadační fond | hlavní závod | Ženy | ne |
44 | Králová | Kateřina | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
50 | Grossmanová | Gabriela | Bílina | hlavní závod | Ženy | ne |
51 | Grycova | Olga | Klasterec nad Ohri | hlavní závod | Veteránky A | ne |
54 | Havlíčková | Michaela | triatlet karlovy vary | hlavní závod | Veteránky A | ne |
59 | Holá | Denisa | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ne |
59 | Mašková | Markéta | Krasobruslařský klub Chomutov, z.s. | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
60 | Matošková | Marie | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
61 | Holcmanová | Miroslava | BK jeleni | hlavní závod | Veteránky A | ne |
64 | Molnárová | Leontýna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
65 | Mrkáčková | Tereza | BK Spořice | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
67 | Hossnerová | Denisa | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ne |
67 | Nedvědová | Magdaléna | Vysoká pec | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
69 | Němečková | Veronny | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
72 | Chlumecká | Jana | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ne |
74 | Chymová | Petra | Havlíčkův Brod | hlavní závod | Veteránky A | ne |
74 | Ostková | Valérie | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
75 | Ouzká | Eliška | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
76 | Ouzká | Štěpánka | Jirkov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
77 | Jahnová | Věra | Louny | hlavní závod | Veteránky A | ne |
77 | Palcrová | Michaela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
79 | Jakubašeková | Kateřina | Most | hlavní závod | Veteránky A | ne |
82 | Jelínková | Jana | Báječné ženy v běhu | hlavní závod | Ženy | ne |
82 | Polívková | Viktorie | Praha-Modřany | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
84 | Ježková | Karolina | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
84 | Procházková | Adela | TJ Klášterec nad Ohří | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
85 | Jindrová | Miroslava | hlavní závod | Ženy | ne | |
87 | Ringlerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
88 | Jiřičná | Dana | Bonbon Praha | hlavní závod | Veteránky A | ne |
89 | Joneková | Nikola | SRTG STRUPČICE | hlavní závod | Ženy | ne |
89 | Ruzicka | Eduard | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
90 | Ruzicka | Gabriela | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
92 | Kalinovičová | Lenka | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ne |
93 | Skokanová | Agnes | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
94 | Karešová | Zdeňka | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
95 | Karlík Fišrová | Lída | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
96 | Sombotová | Nikol | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
99 | Stredanská | Daniela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
101 | Sýkorová | Zuzanka | párek v rohlíku | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
102 | Kohlova | Desislava | Praha | hlavní závod | Veteránky A | ne |
103 | Široká | Natálie | Chomutov | dětský závod | dorostenky | ano |
104 | Kokšálová | Michaela | Litvínov | hlavní závod | Ženy | ne |
104 | Štětinová | Jana | Chomutov | dětský závod | Starší žákyně | ne |
106 | Tržická | Terezka | Běžci Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
107 | Koller | Tereza | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ne |
108 | Kollerová | Petra | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
108 | Tvrdíková | Klára | Jeníkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
112 | Valešová | Valentina | dětský závod | Nejmenší dívky | ano | |
114 | Koskubová | Klára | Rozběháme Most | hlavní závod | Ženy | ano |
116 | Kottova | Barbora | BŽB | hlavní závod | Veteránky A | ne |
119 | Kousalová | Štěpánka | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ne |
120 | Kovácsová | Věra | hlavní závod | Ženy | ne | |
121 | Kovářová | Zuzana | Sušany | hlavní závod | Ženy | ne |
123 | Králová | Ivana | Praha 6 | hlavní závod | Veteránky A | ne |
124 | Krátilová | Hana | hlavní závod | Ženy | ne | |
125 | Kratochvílová | Pavlína | Tiger Relax Club | hlavní závod | Veteránky A | ne |
127 | Krocová | Valerie | Most | hlavní závod | Ženy | ne |
129 | Kroupová | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
144 | Lencová | Alice | TJ Dukla Praha | hlavní závod | Ženy | ano |
147 | Longauerová | Lenka | ROZBĚHEJ LITVÍNOV | hlavní závod | Veteránky A | ne |
151 | Marešová | Renata | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ano |
152 | Marhoulová | Ivana | Šneci v běhu. | hlavní závod | Veteránky A | ne |
158 | Matuščínová | Barbora | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ne |
159 | Mayerová | Eva | Plzeň | hlavní závod | Ženy | ano |
161 | Mišková | Zuzana | Prešov | hlavní závod | Ženy | ne |
163 | Mlejnková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
167 | Moravová | Blanka | hlavní závod | Ženy | ne | |
171 | Musungu | Brenda | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
172 | Mutlová | Eva | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ne |
176 | Neubergerová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
177 | Nezbedová | Anna | hlavní závod | Ženy | ne | |
184 | Nováková | Lenka | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ne |
185 | Novotná | Karolína | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Ženy | ne |
186 | Novotná | Lucie | vejprty | hlavní závod | Ženy | ne |
189 | Nucová | Magdalena | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
190 | Ouzká | Petra | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
