Startovní listina Hostěnický triatlon

Počet přihlášených: 89

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Anděl Jiří PcheryjednotlivciM30-39
Augusta Filip MMB TřebenicejednotlivciM19-29
Balák, Vondra, Preiss Lukáš, Adam, Přemysl Kola Vondraštafety
Bečka Miloslav Ústí nad LabemjednotlivciM60plus
Beránek Ladislav Koloshop Team TeplicejednotlivciM19-29
Blížil, Šenfeldr, Zahradník Lukáš, Tomáš, Jakub PhelpsContadorZatopekštafety
Bordovská Renáta Tarena summer teamjednotlivciZ36plus
Bušek Marek BTT LibochovicejednotlivciM40-49
Císařová, Císařová, Císařová Pavlína, Pavlína, Tereza Litoměřiceštafety
Cmunt Petr Superior CYKLOFIT CYCLING TEAMjednotlivciM19-29
Cogan Rudolf BrozanyjednotlivciM40-49
Čuchal Petr MMB TřebenicejednotlivciM30-39
Danielová Kateřina PrahajednotlivciZ36plus
Daňko Miroslav Multisport teamjednotlivciM40-49
Diničová, Lachmanová, Kotová Eva, Tereza, Helena běhny, s.r.o.štafety
Dlouhý Vladimír Dlouháni RoudnicejednotlivciM50-59
Dolanský Pavel HobýcijednotlivciM50-59
Dundr Lukáš LitvínovjednotlivciM40-49
Dvořák, Panoch, Butalová Břetislav, Lukáš, Marcela Mrákotyštafety
Ebel, Brouk, Zemanová Jiří, Petr, Jana Radler Atletikštafety
Fiedler Tomáš Dolní BrannájednotlivciM30-39
Florián, Procházka, Bradáč Vratislav, Vladimír, Václav VK Roudnice nad Labemštafety
Grbavčic David Roudnice nad LabemjednotlivciM30-39
Grygar David architekti-grygar.czjednotlivciM40-49
Hadraba, Bartoš, Veselý Jonáš, Zdeněk, Tomáš TJ Sokol Vchyniceštafety
Hájková Alena ASK LovosicejednotlivciZdo35
Hasnedlová Iva DěčínjednotlivciZ36plus
Havlíček Tomáš BTT LibochovicejednotlivciM19-29
Hendrych Jaroslav Cyklosport MjednotlivciM40-49
Houdek Zdeněk PK RoudnicejednotlivciM19-29
Hrdinka Čestmír TTC Český BrodjednotlivciM50-59
Charousek Petr GOGOjednotlivciM50-59
Jakš Josef CK LovosicejednotlivciM60plus
Jeřábková Kristýna Trailpoint/RWTTCjednotlivciZ36plus
Ježková Kateřina Nutrend LitoměřicejednotlivciZ36plus
Jíra Jaroslav Tri club Haven Česká LípajednotlivciM40-49
Kahánek Stanislav Dýmka mírujednotlivciM30-39
Kaucký Petr LoserjednotlivciM30-39
Kiršner David Brozany nad OhříjednotlivciMdo18
Klug Pavel ChotěšovjednotlivciM40-49
Klugová, Klug, Klug Kateřina, Pavel, Aleš Klugoušištafety
Koubek Michal SKP Sever TeplicejednotlivciM30-39
Krauskopf, Šálek, Klimeš Karel, Karel, Petr Móťa není Karelštafety
Krejčí Tomáš Sport team BrozanyjednotlivciM19-29
Kubera Petr Pivní strejc DěčínjednotlivciM30-39
Kunert David ChotěšovjednotlivciM30-39
Macháček, Macháček, Pinc Vítězslav, Vítězslav, Zdeněk Nutrend-EuroOil Teamštafety
Marek Jiří SPONA TeplicejednotlivciM30-39
Maršálková Michala Praha 8jednotlivciZ36plus
Maršík Ondřej SOLAPjednotlivciM30-39
Medlík Jan Brozany AjednotlivciM19-29
Netrh, Kroufek, Kirchner Vojtěch, Martin, Václav NERD Teamštafety
Novák, Krejza, Vinšová Václav, Luboš, Kristýna Litoměřice Generalištafety
Novotný Jan TTTjednotlivciM40-49
Peřinka Filip TTTjednotlivciM30-39
Peterka Marek Triade DěčínjednotlivciM40-49
Petřík Vít Město TrmicejednotlivciM19-29
Pospíšil Luboš CK Slavoj TerezínjednotlivciM30-39
Prchlík Josef CK Slavoj TerezínjednotlivciM40-49
Ptáček Michal Sport team BrozanyjednotlivciM30-39
Rausníková, Čečrle, Čečrle Tereza, Stanislav, Stanislav SK Štěpánovštafety
Románková Věra FN MotoljednotlivciZdo35
Rous Přemysl KRK LitoměřicejednotlivciM50-59
Rousová Emma KRK LitoměřicejednotlivciZdo35
Řebíček Jan Sport team BrozanyjednotlivciM30-39
Říha Zbyněk BTT LibochovicejednotlivciM30-39
Sálus Jan MnetěšjednotlivciM30-39
Sára Petr RoztokyjednotlivciM30-39
Sauer Jan SPONA TeplicejednotlivciM40-49
Seidl Robert SLČRjednotlivciM50-59
Schovanec Jan Roudnice nad LabemjednotlivciM19-29
Sirůček David Multisport teamjednotlivciM30-39
Suková Zdeňka AEROTECjednotlivciZdo35
Šálková, Pištorová, Zhorná Zdeňka, Lenka, Marie Sport team Brozany "Ž"štafety
Šatra Zdeněk SOREX team Roudnice nad LabemjednotlivciM30-39
Škanta, Řebíček, Tlustý Pavel, František, Martin Sport team Brozany "B"štafety
Tlustý, Čech, Novotný Pavel, Martin, Jan Sport team Brozany "A"štafety
Valtr Vladimír Roudnice nad LabemjednotlivciM50-59
Vanča Martin LovosicejednotlivciM19-29
Vaněk Jan SK ZŠ Jablonné v PodještědíjednotlivciM30-39
Vaněk Jan Bike Point Roudnice nad LabemjednotlivciM30-39
Vaněk Pravoslav DubíjednotlivciM60plus
Vaníček Jaroslav FeEltech DoksanyjednotlivciM40-49
Verner Jan Etnetera EtdorfinjednotlivciM19-29
Vodrážka Borek Krušnoman TT LitvínovjednotlivciMdo18
Zelenák Dušan Glassman TT TeplicejednotlivciM60plus
Zemler Václav NazdařbůhjednotlivciM50-59
Znamenáček, Znemenáček, Čermák Jiří, Jan, Michal Legendarioštafety
Žemlička Jan X-menjednotlivciM30-39