Počet přihlášených: 335
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamcová | Andrea | Atletika Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
2 | Anděl | Jaroslav | Chabeřice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
3 | Auersvald | Miloš | Spartak Praha 4 | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
4 | Auersvaldová | Eliška | Spartak Praha 4 | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
5 | Boušek | Bohumil | Běhny Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
6 | Burianová | Jana | K.O. Poděbrady | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
7 | Cinka | Ivan | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
8 | Culbertson | Lenka | The American Kutna Hora | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
11 | Drbal | Luboš | SDH Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
12 | Dryml | Jakub | Litomyšl | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
13 | Dubják | Petr | Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
14 | Dubjáková | Kateřina | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
15 | Dvořák | Radek | Paběnice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
16 | Fiala | Radovan | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
17 | Foller | Miroslav | EFA Vlasim | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
18 | Gaman | Jaroslav | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži E |
19 | Grivalský | Michal | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
21 | Haspeklo | Jiří | Zruč nad S. | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
22 | Henemanová | Lenka | Blažejovice | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
23 | Hynková | Gabriela | Kutná Hora | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
26 | Jiroušková | Hana | Znosim | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
28 | Kašpar | Michal | RS Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
29 | Kočovský | Miroslav | Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
30 | Korel | David | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
31 | Korn | David | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
32 | Kos | Pavel | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
33 | Krčálová | Olga | Polná | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
35 | Křováková | Ilona | Pohřebačka | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
36 | Kučerová | Blanka | Running Ladies | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
37 | Kuldová | Tereza | Praha | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
38 | Lejnar | Martin | Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
39 | Lenhart | David | Brno | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
40 | Majorová | Kateřina | Pardubice | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
41 | Mayer | Jan | Atletika Benešov | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
42 | Merašická | Dagmar | Continental Automotive Czech Republic s.r.o. | Hlavní závod 8400 m | Ženy D |
43 | Mládek | Tomáš | Pierrine team Želiv | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
44 | Novák | Jiří | Všebořice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
45 | Oberlander | Jan | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
46 | Otava | Miloš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
47 | Pavlíček | Martin | AC SPARTA PRAHA | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
48 | Petrásková | Nikol | TJ Jiskra | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
49 | Peukert | Jiří | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
50 | Picková | Jana | Chramiště | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
52 | Poledňáková | Olga | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
53 | Polívka | Petr | Potěhy | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
54 | Příhoda | Stanislav | Kutná Hora | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
55 | Rucki | Kristýna | Praha | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
57 | Sadílek | Luboš | Sázava | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
58 | Seidl | Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
59 | Setnička | David | SDH Čejtice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
64 | Ševců | Petr | Ledeč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
65 | Šimek | Pavel | Polná | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
66 | Šíša | Martin | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
67 | Šperkerová | Vendula | M-team Praha | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
68 | Špůrek | Petr | Koloběžka Vracovice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
69 | Štíchová | Veronika | Hlavní závod 8400 m | Ženy B | |
70 | Tichý | František | AZ tým Světlá nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
71 | Tlachová | Petra | Jinočany | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
72 | Tůma | Jiří | Obchodní akademie Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
73 | Tůma | Jonáš | Dubovsko | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
74 | Tůma | Ladislav | Dubovsko | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
75 | Uttl | Libor | AC Šakalík | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