195 | Pallayová | Kristína | Blatno | hlavní závod | Ženy | ne |
197 | Pánková | Jana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
203 | Pavlinská | Jana | New Roll Runners | hlavní závod | Ženy | ano |
205 | Pelcová | Denisa | Transformers42 | hlavní závod | Ženy | ne |
207 | Perglova | Alena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
210 | Plášilová | Jindřiška | Kraslice | hlavní závod | Veteránky A | ne |
213 | Polívková | Jitka | Praha 4 | hlavní závod | Veteránky A | ne |
214 | Pöplová | Romana | Chodov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
217 | Pospíšilová | Markéta | Horky nad Jizerou | hlavní závod | Veteránky A | ne |
218 | Prchlíková | Barbora | Benešovský běžecký klub | hlavní závod | Veteránky A | ne |
225 | Ptáčková | Jana | Už tam budeeem?! | hlavní závod | Ženy | ne |
226 | Ptáčková | Kateřina | Rozběháme Česko - Liberec | hlavní závod | Ženy | ano |
232 | Rusňáková | Ludmila | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
233 | Ruzicka | Petra | Chemnitz | hlavní závod | Veteránky A | ne |
238 | Skokanová | Agnesa | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
240 | Slabová | Milena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ne |
242 | Smítková | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
247 | Stanečková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
249 | Steinerová | Gabriela | Béžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
251 | Stelnerová | Miroslava | hlavní závod | Veteránky B | ne | |
257 | Šimkovičová | Lucia | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ne |
260 | Šindelářová | Lucie | hlavní závod | Ženy | ne | |
261 | Škaloudová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ne |
266 | Špírková | Lenka | MaLé-R | hlavní závod | Veteránky A | ne |
268 | Šrámková | Hana | Most | hlavní závod | Veteránky A | ne |
276 | Thomanová | Ivča | hlavní závod | Veteránky A | ne | |
277 | Thumsová | Marie | Tragéd team | hlavní závod | Veteránky B | ne |
279 | Tručková | Lenka | Drusklodol Teplice | hlavní závod | Ženy | ne |
283 | Turková | Lenka | Most | hlavní závod | Ženy | ne |
285 | Ulrichová | Zuzana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
286 | Ulrike | Schwalbe | ASC Marktrodach | hlavní závod | Veteránky A | ano |
288 | Vaclíková | Hana | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ne |
289 | Valentová | Miroslava | Vysoká Pec | hlavní závod | Ženy | ne |
305 | Vrbová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
307 | Weiglová | Martina | hlavní závod | Ženy | ne | |
311 | Zbuzková | Blanka | hlavní závod | Ženy | ne | |
312 | Zejda Králová | Kateřina | Most | hlavní závod | Ženy | ne |
314 | Tvrzová | Eva | Kiel | hlavní závod | Ženy | |
316 | Koudelová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
317 | Vávrů | Ivanka | TJ VTŽ Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
319 | Kováčová | Eliška | KV | hlavní závod | Ženy | |
322 | Weschallová | Veronika | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
325 | Hrubá | Ivana | Litvínov | hlavní závod | Veteránky B | |
403 | Denková, Oravcová, Bernášek | Mirka, Miluše, Stanislav | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
405 | Hahn, Šupol, Patroch | Hana, Michal, Pavel | Sweep Ultimate Gym | štafeta nad 120 let | ne | |
407 | Kollárová, Šebestovi | Markéta | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
410 | Michalová, Hladíková, Zárybnický | Jana, Alena, Jan | Otvice-Údlice | štafeta nad 120 let | ne | |
412 | Petrásková | Lenka | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
413 | Prokešová | Renata | Běžci Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
414 | Rajkovová | Marta | Rozběháme Podbořany | štafeta nad 120 let | ne | |
415 | Repáčová, Razakowská, Gál | Marcela, Jana, Pavel | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
416 | Sombotová, Jeřábek, Havlík | Kateřina, Jaroslav, Milan | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
419 | Vildová, Saloňová, Sochorová | Jana, Jana, Dagmar | Hrádečná | štafeta nad 120 let | ne | |
420 | Andršová, Bartošová, Charvát | Judita, Lucie, Jiří | SRTG Most | štafeta do 120 let | ne | |
421 | Burešová, Burešová, Blehová | Dominika, Jana, Natalie | Údlice | štafeta do 120 let | ne | |
424 | Čečrlová | Lucie | Cobram Team PPC | štafeta do 120 let | ano | |
425 | Denková, Bernášek, Zahrádka | Kristýna, Tomáš, Václav | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
426 | Drdelová | Pavlína | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
430 | Hrbková, Šantora, Hrbek | Vanda, Karel, Luděk | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
431 | Hvozdová | Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
432 | Jindrová, Milotová, Kindlová | Lenka, Andrea, Eva | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
434 | Karbanova, Kloucek, Janostak | Michaela, Martin, Josef | štafeta do 120 let | ano | ||
435 | Kašparová | Karla | Havlíčkův Brod | štafeta do 120 let | ne | |
437 | Kindlova | Marcela | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
438 | Knížková, Šperlová, Táborský | Markéta, Tereza, Pavel | (J)elita | štafeta do 120 let | ne | |
439 | Kosnarová | Petra, Standa, Lukáš | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
440 | Kostková | Jitka | Údlice | štafeta do 120 let | ne | |
441 | Linhartová, Valušková, Hrušková | Simona, Michaela, Lenka | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
443 | Matušková, Svobodová, Chrpová | Hana, Lucie, Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
444 | Miiklovičová, Čermák, Schmieder | Jana, Radim, Otto | Hrušovany | štafeta do 120 let | ne | |
445 | Oravcová, Oravec, | Štěpánka, Vít | Fantastická trojka | štafeta do 120 let | ne | |
