Startovní listina Hostěnický triatlon

jednotlivci

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 71

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Cogan Rudolf BrozanyM40-49
Anděl Jiří PcheryM30-39
Augusta Filip MMB TřebeniceM19-29
Bečka Miloslav Ústí nad LabemM60plus
Beránek Ladislav Koloshop Team TepliceM19-29
Vaníček Jaroslav FeEltech DoksanyM40-49
Řebíček Jan Sport team BrozanyM30-39
Bušek Marek BTT LibochoviceM40-49
Cmunt Petr Superior CYKLOFIT CYCLING TEAMM19-29
Ježková Kateřina Nutrend LitoměřiceZ36plus
Čuchal Petr MMB TřebeniceM30-39
Krejčí Tomáš Sport team BrozanyM19-29
Danielová Kateřina PrahaZ36plus
Grygar David architekti-grygar.czM40-49
Hájková Alena ASK LovosiceZdo35
Hasnedlová Iva DěčínZ36plus
Havlíček Tomáš BTT LibochoviceM19-29
Hendrych Jaroslav Cyklosport MM40-49
Hrdinka Čestmír TTC Český BrodM50-59
Charousek Petr GOGOM50-59
Jakš Josef CK LovosiceM60plus
Kahánek Stanislav Dýmka míruM30-39
Kaucký Petr LoserM30-39
Kiršner David Brozany nad OhříMdo18
Klug Pavel ChotěšovM40-49
Koubek Michal SKP Sever TepliceM30-39
Kubera Petr Pivní strejc DěčínM30-39
Kunert David ChotěšovM30-39
Marek Jiří SPONA TepliceM30-39
Maršík Ondřej SOLAPM30-39
Medlík Jan Brozany AM19-29
Novotný Jan TTTM40-49
Peřinka Filip TTTM30-39
Peterka Marek Triade DěčínM40-49
Petřík Vít Město TrmiceM19-29
Pospíšil Luboš CK Slavoj TerezínM30-39
Prchlík Josef CK Slavoj TerezínM40-49
Rous Přemysl KRK LitoměřiceM50-59
Rousová Emma KRK LitoměřiceZdo35
Říha Zbyněk BTT LibochoviceM30-39
Sára Petr RoztokyM30-39
Sauer Jan SPONA TepliceM40-49
Sirůček David Multisport teamM30-39
Suková Zdeňka AEROTECZdo35
Šatra Zdeněk SOREX team Roudnice nad LabemM30-39
Valtr Vladimír Roudnice nad LabemM50-59
Vaněk Pravoslav DubíM60plus
Verner Jan Etnetera EtdorfinM19-29
Zelenák Dušan Glassman TT TepliceM60plus
Zemler Václav NazdařbůhM50-59
Jeřábková Kristýna Trailpoint/RWTTCZ36plus
Fiedler Tomáš Dolní BrannáM30-39
Jíra Jaroslav Tri club Haven Česká LípaM40-49
Vaněk Jan SK ZŠ Jablonné v PodještědíM30-39
Dolanský Pavel HobýciM50-59
Daňko Miroslav Multisport teamM40-49
Seidl Robert SLČRM50-59
Žemlička Jan X-menM30-39
Románková Věra FN MotolZdo35
Ptáček Michal Sport team BrozanyM30-39
Dundr Lukáš LitvínovM40-49
Houdek Zdeněk PK RoudniceM19-29
Dlouhý Vladimír Dlouháni RoudniceM50-59
Sálus Jan MnetěšM30-39
Maršálková Michala Praha 8Z36plus
Vanča Martin LovosiceM19-29
Vodrážka Borek Krušnoman TT LitvínovMdo18
Bordovská Renáta Tarena summer teamZ36plus
Grbavčic David Roudnice nad LabemM30-39
Schovanec Jan Roudnice nad LabemM19-29
Vaněk Jan Bike Point Roudnice nad LabemM30-39