76 | Valeš | Jarda | Kutná Hora | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
77 | Vaňkátová | Petra | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
79 | Vlk | Václav | Radíkovice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
80 | Vodvárka | Ladislav | Zruč nad S. | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
81 | Závorka | Milan | SDH Chabeřice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
82 | Augustín | Michael | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínci |
83 | Bělina | Adam | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
84 | Bělina | Jan | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižáci |
85 | Bělina | Matěj | belinova.tereza@seznam.cz | Dětské závody | Benjamínci |
86 | Blažejovská | Martina | TJ Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Předškolačky |
87 | Blažejovská | Veronika | TJ Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Benjamínky |
88 | Brožík | Ivan | Pyšely | Dětské závody | Nejmladší žáci |
89 | Brožíková | Marie | Pyšely | Dětské závody | Předškolačky |
90 | Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | Dětské závody | Minižákyně |
91 | Culbertson | Sofia | The American Kutna Hora | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
92 | Dobřický | Jan | Čáslav | Dětské závody | Benjamínci |
93 | Drymlová | Agnes | Litomyšl | Dětské závody | Benjamínky |
94 | Dubják | Ondřej | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
95 | Fajmanová | Emílie | TJ Jiskra Zruč | Dětské závody | Předškolačky |
96 | Fialová | Dagmar | Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
97 | Fiedler | Adam | Holubice | Dětské závody | Předškoláci |
98 | Fleková | Kamila | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
99 | Gabko | Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
100 | Gabková | Adéla | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
101 | Herák | Maik | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
102 | Hofman | Max | Rugby Říčany | Dětské závody | Předškoláci |
103 | Hrubý | Šimon | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
104 | Hrubý | Tomáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
105 | Hynek | Ondřej | Kutná Hora | Dětské závody | Minižáci |
106 | Chmelová | Michaela | TJ Jiskra Zruč | Dětské závody | Starší žákyně |
107 | Jantač | Martin | Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Broučci |
108 | Jantač | Tadeáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
109 | Jantač | Tomáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
110 | Jantačová | Adéla | Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Benjamínky |
111 | Kašparová | Michaela | RS Vlašim | Dětské závody | Předškolačky |
112 | Kaštálková | Tereza | Loket | Dětské závody | Předškolačky |
113 | Korecký | Jakub | Zruč Nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
114 | Kos | Jakub | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žáci |
115 | Kosová | Karolína | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
116 | Kotiš | Martin | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižáci |
117 | Kotišová | Karolína | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
118 | Kovařík | Šimon | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
119 | Kučerová | Aneta | ATLETIKA BENEŠOV | Dětské závody | Starší žákyně |
120 | Kučerová | Karolína | ATLETIKA BENEŠOV | Dětské závody | Mladší žákyně |
121 | Kuliš | Daniel | TJjiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
122 | Kulišová | Sofie | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Berušky |
123 | Lapáčková | Tereza | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
124 | Lebeda | Jindřich | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žáci |
125 | Lichtenbergová | Zuzana | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
126 | Maxa | Antonín | TJ Jiskra Zruč n.S. | Dětské závody | Minižáci |
127 | Maxa | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč n.S. | Dětské závody | Mladší žáci |
128 | Mládek | Filip | Pierrine team Želiv | Dětské závody | Benjamínci |
129 | Mládková | Nella | Pierrine team Želiv | Dětské závody | Předškolačky |
130 | Možíšová | Magdaléna | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
131 | Mrázek | Václav | Vlastějovice | Dětské závody | Benjamínci |
132 | Mrázková | Kateřina | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
133 | Nykodymová | Marie | Kutná Hora | Dětské závody | Benjamínky |
134 | Panušková | Eva | Sázava | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
135 | Patera | Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
136 | Pavlíčková | Jolana | AC SPARTA PRAHA | Dětské závody | Benjamínky |
137 | Pavlíčková | Nela | AC SPARTA PRAHA | Dětské závody | Předškolačky |
138 | Peroutková | Jindřiška | Atletika Zruč | Dětské závody | Předškolačky |
139 | Peroutková | Soňa | Atletika Zruč n.S. | Dětské závody | Benjamínky |
140 | Poslušná | Dagmar | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínky |
141 | Poslušná | Karla | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškolačky |
142 | Potulická | Vendula | Praha | Dětské závody | Benjamínky |
143 | Rada | Tobiáš | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žáci |