446 | Ostopenková, Kindl | Petra, Karel | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
447 | Podzimková, Kůsová, Nagyová | Markéta, Martina, Věra | Klášterec nad Ohří | štafeta do 120 let | ne | |
448 | Puršová, Kubáč, Dučinská | Simona, Miroslav, Šárka | Chomutov FIRO-tour | štafeta do 120 let | ne | |
449 | Robelová | Lucie | štafeta do 120 let | ne | ||
451 | Stárková, Dolnáková, Laušmanová | Tereza, Denisa, Petra | Běžci Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
454 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
455 | Toušková, Kousalová, Vršitý | Petra, Josefína, Vojtěch | štafeta do 120 let | ne | ||
458 | Vítková, Šnábl, Vítek | Eliška, Michal, Jan | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
461 | Vršitá, Mašková, Mašková | Monika, Artina, Marie | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
463 | Zollpriesterová | Barbora | OK POINT Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
466 | Vávrová | Zuzana | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
467 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Andršová, Bartošová, Charvát | Judita, Lucie, Jiří | SRTG Most | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Aubrechtová | Kamila | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Bajerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Bayerová | Lenka | TJ Sokol Unhošť | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Becková | Kateřina | AC Mariánské Lázně | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Bechyňová | Anna | Podbořany | dětský závod | Přípravka I dívky | ano |
0 | Belejová | Elen | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Belejová | Viktorie | SRTG Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Blailová | Jana | KK Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Bočková | Barbora | ASICSFrontRunnerCZE | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Bodnáriková | Marie | Březno u Chomutova | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Brožová | Kateřina | PROFFA team | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Březinová | Dáša | TJ VS Kadaň | hlavní závod | Veteránky C | ano |
0 | Buchtová | Martina | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Burešová, Burešová, Blehová | Dominika, Jana, Natalie | Údlice | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Čečrlová | Lucie | Cobram Team PPC | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Červenková | Kateřina | Krasobruslařský klub Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Červenková | Veronika | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Čížková | Natálka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Čmejrková | Anežka Ema | Atletika Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Denková, Bernášek, Zahrádka | Kristýna, Tomáš, Václav | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Denková, Oravcová, Bernášek | Mirka, Miluše, Stanislav | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Dindová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Dostálová | Miluška | Kladruby | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Drdelová | Pavlína | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Drtinová | Víťa | Praha 8 | hlavní závod | Veteránky C | ano |
0 | Dufková | Daniela | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Dvořáková | Jana | TJ Atletika Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Dvořáková | Sára | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Eva | Tvrzova | Kiel/ nêmecko | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Faiglova | Aneta | PROFFA team | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Faiglova | Nikol | PROFFA team | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Fauová | Michaela | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Formanová | Nikola | Alzheimer nadační fond | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Gálová | Linda | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Gálová | Pavlína | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Grossmanová | Gabriela | Bílina | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Grycova | Olga | Klasterec nad Ohri | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Hahn, Šupol, Patroch | Hana, Michal, Pavel | Sweep Ultimate Gym | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Hamalčíková | Anežka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | havlíčková | michaela | triatlet karlovy vary | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Holá | Denisa | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Holá | Eliška | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Holcmanová | Miroslava | BK jeleni | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Holubová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Holubová | Štěpánka | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Hossnerová | Denisa | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Houtová | Amálie | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Hradecká | Natálie | Teplice | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Hrbková, Šantora, Hrbek | Vanda, Karel, Luděk | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Hrubá | Ivana | Litvínov | hlavní závod | Veteránky B | |
0 | Hudáková | Jindřiška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Hvozdová | Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Chlumecká | Jana | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Chymová | Petra | Havlíčkův Brod | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Jahnová | Věra | Louny | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Jakubašeková | Kateřina | Most | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Janstová | Elena | dětský závod | Přípravka II dívky | ano | |
