Startovní listina Malíkov open 2018

B Krátká 25 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 98

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Karkulín Jiří SSK PřezleticeBM3ne
Havlík Milan Jindřichův HradecBM3ne
Dvořáková Eliška OtínBZJne
Dvořák Radek OtínBM2ne
Jirsa Pavel BM2
Krejcarová Simona FITPEOPELBZ2
Krejcar Kamil JihlavaBM2
Kubín Jan BRT Kamenice n/LBM3
Schick Jan BM2
Pundová Jaroslava MTB ModřanyBZ2
Pechek Petr cykloteam VlaseniceBM3ne
Novotná Jitka VONOBZ2
Vondrová Romana VONOBZ2
Hovorka Vít Smiling Bikers MalíkovBMJ
Vondrová Veronika VONOBZJ
Novotná Běla VONOBZJ
Houdková Natálie Malíkov SmilingBZJ
Smíšek Bohumil Domestic KameniceBM4
Houdek Jiří Malíkov SmilingBM3
Nováková Jitka BZ2
Dvořáková Jana BZ1
Válek Václav BM2
Kotrba Martin BMJ
Kotrbová Lenka TJ Spartak TřebíčBZJ
Kalvas Jiří BM4
Horký Miroslav ŽďárBM2ne
Jaroslav Fencl BM4
Pavlíček Miroslav Ghost KlatovyBM2ne
Míchal st. Jiří Jindřichův HradecBM4ne
Trkal Karel Banner Power 2 YOUBM3
Smolík Petr Banner Power 2 YOUBM2
Hanzl Milan CYKLO MníšekBM4ne
Šiška Pavel BM1
Derahová Zdeňka BZ2
Deraha Aleš Jihlavská čtyřkaBM2
Hřebecký Luboš Horní OlešnáBM2ne
Tourková Jarmila SK K. ŘečiceBZ2
Smejkal Martin BM1
Písař Vojtěch JH CyclingBM1
Soudek Roman KPM JHBM2
Nezbeda Libor KPMJHBM2ne
Martínková Šárka BZ2
Holický Jiří DataLifeBM3ne
Stehlík Mikuláš JH CyclingBMJ
Havlík Milan SJH OB J.HradecBM3
Gráf Jiří PSK ZnojmoBM2
Parilan Jiří SOS Jindřichův HradecBM2
Hroníček Bohdan Bogi 3BM2
Rada Feryna STS Chvojkovice BrodBM2
Švácha Petr Cyklon PlavskoBM2
Černý Jiří BM3
Paleček Jaromír PK sport J. HradecBM2
Paleček Jakub PK Sport JakubBMJ
Málek Josef BM2
Kozel Jaroslav BM2
Adamová Tereza TCV J. HradecBZJ
Adamová Žaneta TCV J. HradecBZ2
Souček Filip BM1
Jinek Pavel Dolní PěnaBM2ne
Rychtecky David Tilia96BM2ne
Dvořáková Jana Dolní PěnaBZ1ne
Rychtecky Zdeněk Nová VčelniceBM4ne
Janák Jan BM1
Viková Hanka Dukla PrahaBZJne
Píšová Eva BZ2ne
Goby Richard CYKLO MníšekBM1ne
Štumpour Ondřej CYKLO Mníšek BM1ne
Majerčík Milan CYKLO MníšekBM2ne
Holá Monika CT BožejovBZJ
Holý Ladislav CT BožejovBM2
Lukavský Vladimir BM2
Kubíček Vladimír Sokol LhotaBM4ne
Pokorný Jiří J.HradecBM4
Tischler Luděk TCV Jindřichův HradecBM2ne
Tischlerova Anna Jindřichův HradecBZ1ne
Horáčková Simona TJ Nová VčelniceBZJ
Kafka Ondřej Z bike team TřeboňBMJ
Činčura Václav Z bike team TřeboňBMJ
Jirsa Miloš Kamenice nad LipouBM2
Řimnáč Stanislav Jindřichův HradecBM1ne
Hájek Miroslav Jindřichův HradecBM1ne
Novák Milan UduorpItorpBM2ne
Studenovský Karel Jindřichův HradecBM1ne
Holický ml. Jiří Jindřichův HradecBM1ne
Holický Martin Jindřichův HradecBM1ne
Pucandlová Miroslava Kamenice nad LipouBZ1ne
Krejča Zdeněk VodnáBM2ne
Hronek Petr JHBM2ne
Žáková Trpáková Lenka RadenínBZ1
Šašková Silvie Kamenice nad LipouBZJ
Nouza Petr SJHBM3ne
Nouza Michal SJHBMJne
Pivcová Bohunka JH CyclingBZ2ne
Bártová Marie BZ2
Koranda Miloslav Políkno 70BM2
Soukup Jiří UDH ČíměřBM2
De Heil Kolářová Margita OB ŘíčanyBZ2
Kolář Viktor BM2