144 | Rada | Vít | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškoláci |
145 | Radová | Daniela | Atletika Benešov | Dětské závody | Mladší žákyně |
146 | Richter | Vojtěch | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
147 | Řeháková | Laura | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
148 | Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškolačky |
149 | Sabová | Klára | Praha | Dětské závody | Předškolačky |
150 | Sabová | Markéta | Praha | Dětské závody | Benjamínky |
151 | Sadílková | Ema | Dětské závody | Nejmladší žákyně | |
152 | Sadílková | Nela | Dětské závody | Předškolačky | |
153 | Seidl | Marek | OB Říčany | Dětské závody | Předškoláci |
154 | Seidlová | Magdalena | OB Říčany | Dětské závody | Minižákyně |
155 | Skořepová | Eliška | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškolačky |
156 | Smolák | Pavel | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
157 | Smoláková | Aneta | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
158 | Stozicky | Martin | SDH Bukovany | Dětské závody | Nejmladší žáci |
159 | Stozicky | Michal | SDH bukovany | Dětské závody | Nejmladší žáci |
160 | Straka | Adam | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškoláci |
161 | Suková | Nikola | TJ Spartak Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
164 | Svobodová | Laura | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
165 | Šafrová | Klára | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
166 | Šafrová | Lucie | TJ Jiskra Zruč nás Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
167 | Šibrava | Patrik | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
168 | Šramková | Michalka | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
169 | Šťastná | Lucie | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
170 | Šťastný | Pavel | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižáci |
171 | Štíchová | Nikola | Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
172 | Tlamichová | Alice | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínky |
173 | Tlamichová | Barbora | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
174 | Toman | Toník | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
175 | Váňa | Štěpán | Jiřice | Dětské závody | Minižáci |
176 | Vávrová | Adéla | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
177 | Vávrová | Linda | JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU | Dětské závody | Minižákyně |
178 | Vilimovský | Josef | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
179 | Vobecký | Filip | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižáci |
180 | Vobecký | Lukáš | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižáci |
181 | Vorlíček | Jakub | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
182 | Vrána | Matěj | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
183 | Zahrádka | Vít | Sokol Senohraby | Dětské závody | Nejmladší žáci |
184 | Zahradkova | Ela | Senohraby | Dětské závody | Berušky |
185 | Zahradkova | Ema | Senohraby | Dětské závody | Berušky |
186 | Zahrádková | Leontyna | Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínky |
187 | Zelená | Barbora | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
188 | Žaba | Daniel | Dětské závody | Broučci | |
189 | Žaba | Dominik | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
190 | Hasala | Matouš | IronTime | Dětské závody | Broučci |
191 | Zajíčková | Anna | Dětské závody | Benjamínky | |
192 | Zajíčková | Klára | Dětské závody | Benjamínky | |
193 | Zajíčková | Šárka | Dětské závody | Předškolačky | |
194 | Šperker | Honzík | Kalparta | Dětské závody | Předškoláci |
195 | Krbaťa | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
196 | Herout | František | SKC Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
198 | Pustka | Felix | Dětské závody | Předškoláci | |
199 | Loskotová | Karolína | Rosice | Dětské závody | Berušky |
200 | Miláčková | Laurinka | Ledeč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
201 | Smejkal | Jan | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižáci |
202 | Lopko | Radim | Laziště | Dětské závody | Minižáci |
203 | Ulrych | Samuel | Laziště | Dětské závody | Minižáci |
204 | Lopko | Mikuláš | Laziště | Dětské závody | Nejmladší žáci |
205 | Svobodová | Adéla | Spartak Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
206 | Miláček | Petra | Ledeč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
206 | Tulachová | Klára | Atletika Spartak Vlašim | Dětské závody | Mladší žákyně |
207 | Louda | Samuel | Žižkov - Praha | Dětské závody | Nejmladší žáci |
208 | Svoboda | Ondřej | Divišov | Dětské závody | Broučci |
209 | Šimečková | Anička | Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
210 | Svobodová | Sára | Dětské závody | Berušky | |
210 | Šimečková | Kateřina | Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
211 | Papýzek | Jakub | Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínci |
211 | Straková | Karolína | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
212 | Halaška | Matyáš | Vlašim | Dětské závody | Benjamínci |
212 | Parýzková | Lucie | Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškolačky |
213 | Tlachová | Elena | Jinočany | Dětské závody | Předškolačky |