0 | Jelínková | Eliška | Veseláči | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Jelínková | Jana | Báječné ženy v běhu | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ježková | Karolina | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Jindrová | Miroslava | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Jindrová, Milotová, Kindlová | Lenka, Andrea, Eva | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Jiřičná | Dana | Bonbon Praha | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Joneková | Nikola | SRTG STRUPČICE | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kalinovičová | Lenka | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kalousová | Anna | dětský závod | Přípravka II dívky | ano | |
0 | Karásková | Evelína | MÁLKOV | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Karbanova, Kloucek, Janostak | Michaela, Martin, Josef | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Karešová | Zdeňka | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Karlík Fišrová | Lída | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kašparová | Karla | Havlíčkův Brod | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kindlova | marcela | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Knížková, Šperlová, Táborský | Markéta, Tereza, Pavel | (J)elita | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kohlova | Desislava | Praha | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Kokšálová | Michaela | Litvínov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kollárová, Šebestovi | Markéta | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Koller | Tereza | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kollerová | Petra | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Koskubová | Klára | Rozběháme Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kosnarová | Petra, Standa, Lukáš | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kostková | Jitka | Údlice | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kottova | Barbora | BŽB | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Koudelová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
0 | Kousalová | Štěpánka | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kovácsová | Věra | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Kováčová | Eliška | KV | hlavní závod | Ženy | |
0 | Kovářová | Barbora | Vysoká Pec | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Kovářová | Zuzana | Sušany | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Králová | Ivana | Praha 6 | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Králová | Kateřina | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Krátilová | Hana | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Kratochvílová | Pavlína | Tiger Relax Club | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Krocová | Valerie | Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kroupová | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Lencová | Alice | TJ Dukla Praha | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Linhartová, Valušková, Hrušková | Simona, Michaela, Lenka | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Longauerová | Lenka | ROZBĚHEJ LITVÍNOV | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Marešová | Renata | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Marhoulová | Ivana | Šneci v běhu. | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Mašková | Markéta | Krasobruslařský klub Chomutov, z.s. | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Matošková | Marie | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Matuščínová | Barbora | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Matušková, Svobodová, Chrpová | Hana, Lucie, Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Mayerová | Eva | Plzeň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Michalová, Hladíková, Zárybnický | Jana, Alena, Jan | Otvice-Údlice | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Miiklovičová, Čermák, Schmieder | Jana, Radim, Otto | Hrušovany | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Mišková | Zuzana | Prešov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Mlejnková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Molnárová | Leontýna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Moravová | Blanka | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Mrkáčková | Tereza | BK Spořice | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | musungu | Brenda | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Mutlová | Eva | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Nedvědová | Magdaléna | Vysoká pec | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Němečková | Veronny | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Neubergerová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Nezbedová | Anna | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Nováková | Lenka | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Novotná | Karolína | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | novotná | lucie | vejprty | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Nucová | Magdalena | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Oravcová, Oravec, | Štěpánka, Vít | Fantastická trojka | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Ostková | Valérie | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Ostopenková, Kindl | Petra, Karel | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Ouzká | Eliška | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Ouzká | Petra | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ouzká | Štěpánka | Jirkov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Palcrová | Michaela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Pallayová | Kristína | Blatno | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Pánková | Jana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Pavlinská | Jana | New Roll Runners | hlavní závod | ano | |
0 | Pelcová | Denisa | Transformers42 | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Perglova | Alena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Petrásková | Lenka | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Plášilová | Jindřiška | Kraslice | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Podzimková, Kůsová, Nagyová | Markéta, Martina, Věra | Klášterec nad Ohří | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Polívková | Jitka | Praha 4 | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Polívková | Viktorie | Praha-Modřany | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Pöplová | Romana | Chodov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Pospíšilová | Markéta | Horky nad Jizerou | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Prchlíková | Barbora | Benešovský běžecký klub | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Procházková | Adela | TJ Klášterec nad Ohří | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Prokešová | Renata | Běžci Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Ptáčková | Jana | Už tam budeeem?! | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ptáčková | Kateřina | Rozběháme Česko - Liberec | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Puršová, Kubáč, Dučinská | Simona, Miroslav, Šárka | Chomutov FIRO-tour | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Rajkovová | Marta | Rozběháme Podbořany | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Repáčová, Razakowská, Gál | Marcela, Jana, Pavel | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Ringlerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Robelová | Lucie | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Rusňáková | Ludmila | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Ruzicka | Eduard | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Ruzicka | Gabriela | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Ruzicka | PETRA | Chemnitz | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Skokanová | Agnes | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Skokanová | Agnesa | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Slabová | Milena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Smítková | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Sombotová | Nikol | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Sombotová, Jeřábek, Havlík | Kateřina, Jaroslav, Milan | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Stanečková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Stárková, Dolnáková, Laušmanová | Tereza, Denisa, Petra | Běžci Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Steinerová | Gabriela | Béžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Stelnerová | Miroslava | hlavní závod | Veteránky B | ano | |
0 | Stredanská | Daniela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | sýkorová | zuzanka | párek v rohlíku | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Šimkovičová | Lucia | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Šindelářová | Lucie | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Široká | Natálie | Chomutov | dětský závod | dorostenky | ano |
0 | Škaloudová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Špírková | Lenka | MaLé-R | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Šrámková | Hana | Most | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | štětinová | Jana | Chomutov | dětský závod | Starší žákyně | ano |
0 | Thomanová | Ivča | hlavní závod | Veteránky A | ano | |
0 | Thumsová | Marie | Tragéd team | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Toušková, Kousalová, Vršitý | Petra, Josefína, Vojtěch | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Tručková | Lenka | Drusklodol Teplice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Tržická | Terezka | Běžci Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Turková | Lenka | Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Tvrdíková | Klára | Jeníkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Tvrzová | Eva | Kiel | hlavní závod | Ženy | |
0 | Ulrichová | Zuzana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ulrike | Schwalbe | ASC Marktrodach | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Vaclíková | Hana | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Valentová | Miroslava | Vysoká Pec | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Valešová | Valentina | dětský závod | Nejmenší dívky | ano | |
0 | Vávrová | Zuzana | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Vávrů | Ivanka | TJ VTŽ Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
0 | Vildová, Saloňová, Sochorová | Jana, Jana, Dagmar | Hrádečná | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Vítková, Šnábl, Vítek | Eliška, Michal, Jan | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Vrbová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Vršitá, Mašková, Mašková | Monika, artina, Marie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Weiglová | Martina | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Weschallová | Veronika | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
0 | Zbuzková | Blanka | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Zejda Králová | Kateřina | Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Zollpriesterová | Barbora | OK POINT Chomutov | štafeta do 120 let | ano |