214 | Filipová | Linda | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žákyně |
214 | Havránková | Natálie | Ledeč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
215 | Urban | Lukáš | BC Benešov | Dětské závody | Předškoláci |
215 | Veselý | Václav | Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínci |
216 | Jankula | Richard | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
216 | Urbanová | Eliška | BC Benešov | Dětské závody | Minižákyně |
217 | Jankulová | Vivien | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
217 | Urbanová | Štěpánka | BC Benešov | Dětské závody | Berušky |
218 | Jankula | Roman | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
218 | Urbanová | Veronika | BC Benešov | Dětské závody | Berušky |
219 | Čiháková | Aneta | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
219 | Řádek | Nikolas | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
220 | Lenhart | David | Brno | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
220 | Šťastný | Antonín | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
221 | Čechová | Annabel | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
221 | Drymlová | Agnes | Litomyšl | Dětské závody | Benjamínky |
222 | Podešva | Alex | BB Racing Čerčany | Dětské závody | Benjamínci |
223 | Podešva | Patrik | BB Racing Čerčany | Dětské závody | Předškoláci |
223 | Řemáková | Valerie | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškolačky |
224 | Plachý | Daniel | Benešov | Dětské závody | Předškoláci |
224 | Řeháková | Laura | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
225 | Jež | Sebastián | Dětské závody | Benjamínci | |
226 | Čedíková | Lucie | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
226 | Jež | Filip | Dětské závody | Benjamínci | |
227 | Hrabánková | Karolína | Vračkovice | Dětské závody | Předškolačky |
227 | Lukáš | Čedík | Benešov | Dětské závody | Benjamínci |
228 | Brzková | Veronika | Pravonín | Dětské závody | Minižákyně |
228 | Šulc | Přemysl | Praha | Dětské závody | Starší žáci |
229 | Tvrdíková | Josefína | TJ Zruč | Dětské závody | Předškolačky |
230 | Svobodová | Adélka | TJ Spartak Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
231 | Jámborová | Ema | Adrien Elixir Elite Team | Dětské závody | Minižákyně |
231 | Svoboda | Ondra | Divišov | Dětské závody | Broučci |
232 | Sehnal | Adrien | SC Radotín | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
233 | Marešová | Barbora | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
233 | Pražák | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
234 | Marešová | Tereza | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně |
234 | Šťastný | Antonín | Liberec | Dětské závody | Předškoláci |
235 | Nádvorník | Josef | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
235 | Šťastná | Anna | Liberec | Dětské závody | Berušky |
236 | Halaška | Matyáš | Vlašim | Dětské závody | Benjamínci |
236 | Jelínek | Zdeněk | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
237 | Halašková | Ema | Vlašim | Dětské závody | Berušky |
237 | Ottlová | Šárka | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně |
238 | Záklasníková | Julie | Atletika Vlašim | Dětské závody | Minižákyně |
239 | Čiháková | Aneta | Praha | Dětské závody | Benjamínky |
239 | Kalný | Vojtěch | SKP Olympia Kutná Hora | Dětské závody | Minižáci |
240 | Rybenská | Jitka | KRB Chrudim | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
241 | Holan | Matyáš | HC Vlašim | Dětské závody | Mladší žáci |
242 | Hamouzová | Tereza | Kolín | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
243 | Holanová | Justýna | ZŠ Vorlina Vlašim | Dětské závody | Minižákyně |
244 | Novák | Daniel | Atletika Benešovv | Dětské závody | Minižáci |
245 | Šnajdrová | Darina | Neveklov | Dětské závody | Mladší žákyně |
246 | Kroužilová | Iva | Poděbrady/Atletika Kolín | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
247 | Bak | Martin | Hejnice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
248 | Kroužilová | Michaela | Poděbrady | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
248 | Syrovátka | Filip | Kamenice | Dětské závody | Benjamínci |
249 | Kroužil | Tomáš | Poděbrady | Dětské závody | Minižáci |
250 | Šostý | Štěpán | Benešov | Dětské závody | Minižáci |
251 | Hálová | Petra | Benešov | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
252 | Hrubý | Petr | AC Čáslav | Dětské závody | Mladší žáci |
253 | Chaloupka | Josef | Budkovice | Dětské závody | Dorostenci |
254 | Tulachová | Klára | Křivsoudov | Dětské závody | Mladší žákyně |
255 | Jahoda | Vojtěch | Benešov u Prahy | Dětské závody | Starší žáci |
256 | Neděla | Štěpán | Trhový Štěpánov | Dětské závody | Dorostenci |
257 | Adamec | Jiří | TJ Spartak Vlašim | Dětské závody | Starší žáci |
258 | Brožík | František | S&B Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
259 | Pejša | Jan | Hlavní závod 8400 m | Muži B | |
260 | Keil | Jaroslav | Běžec Vysočiny | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
261 | Prchal | Pavel | GP Kolín | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
262 | Neděla | Štěpán | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
263 | Zajíček | Stanislav | Šemnice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
264 | Miler | Jiří | Lawi Stars | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
265 | Plášil | Matěj | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
266 | Hejný | Martin | Čechtice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
267 | Novakovský | Jan | Osek u Duchcova | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
268 | Malenová | Hana | Osek u Duchcova | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
269 | Skalická | Vlasta | TaH Praha | Hlavní závod 8400 m | Ženy D |
270 | Mrva | Pavel | BBK - Popovice | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
271 | Rataj | Stanislav | Sokol Praha Prčice | Hlavní závod 8400 m | Muži E |
272 | Hájek | Josef | TJ Jiskra Zruč | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
273 | Novotný | Radek | Amélie | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
274 | Kouba | Martin | Ledeč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
275 | Vonšovský | Jan | Čáslav | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
276 | Kahoun | Jan | Louňovice pod Blaníkem | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
277 | Kovařík | Tomáš | Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
278 | Veselý | Jan | Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
279 | Houžvičková | Lucie | Hlavní závod 8400 m | Ženy B | |
280 | Jirásek | Jiří | K.O. Poděbrady | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
281 | Sloup | Jan | Praha | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
282 | Sloupová | Tereza | Hlavní závod 8400 m | Ženy A | |
291 | Brabec | Saša | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
371 | Dubják | Petr | Jiřické srnky | Štafeta | |
372 | Gabko | Matěj | PALMy | Štafeta | |
373 | Petrů | Jindřich | Zruč nad Sázavou | Štafeta | |
374 | Svobodová | Lucie | Bestie | Štafeta | |
375 | Adamcová | Andrea | Štafeta - Vlašim | Štafeta | |
401 | Blažejovský | Ladislav | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
402 | Fialová | Blanka | Benešovský běžecký klub | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
403 | Fiedler | Adam | Holubice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
405 | Hájek | Lukáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
406 | Hybš | Marek | SRTG Čelákovice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
407 | Kučerová | Aneta | ATLETIKA BENEŠOV | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
408 | Kučerová | Karolína | ATLETIKA BENEŠOV | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
409 | Maur | Jan | Praha Kunratice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
410 | Maur | Kryštof | Praha Kunratice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
411 | Maxa | Aleš | TJ Jiskra Zruč n.S. | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
412 | Maxa | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč n.S. | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
413 | Maxová | Petra | TJ Jiskra Zruč n.S. | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
414 | Pivoňka | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
416 | Slavíček | Jindřich | Jiřice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
417 | Slavíčková | Alena | Jiřice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
418 | Smolák | Pavel | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
420 | Tůmová | Lenka | Dubovsko | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
421 | Tůmová | Leontýna | Dubovsko | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
422 | Uttlová | Petra | AC Šakalík | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
423 | Kunstová | Lenka | TJ Sokol Senohraby | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
424 | Partyková | Veronika | Vlašim | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
427 | Miláčková | Lenka | Ledeč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
428 | Tůma | Jiří | Dolní Kralovice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
429 | Šindelářová | Stanislava | FK Čáslav | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
430 | Kohout | Pavel | Dubovsko | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
431 | Maxa | Antonín | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
432 | Gabko | Matěj | TJ Jiskra Zruč | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
433 | Bělina | Adam | TJ Jiskra Zruč | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
434 | Bělina | Jan | TJ Jiskra Zruč | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
435 | Maurová | Michaela | Kunratice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
488 | Šulcová | Jitka | Praha | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
0 | Fiala | Erik | Alberovice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
0 | Holan | Matyáš | HC Vlašim | Dětské závody | Mladší žáci |
0 | Chodilík | Aleš | Přerov | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
0 | Mrva | Pavel | BBK / Popovice | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
0 | Novotný | Radek | Amélie | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
0 | Sabová | Šárka | Praha | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
0 | Šimánková | Elen | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
0 | Švejnoha | Daniel | Hrušov | Hlavní závod 8400 m | Muži B |